مهم : پیشنهاد برگزاری مسابقات موشن گرافیک

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام خدمت همه اساتید
با توجه به اینکه فصل امتحانات تموم داره میشه و یه سری از بچه ها وقتشون آزادتر
و بقیه انجمن ها به جز بخش فیلمسازی به مناسبت های مختلف(نوروز و ...)،گفتم قبلش یه نظر سنجی بکنیم اگر دوستان مایل بودن و مدیران بخش و مدیران کل همراهی کردند
به امید خدا واسه اولین بار(فکر کنم)مسابقه موشن گرافیک رو راه بندازیم
موضوعات و مسائل مختلفی هست که بعدا میشه بهش پرداخت از قبیل: قوانین،موضوع،نحوه ارسال و.....
اما الان صرفا فقط به نظر سنجی بسنده میکنیم و ببینیم داستان چه جوریاست،کیا پایه کار هستند و کیا دوست دارن شرکت کنن
منتظر استقبال گرم رفقا هستی
======================================================================================================
البته قبلش من با یکی از مدیرا صحبت کردم،ایشون هم پیشنهاد دادن اول تاپیک بزنیم بعد میشه بهتر تصمیم گیری کرد
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

NARANJTORANJ

Well-Known Member
فکر خوبیه
ولی موشن گرافیک سبک های خاص خودشو داره و خیلی وسیع هست و ما نمی تونیم دوستان رو محدود به یک سبک کنیم و باید این مورد رو آزاد بزاریم که اون هم در بخش داوری با مشکل بر می خوریم
موشن گرافیک همیشه در بحث مسابقه با این مشکل بر خورده
و یک توصیه این که زمان تا اونجا که ممکنه کم باشه
در کل فکر خوبیه

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
فکر خوبیه
ولی موشن گرافیک سبک های خاص خودشو داره و خیلی وسیع هست و ما نمی تونیم دوستان رو محدود به یک سبک کنیم و باید این مورد رو آزاد بزاریم که اون هم در بخش داوری با مشکل بر می خوریم
موشن گرافیک همیشه در بحث مسابقه با این مشکل بر خورده
و یک توصیه این که زمان تا اونجا که ممکنه کم باشه
در کل فکر خوبیه

سلام،بله کاملا موافقم با حرف شما
اما بالاخره هر مسابقه ای یه شاه راه و حد و مرزی داره
به طور مثال عرض میکنم:مثلا موضوع فصل زمستان،باید دو بعدی باشه کاملا،زمان زیر 10 ثانیه،هدف هم از به نمایش در اومدن خصوصیات فصل زمستان
وقتی اینجور باشه طبیعتا خیلی از فاکتور ها و انواع سبک اجرا کنار میره و مسیر روشن تر میشه واسه سازنده
فعلا قصدمون اینه ببینیم کیا میان و کیا اعلام آمادگی میکنن،بعد واسه بحث قوانین و نحوه اجراها میشه به طور مفصل صحبت کرد

smomeni_rad

Member
بنظرم اگه یه موضوع خاص معین شه و همه درباره ی اون بسازن فک کنم بهتر باشه و تو داوری هم به مشکل نمی خوریم و حرف حدیث در نمیاد !!!!

بازم ممنون از ایده

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام.واقعا کار بسیار خوبی رو کردی محمد جان.بسی پایه ام من.حتما توی مسابقه شرکت خواهم کرد.چون زمینه مسابقه توی بخش موشن گرافیک هست فک کنم تو سالای بعد بشه گسترشش داد و یه جورایی رسمیش کرد با ساپانسر و این جور چیزا. البته باید دید برا اولین با چقد استقبال میشه ازش و کارای برنده شده توی مسابقه در چه سطحی هستن. ولی من که دلم روشنه.

smomeni_rad

Member
یه چیزی به ذهنم رسید می خواستم بگم !!!
اگه این مسابقه رو زود تر برگزار می کردین و موضوعش رو انتخابات می ذاشتیم می شد مثلا ۵ کار برتر رو به صدا و سیما داد و خود این جایزه ی کار بود !!!!!

ولی خوب گذشت دیگه !!!!!

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام.واقعا کار بسیار خوبی رو کردی محمد جان.بسی پایه ام من.حتما توی مسابقه شرکت خواهم کرد.چون زمینه مسابقه توی بخش موشن گرافیک هست فک کنم تو سالای بعد بشه گسترشش داد و یه جورایی رسمیش کرد با ساپانسر و این جور چیزا. البته باید دید برا اولین با چقد استقبال میشه ازش و کارای برنده شده توی مسابقه در چه سطحی هستن. ولی من که دلم روشنه.
حضور اساتیدی چون شما مایه دلگرمیه واسه بچه ها،منتظریم ببینیم استقبال به چه شکل میشه و با بچه ها وراد مشورت بشیم و صحبت کنیم با مدیرا که مسولینش رو مشخص مشخص کنند

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
یه چیزی به ذهنم رسید می خواستم بگم !!!
اگه این مسابقه رو زود تر برگزار می کردین و موضوعش رو انتخابات می ذاشتیم می شد مثلا ۵ کار برتر رو به صدا و سیما داد و خود این جایزه ی کار بود !!!!!

ولی خوب گذشت دیگه !!!!!

اتفاقا این جور فکرا خیلی خوبه و میتونه خیلی جاها جواب بده،ام بقول شما دیر شده دیگه و خیلی زود مسابقه راه بی افته تا 10 یا 20 روز دیگه است اون هم اگر موافقت بشه

mohammad moeini

Active Member
محمد جان، پیشنهاد بسیار جالبیه
انشاءالله تا برگزاری مسابقه اگه چیزایی در مورد موشن گرافیک یاد بگیرم
حتما هستم:rose:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
ممنون از همگی،بچه ها به تاپیک قوانین هم سر بزنید اونجا با کمک همدیگه به یه نتیجه برسیم

آخرین ویرایش:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
محمد عزیز خوبه ایشالله که وقتمون اجازه بده افتخارشو داشته باشیم

جدیدترین ارسال ها

بالا