مهدی حسنی حلم/شیطنت/3da max , photoshop

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hi MAJID

کاربر VIP
تبریک میگم آقا مهدی خیلی زیباشده دوستان بعضی نکات رو گفتن و امیدوارم با رفعشون کار نهایی خیلی زیبا بشه :rose: به نظر من اگه رو تکسچر دیوار هم کار کنید طبیعی تر میشه زاویه ها خیلی صاف هستن .
موفق باشید .

*farshid*

کاربر VIP
آخییی
من خیلی خوشم اومد
حیاط قشنگیه

جعبه میوه و کامیون عالیه

در مورد بیل و جارو و کلیت محیط ... یه مقدار شلوغتر و دیتیله تر باشه بهتره
کف حیاط هم دسیپلیس میخواد
دیوارشم خوبه ولی میتونه بهترم باشه ... شاید یه رنگ آجریتر با یه مقدار کثیفی بیشتر
نوری که محیطتون داره با روشنی آسمون هماهنگ نیست
آسمونت باید خیلی روشنتر باشه (البته میدونم رندر نهایی رو اصلاح میکنی خواستم اینا رو بگم که ییییهو از دستت در نره!)
به نظرم یه مقدار برگ پیچکها رو کوچیکتر کنی بهتر میشه
پیچکت رفته تو کورنیس دیوار...چون صحنت کوچیکه انتظار میره به دیتیلها توجه کنی

در کل عالیه
واقعا حس و حال ایرانی و بچگونه ای به فضا دادی
کارتم خوب جلو بردی و تقربا داره تمیم میشه

موفق باشی:rose:

m3d

کاربر VIP
تبریک میگم آقا مهدی خیلی زیباشده دوستان بعضی نکات رو گفتن و امیدوارم با رفعشون کار نهایی خیلی زیبا بشه :rose: به نظر من اگه رو تکسچر دیوار هم کار کنید طبیعی تر میشه زاویه ها خیلی صاف هستن .
موفق باشید .

درسته مجید جان لبه ها تیز شدن باید یه bevel بهش بدم . ممنون که نظر دادی:rose:

آخییی
من خیلی خوشم اومد
حیاط قشنگیه

جعبه میوه و کامیون عالیه

در مورد بیل و جارو و کلیت محیط ... یه مقدار شلوغتر و دیتیله تر باشه بهتره
کف حیاط هم دسیپلیس میخواد
دیوارشم خوبه ولی میتونه بهترم باشه ... شاید یه رنگ آجریتر با یه مقدار کثیفی بیشتر
نوری که محیطتون داره با روشنی آسمون هماهنگ نیست
آسمونت باید خیلی روشنتر باشه (البته میدونم رندر نهایی رو اصلاح میکنی خواستم اینا رو بگم که ییییهو از دستت در نره!)
به نظرم یه مقدار برگ پیچکها رو کوچیکتر کنی بهتر میشه
پیچکت رفته تو کورنیس دیوار...چون صحنت کوچیکه انتظار میره به دیتیلها توجه کنی

در کل عالیه
واقعا حس و حال ایرانی و بچگونه ای به فضا دادی
کارتم خوب جلو بردی و تقربا داره تمیم میشه

موفق باشی:rose:
فرشید جان نکات خوبی رو اشاره کردی . حتما روش کار میکنم.

amir.nemati63

کاربر VIP
خسته نباشی.
کارت خوب پیش رفته ولی به نظر میرسه روی خاکها ، بیل و جارو و قفل در بیشتر باید کار بشه. البته نظرات دوستان رو هم تایید میکنم . بد نیست تکسچر شیلنگ کثیف بشه.
ضمنا فکر مبکنم اگر از تکسچر قرینه ( چینهای آستین کاراکتر) کمتر استفاده کنی کار بهتری میشه.
موفق باشی

• Like
Reactions: m3d

m3d

کاربر VIP
خسته نباشی.
کارت خوب پیش رفته ولی به نظر میرسه روی خاکها ، بیل و جارو و قفل در بیشتر باید کار بشه. البته نظرات دوستان رو هم تایید میکنم . بد نیست تکسچر شیلنگ کثیف بشه.
ضمنا فکر مبکنم اگر از تکسچر قرینه ( چینهای آستین کاراکتر) کمتر استفاده کنی کار بهتری میشه.
موفق باشی

نکات خوبی رو یادآوری کردی امیر جان . حتما روش کار میکنم:rose:

m3d

کاربر VIP
سلام دوستان
. بعد از چند روز وقت شد کمی روی موهاش کار کنم . موهاش رو با خود مکس زدم گذاشتم پست اول .
ببینید الان بهترشده یا همون تکسچر باشه . البته به نظر خودم تکسچر مصنوعی به نظر میاد:-?

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام آقا مهدی
موها رو خیلی خوب درآوردی به نظر من که از تکسچر خیلی بهتره .
موفق باشی .

• Like

m3d

کاربر VIP
سلام مجید جان
ممنونم . آره خودم هم فکر میکنم بهتر از تکسچره .

سلامهدی

من به شدت از رندر قبلی پسره بیشتر خوشم میاد!
اولش به دلیل موهاش که فرفری و بی حالت و خام و بچگانه هست.
دوم به دلیل نورپردازی عادی که چشم قاصر من از آفتاب زدگی سفید اونو خیلی بیشتر دوست داره.
سوم به خاطر اینکه تو رندر دومی دیگه بچه ایرانی نیست. ممکنه دلایل دیگه ای داشته باشه اما من بر اساس حسم قضاوت میکنم و مطمئنم که اشتباه نمیکنه! رندر اولی یه معصومیت و شیطنت مخفی داره اما دومی پسری با اخلاق دخترونه و گچی و لوس رو به من القا میکنه!

توانایی مو گذاشتن یه چیزه و نتیجه و جهت کار چیزی دیگه. برای نتیجه بهتر باید همه چیز بر اساس هدف و معیار اصلی سنجیده بشه. خرج های گرون و انتخاب های پرزحمت و حتی خلاق و جذاب ممکنه کلیت رو به سمتی منحرف کنه که خواسته اصلی ما نیست.

من در حد یک رای به شدت از موی تکسچری خوبی که دیدم و نورپردازی ملایم و عصرگاهی و هویت احساس شده ایرانی که به قولی همزادپنداری هم میشه دفاع میکنم.

از تغییرات استقبال میکنم اما به جاذبه و دافعه اونها فکر کن.

میدونم که میدونی کارت رو دوست دارم!
موفق باشی

m3d

کاربر VIP
سلامهدی

من به شدت از رندر قبلی پسره بیشتر خوشم میاد!
اولش به دلیل موهاش که فرفری و بی حالت و خام و بچگانه هست.
دوم به دلیل نورپردازی عادی که چشم قاصر من از آفتاب زدگی سفید اونو خیلی بیشتر دوست داره.
سوم به خاطر اینکه تو رندر دومی دیگه بچه ایرانی نیست. ممکنه دلایل دیگه ای داشته باشه اما من بر اساس حسم قضاوت میکنم و مطمئنم که اشتباه نمیکنه! رندر اولی یه معصومیت و شیطنت مخفی داره اما دومی پسری با اخلاق دخترونه و گچی و لوس رو به من القا میکنه!

توانایی مو گذاشتن یه چیزه و نتیجه و جهت کار چیزی دیگه. برای نتیجه بهتر باید همه چیز بر اساس هدف و معیار اصلی سنجیده بشه. خرج های گرون و انتخاب های پرزحمت و حتی خلاق و جذاب ممکنه کلیت رو به سمتی منحرف کنه که خواسته اصلی ما نیست.

من در حد یک رای به شدت از موی تکسچری خوبی که دیدم و نورپردازی ملایم و عصرگاهی و هویت احساس شده ایرانی که به قولی همزادپنداری هم میشه دفاع میکنم.

از تغییرات استقبال میکنم اما به جاذبه و دافعه اونها فکر کن.

میدونم که میدونی کارت رو دوست دارم!
موفق باشی

برهانی عزیز سلام ،
راستش خودم هم حس میکنم که حالت اون بچه ایرانی رو از دست میده ولی یه نکته اینجا هست:
تو رندر اول من هیچ نوری ندارم و اصلا نورپردازی نشده فقط یه پیشنمایش هست ، ولی وقتی همونو با نور صحنه نهایی رندر میکنم میشه این تصویری که اینجا پیوست کردم و تکسچر مو خیلی بیحال میشه! . حالا نمیدونم برا طبیعی شدنش چیکار کنم :-?:cry:

پیوست ها

• 0+.jpg
    0+.jpg
    14.4 کیلوبایت · بازدیدها: 16
سلام

یه جواب ساده:
نور زیاده و رنگ پوست و مو هم پریده:
رندر قبلی و رندر بعدی رو ببر تو فتوشاپ بعد تنظیم نور و رنگ کن بعد همونو تو مکس سعی کن رندر بگیری
زور نور رو کم کن و تکسچر رو اگه لازمه نرم نرم تغییر بده تا ترکیب نهایی خوب یشه.

+ برای ست کردن بهترین حالت نوری تکسچر متریال رو بگذار رو self illumiantion=50 که اشتباهی تو محاسبه اولیه تکسچر نداشته باشی. لامپ ها رو خاموش کن و خود رنگ رو با کمک فتوشاپ اصلاح کن

+ یه امتحانی تو فتوشاپ بزن: نور اینقدر زیاده که پوست روشن سفید و پوست تاریک سیاه شده. از چند نور ظریف تر با لبه های نرم و زور کمتر استفاده کن. نور های غیر مستقیم که پوست رو کمی سایه روشن بده. نورپردازی تند و صنعتی شاید مناسب کار نیست.

به احساسات خوب اعتماد کن.

آخرین ویرایش:
  • Like

m3d

کاربر VIP
سلام. صحنه ی نهایی رو از نظر زاویه دید و چیدمان گذاشتم پست اول . بچه بیچاره نمیدونه باباهه چه آشی براش پخته !:snap:

رنگبندی برگها رو تو پست فتوشاپ اصلاح بهتر میکنم . ولی اندازه هاشو طبق نظر دوستان اصلاح کردم همچنین تکسچر و حالت جارو و زنجیر قفل در (هر چند اصلا به چشم نمیاد:-?) بیل رو کردم تو خاک و یه لامپ حبابی از اون قدیمیا هم گذاشتم رو دیوار البته متریالش خوب نشده . حالا دارم فکر میکنم ببینم با اون جعبه چیکار کنم ؟
البته یکم گل هم قراره بمالم کف حیاط:cool:

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام آقا مهدی کارتون خیلی بهتر شده تبریک میگم .
فقط فکر میکنم اگه داخل صحنه درختی باشه یا سایه درخت که داخل حیاط افتاده باشه کار رو جذاب تر کنه . در ضمن اینکه بیل رو داخل خاک کردین ایده خوبیه فقط اگه بیشتر میرفت داخل بهتر بود اینجوری حس افتادن رو به آدم میده . فکر کنم سایز جعبه هم نسبت به کاراکتر بزرگتر باشه .
البته اینا اصلاحاتی هست که میتونید انجام ندید چون همینطوری کارتون خیلی زیبا شده .من فقط نکاتی رو گفتم که شاید به جذابیت بیشتر کارتون کم کنه .:rose:
موفق باشید .

• Like

saeedmagic

Member
سلام آقا مهدی خیلی کارت باحاله بچه خیلی شیطونو نازه خیلی باهاش حال کردم
فقط یه پیشنهادی که من دارم یکی بیل با دیوار فاصله داره دوم بیله یه ذره گنگه میدونی چرا چون بچه که نمی تونه از اون بیل استفاده کرده باشه باباشم که مخالف بوده با خاک بازی بچه پس باباشم این کارو نکرده!پس چطوری اون خاک اونجا جمع شده؟ به نظر من یه فرغونی چیزی بزار تو اون کنارا که مثلا خونه کار بنایی داشتن بعد بچه اومدiه شیطنت می کنه!
برای دید بیرونم به نظرم یه تیرچراغ برق ببینیم خیلی خوب میشه یه چیز مثل این عکس
http://www.vojoudi.com/newsletter/images/newsletter008_03.jpg

آخرین ویرایش:

m3d

کاربر VIP
سلام آقا مهدی کارتون خیلی بهتر شده تبریک میگم .
فقط فکر میکنم اگه داخل صحنه درختی باشه یا سایه درخت که داخل حیاط افتاده باشه کار رو جذاب تر کنه . در ضمن اینکه بیل رو داخل خاک کردین ایده خوبیه فقط اگه بیشتر میرفت داخل بهتر بود اینجوری حس افتادن رو به آدم میده . فکر کنم سایز جعبه هم نسبت به کاراکتر بزرگتر باشه .
البته اینا اصلاحاتی هست که میتونید انجام ندید چون همینطوری کارتون خیلی زیبا شده .من فقط نکاتی رو گفتم که شاید به جذابیت بیشتر کارتون کم کنه .:rose:
موفق باشید .
سلام مجید آقای گل . راجع به بیل و جعبه درست گفتی اتفاقا کار رو به همین صورت گذاشتم گفتم اگه کسی به این دو نکته اشاره کرد یعنی حتما ایراد داره و تو چشم میزنه اگر هم نه که ابعاد کار خوبه . حالا میرم اصلاحشون میکنم . درخت هم خواستم بذارم گفتم شاید صحنه تاریک شه ولی راست میگی اینجوری یکم فضا لخته . ببینم چیکار میکنم :paint: بازم ممنون:rose:
سلام آقا مهدی خیلی کارت باحاله بچه خیلی شیطونو نازه خیلی باهاش حال کردم
فقط یه پیشنهادی که من دارم یکی بیل با دیوار فاصله داره دوم بیله یه ذره گنگه میدونی چرا چون بچه که نمی تونه از اون بیل استفاده کرده باشه باباشم که مخالف بوده با خاک بازی بچه پس باباشم این کارو نکرده!پس چطوری اون خاک اونجا جمع شده؟ به نظر من یه فرغونی چیزی بزار تو اون کنارا که مثلا خونه کار بنایی داشتن بعد بچه اومدiه شیطنت می کنه!
برای دید بیرونم به نظرم یه تیرچراغ برق ببینیم خیلی خوب میشه یه چیز مثل این عکس
http://www.vojoudi.com/newsletter/images/newsletter008_03.jpg

سلام سعید جان . ممنون بابت لطفی که داری مخصوصا بابت لینک راهنمات:rose:
واقعا آدم انرژی میگیره میبینه اینهمه برو بچ با معرفت اینجا دورش هستند . کاش میشد یه حامی درست و حسابی مالی بود و هممون یه جا جمع میشدیم یه انمیشن توپ میساختیم:sad:
بگذریم ... راجع به فورقون فکر میکنم اگه فورقون به میون بیاد کار میره تو فاز تعمیر خونه ، اونوقت دیگه دلیلی برای اصبانیت باباهه برا کثیفی حیاط نداریم چون خونه در دست تعمیره دیگه:wink:
ولی راجع به بیل میتونیم بگیم بچه ها کمی خاک رو با دست از تو باغچه برداشته و اونجا تلمبار کرده . بیل هم همیطوری فروکرده تو خاک و نتونسته باهاش کاری کنه! البته باز اگه میبینی مورد داره بگو تا ببینم چیکار میشه کرد:)

amir.nemati63

کاربر VIP
آفرین.
خوب شده . فقط به نظر میاد یه مقداری از لحاظ تناسبات و اندازه باید اصلاح بشه.
مثلا"جعبه خیلی بزرگ و کاراکتر خیلی کوچیک دیده میشه.
اگر یه مقداری هم حاکهای روی موزاییک پخش و پلا بشه خیلی بهتر میشه. به نظر میاد تکسچر خاک حالت تایل گرفته و اگر اصلاح بشه خیلی موثره

آخرین ویرایش:
  • Like
V

Violet89

کاربر مهمان
با سلام
خیلی خوب شده امیدوارم تا آخر همینطور عالی پیش برید.
موفق باشید.

m3d

کاربر VIP
آفرین.
خوب شده . فقط به نظر میاد یه مقداری از لحاظ تناسبات و اندازه باید اصلاح بشه.
مثلا"جعبه خیلی بزرگ و کاراکتر خیلی کوچیک دیده میشه.
اگر یه مقداری هم حاکهای روی موزاییک پخش و پلا بشه خیلی بهتر میشه. به نظر میاد تکسچر خاک حالت تایل گرفته و اگر اصلاح بشه خیلی موثره
سلام امیر جان تکسچرهاش رو هنوز تکمیل نکردم نکمیل شد آپ میکنم . جعبه هم کوچیک کردم:rose:
با سلام
خیلی خوب شده امیدوارم تا آخر همینطور عالی پیش برید.
موفق باشید.

ممنون از حسن توجهتون دوست عزیز شما هم موفق باشی . اگه اشتباه نکنم سوژه شما حباب بازی بود . منتظر یه اثر هنری خوب از شما هستم:rose:

*farshid*

کاربر VIP
ای جان چقدر ناز شده این پسر کوشولوهه
خیلی خوبه
یکم رو رندرش بیشتر کار کن
یکم کنتراست کارتو ببر بالا

موفق باشی :rose:

• Like

ali3dm

کاربر VIP
کار جالبیه