من يه سوال در مورد cd-writer دارم

اگه خواستي بخري برو دنبال رايتري كه امتحا نشو پس داده باشه.
در ضمن در همه زمينه هاي كار نكرده باشه.
مثلا
yamaha,rechoh,asus

kn_hacker2000

New Member
سلام
من نمي دانم منظور شما از ديجيتال چيست ولي فكر مي كنم به گارانتي آن اشاره كرده باشين .؟!
در هر صورت شما با مراجعه به سايت پي س ورد مي توانيد از ليست بهترين رايترهايي كه هر سه ماه يكبار توسط اين سايت معروف معرفي مي شوند بهره برداري كنيد ولي با توجه به بازار مصرف ايران مي توان رايتر هاي پلكستور بالاترين او.دي.دي را دارند رايتر هاي تي.دي.كا بالاترين كيفيت و رايترهاي ايسوز بالاترين مدت عمر مفيد را

اميدوارم موفق باشين
كيوان آذربرزين

سلام
من هم 2 ساله كه يك رايتر recho دارم و حدود 25000 تا تا حالا با هاش رايت كردم و هنوزم كه هنوزه خوب رايت ميكنه.

abtin-s

Member
فقط yamaha F1 رو دست نداره
تنها رايتري كه عكستو رو سي دي ميندازه!!!

Vmj

Member
ببينيد همونطور كه گفتند رايتر yamaha f1 الآن بهترين رايتري هست كه شما ميتونيد بخريد. اگر تو بازار پيدا كرديد. ما كه پيدا نكرديم. قيمتش هم 2 - 3 برابر رايترهاي ديگه است.
اما رايتر سامسونگ قيمتش 23-24 تومن هست و رايتر متوسطي هست. رايتر teac هم فقط قديمياش عالي بود. اما رايتري كه من بهت پيشنهاد ميكنم رايتر TDK هست. قيمتش حدود 35 هست. كيفيتش خيلي خوبه. الآن هم به راحتي توي بازار پيدا ميشه.
اما دركل اگر DVD-Writer بگيره بيشتر به نفعته.
الان DVD-Writer پايونير كه از همه بهتره دو مدل داره كه اون مدلي كه تو بايد بخري حدود 127 هزار تومنه. سرعتش هم 8x هست. در ضمن DVD ديتالايف خام 8x هم 800 تومان هست (4.7 گيگابايت)

worldman_safa

Active Member
به نظر من هم سامسونگ از همشون با صرفه تره .

من خودم سامسونگ دارم و ماششالاه فكر كنم تا 200 تا باهاش زدم و خيلي راضيم .

البته من وقتي كه گرون بود خريدم . اون زمان 57 تومن دادم خريدم .

اما اگه پولت از پارو بالا ميره فكر كنم ياماها هم خوب باشه :wink:

يا حق

زماني كه DVD WR Pionner تو بازار داره رژه ميره كي ميره سراغ ياماها و سامسونگ و الباقي..كارش حرف نداره ..ولي سرعتش كمه ولي مي ارزه ...يه خورده گرون هست حدود 180 هزار تومن ...ولي خيلي باحاله اگه Slot free گير آوردي كه محشره ..خود دانيد

Vmj

Member
Anti-Opensource
--------------------------------------------------------------------------------

زماني كه DVD WR Pionner تو بازار داره رژه ميره كي ميره سراغ ياماها و سامسونگ و الباقي..كارش حرف نداره ..ولي سرعتش كمه ولي مي ارزه ...يه خورده گرون هست حدود 180 هزار تومن ...ولي خيلي باحاله اگه Slot free گير آوردي كه محشره ..خود دانيد
البته رايتر پايونير الآن 127 هزار تومن هست البته دو مدل تو بازار هست كه گرونترينش حدود 127 هزار تومن هست.

Vmj

Member
بله دوست عزيز
تازه پارسال همين موقع رايتر پايونير 240 هزار تومن بود 8O
هر چيزي وقتي تازه مياد تو بازار قيمتش خيلي گرونه.

divaneh_to

Member
سلام من با رايتر هاي زيادي كار كردم به ترتيب 1 - رايتر ياماها از همه معروفتر و بهتره 2 - رايتر تي دي كي ( من خودم از اين رايتر دارم و تا به اين لحظه حتي يك سي دي نسوزانده ) 3 - رايتر تيك كه متا سفانه انواع تقلبي آن در بازار ما زياد است 4 -سامسونگ كه اصلا توصيه نمي شود چون فوق العاده لنز ضعيفي دارد و عمر مفيد آن يك سال بيشتر نيست......

SA_EB

Member
سلام:
به نظر من در رايتر هاي ارزون قيمت MSI با حدود 40000 تومان بهتر از بفیه است

نخير من اصلا teac رو قبول ندارم تقلبي زياد داره اصلا اصلش گير نميياد اينجا بندر پلكستور من 59 خريدم ياماها 178 تومان خريدم سامسونگ هم بد نيست ولي اگه خوب ميخواي و گرون هم نباشه پلكستور و بعدش ايسوز رو هم زياد ميبرن و خوب هم برات كار ميكنه تو بندر اصلش 19 تومان گيرم اومد حالا از من گفتن بود پلكستور محشره

ببینید برای رایتر خریدن چند تا نکته رو باید در نظر داشته باشید یکیش بودجه مالیتون هست یکیش هم کیفیت رایتر ... حالا از همه اینا که بگذریم شما که بندر ساکنید خوب خیلی راحت برید اونجا بازارچه هایی هست که لوازم کامپیوتری میارن اونجا که تازه از خط تولید کمپانی اومده بیرون که آدم هاج و واج میمونه اونم با چه قیمتهای پایینی !!! من آخرای پاییز پارسال بود رفته بودیم بندر . یکی از رفقای داداش بزرگم ما رو برداشت برد یه بازارچه که من کف کردم ! فقط همین رو بگم که بهترین سیستم اون زمان بیشتر از 900.000 تومن آب میخورد که من اونجا همون سیستم رو بستم 400 تومن!

من میگم حالا که شما میخواید رایتر بخرید یا رایتر ت د کا بخرید یا پلکستور ... با یاماها موافق نیستم چون شنیدم که شرکتش دیگه رایتر تولید نمیکنه و و اینایی که الان تو بازار هست چینی و قلابی هست ... تیاک هم خوب بود ولی قدیما ... رایترهای سامسونگ و ال جی و ام اس آی هم نخرید که ضرر کردید مفت نمیارزه... رایتر سونی هم نخرید چون اینایی که تو بازار ایران هست همش چینیه و آشغاله ... من همون رایترهای ت د کا یا پلکستور رو به شما پیشنهاد میکنم چون امتحانش رو پس داده ... من خودم از این رایتر ها زیاد استفاده کردم و الان همین سیستمی که دارم ازش این پیغام رو مینویسم رایتر ت د کا داره ... همین 1 ماه پیش بود که میخواستم هاردم رو فرمت کنم و پارتیشن بندی کنم برای همین از هاردم بک آپ گرفتم که شد جمعا 21 تا سی دی که تمام اینا رو پشت سر هم رایت کردم ولی یه دونش هم نسوزوند ... اصلا تا حالا یه دونه سی دی هم نسوزونده! ... زبون بسته فقط رایت میکنه و داغ میکنه و جیک هم نمیزنه

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
ديدم اينجا همه يه چيزي معرفي كردند گفتم منم بگم!

به نظر من ياماها بگيريد و بس چرا ؟!

من خودم 3 تا رايتر دارم دوتا CD_RW و يك DVD+RW .

رايترهام اوليش يه ياماها 20x10x40x هستش كه 4 سال دارم و نزديك 35000 تا سيدي باهاش كار كردم يعني تقريبا هفته اي بالاي 100 تا اين اواخر و هنوزم عين روز اول كار ميكنه و در ضمن مطمين باشيد كه تقلبي نداره ! اگر روي كارتنش اسم ژاپن يا مالزي باشه كافيه ! تازه مالزيايي هاش خيلي بهتر كار ميده . اين پيشنهاد اولم
دومين رايترم كه 2 سال دارم بازم ياماهاست مدل f1 كه خوب به نظرم خيلي خوبه اما به پاي CRW2200 اوليم نميرسه.
DVD اگر بخواي آره فقط Pioneer بگيريد. خيلي كارش درسته .

در ضمن اينم بگم كه من توي يك روز نزديك 80 تا CD را با هم رايت كردم كه فقط يكيش سوخت اونم به خاطر بدسكتور هارد بود كه نميتونست فايل رو بخونه ، وگرنه از نظر سوختن مطمين باشيد.

اگر رايتر شيك ميخوايد كه باهاش كيستون رو تزيين كنيد بريد MSI بخريد ;) اما تضمين نميكنم كه بعد 10 روز كار كنه يا نه.

به نظرم تنها عيب ياماها سگ جونيشه !!!!

مخلصم
سايان

جدیدترین ارسال ها

بالا