منوی tools در افترافکت

newrayaneh

Active Member
سلام بر همگی

آقا لطفا یکی در مورد کارایی 7 یا 8 گزینه ی tools تو افتر یک توضیحی بده.....
مثلا بگه هر کدوم چه کاربردی دارن
مرسی
:rose:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
Newrayane عزیز. من بهت گفته بودم که اینجوری کلی سوال نپرسی... اینجوری کسی جواب بهت نمیده برادر من :
راجع به سوال یا سوالات بعدی هم سعی کن سوالت رو مشخص کنی. سوال های اینجوری کلی رو نمیشه جواب داد که هر افکتی چیکار میکنه...
اگر هنوز After Effects رو خوب یادنگرفتی پیشنهاد میکنم که یا پک آموزشی شو بخری یا حداقل آموزش های پایه ای رو از اینجا ببینی.
موفق باشی:rose:
سعی کن همیشه سوالت رو مشخص کنی و بپرسی تا کسی که بخواد بهت جواب بده بتونه .
موف باشی:rose:

newrayaneh

Active Member
معذرت

سلام داداش رضای عزیز
آخه گفتم 7 یا 8 تا ابزار بیشتر نیست شاید یکی جوابمو بده
به هرحال بازم معذرت می خوام
موفق باشی:green:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
عزیزم آخه حتی بر خلاف قوانین انجمن هست.
شما قوانین رو که بخونی نوشته حتی 2 تا سوال رو هم تو یه تاپیک نپرسید و 2 تا تاپیک ایجاد کنید که خیلی از دوستان اینکار رو میکنن.
من فقط برای خودت گفتم که بتونی جوابت رو زودتر و کامل تر بگیری...
راجع به افتر هم واقعا پیشنهاد میکنم که بری آموزش هاشو ببینی الان 4 تا پک فوق العاده اومده که اگه بگیری و بببینی واقعا کمکت میکنه. اگه مشکل داری و نمی تونی تهیه کنی حداقل آموزش های Basic ویدئوکوپایلت رو ببین تا همه چیز بیاد دستت :
http://www.videocopilot.net/basic
اینم که دارم به طرف آموزش های دیگه راهنماییت میکنم قصد ندارم که کار خودمو راحت کنم ، البته اینجا جای یادگیری هست ، ولی برای راحتی خودت میگم چون اگه شما مشکلت با Tools حل شه ، بعد با چیزای دیگه مشکل پیدا میکنی مثل Precomposing و Tracking و ... که اگه بخوای یاد بگیری تو 10 تا ویدئو کوتاه و خلاصه و مفید خیلی بهتر و زود تر یاد میگیری چون یه جورایی عملی هست تا ما اینجا بهت بگیم. به هر حال تصمیم با خودته...
موفق باشی:rose:

newrayaneh

Active Member
آقا رضا من عذرخواهی کردم
دیگه حالا هی نیا اینجا پند بده
مرسی

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
پند ؟؟
من کی هستم که بخوام به کسی پند بدم؟؟؟
خواستم کمک کرده باشم. اگه باعث ناراحتی شدم ببخشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا