تغییرات فایل 1 معرفی کلی و جامع نرم افزارهای تدوین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام...
از دوستان عزیز خواهشمندم که به این پست جواب کامل و سلیس بدن...

بنده یه مقاله جمع و جور و کلی میخام که نرم افزار های تدوین رو از قبیل after effect , primire , edius , liquid , ulead معرفی کنه ...

به عنوان مثال قدرتمند ترین و ضعیف ترینشون و تفاوت هاشون و قابلیت هایی که دارن و همچنین پرطرفدارترین

از دوستان گلم خواهش میکنم که پیگیر این کار باشن و اساتیدی که در سایت حضور دارند بهم کمک کنند تا یه مقاله مفید و جامع بسازم...

آخرین ویرایش:

piwo9h

Member
باهات موافقم ...

افتر برای افکت نهایی و جلوه های ویژه استفاده میشه ...

پریمیر و ادیوس برای تدوین

آخرین ویرایش:

yas_d

Member
سلام...
از دوستان عزیز خواهشمندم که به این پست جواب کامل و سلیس بدن...

بنده یه مقاله جمع و جور و کلی میخام که نرم افزار های تدوین رو از قبیل after effect , primire , edius , liquid , ulead معرفی کنه ...

به عنوان مثال قدرتمند ترین و ضعیف ترینشون و تفاوت هاشون و قابلیت هایی که دارن و همچنین پرطرفدارترین

از دوستان گلم خواهش میکنم که پیگیر این کار باشن و اساتیدی که در سایت حضور دارند بهم کمک کنند تا یه مقاله مفید و جامع بسازم...

شما که فرق نرم افزار‌های تدوین و کامپوزیت رو نمی‌دونی بهتره مقاله ننویسی دوست عزیز:rose:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
:sad:
من واقعا خیلی وقته به این پی بردم که هیچی حالیم نیست،اما توی این مدت هم خیلی دارم به دوستانی که نمیدونن و خیلی قرص حرف میزنن فکر میکنم
برادر من کی گفته افتر افک مال تدوینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا احتیاجی نیست کسی بگه که،یه سر به سایت ادوب بزن،یه صفحه مال افتر رو ترنسلیت کن اگر زبانت خوب نیست که با این اوضاع حتما خوبه،اصلا هدف از ارائه افتر افکت و کارایی این نرم افزار رو توضیح داده
آخه چرا اینجوریم ماااااااااااااااااا؟خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:green:سرمو کوبیدم به میز از دستتون

aakooma

Member
-----------------------

شما میخوای یاد بگیری نرم افزارای تدوین چی هستن و هر کدوم چه کارایی میکنن......مقاله ای هم در کار نیست !!!
--------------------------
---------
---------
---------

ویرایش توسط مدیر .
با ادب باشید

متاسفانه همه همرنگ جماعت گرگ میشن ...

اینه مشکل ایران ما ...

هرچی که گرون میشه همه میرن میخرن ... هرکی ناحق میگه همه میرن از اون پیروی میکنن...

آخه چرا شما اینجوری هستین ؟؟؟

آقا من کسی نیستم ... اما بخدا پـا میخورین...(میدونم خیلی حرف بعد از این حرفم شاید بهم بزنین.دلیلش هم اینه که متاسفانه انتقاد پذیر نیستین و کم میارین...)

کاش حضوری بود تا جوابتونو کامل بدم...

اگه یه خرده به خودتون زحمت میدادین اون رو کامل میخوندین بهتر بود ...
افتر افکت یه نرم افزار برای ساخت جلوه های ویژس.درست.آقا درست......... اما یه ادیتور که کاراش رفته شبکه رو نشونم بدین و بگین که با افتر کار نکرده.... بخدا 99/99 درصد افتر کارن...

خدا وکیلی حلال نمیــــــــــــــــکنم... مخصوصا اون کساییی که توهین کردن...دیدار تا قیامت...

albertoperanc

Active Member
متاسفانه همه همرنگ جماعت گرگ میشن ...

اینه مشکل ایران ما ...

هرچی که گرون میشه همه میرن میخرن ... هرکی ناحق میگه همه میرن از اون پیروی میکنن...

آخه چرا شما اینجوری هستین ؟؟؟

آقا من کسی نیستم ... اما بخدا پـا میخورین...(میدونم خیلی حرف بعد از این حرفم شاید بهم بزنین.دلیلش هم اینه که متاسفانه انتقاد پذیر نیستین و کم میارین...)

کاش حضوری بود تا جوابتونو کامل بدم...

اگه یه خرده به خودتون زحمت میدادین اون رو کامل میخوندین بهتر بود ...
افتر افکت یه نرم افزار برای ساخت جلوه های ویژس.درست.آقا درست......... اما یه ادیتور که کاراش رفته شبکه رو نشونم بدین و بگین که با افتر کار نکرده.... بخدا 99/99 درصد افتر کارن...

خدا وکیلی حلال نمیــــــــــــــــکنم... مخصوصا اون کساییی که توهین کردن...دیدار تا قیامت...

دوست گرامی...

این مساله ای نیست که شما اینقدر هندی میشی...به ایران و دولت هم ارتباطی نداره.

بنده بک مساله ساده رو متذکر شدم ولی شما درست پاسخ ندادی.

اول خودت رو اصلاح کن بعد مشکل ایران رو حل کن.

"اما یه ادیتور که کاراش رفته شبکه رو نشونم بدین و بگین که با افتر کار نکرده"
این مساله باز هم ربطی نداره که افتر بیاد قاطی نرم افزار های تدوین...در این صورت فوتوشاپ و ایلاستراتور و ....جزء نرم افزار های تدوین حساب خواهند شد.

یاد بگیرید برای اصلاح از خودت شروع کنی.

:cool:

آخرین ویرایش:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
تاپیک خیلی از بحث خودش منحرف شده . لطفا دیگه حاشیه رو کنار بذارید .

اما امیرحسین جان . من خودم هم 1 سال همه کارای ویدئویی رو با افتر انجام میدادم ( کات زدن و افکت و ترانزیشن و.. .... )
خیلیا هم هستند که هنوز این روش رو استفاده میکنن .
اما اون قدرت Real Time که پریمیر و نرم افزارهای تخصصی ادیت و کات زدن هست ، تو افتر افکت نیست .
افتر افکت برای کارای VFX , Composite , .... خیلی قوی هست ، ولی تو کات زدن باید قبول کنیم که اصلا مناسب نیست .
کافیه یه بار خودت بشینی یه پروژه رو شروع کنی تو افتر افکت کات زدن و .... .
واقعا اعصاب خورد کن هست . چرا . چون هر کاتی که میزنی یه لایه جدید درست میشه و فکر کن که در آخر 300 تا کات زدی . اونوقت واسه بالا پایین کردن تایم لاین آدم دیوونه میشه و کلیت کار یادش میره . اینا تجربه ایه که هر کسی میتونه امتحان کنه .
اما تو پریمیر و ادیوس و...... واسه هر کات ، نمیاد به لایه جدید بسازه . که مدیریت کات ها خیلی خیلی راحت تره . ( کل پروژه تو 2-3 لایه نهایتا میشه )

مطمئنم که مجید فرهبد هم که میگید کات هاشو تو افتر نزده . بلکه اومده تمام کات هایی که تو فاینال کات پرو ( نرم افزار تدوین و کات زنی ) زده رو به افتر افکت منتقل کرده .( با یه اسکریپت کوچولو ) که این یه روش مرسومه .
امیدوارم این موضوع رو درک کرده باشی و در آخر پیشنهاد میکنم تو اینترنت در این مورد تحقیق کنی تا به حرف من برسی .

موفق باشی .

تاپیک خیلی از بحث خودش منحرف شده . لطفا دیگه حاشیه رو کنار بذارید .

اما امیرحسین جان . من خودم هم 1 سال همه کارای ویدئویی رو با افتر انجام میدادم ( کات زدن و افکت و ترانزیشن و.. .... )
خیلیا هم هستند که هنوز این روش رو استفاده میکنن .
اما اون قدرت Real Time که پریمیر و نرم افزارهای تخصصی ادیت و کات زدن هست ، تو افتر افکت نیست .
افتر افکت برای کارای VFX , Composite , .... خیلی قوی هست ، ولی تو کات زدن باید قبول کنیم که اصلا مناسب نیست .
کافیه یه بار خودت بشینی یه پروژه رو شروع کنی تو افتر افکت کات زدن و .... .
واقعا اعصاب خورد کن هست . چرا . چون هر کاتی که میزنی یه لایه جدید درست میشه و فکر کن که در آخر 300 تا کات زدی . اونوقت واسه بالا پایین کردن تایم لاین آدم دیوونه میشه و کلیت کار یادش میره . اینا تجربه ایه که هر کسی میتونه امتحان کنه .
اما تو پریمیر و ادیوس و...... واسه هر کات ، نمیاد به لایه جدید بسازه . که مدیریت کات ها خیلی خیلی راحت تره . ( کل پروژه تو 2-3 لایه نهایتا میشه )

مطمئنم که مجید فرهبد هم که میگید کات هاشو تو افتر نزده . بلکه اومده تمام کات هایی که تو فاینال کات پرو ( نرم افزار تدوین و کات زنی ) زده رو به افتر افکت منتقل کرده .( با یه اسکریپت کوچولو ) که این یه روش مرسومه .
امیدوارم این موضوع رو درک کرده باشی و در آخر پیشنهاد میکنم تو اینترنت در این مورد تحقیق کنی تا به حرف من برسی .

موفق باشی .

واقعا بهم کمک بزرگی کردی بهم آقا حسین عزیز...
کاش بقیه هم مثل شما پاسخ میدادن.نه اینکه خودشونو استاد فرض کنن...
باید به کسی مثل شما استاد گفت...
مرسی...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا