معرفی کتاب های تخصصی تری دی مکس در ایران

pclord

کاربر متخصص
درود بر همه ی دوستان عزیز
بنا به درخواست دوستان کتاب های تخصصی تری دی مکس رو اینجا معرفی میکنم،کتاب ها از انتشارات پویا گران و ترجمه مهندس رسول نصیری هست. بعضی هاشون هنوز ترجمه نشدن،برای vue و چند برنامه دیگه هم کتاب دارن،که فکر کنم تا تابستان ترجمه کنن.
از کتاب منتال ری،vue و چند تای دیگه عکس نداشتم.
عکس ها رو تو چند تا پست پیوست میکنم که موندگار بشن.
قیمت تمام کتابها بین 9800 تا 12000 تومنه

کتاب منتال ری(از منتال عکس نداشتم):

نویسندگان کتاب: یوئپ وان در استین - جیمی کاردوسو - راجر کوسان

ترجمه و تالیف: مهندس رسول نصیری

تعداد صفحات:445

5تای اول:

...پیوست...

پیوست ها

• a.jpg
    a.jpg
    242.9 کیلوبایت · بازدیدها: 243
  • 1.jpg
    1.jpg
    54.9 کیلوبایت · بازدیدها: 155
  • 2.jpg
    2.jpg
    56.4 کیلوبایت · بازدیدها: 140
  • 3.jpg
    3.jpg
    59.6 کیلوبایت · بازدیدها: 161
  • 7.jpg
    7.jpg
    54.7 کیلوبایت · بازدیدها: 187
آخرین ویرایش:

pclord

کاربر متخصص
پنج کتاب بعدی:
...پیوست...

پیوست ها

• 5.jpg
    5.jpg
    51.6 کیلوبایت · بازدیدها: 138
  • 11.jpg
    11.jpg
    52.6 کیلوبایت · بازدیدها: 144
  • 6.jpg
    6.jpg
    44.9 کیلوبایت · بازدیدها: 144
  • 8.jpg
    8.jpg
    56.5 کیلوبایت · بازدیدها: 182
  • 4.jpg
    4.jpg
    65.2 کیلوبایت · بازدیدها: 194
آخرین ویرایش:

ali_118

کاربر VIP
سلام

آقا شما خودت خوندی کتاباشونو ؟

مطالبشون ترجمست دیگه ؟ مشخصه ترجمه ی آموزش های کدوم شرکتاست ؟

بعد اینکه مطالب کاربردی هست ؟ یا فقط عناوین کاربردی دارن ؟ :green:

اینکه یک شرکتی اینجوری این عنواین تخصصی رو وارد بازار میکنه به نظر میاد بیشتر کمیت گرایانه عمل کرده باشه .

موفق باشید.

pclord

کاربر متخصص
تا حالا کتابای زیادی دیدم،به جرات میتونم بگم از این کتاب ها بهتر و کاربردی تو ایران پیدا نمیشه،این کتاب ها مرجع درسی اموزشگا ه های کشور هم هست.

من خودم 3تا از کتابو رو دارم،چند تا دیگشونو هم میخواستم که هنوز چاپ نشدن،واقعا راضی هستم.

برای خرید هم خواستم شماره تلفن مهندس رسول نصیری رو بزارم،اما قوانین اجازه نمیده،هر کی خواست بهم پیغام خصوصی بزنه.

موفق باشید.

Ultra3D

Well-Known Member
بسته به خود مترجم داره اگه خودش مکس کار باشه با یکم خلاقیت مطالب رو روان ترجمه می کنه!!
به نظر که کتاب های عالیی هستن ، pclord هم تائید می کنه
می دونم مکس 8با9 فرق زیادی نداره ولی ورژن تازه ترش نیست!؟

pclord

کاربر متخصص
ایشون خودش مکس کاره،کتابو رو هم خیلی خوب ترجمه کرده،یاد گیریش خیلی راحته،و در مورد نسخه 8 یا 9 حتی یک درصد هم فرق ندارن،البته منظورم این نیست که نسخه 9 هیچ تغییری نکرده،منظورم اینه که مطالبی که توی کتابه ،درسته توی مکس 8 داده شده،اما هیچ فرقی با نسخه 9 نداره.
از این که این کتابا بهترین کتاب تو ایران هستن اصلا شک نکنید.

راستی هدف من اصلا تبلیغ نیست،من اصلا ایشون رو نمیشناسم،(مترجم رو)،چون بچه ها از وجود این کتابا بی خبر بودن،و تعدادی هم درخواست داده بودن،معرفی کردم.

موفق باشید.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
جناب pclord ممنون از اینکه این تاپیکو زدید

جای خالیش احساس میشد

اگر امکانش هست بجز کتاب های آقای رسولی کتاب های بدرد بخور دیگه هم معرفی کنید

pclord

کاربر متخصص
جناب pclord ممنون از اینکه این تاپیکو زدید

جای خالیش احساس میشد

اگر امکانش هست بجز کتاب های آقای رسولی کتاب های بدرد بخور دیگه هم معرفی کنید

خواهش میکنم.

راستش من به غیر از این کتابا چند کتاب دیگه رو هم سراغ داشتم،که راهنمای جامع بودن،اما خیلی از قسمت ها رو آموزش نداده بودن،البته کتاب های خوب دیگه ای هم پیدا میشه،اما بیشترشون قدیمی هستن،به مرور زمان اگه کتاب خوبی پیدا کردم،حتما میزارم.

راستی رسولی نه رسول نصیری :wink:

موفق باشی.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
البته اینجا یه سوال پیش میاد
سایتی، چیزی ندارن که بشه در مورد کتاب ها اطلاعات دقیقتری درآورد؟
چون کتاب ها تخصصی هستن، باید در موردشون بیشتر اطلاعات کسب کرد تا بشه بهشون اعتماد کرد

pclord

کاربر متخصص
یه سایت قبلا داشتن،pooyagaran.com اما دیگه باز نمیشه،اگه با خودش تمای بگیری جزئیات دقیق رو بهت میده،من خودم 3 تا از کتابو رو دارم،واقعا راضی بودم،و این که اصلا نترسید بگید کتاب رو بگیرید خوب نباشن،مطمئن باشید بهتر از اینا تو ایران پیدا نمیشه.

Ultra3D

Well-Known Member
فکر کنم دیگه Pclord خسته شد اونقدر در مورد این کتاب ها توضیح داد:lol:

من یک کتاب 3DMAX اختصاصی برای معماری دیدم که دقیق امش و ناشرش رو یادم نمی یاد (پیداش می کنم و مشخصاتش رو می زنم)
در ضمن ترجمه نبود و نوشته یک مهندس بود به نظر کتاب خوبی بود(تمام رنگی و کیفیت چاپ عالی) قیمتش هم حدود 10 هزار تومن بود!!:shock:
باز ارزشش رو داشت ولی 1000 :)wink:) آموزش سرم رسیخته دارم رو اونا کار می کنم(نگین چرا خودت نخریدی:lol:)

pclord

کاربر متخصص
هدف من از زدن این تایپیک راهنمایی بچه ها بود و این که از سر در گمی درشون بیارم،پس هر سوالی براتون پیش اومد حتما بپرسید.

قبلا که میخواستم کتاب رو بگیرم،باهاش که صحبت میکردم،میگفت هر یک از این کتاب ها رو بین صد ها کتاب انتخاب کرده،و خیلی تحقیق کرده تا یه کتاب خوب در بیاد،میگفت بعضی از کتابا رو چند بار تغییر دادم،یعنی یه کتاب کامل،ساده و روان و همچنین از مبتدی تا پیشرفته.

موفق باشید.:rose:

آخرین ویرایش:

m3d

کاربر VIP
سلام . آقا این کتاب انیمیشن کاراکتر در تری دی مکس کامله؟( بایپد و ریگ و اسکین)؟ اگه کامله چطور سفارش بدم؟

pclord

کاربر متخصص
سلام . آقا این کتاب انیمیشن کاراکتر در تری دی مکس کامله؟( بایپد و ریگ و اسکین)؟ اگه کامله چطور سفارش بدم؟

خودم این یکی رو ندارم،اما با شماره ای که برات فرستادم،با هاش تماس بگیر،جزئیات رو بهتر و دقیق تر بهت میده.

موفق باشی.

آخرین ویرایش:

pclord

کاربر متخصص
کتاب vue هم داره میاد؟؟؟؟؟:shock:

امید وارم هر چه زودتر بیاد،نباید این برنامه رو دست کم بگیریم،خیلی از صحنه های طبیعت تو فیلم های هالیوودی با این برنامه ساخته شدن.

این کتاب وی ری مال کدوم انتشارات هست؟ خوبه؟ من هیچی ویر ی بلد نیستم ولی خیلی دوست دارم یاد بگیرم.
توصیه میکنید؟:rose:
قیمت یا اینکه سفارش اینترنتی میشه داد؟

من خودم منتال ری رو گرفتم،واقعا عالیه،VRay هم مطمئن باش مثل همینه،همون طور که گفتم،خودش میگفت کاری کرده،که کتابا هیچ کم و کسری نداشته باشن.
شماره رو برات میفرستم.

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
امید وارم هر چه زودتر بیاد،نباید این برنامه رو دست کم بگیریم،خیلی از صحنه های طبیعت تو فیلم های هالیوودی با این برنامه ساخته شدن.

یه مدت دارم باش کار میکنم واقعا عالیه مخصوصا برا کسایی که دوست دارن landscape کارکنن و میخان درختای زیادی توی کاربزارن که سنگینم نشه عالیه. ساخت آسمونو ابرشم که دیگه نگو.متاسفانه بخش مربوط به vue که تو سایت بود حذف کردن نمیدونم چرا.استقبال کم از یه نرم افزار دلیل نمیشه که حذفش کنن.بحرحال امیدوارم کتابشم زودتر بیاد.راستی کرکم داره ورژن 8؟

pclord

کاربر متخصص
آره من خودم دیروز نصب کردم،خیلی حال میکنم باهاش:

این کرکش اگه نداشتی:
پیوست...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا