معرفی کتاب های تخصصی تری دی مکس در ایران

nvshparia

Member
در این که کتاب آقای نصیری جزء بهترین هاست شکی نیست ، اگه یه چیز جامع میخوای کتاب وی ری نسخه اصلیش رو بخون
در این که کدوم بهتره ، از بیس شروع میکنی برو وی ری کار کن، کلیت کار یکیه، یعنی کسی که منتال رو خوب بلد باشه شکی نیست تو وی ری هم آنچنان مشکلی نخواهد داشت
موفق باشی

مرسی از پاسخ تون.اگه لینک دانلود کتاب اصلی رو دارید بزارید اگر هم اسم کتاب رو معرفی کنید من خودم پیدا میکنم و دانلود میکنم

نیاز . س

New Member
سلام
انگاردوستان عزیر تاپیک های دیگررامطالعه نمی کنند.
دوستانی که به دنبال آموزش 3dsmax هستند، توجه کنندکه کامل ترین و مطمئن ترین مرجع برای آموزش هر نرم افزار، فایل های Help آن نرم افزاراست که به همراهش منتشر می شوندو مترجمین و حتی نویسندگان کتاب هاهم ازهمین مطالب استفاده می کنند.
تاحالا هم اگه مشکل زبان وجودداشته و این فایل ها به زبان انگلیسی بودند، خوب مسئله حل شده و تمام فایل های Help مرجع و آموزش (tutorial) نسخه های 3dsmax 8 تا 2011 درحال حاضر به فارسی ترجمه شده و با همان شکل وشمایل فایل اصلی آماده شده اند که می توانید آن هارابا فایل انگلیسی نرم افزار تعویض کنید و همیشه درکنار نرم افزار دراختیارداشته باشید. آن هم با حجم مطالب بسیار بیشتراز کتاب، بطوریکه اگه این مطالب بصورت کتاب چاپ شوند، شاید 20 جلدکتاب 500 صفحه ای بشن.
متاسفانه به علت ممنوعیت تبلیغات نمی توانم آدرس سایت مورد نظررا دراینجا قیدکنم ولی می توانید درگوگل با سرچ کردن( فایل Helpفارسی) به منابع و سایت اصلی برسید.
موفق باشید.

سلام . من نتونستم سایت رو پیدا کنم . اگر امکان داره ادرس رو برای من هم خصوصی بفرستید .
ممنون ...

eztech

Active Member
سلام ببخشید کتاب های اقای نصیری برای مکس الان جدید ترین چی برای نسخه جدید هنوز پیشنهاد میشه خریداری کنیم؟!
من از پایه میخوام دوباره شروع کنم ؟!

eztech

Active Member
کسی نیست راهنمایی کنه ایا کتاب اقای مهندس رسول نصیری هنوز مفید هست جستجو بنده نسخه 2008 نرم افزار مکس بودایا نسخه جدید ایشون کتاب موجود هست یا خبر ؟
اگر خیر چه چیز پیشنهاد میدید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا