معرفی زیباترین سایت های Html

YTERROR

Active Member
پس لطفا عرض کنید که اصلا سایت ندیدید.

زیبایی تنها به ظاهر سایت گفته نمیشه و به امکانات و .... اون سایت باعص زیبایی و ... میشه

سایت میهن نیک به زبان آژاکس که به نظر من سایتهایی فارسی با این شکل نیست تا به امرزو و این سایت فوق العاده امکانتش جالبه

اگه شما اطلاعات داشته باشید می دونید ثبت دامین آی آر چقدر دنگ و فنگ داره و کنترل پنل هم نداره ولی میهن نیک کنترل پنل دامینتونم بهتون میده و .....

شما هم بجایی دیدن خالی بهتره کار کنید با امکاناتش تا بیشتر در جریا قرار بگیرید

آژاکس فوق العاده سرعت اینترنت شما پایین 100 درصد که این جوری می گید یا آشنایی زیادی ندارید

سایت فول فلش تا قبل از بوجود اومدن و پیشرفت آژاکس می تونست جایی برای خودش داشته باشه ولی تا حالا شما از بین چند تا سایت یک سایت رو دیدن شاپینگش فول فلش باشه یا نمی دونم چت رومش فول فلش باشه ؟

با این که اتین همه شاپینگ فول فلش هست کسی استاده نمی کنه چون مشکلات و محدودیتهایی خاص خودشو داره و ....

ولی در کل بجایی جبهه گرفتن به کیفیت نگاه کنید

من خودم بشخصه حاضرم هر چی از فلش یاد دارم یک سومشو آژآکسم بهتر بشه

فشل همونسور اول حرفم گقتم جایگاهش در سایتهای یفول فلش دیگه داره از دست میده وگرنه مولتی مدیاها و بنرها و .... همیشه فلش هستند

mohsenshahab

Active Member
ramin_soft گفت:
من هم با Yterror موافقم
تا حالا سايتي به زيبايي ميهن نيك ( چه فلش چه غير فلش ) نديدم
البته تکنولوژی اژاکس ربطی به زیبا بودن یا نبودن یک سایت نداره
ببینید ما نمیتونیم بگیم که فلش داره از دور خارج میشه یا اژاکس تا چند وقت دیگه از بین میره چون این دو تا اصلا با هم قابل مقایسه نیستن
اژاکس یه زبان ترکیبیه که باعث میشه برای استفاده از یه سایت کل صفحه دوباره بار گذاری نشه(البته این فقط یکی از هزاران خوبیه که داره)پس تا اینجا میبینیم که ما با استفاده از اژاکس خیلی میتونیم تو بارگذاری صفحات سریعتر عمل کنیم و مثلا توی کشوری مث ایران نباید نیم ساعت بشینیم تا یه سایتو ببینیم. حالا فرض کنین یه سیستم بزرگ رو با فلش بخوایم بنویسیم(که البته در قدرت فلش شکی نیست)ولی میدونین لود کردن این فایل چه قدر طول میکشه .پس این درست نیست که ما بگیم تا چند سال دیگه کل سایتها فلش میشن(لا اقل تو ایران غیر ممکنه) و این هم درست نیست که بگیم فلش از رده خارج میشه یا فقط به درد کاتولوگ میخوره.اصلا نمیشه این دو تا رو با هم مقایسه کرد

YTERROR

Active Member
نمی دونم والا یا واقعا با فلش بصورت حرفه ای کار نکردین این جوری می گید یا اطلاعاتتون در مورد فلش و برنامه نویسی کمه

فلش همیشه ظاهر می سازه نه چیز دیگه ولی همون اول هم من گفتم متاسفانه بد برداشت کردید

گفتم فلش و سایر زبانها در مقابل آژاکس از رده خارجن برای وب سایت یعنی این که

اولا : یک سایت فول فلش برای مشتری این قدر گرون در میاد اگه خبواد امکاناتش خوب باشه که مشتری زیر بار هزینه اش نمی ره و فشل بصورت حرفه ای پیشرفت نمی کنه

دوما : آژکس همون طرح گرافیکی رو به کاربر میده ولی با هزینه کمتر و با قدرت بیشتر

فلش جایگاه خودشو داره فقط با اومدن و جا افتادن آژاکس بص.رتی که فشل در سایتهایی فول فلش استفاده میشه کمتر میشه

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
سایت هایی که با فلش طراحی می شوند اکثرا جنبه تبلیقاتی داشته و یا برنامه نویس صفحه دیگری را در برای بازدید کننده هایی که علاقه به فلش ندارند. مرورگر آنها پلاگین فلش ندارد. و یا سرعت پایی دارند طراحیی می کنند.
معمولا Demo های اول وب سایت با فلش طراحی می شوند و یا تبلیغات درون سایتی به علت جذب بیشتر مشتری.
شما اگر به 100 سایت پر بازدید کننده دنیا نگاهی بندازید متوجه می شوید که بجز مصرف تبلیغاتی به هیچ عنوان در وب سایت های خود در نقاط حساس مثلا منو ها . لینک ها. لوگین ها استفاده نمی کنند.
معمولا سایت های تبلیغاتی خواننده ها بیشترین استفاده از فلش رو می کنند. مانند scootertechno.com , moderntalking.com و غیره
نتیجه تحقیقات و تجربه بنده ثابت می کند که استفاده از فلش بجز برای مصرف تبلیغاتی در مدیریت سایت و استفاده بازدید کننده از وب سایت مشکل به وجود میا ورد و یا اگر تمایل به استفاده فول فلش در طراحی وب سایت دارید سایت خود را در 2 شکل فلش و HTML وب سایت طراحی کنید. مانند سایت madonna.com
در ضمن موضوع صحبت درباره سایت های زیبا HTML بود. نظرتون در باره این سایت چیه؟ http://javascript.echessdesign.com
و سایت مرجعی که طراحی های برتر وب سایت های HTML زیبا دنیا رو معرفی مکنه البته با کمک CSS: www.stylegala.com

ARTA_ADOBE CO

Active Member
ramin_soft گفت:
سلام

ARTA_ADOBE CO جان فونت منو Tahoma هست و دليل قرو قاطي بودنش فكر كنم اينه كه Persian gig از رونت پيج پشتيباني نميكنه

دوست من سورس کد شما نشون میده که یونیکدتون رو روی UTF-8 تنظیم نکردین !
و

mohsenshahab

Active Member
yterror گفت:
نمی دونم والا یا واقعا با فلش بصورت حرفه ای کار نکردین این جوری می گید یا اطلاعاتتون در مورد فلش و برنامه نویسی کمه

فلش همیشه ظاهر می سازه نه چیز دیگه ولی همون اول هم من گفتم متاسفانه بد برداشت کردید

گفتم فلش و سایر زبانها در مقابل آژاکس از رده خارجن برای وب سایت یعنی این که

اولا : یک سایت فول فلش برای مشتری این قدر گرون در میاد اگه خبواد امکاناتش خوب باشه که مشتری زیر بار هزینه اش نمی ره و فشل بصورت حرفه ای پیشرفت نمی کنه

دوما : آژکس همون طرح گرافیکی رو به کاربر میده ولی با هزینه کمتر و با قدرت بیشتر

فلش جایگاه خودشو داره فقط با اومدن و جا افتادن آژاکس بص.رتی که فشل در سایتهایی فول فلش استفاده میشه کمتر میشه
نه من اصلا تا حالا فلش رو ندیدم اصلا فلش چی هست ؟
خوردنیه یا پوشیدنیه؟؟؟

ramin_soft

Member
سلام

بامشاد جان اين كه گفته شد.
همين دعواي استاد ها هم سر اين سايته.

alionline1366

Active Member
سایت bitamax که هیچ چیزه خاصی نداره یک قالب دیتالایف هست که تازه خرابش هم کرده
سایت آقای خاتمی جالبه ولی بازم جزو سایتهای زیبا بشمار نمیره
ولی سایت بهرام رادان واقعا بی نظیر بود خیلی کف کردم

جدیدترین ارسال ها