معرفی زیباترین سایت های Html

sadismi_10

Member
سلام
امروز میخواستم از دوستای عزیز خواهش کنم که بهترین و زیباترین سایت Html (فقط Html ) رو معرفی کنند
منظورم از بهترین از نظر ساختار هست و زیبایی هم که دیگه جای خودش رو داره.
سایت ها لطفا شخصی باشه

ARTA_ADOBE CO

Active Member
فکر نکنم برای سایتهای Html باشه اما برای سایتهای فول فلش تا دلت بخواهد هست !

hamid_770

New Member
سلام !خسته نباشین

اگه میشه چند تا از سایتهای قشنگ رو که دیدین معرفی کنین ! فول فلش هم باشه خیلی بهتره ! ممنون

ARTA_ADOBE CO

Active Member
ramin_soft گفت:

واقعا آفرین به اعتماد به نفست !
من خودم جرئت نکردم سایتم رو اینجا بزارم !
راستی دفعه بعد خواستی سایتت رو معرفی کنی سعی کن یه هاست براش تهیه کنی ! راستی unicode صفحه هاتم از windows-1256 به UTF-8 تبدیل کن تا نوشته هات از حروف بی معنی به فارسی تبدیل شه !

در مورد سایتهای فول فلش این به نظر من بهترین سورس سایتهای فلشی است که خود سایت که این سایت که کار ایندکس سایتهای فلشی دیگه رو انجام میده شاهکاری است ! واقعا برای عزیزانی که فکر میکنند طراح حرفه ای فلش هستند میتونه منبع یادگیری خوبی باشه !

سایت داپ اِواردز ! : www.dopeawards.com

آخرین ویرایش:

grayfox

New Member
yterror گفت:
دیگه سایتهایی فلش و ... از رده خارج هستند سایتهایی آژاکس فوق العاده و قدرتمند هستند یک سایت آژاکسی به زبان فارسی

در ابتدا باید عرض کنم که این چیزی که شما درسایت میهن هاست دیدید ترکیبی از یک تابع جاوا و دو فایل Png بود که بصورت ترانسپرنت یعنی با آلپای کم وارد صفحه می شه که همون حالت شیشه ای رو ایجاد میکنه که باز در سایت ای که آدرس داده بودم اگر به منوی فارسی برید و گالری عکس رو انتخاب کنین دقیقا با همین تکنولوژی کار شده فقط صبر کنید تا تامبنیل ها لود شن .

دوما این واقعا برای من جالب و کمی هم ناراحت کننده است که ما در مورد شرکت ها و غول های It نظر میدیم که شاید ندونیم مدیر فعلی اون شرکت کیه و خیلی راحت میگیم فلش از دور خارجه با جه سندی با جه مدرکی چون حالا توی ایران تب آژاکسه ؟ پس یاهو احتمالا خیلی کنه است که هنوز برای بنرهاش از فلش استفاده می کنه یا شاید کمپانی نوکیا و عینک ریبن هم عقب موندن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز یادگیری فلش یک چیزه هنر مند بودن در فلش یک چیزه دیگه
به نظر تو اگر فلش دور افتاده بود کمپانی Adobe این پول هنگفت رو برای خرید Macromedia می داد ؟
فکر نکنم به جز فلش نیاز دیگیری داشت چون در کنار Fireworks نرم افزار Photo Shop و در مقابل Dream Weaver نرم افزار Adobe Golive رو داشت پس فکر کن چرا Macromedia رو خرید ؟

اگر نیاز داشتی بگو سایت های فلشی خودایی رو بهت معرفی کنم که بری ببینی چون فوق العاده علی بهینه سازی شده اند در ضمن متا تگ هم به فلش جدید اضافه شده یعنی می تونی به موتور سرچ ها هم معرفی کنی

YTERROR

Active Member
اولا اسم اینی که شما این قدر ریز ریز توضیح دادیش در یک کلمه آژاکس

ثانیاسایت یاهو ورژن جدیدشو اگه کلیک کنی بر پایه آژاکس ساخته شده

سوما به نظر شما کسی می تونه با آژاکس بنر درست کنه یا لوگوهایی تبلیغاتی که بخواد سایت یاهو بدون فلش این کارو بکنه که بهش می گین کنه ؟

چیزی که من گقتم اینه که آژاکس در سال آنیده و دو سال آینده دیگه جایی برای فلش برای رشد در زمینه سایتهایی فول فلش نمیزاره

فلش از همون اول برای کارهایی کاتالوگ و .... استفاده می شد که تویی این چند سال اخیر یک دغعه به طرف سایتهایی فول فلش رفت و بعلت ناتوانیی زبانهایی دیگه این برنامه رشد زیادی کرد ولی اگه دقت کنید سایتهایی فول فلش همه محدودا و نمیشه زباد روشون کار کرد

دلیلشم هزینه بالایی هست که برای مشتری در میاد برای همین از خیرش می گزذه نه تنها تویی ایران بله همه جایی دنیا آژاکس تویی این چند وقت بصورت عجیبی داره رشد می کنه که سایت یاهو و ..... هم دارن در ورينهای جدیدشون استفاده می کنند

شرکت Adob هم هر کاری می کنه اگه به ماکرومدیا فروخته دلیلش ضعف نبوده قدرت بیشتر بوده هم به نفع Adob م ماکرومدیا این جوریی می تونستن بیشتر پول در یارند

sadismi_10

Member
ببخشید
میشه در مورد این آزاکس بیشتر توضیح بدید؟
منظورم امکاناتشه
در ضمن از کجا میشه آموزش هاشو گیر آورد؟
یادتون نره Html معرفی کنید

آخرین ویرایش:

mamali132002

Active Member
YTERROR گفت:
اولا اسم اینی که شما این قدر ریز ریز توضیح دادیش در یک کلمه آژاکس

ثانیاسایت یاهو ورژن جدیدشو اگه کلیک کنی بر پایه آژاکس ساخته شده

سوما به نظر شما کسی می تونه با آژاکس بنر درست کنه یا لوگوهایی تبلیغاتی که بخواد سایت یاهو بدون فلش این کارو بکنه که بهش می گین کنه ؟

چیزی که من گقتم اینه که آژاکس در سال آنیده و دو سال آینده دیگه جایی برای فلش برای رشد در زمینه سایتهایی فول فلش نمیزاره

فلش از همون اول برای کارهایی کاتالوگ و .... استفاده می شد که تویی این چند سال اخیر یک دغعه به طرف سایتهایی فول فلش رفت و بعلت ناتوانیی زبانهایی دیگه این برنامه رشد زیادی کرد ولی اگه دقت کنید سایتهایی فول فلش همه محدودا و نمیشه زباد روشون کار کرد

دلیلشم هزینه بالایی هست که برای مشتری در میاد برای همین از خیرش می گزذه نه تنها تویی ایران بله همه جایی دنیا آژاکس تویی این چند وقت بصورت عجیبی داره رشد می کنه که سایت یاهو و ..... هم دارن در ورينهای جدیدشون استفاده می کنند

شرکت Adob هم هر کاری می کنه اگه به ماکرومدیا فروخته دلیلش ضعف نبوده قدرت بیشتر بوده هم به نفع Adob م ماکرومدیا این جوریی می تونستن بیشتر پول در یارند

برخلاف نظر شما به نظرم من در 5 سال آینده کلیه وبسایتها فلش میشن. امکان انیمیشن فلش رو هیچ چیزی نمیتونه جبران کنه.

این سایتی که شما معرفی کردین من چیز خاصی توش ندیدم که بتونم منظور شما رو از کلمه آژاکس بفهمم.
اگر فلش برای کاتالوگ بود پس چرا 99% multimedia های جهان توشون فلش استفاده شده ؟
فلش با امکانات جدیدی که به برنامه نویسیش اضافه شده و خواهد شد دیگه جایی برای سایت های HTML و یا به قول شما آژاکس نخواهد گذاشت.

ramin_soft

Member
سلام

ARTA_ADOBE CO جان فونت منو Tahoma هست و دليل قرو قاطي بودنش فكر كنم اينه كه Persian gig از رونت پيج پشتيباني نميكنه

YTERROR

Active Member
شما با این سایت می تونید ظرف 1 دقیقه فقط با داشتن یک کارت یا یشی که به حساب واریز کردید دایمن تون و ثبت کنید و کنترل پنل دایمنتون و خری انواع کارتهایی اینرتنتی و .....

دوست عزیز من خودم فلش کارم که دارم این حرف و می زنم بهت اطمینان میدم هیچ سایتی فول فلشی توانایی که این سایت با آژاکس در اختیار کاربرش با همون زیبایی داده نمی تونه بده

ramin_soft

Member
من هم با Yterror موافقم
تا حالا سايتي به زيبايي ميهن نيك ( چه فلش چه غير فلش ) نديدم

جدیدترین ارسال ها

بالا