معرفي يه سايت فلش خيلي باحال و يك سؤال

S M S

New Member
سلام:)
اول مي خواستم يه سايت فلش خيلي توپ كه ديدم خدوتتون معرفي كنم:
http://www.vectorpark.com
اين سايت حاوي چهارتا فلش خيلي جالبه كه به نوعي تركيبي از هنر و بازي هست.
سؤالي كه ازتون داشتم اينه كه چه طوري مي شه اين فيلاي فلش رو ذخيره كرد؟
باور كنيد روش هاي مختلفي رو امتحان كردم جواب نداده.
اگه يكي از دوستان بتونه يكي از اين فايلا رو به طور كامل ذخيره كنه و روشش رو اينجا بگه واقعا ممنون مي شم.
با تشكر

rezaee

Member
با سلام خدمت دوست عزيز
شما و تمامي دوستان ميتونيد از نرم افزار مديريت دانلود Orbit استفاده كنيد. من خودم راههاي زيادي رو استفاده ميكنم اما به نظرم اين راه از همه ساده تره . ميتونين اين نرم افزار رو تو سايت www.p30download.com كه يكي از قوي ترين سايت هاي دانلود هست تو قسمت مديريت دانلود يا يه همچين اسمي پيداش كني. البته اين نرم افزار نحوه عملكردش ساده و بيشتر با اينترنت اكسپلورر مچ ميشه. وقتي اونو نصب كردي فعالش ميكني بعد با اينترنت اكسپلورر ميري توي اون سايت مورد نظر موس رو كه ببري روي فايل فلش يه باكس مياد كه توش نوشته get it . روش كليك ميكني بعد يه منو مياد كه ليستي از فايلهاي فلشي كه تا حالا شناسايي كرده توش هست. تيك كنارش رو ميزني و دانلود كه بزني دانلود شروع ميشه. بايد گفت اين نرم افزار سرعت بالايي داره و قابليت هاي ديگه كه من نميگم تكرار ميكنم كار باش خيلي ساده . اگه يه كم كامپيوتر بلد باشيد راحت كارتون رو باش ميتونيد انجام بديد. اگه مشكلي بود خبرم كنيد. يه چيز عالي ديگه هم كه هست ميشه باهاش فايل ها رو از جاهايي مثل youtube دانلود كرد.:wink:

S M S

New Member
سلام دوست عزيز
تشكر مي كنم از توجهي كه داشتين
ولي مسأله من اينه كه با ابزار هاي مختلفي اين كارو انجام دادم نشد (از قبيل اكستنشنايي واسه فاير فاكس و همچنين مراجعه به Page Source)من قبلا فايلاي فلش بسياري رو تونسته بودم دانلود كنم اما اين يه چيز ديگه ست. واسه همين اگه امكان داره خودتون يه امتحاني بكنيد اگه دانلود شد اونوقت روششو بگيد استفاده كنيم.

بازم ممنون

rezaee

Member
دوست عزيز من:
همين الان با استفاده از همون نرم‌افزار كه خدمتت معرفي كردم فايل فلش اسپايدر رو دانلود كردم بدون هيچ مشكلي كار ميكنه.
يه بار ديگه روند كار رو واسط توضيح ميدم خيلي ساده: اول سايت رو با اكسپلورر باز كن ( Orbit به سختي با موزيلا سازگار ميشه) وقتي وارد سايت شدي موس رو كه روي هر كودوم از فايلهاي فلش ببري يه جعبه كوچيك ظاهر ميشه كه توش نوشتهget it روش كليك ميكني و دانلود ميزني وسلام.
حالا اگه گت ايت نيومد نرم افزار رو باز كن برو منوي تولز و گزينه enable get it button رو فعال كن
بازم ميگم اين ساده ترين راه
اگه نتونستي بگو شمارمو بت ميدم يه وقت مناسب باهم پيش ميريم :)
يا علي

padideh

Member
به راحتی رفتم تو سورس ش بعد ادرسش رو برداشتم همین

پیوست ها

• Desktop.rar
    274.2 کیلوبایت · بازدیدها: 40

S M S

New Member
نقل قول:
نویسنده rezaee
دوست عزيز من:
همين الان با استفاده از همون نرم‌افزار كه خدمتت معرفي كردم فايل فلش اسپايدر رو دانلود كردم بدون هيچ مشكلي كار ميكنه.
يه بار ديگه روند كار رو واسط توضيح ميدم خيلي ساده: اول سايت رو با اكسپلورر باز كن ( Orbit به سختي با موزيلا سازگار ميشه) وقتي وارد سايت شدي موس رو كه روي هر كودوم از فايلهاي فلش ببري يه جعبه كوچيك ظاهر ميشه كه توش نوشتهget it روش كليك ميكني و دانلود ميزني وسلام.
حالا اگه گت ايت نيومد نرم افزار رو باز كن برو منوي تولز و گزينه enable get it button رو فعال كن
بازم ميگم اين ساده ترين راه
اگه نتونستي بگو شمارمو بت ميدم يه وقت مناسب باهم پيش ميريم :smile:
يا علي

آقا خيلي ممنون روش شما جواب داد
منتهي يه مطلب ديگه اتفاق افتاد:
من وقتي خواستم بازي Feed The Head رو دانلود كنم(كه اصلا" منظور من از اولم همون بود) دوتا لينك اومد كه يكيش 4 كيلوبايت بود بعديش253 كيلوبايت كه اسم اولي Head.swf و اسم دومي headInner.swf بود وقتي دومي رو بعد از دانلود اجرا كردم فقط يه صفحه سفيد ظاهر شد اون اولي هم كه فايده نداره.
سعي كردم با برنامه هاي استخراج فلش هم اونو درستش كنم (swf decompiler) كه پيغام خطاي فايل خراب و ناقص داد.
در واقع به نظر مي رسه اون فايل كم حجمه فايل پر حجمه رو فراخواني مي كنه توي خودش ولي بتنهايي هيچ كدوم فايده ندارن.
اگه دوستان لطف كنن روشي معرفي كنن كه بتونم از اون استفاده كنم ممنون مي شم.
راستي يه چيزي بگم من قبلا اين فلش رو اجرا كرده بودم و بعد از ديسكانكت شدن هم يه چند روزي بدون ارتباط توي فاير فاكس استفاده مي كردم يعني نمي دونم چه جوري اجرا مي شد. اگه بتونين در اين مورد توضيح بدين ديگه خيلي عالي مي شه.
اين بازي خيلي جالبه!! تا آخرش رفتين تا حالا؟

نقل قول:
نویسنده padideh
به راحتی رفتم تو سورس ش بعد ادرسش رو برداشتم همین

شما چه طوري اينكارو كردين؟ يعني مثلا با چه مرورگري؟
آخه من هم با فايرفاكس هم اپرا امتحان كردم نتيجه نداد
اگه يه توضيح بدين ممنون مي شم.

padideh

Member
من با فایر باکس کار میکنم برو تو سورس بعد swf رو سرچ کن اگه پیدا کرد اون کلمه رو به جای اسم فایلی که الان تو مرورگر لود شده بزن یه اینتر بزن حالا صفحه رو سیو کن
موفق باشی
یا علی

rezaee

Member
من دقيقا نمي دونم كه فايلها در فايرفاكس تو چه قسمتي ذخيره ميشه ولي اگه خاستي نشوني اون چيزي كه ميخواي دانلود كني رو بده تا ببينم ميتونم دانلودش كنم اگه شد يا روش دانلودش رو بت ميگم يا فايلش رو همينجاميزارم دانلود كني

alfa.net

New Member
سلام دوست عزيز
بايد بگم که هميشه نميشه فايلهاي فلش رو به راحتي دريافت کرد در بعضي مواقع سايتها براي اينکه افراد فقط از طريق آدرس سايت قادر به ديدن فايل فلش باشند از تکنيکهاي مختلفي استفاده مي کنند.
مثل load کردن فايل به کمک آدرسهاي رندم يا کدگذاري در مسير اجراي فايل يه هر حال براي اينکه بتونيد تمامي فلشها از هر جايي دريافت کنيد بايد کمي با اسکريپت نويسي فلش آشنا باشيد تا بتونيد روش صحيحي براي دريافت فايل ها پيدا کنيد.

و ناگهان خيلي زود دير مي شود ... !

[email protected]

ALFA.NET

S M S

New Member
من با فایر باکس کار میکنم برو تو سورس بعد swf رو سرچ کن اگه پیدا کرد اون کلمه رو به جای اسم فایلی که الان تو مرورگر لود شده بزن یه اینتر بزن حالا صفحه رو سیو کن
موفق باشی
یا علی

منظورتون فايرفاكسه؟
آخه به عكس زير دقت كنيد:
untitled.JPG
همونطور كه مي بينيد هيچ اثري از swf نيست من هنوز موندم شما چه طوري سورس برنامه رو بدست آورديد:neutral:

من دقيقا نمي دونم كه فايلها در فايرفاكس تو چه قسمتي ذخيره ميشه ولي اگه خاستي نشوني اون چيزي كه ميخواي دانلود كني رو بده تا ببينم ميتونم دانلودش كنم اگه شد يا روش دانلودش رو بت ميگم يا فايلش رو همينجاميزارم دانلود كني

فكر نمي كنم اينجوري بشه مشكلو حل كرد و احتمالا همونجور كه دوستمون alfa.net گفتن بايد يه راه اسكريپت نويسي چيزي داشته باشه
ولي در عين حال لينك اون صفحه رو مي ذارم:
http://www.vectorpark.com/head/
سلام دوست عزيز
بايد بگم که هميشه نميشه فايلهاي فلش رو به راحتي دريافت کرد در بعضي مواقع سايتها براي اينکه افراد فقط از طريق آدرس سايت قادر به ديدن فايل فلش باشند از تکنيکهاي مختلفي استفاده مي کنند.
مثل load کردن فايل به کمک آدرسهاي رندم يا کدگذاري در مسير اجراي فايل يه هر حال براي اينکه بتونيد تمامي فلشها از هر جايي دريافت کنيد بايد کمي با اسکريپت نويسي فلش آشنا باشيد تا بتونيد روش صحيحي براي دريافت فايل ها پيدا کنيد.

[email protected]

ALFA.NET
سلام
به نظر من حق باشماست . شما خودتون اگه با اسكريپت نويسي آشنايي دارين اگه ممكنه يه امتحان بكنيد ببينيد مي تونين اين فايلو دانلود كنين.

از همه دوستاني كه توجه داشتن ممنونم.

alfa.net

New Member
دوباره سلام من اين کارو انجام دادم و کل فايل هارو دانلود کردم اگر دوست داشتي email خودتو بگو تا برات ميل کنم

[email protected]

ALFA.NET
ا

S M S

New Member
واقعا" تشكر:idea:
اين آدرس ايميل منه:
[email protected]

مي گم راه ساده اي داره به ما هم ياد بدي؟

آخرین ویرایش:

padideh

Member
همون راهی که گفتم خیلی سادس مثلا تو او عکسی که گذاشته بودی باید دنبال src بگردی
چون این html تو یه html دیگه لود شده
بعد تو اون دنبال swfبگرد

S M S

New Member
همون راهی که گفتم خیلی سادس مثلا تو او عکسی که گذاشته بودی باید دنبال src بگردی
چون این html تو یه html دیگه لود شده
بعد تو اون دنبال swfبگرد
سلام:)
خيلي خيلي ممنون
اين راهو امتحان كردم و جواب داد(البته توي بازي levers)
اما اون بازي Feed the head يه چيز ديگه ست اگه دانلود كني يه فايل 4 كيلوبايتي دانلود مي شه كه فايل اصلي نيست.
خلاصه با اين روشا نمي شه هر فايلي رو دانلود كرد(مخصوصا اونايي كه يه فلش توي يكي ديگه Embed شده باشه)
فعلا كه منتظرم اون دوستمون با ايميل برام بفرسته ببينم چيكار كرده؟
بازم ممنون.

saeedesign

Member
بهترین نرم افزار در این امر = save flash
بهترین روش بدون نرم افزار هم اینه که شما با IE صفحه را باز کنیدوبعد از منو گزینه tools و بعد option . وقتی وارد شدید روی دکمه setting کلیک کرده و سپس 'view file .می تونید تمتم فایل های فلش و غیرتون رو پیدا کنید !!

S M S

New Member
بهترین نرم افزار در این امر = save flash
بهترین روش بدون نرم افزار هم اینه که شما با IE صفحه را باز کنیدوبعد از منو گزینه tools و بعد option . وقتی وارد شدید روی دکمه setting کلیک کرده و سپس 'view file .می تونید تمتم فایل های فلش و غیرتون رو پیدا کنید !!
آقا سعيد ممنون از نظري كه دادين
اما همونطور كه بحث شده بود اين يه مورد با موارد ديگه فرق اساسي داره يعني اگه فايلش دانلود هم بشه به اين راحتيا آفلاين كار نمي كنه
شما هم اگه براتون مقدور بود يه سري به اون سايت بزنين تا متوجه بشين من چي مي گم
تشكر

جدیدترین ارسال ها

بالا