معرفي درگاه پرداخت اينترنتي كليه بانكهاي فعال

majidblue

New Member
برای درگاه بانک ملت حتما باید سند مغازه باشه(یعنی تجاری باشه)یا سند و قول نامه خونه رو هم میشه فرستاد؟

upload_Section

New Member
برای درگاه بانک ملت حتما باید سند مغازه باشه(یعنی تجاری باشه)یا سند و قول نامه خونه رو هم میشه فرستاد؟
سند خونه یا قولنامه و اجاره نامه هم قبوله ، البته حتما باید بنام خود فرد یا اقوام درجه یک مثل پدر مادر یا خواهر برادر باشه

majidblue

New Member
بعد از درگاه ملت چه بانکی شرایط آسون تری داره ،راستی جواز و پروانه کسب و اینارو باید از کجا گرفت؟آخه درگاه ملت جواز کسب هم می خواد.

upload_Section

New Member
بعد از درگاه ملت چه بانکی شرایط آسون تری داره ،راستی جواز و پروانه کسب و اینارو باید از کجا گرفت؟آخه درگاه ملت جواز کسب هم می خواد.
آسان ترین شرایط مربوط به همین بانک ملت هست ، شما میتونی از درگاه زرین پال هم استفاده کنید آدرسش www.zarinpal.com هست . کلیه مطالب آموزشی و سوالات و مشکلات کاربران رو هم توی سایت توضیح داده .

mr_vahid

New Member
ببخشید جواز و پروانه کسب یعنی چی ؟
از کجا باید گرفت ؟
حتما" باید سایت داشت ؟
من میخوام فقط یه لینک باشه بدم به مشتری ها و مبلغ رو وارد کنند، آیا اینطوری امکانش هست ؟

بانک ملت میگید آسونه. برای بانک ملت رو بگید. ممنون

oldooz

Well-Known Member
ببخشید جواز و پروانه کسب یعنی چی ؟
از کجا باید گرفت ؟
حتما" باید سایت داشت ؟
من میخوام فقط یه لینک باشه بدم به مشتری ها و مبلغ رو وارد کنند، آیا اینطوری امکانش هست ؟

بانک ملت میگید آسونه. برای بانک ملت رو بگید. ممنون
بانک ملت جواز کسب نمیخاد فقط کافیه تو سایت شرکت به پرداخت فرم پر کنید بعد مدارک( تصویر سند منزل، کارت ملی و شناسنامه) رو براشون میفرستید و توابع و مستندات رو تحویل بگیرید

mr_vahid

New Member
بانک ملت جواز کسب نمیخاد فقط کافیه تو سایت شرکت به پرداخت فرم پر کنید بعد مدارک( تصویر سند منزل، کارت ملی و شناسنامه) رو براشون میفرستید و توابع و مستندات رو تحویل بگیرید
تشکر فراوان.
فقط در مورد اون موضوع که گفتم هم اطلاعات دارید ؟
میشه سایت نداشت و فقط یه لینک درواقع تنظیم بشه که ما بدیم به مشتری ها؟

oldooz

Well-Known Member
فقط در مورد اون موضوع که گفتم هم اطلاعات دارید ؟
میشه سایت نداشت و فقط یه لینک درواقع تنظیم بشه که ما بدیم به مشتری ها؟
بانک که بفهمه شما سرویسی برای ارائه دادن دارید دیگه کاری به این نداره که شما مبلغ رو چجوری از کاربر میگیرید یا اصلا فروشگاه دارید و کالا که مبلغش مشخصه

sara_

Member
سلام و خیلی ممنون
یه درخواستی داشتم ممکنه فایل sample اتصال به درگاه پرداخت بانک ملی و همچنین داک اون رو هم بذارین ممنون

usef64

New Member
دوستانی که با درگاه بانکها کار کردند، میشه لطفا یه لیست از مشکلات و خطاهای رایج رو هم اینجا قرار بدن؟
ممنون

sara_

Member
یه سوالی داشتم من با درگاه بانک ملت کار کردم و یه مشکلی که با این درگاه همیشه داشتم اینه که سشنهایی رو که قبل از رفتن به بانک مقدار دهی می کنم بعد از اینکه از بانک برمی گردم خالی می شن برای حل این مشکل باید چه کار کرد؟

sajadmaz

Member
درصورتی که اطلاعات پرداخت رو در دیتابیس ذخیره کنین و هنگام بازگشت بر اساس کد خرید سشن هارو مقدار دهی کنین مشکلی پسیش نمیاد و خیلی با امنیت بهتری هست

sara_

Member
می دونم خودمم برای رفع این مشکل همین کارو کردم اما می خواستم بدونم هیچ راهی نیست که بشه باهاش این مشکلو رفع کرد و سشن ها خالی نشن

جدیدترین ارسال ها

بالا