مشکل د ر هنگام render

سلام دوستان.
من هنگامی که از کارم در افتر افکتز می خوام رندر بگیرم با زدن کلید صفر یک پیش نمایش هم از هر فریم در پنجره ی composition نشان می دهد که این کار باعث گرفتن سرعت در رندر کردن می شه.
من د جایی دیدم با زدن caps lock از این اتفاق جلوگیری می کرد که سرعت رندر بیشتر شود ولی من هنگامی که این کار را می کنم نمی شود و باز هم هر فریم را که رندر می کند را نمایش میدهد.ولی این کار را هنگامی که در پنجره ی RENDER QUEUE می کنم مشکل من را حل می کند .
ولی در هنگام که با کلید صفر رندر می کنم نمی شود این کار را انجام بدهم.
چی کار کنم تا این مشکل حل شود؟

ممنونم از پاسختون.

آخرین ویرایش:
داداش کلید صفرو زدی به این معنی که ی پیش نمایش سریع از اون فریمت داشته باشی و فریم به فریم سریع رندر میگیره تا نتیجه رو تو اون لحظه سریعا ببینی واشکالات رو برطرف کنی ، حالا شما میتونی پنجره نمایش رو از حالت full (بهترین کیفیت) به حالت های half (با توجه به فدرت سیستم ) ویا third ویا qurter (کمترین کیفیت ) استفاده کنی که سریع رندر بگیره
همینطور که اشاره کردید با روشن کردن caps lock در سریعتر خروجی گرفتن نهایی موثره به دلیل ثابت بودن ویا خاموش بودن پنجره نمایش ..

داداش کلید صفرو زدی به این معنی که ی پیش نمایش سریع از اون فریمت داشته باشی و فریم به فریم سریع رندر میگیره تا نتیجه رو تو اون لحظه سریعا ببینی واشکالات رو برطرف کنی ، حالا شما میتونی پنجره نمایش رو از حالت full (بهترین کیفیت) به حالت های half (با توجه به فدرت سیستم ) ویا third ویا qurter (کمترین کیفیت ) استفاده کنی که سریع رندر بگیره
همینطور که اشاره کردید با روشن کردن caps lock در سریعتر خروجی گرفتن نهایی موثره به دلیل ثابت بودن ویا خاموش بودن پنجره نمایش ..

داداش ممنونم از پاسختون.
من توی یه سی دی آموزشی از شرکت شورتکاتز دیدم که با زدن کپس لاک پیش نمایش از هر فریم رو نمایش نمی داد و با لود کردن تمام فریم های انتخابی یک دفعه کل فریم ها را پشت هم نشان می داد.
و می گفت که این کار زمان پیش نمایش رو سریع تر می کنه و باید این کار را بکنید.ولی من همین کار را می کنم نمیشود.

جدیدترین ارسال ها

بالا