مشکل در نصب برنامه افترافکت نسخه Adobe After Effects CS6

سلام دوستان و خبرگان افترافکت!

شب قبل آخرین نسخه برنامه افترافکت
Adobe After Effects CS6 رو از سایت بووووووووووووووووووووق دانلود و نصب کردم!

حجم فایل 1 گیگ بود که اون رو در سه پارت 350 مگ تقسیم کرده بودن

بعد از دانلود هر سه فایل رو در برنامه رار ذخیره و بعد اقدام به نصب برنامه کردم

هنگام نصب در پنجره اول دو گزینه بود طبق معمول که یکی مربوط میشد به نسخه لاینسس دار که اصلاً با گروه خونی ما ایرانی ها سازگار نیست و من نمیدونم چرا خارجی ها زحمت میکشن و این رو میزارن!

و دوم گزینه محبوب ما ایرانی ها یعنی tray آنلیمیت! ( برو حالشو ببر ) که بر حسب فرهنگ و عادت دیرینه و احترام به حقوق ناشر ناگزیر گزینه دوم رو انتخاب کردم!

همینطور که برنامه در حال نصب بود من در پوست خودم نمیگنجیدم و همش قلت میزدم
:)بعد از میلیون ها next بلاخره برنامه کامل نصب شد!

و بلاخره که ذهر خودم رو ریختم قیافه من بدین شکل در اومد :
:green:

اینم آیکون نصب نرم افزار :

Snapshot_2013-08-10_143016.png

اما وقتی میخوام وارد برنامه بشم این اخطار رو میده :

Snapshot_2013-08-10_143117.png

که خب مربوط میشه به بحث همون کد فعال سازی نرم افزار که نمیدونم کجا باید تهیه کنم چون تو سایتی که برای دانلود بود هیچ کرک و پتچی نبود!

حالا رو گزینه
sign in now که کلیک میکنم با توجه به اینکه اینترنت هم کانکت هست بعد از 5 دقیقه که هی دور خودش میپیچه این اخطار رو میده :

Snapshot_2013-08-10_143535.png

دوستان ایراد کار از کجاست؟!!!

در ضمن قیافه هم اکنون من : :cry:

wolf2012

New Member
داداش اتصال اینترنت رو قطع کن بعد دوباره وارد شو و sign in رو بزن ولی چون اینترنت وصل نیست میگه نمیشه و یه گزینه میزاره به نام sign in later که اون رو باید بزنی

و البته یک مورد که اگه شما try رو زدی 30 روز بیشتر وقت نداری که البته الان پچ های این نرم ازفار موجود هست و میتونی باهاش مادام العمرش کنی

شما برا من خیلی آشنایی

\

آخرین ویرایش:
داداش اتصال اینترنت رو قطع کن بعد دوباره وارد شو و sign in رو بزن ولی چون اینترنت وصل نیست میگه نمیشه و یه گزینه میزاره به نام sign in later که اون رو باید بزنی

و البته یک مورد که اگه شما try رو زدی 30 روز بیشتر وقت نداری که البته الان پچ های این نرم ازفار موجود هست و میتونی باهاش مادام العمرش کنی

شما برا من خیلی آشنایی

\

اگر patch رو میخوای آن شو تو یاهو بت بدم:x

سلام سید ممنون :rose:

داداش ی راهه دیگه هم داری اینه که تو سایت ادوب ی اکانت درست کن در هنگام نصبه برنامه لوگ شو ، و برنامه را کامل نصب کنه ، اونوقت برنامه که نصب شد پچشم بریز بعدش برو برنامه رو اجرا کن حالشو ببر .. اونوقت قیافتم میشه اینجوری:)oops:)

داداش ی راهه دیگه هم داری اینه که تو سایت ادوب ی اکانت درست کن در هنگام نصبه برنامه لوگ شو ، و برنامه را کامل نصب کنه ، اونوقت برنامه که نصب شد پچشم بریز بعدش برو برنامه رو اجرا کن حالشو ببر .. اونوقت قیافتم میشه اینجوری:)oops:)

سلام داوود جان

امروز دیگه مجبور شدم زنگ زدم اورژانس که از شانس خوب من ایمان شیرانی
( shirani ) عزیز مدیر بخش افتر افکت گوشی رو برداشت!

هیچی دیگه یک آنتی بیوتیک به نام پتچ سی سی از ایشون گرفتم زدم تو رگ سیستم یکمربته برنامه اومد بالا تازه بنده خدا کلی هم عذرخواهی کرد!

البته قبلشم هرچی زنگ زدم آتش نشانی کسی جواب نداد! lol:soot:

الانم اون اسمیل قیافه من نیست که بهت نشون بدم دقیقاً چه شکلی ام! ولی خب . . .

فدای شما
:wink:

ریاضیت هم خوب نیست سه تا 350 تا میشه چند تا؟؟؟؟؟ :)

پروفسور بارزین ، که اسمت نمیدونم چرا منو یاد پروفسور بارتازال میندازه!

ببین پروفسور جان اولاً تو این مملکت دو دوتا میشه 5 تا ، میگی نه حساب کن!

بعشدم من که دقیق ننوشتم که چند MB بوده که برداشتی کلی فسفر سوزوندی و ماه ها و شبانه روز با بچه های محل و دوستای دانشگاه

همه اساتید محترم و نخبگان کشور نشستید همه رو باهم جمع و تفریق و ضرب کردی حالا دیدی دقیق 1GB نمیشه!

عجب انتظاراتی دارید شما ها . . .
:?:

بعدشم بجای اینکه راهکار بدی با توجه به موضوع تایپیک مثلاً مشکل حل بشه گیر دادی به حجم دقیق برنامه؟!!!

جلل خالق!!!
:shock:

dvdtools

Banned
منم دقیقا همین مشکل رو داشتم اخرم دادم به خدمات کاپیوتری محلمون نمی دونم دهن سرویس چیکار کرد اما نصبش کرد

Barizn

Member
پروفسور بارزین ، که اسمت نمیدونم چرا منو یاد پروفسور بارتازال میندازه!

ببین پروفسور جان اولاً تو این مملکت دو دوتا میشه 5 تا ، میگی نه حساب کن!

بعشدم من که دقیق ننوشتم که چند MB بوده که برداشتی کلی فسفر سوزوندی و ماه ها و شبانه روز با بچه های محل و دوستای دانشگاه

همه اساتید محترم و نخبگان کشور نشستید همه رو باهم جمع و تفریق و ضرب کردی حالا دیدی دقیق 1GB نمیشه!

عجب انتظاراتی دارید شما ها . . .
:?:

بعدشم بجای اینکه راهکار بدی با توجه به موضوع تایپیک مثلاً مشکل حل بشه گیر دادی به حجم دقیق برنامه؟!!!

جلل خالق!!!
:shock:

حالا چرا میزنی؟

z.chenari

New Member
سلام داوود جان

امروز دیگه مجبور شدم زنگ زدم اورژانس که از شانس خوب من ایمان شیرانی
( shirani ) عزیز مدیر بخش افتر افکت گوشی رو برداشت!

هیچی دیگه یک آنتی بیوتیک به نام پتچ سی سی از ایشون گرفتم زدم تو رگ سیستم یکمربته برنامه اومد بالا تازه بنده خدا کلی هم عذرخواهی کرد!

البته قبلشم هرچی زنگ زدم آتش نشانی کسی جواب نداد! lol:soot:

الانم اون اسمیل قیافه من نیست که بهت نشون بدم دقیقاً چه شکلی ام! ولی خب . . .

فدای شما
:wink:
سلام منم الان دقیقا همین مشکلو دارم میشه بگید پتج سی سی که گفتین چی هس وازکجا میشه پیدا کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام منم الان دقیقا همین مشکلو دارم میشه بگید پتج سی سی که گفتین چی هس وازکجا میشه پیدا کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
اگه منظورتون اینه که مشکل ست اول رو دارین ، اولا موقع نصب نرم افزار ، اتصال تون رو به اینترنت قطع کنین و دوما در عکس سومی در پست اول ، گزینه ی cancel رو بزنین

z.chenari

New Member
ممنون که جواب دادین.
ولی توپیامی که برا من میاره حتی با زدن cancel هم نرمافزار باز نمیشه.

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
ممنون که جواب دادین.
ولی توپیامی که برا من میاره حتی با زدن cancel هم نرمافزار باز نمیشه.

دیگه نمیدونم . شاید واسه تعویض مجدد ویندوز باشه که باید دوباره نصب کنین
واسه من که با زدن کنسل ، ادامه ی ستاپ میاد البته نسخه ی 2017
چرا نسخه ی 2017 رو نصب نمیکنین؟ خیلی بهتر از نسخه های قبل اش هست

z.chenari

New Member
ممنون
والا من نسخه ۲۰۱۵ رو از بیرون خریدم که با مال استادم یکیه یکبار دیگه هم نصب میکنم.
فقط اگه میشه لطف کنید به این سوال جواب بدین
شما تو یه جایی گفتین که با ایمان شیرانی تماس گرفتم پیج سی سی داد مشکلم حل شد
پیج سی سی چی هس؟کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟

aliwrevall

New Member
سلام داداشی من adob after effect c6 رو نصب کردم وقتی وارد برنامه میشم اون قسمت های بالا مثلا انیمشین و افکت و ویندوز و لایر ... غیر فعاله ینی نمیشه روش کلیک کرد و استفاده کرد ازش کم رنگه تورو خدا زود جواب بدید بگید چجوری فعالشون کنم خیلی عجله دارم

جدیدترین ارسال ها

بالا