مشکل در قرار دادن فلش

BANDIT

Member
با عرض سلام به دوستان عزیز
من یه مشکلی دارم
یک سایت طراحی کردم که بنر های فلش داره
حالا مشتری می گه بنر ها رو طروری کنم که بدون نیاز به نصب فلش پلیر هم اجرا شود
حالا ممنون می شم راهنماییم کنید که آیا میشه که کاربر فلش پلیر نداشته باشه و بنر اجرا بشه

خوستم بنر ها رو gif کنم که حجمشون خیلی زیاد شد
ممنون می شم راهنماییم کنید
مرسی

marSoul

Member
شما نمی تونید بدون داشتن flash player فایلهای swf رو نمایش بدید اگه اینتوری بود که مشکل خیلیا حل می شد !!!
تنها راهتون تبدیل به gif animated هستش !

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اين امكان وجود نداره كه بدونه فلش پلير swf رو اجرا كني !!!

الان دقيق مشكلت چيه ؟!!!؟؟

شما مي توني از فلش پلير ورژن پايين تري استفاده كني كه الان بيشتر ويندوز ها فلش پلير 6 رو ساپورت ميكنن !!

موفق باشيد

BANDIT

Member
ممنونم دوستان
راستش من با Swish Max چند تا فلش زدم
ممنونتون می شم راهنماییم کنید که چیکار کنم که تو ویندوز های عادی هم اجرا شن
WWW.Tanaka.IR
واقعا" ممنون

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

از فلش پلير 5 استفاده كن !!!

كارت راه ميفته

موفق باشيد

BANDIT

Member
شرمنده دوست عزیز
ممکنه بیشتر راهنماییم کنید
منظور از استفاده تو کجاست در حین ساختن و یا کد Html ?
واقعا" ممنون

amirxXx

Member
هیچکس تا حالا نتونسته این کار رو بکنه البته یاهو تونسته بدون اینکه تو بخوای یا نخوای فلش رو اکتیویت کنه
همین و بس

marSoul

Member
هیچ فرقی نمی کنه شما از چه نسخه فلش استفاده کنی وقتی فایل swf رو قرار می دی در فایل html کاربر باید حتما flash player روی سیستمش نصب باشه وگرنه نمی تونه ببینه !! تنها راه تبدیل swf به animated gif هست ! دنبال راه دیگه ای نگرد !

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من
خوبی ؟

موقعی که میخوای از فلشت خروجی بگیری فلشتو روی فلش پلیر 5 تنظیم کن بعد خروجی رو بگیر با این کار در تمامی ویندوزهای xp اجرا میشه

موفق باشید

Compowl

New Member
سلام

مرورگر اینترنت اکسپلورر فلش پلیر 6 رو داره و فایرفاکس هم فلش پلیر نداره و هرکس بخواد نصب کنه آخرین
نسخه رو میگیره ... پس برای دیدن مرورگر شما روی فایر فاکس مشکلی نیست. اما برای اینکه صفحه شما روی
اینترنت اکسپلورر هم مشکلی نداشته باشه باید با ورژن پایینتر یا برابر 6 فلش هاتون رو ذخیره کنید.

شما گفتید که از SWISH Max استفاده میکنید ... از طریق مسیر زیر میتونید نسخه ذخیره کردن فایل هاتون رو مشخص کنید :
از داخل پنل Expert به زبانه Expert بروید و گزینه SWF version to export رو پیدا کنید ... حالا میتونید نسخه خروجی فلشتون رو تغییر بدید ... بهتره که اونرو به SWF 5 یا SWF 6 تغییر بدید.

i3sxh5.jpg

موفق و سربلند باشید

آخرین ویرایش:

marSoul

Member
خب مشکل ایشون اینه که می خواد همه user ها ببینن همه هم که xp ندارن !!!

mshgames

Well-Known Member
چه کاری آخه
کسی که فایله فلشو میخواد ببینه باید فلش پلایر داشته باشه . یا میشه همون روشی رو که محمد جان گفت اجراش کنی یعنی بری تو پابلیشه فلشو کارتو با فلشه 5 ببندی.(اکثر کاربرا هم هنوز از ویندوز xp داره استفاده میکنن ما باید اکثریتو ببینیم)

یه کار دیگه هم میشه کار قبل از ورود به سایت یه پیغام بزاره بگه که شما باید حتما آخرین نسخه فلش پلایرو داشته باشید.

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام ماش گيم عزيز

من حسين نيستم محمد هستم :)

یه کار دیگه هم میشه کار قبل از ورود به سایت یه پیغام بزاره بگه که شما باید حتما آخرین نسخه فلش پلایرو داشته باشید

با اين كار من بيشتر موافقم

BANDIT

Member
سلام

مرورگر اینترنت اکسپلورر فلش پلیر 6 رو داره و فایرفاکس هم فلش پلیر نداره و هرکس بخواد نصب کنه آخرین
نسخه رو میگیره ... پس برای دیدن مرورگر شما روی فایر فاکس مشکلی نیست. اما برای اینکه صفحه شما روی
اینترنت اکسپلورر هم مشکلی نداشته باشه باید با ورژن پایینتر یا برابر 6 فلش هاتون رو ذخیره کنید.

شما گفتید که از SWISH Max استفاده میکنید ... از طریق مسیر زیر میتونید نسخه ذخیره کردن فایل هاتون رو مشخص کنید :
از داخل پنل Expert به زبانه Expert بروید و گزینه SWF version to export رو پیدا کنید ... حالا میتونید نسخه خروجی فلشتون رو تغییر بدید ... بهتره که اونرو به SWF 5 یا SWF 6 تغییر بدید.

i3sxh5.jpg

موفق و سربلند باشید
دوست عزیز واقعا" ممنون انشالله بتونم جبران کنم
خیلی خیلییییییییییییی ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا