مشکل با unity

Little-Demon

Well-Known Member
:shock: جدی ؟ بنازم به این بدشانسیت !:lol:
عجب چیزایی نصیب ملت میشه ، جالبه . خدا نصیب ما هم بکنه . آااااامین:green:

ولی خوب جدایی از این حرفا من از این حیرت زده موندم که معمولا لایسنس ها 6 ماهه یا یک ساله هستن ...این نسخه تازه اومده ...چطور لایسنس که من استفاده کردم بعد از 14 روز منقضی شد ؟ برام جای سوال داره . . .
ممکنه لایسنس 3.2 و 3.4 با هم مشترکاتی داشته باشند ! ممکنه اون لایسنسی که من داشتم از 3.2 بوده و حالا یه مقداریش رو 3.4 هم کار داده ! فکرای شیطانی زد به کله ام :neutral:

amin-simorg

New Member
در آموزش یونیتی برای ایجاد یک بازیکن ساده در قسمت project گزینه ی first person controlles را در قسمت search تایپ می کنند ولی در سیستم من این گزینه فعال نمی شود:mad:

taghi abbas

Well-Known Member
در آموزش یونیتی برای ایجاد یک بازیکن ساده در قسمت project گزینه ی first person controlles را در قسمت search تایپ می کنند ولی در سیستم من این گزینه فعال نمی شود:mad:

با سلام . شما یه Project جدید ایجاد کنید و برای ساختنش گزینه ی charracter controller.unitypackage رو انتخاب کنید . در این صورت در تب project یونیتی ، گزینه ی standard assets وارد میشه و در زیر گروهش میتونیین از first person controller و یا 3rd person استفاده کنید.حتما نباید از search استفاده کرد چون به راحتی پیدا میشه.

سلام وقت بخیر . من یک پروژه دارم که یک گردونه شانس دوبعدی و کاراکتر دوبعدی و دکمه باید باشه .
حالا ما باید به محض اینکه دکمه زده شد کاراکتر بیاد و گردونه رو بچرخونه و گردونه به چرخش دربیاد حالا من گردونه و چرخش رو درست کردم ولی در کاراکتر و دکمه مشکل دارم و نمیدونم چیکار کنم . میشه کمکم کنید خیلی عجله دارم منونم.

سلام وقت بخیر . من یک پروژه دارم که یک گردونه شانس دوبعدی و کاراکتر دوبعدی و دکمه باید باشه .
حالا ما باید به محض اینکه دکمه زده شد کاراکتر بیاد و گردونه رو بچرخونه و گردونه به چرخش دربیاد حالا من گردونه و چرخش رو درست کردم ولی در کاراکتر و دکمه مشکل دارم و نمیدونم چیکار کنم . میشه کمکم کنید خیلی عجله دارم منونم. لطفااا کمکم کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا