مشکل با پارتیکل!

senaps

Member
سلام
من trapcode particle 2 رو دانلود کردم از طریق لینکهایی که توی همین سایت بود.
من اونو با کرکی که گذاشته بودین کرکش هم کردم وفایلی که با این پلاگین ساخته شده رو به راحتی اجرا کردم!
مشکل اینه که وقتی خودم دارم از صفر شروع می کنم،کار نمیده.....یعنی ببینیدوقتی که افکت رو میندازم روی ویدیو هیچ کاری نمی کنه!هر چی تنظیمات رو تغییر میدم هم چیزی نمایش نمیده میشه بگین باید باهاش چیکار کنم؟
یعنی توی ویدیو ی اموزشی نسخه ی 1.5،بعد از اعمال افکت،سریعا پارتیکل ها بر روی تصویر قابل مشاهده هستن ولی این موضوع برای نسخه ی 2 فرق میکنه؟!
یعنی اینکه من برای اینکه بعد از اعمال افکت پارتیکل،باید اونو چیکارش کنم تا پارتیکل ها رو بهم نشون بده؟!

درضمن هیچ راهی هست که اون دگمه ی ریجستر رو ازش حذف کنم؟! عذابم میده.....

Majid Azad

Active Member
شايد مشکلت اين باشه که روی اولین فريم پروژه هستی و چيزی نشون نميده، اگه play کنی پارتيکل ها رو ميبينی
ببين اين شماره سريال به دردت ميخوره: 5076-7617-2111-8878-8412
موفق باشی :rose:

senaps

Member
ممنون......
مشکل اون نبود ولی فک کنم بعد از ریست کردن سیستم حل شده!!!!(تایم لاین رو حرکت میدادم! ولی چیزی دیده نمی شد!)

اقا یه مشکل جدید پیش اومده!
من طبق اموزش های سایت video copilot رفتم(لایت استیریک) همش رو مو به مو انجام میدم(البته اونجایی که میگه سالید ها رو رینیم کنین چون بلد نبودم انجام ندادم) اسم ایمیتر و ... کاملا درسته!
مشکل اینه که بعد از اینکه پزشن میدم (wiggle(.5,100) نور (اون دایره ای که نشون میده این نوره!و جهت های ایکس و وای و زد داره!) ولی هیچنوری مثل اونی که توی خود سایت معرفی میشه دیده نمیشه!!!
همونطوری که گفتم مو به مو مثل مال خودش رفتم! کسی میدونه مشکل چیه؟!
راستی فک کنم بهتر باشه که از نسخه 1.5 استفاده کنم میشه بگین کجا میشه دانلودش کرد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا