مشکل آبجکت سه بعدی در المنت تر ی دی

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان
راستش یه مشکلی در مورد استفاده از المنت تری دی برام پیش اومد که هر کاری کردم نتونستم حلش کنم این شد که خواستم با شما در میان بذارم تا لطف کرده و بنده رو راهنمائی کنین که چکار باید بکنم
راستش مشکل بنده اینه که هنگام کار با المنت تری دی بعضی از اشیا سه بعدی در ست وارد المنت تری دی نمیشه و راحت بگم بعضی از مدلهای سه بعدی وارد المنت تری دی نمیشه در حالیکه هیچ پیغام خطایی وجود ندارد و نمی دونم چرا اینجوری میشه موندم چیکار کنم حال از شما دوستان محتر استدعا میکنم بنده رو مرود لطفتون قرار داده و راهنمائی کنین که برای رفع این مشکل چکار باید بکنم
ضمنا تصویر این مشکل رو پیوست میکنم

تصویر شماره یک که محیط المنت تری دی خودم هست :

تصویر شماره 2 که تصویر المنت تری دی برا یکی از آموزشهای لیندا هستش :
به هر حال از دوستان استدعا میکنم بنده رو راهنمائی کنن که برای رفع این مشکل چه باید بکنم با تشکر

پیوست ها

• element 3d 1.JPG
    element 3d 1.JPG
    97.8 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • element 3d 2.JPG
    element 3d 2.JPG
    102.2 کیلوبایت · بازدیدها: 42

piwo9h

Member
دوست عزیز اینجا در مورد پلاگین المنت جواب نمی گیری من 3 روز پیش یه سوال پرسیدم فقط دوستان نگاه کردن حتی یک نفر هم جواب نداده ...

amin256

Well-Known Member
شاید بی ربط باشه اصلا این المنت تری دی چی هست؟ کارش چیه؟

rrss

Active Member
اگه خلاصه بخوای باید بگم که المنت تری دی پلاگین جدید شرکت ویدیو کوپایلت هستش برا افتر ورژن 6 که خیلی کارا میشه باهاش کرد مثلا وارد کردن آبجکت سه بعدی و کار با اونا در افتر افکت ، سه بعدی کردن مسیر ، اشکال ، ومتون به شکل بسیار حرفه ای و کار بر روی اونا ، متریال و بافت دهی به این اشکال ،و ... که اطلاعات بیشتر رو میتونی در انجمن مجید آنلاین پیدا کنی

ضمنا یادم رفت بگم از اینکه به اینجا سر زدین خیلی از شما دوستای گلم ممنونم:rose:

JEYDI7

Active Member
سلام منم همچين مشكلي داشتم ، با عوض كردن ويندوز مشكلم حل شد ، دقيقا نمي دونم ولي به نظرم به نسخه ويندوزتون ربط داره . (البته بعضي وقتا هم چندين بار افتر رو باز و بسته مي كردم و بعد درست مي شد .!!!)

Mehran coyote

Well-Known Member
همیشه 90 درصد چنین مشکلات مسخره ای از یه جا شروع میشه اونم از کرک کردن این پلاگین ها و برنامه هاس

اگه ممکنه کرک پلاگین یا کلا نسخه پلاگینتونو عوض کنید شاید مشکل حل شد

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان عزیز
باید خدمتتون عرض کنم که مراحل گفته شده ویندوز رو که بخاطر نرم افزار و پلاگینها بسیار فعلا نتونستم بکنم ولی در آینده باید ویندوز رو عوض کنم و از بابت پلاگین این پلاگین رو یه بار عوض کرده و یه نمونه دیگه نصب کردم ولی نشد
موندم چیکار کنم

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
این مشکل دقیقا برمی گرده به کانفیگ ویندوز و کرک نرم افزار. گاهی وقتها برخی از نسخه های کرک با یه سری ویندوزها خوب مچ نمی شه و ارورهای اون تیپی بوجود میاد. من هم مشکل مشابهی داشتم و کلیه ابجکتهای با پسوند c4d ایمپورت می شد اما سیاه و چیزی دیده نمی شد. کرک رو عوض کن برطرف می شه...

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوست گلم mooli63 عزیز از نظری که گذاشتین ممنون و سپاسگذارم میخواستم ازتون بخوام اگه براتون ممکنه کرکی که مد نظرتون برا المنت تری دی هستش رو بزارین تا شاید این مشکل رو بتونیم حل کنیم ؟
قبلا از لطفی که میکنین نهایت تشکر را دارم

rrss

Active Member
این کاررو کردم ولی چیزی عوض نشد همچنان نتیجه هیچ چیزی رو نشون نمیده

این مشکل وسه اینه که متریال هاشو نمیشناسه یا نمیاره و رنگشو سیاه میکنه و شما آبجکت رو نمیبینی.... میتونی یه متریال رو درگ کنی توی صفحه تا آبجکتت رو ببینی....

rrss

Active Member
اینکار رو کردم یه متریال جدید از متریالها درگ کردم به پنجره نمایش صحنه ، ولی باز هم نتیجه همونه که بود ، هیچی دیده نمیشه کاملا سیاه و خالی ، هیچی

Mehran coyote

Well-Known Member
دوست عزیز به نظر من ابجکت flip normal شده
یعنی داخل متریال میخوره و بیرون سیاه میشه

یه نگاهی بنداز شاید درست شد

جدیدترین ارسال ها

بالا