تغییرات فایل 1 مشكل هنگام راه اندازي After Effects

amin256

Well-Known Member
سلام به همه دوستان عزيزم
اول بايد بگم كه من از نسخه cs4 استفاده ميكنم.اخيرا وقتي وقتي ميخوام نرم افزار رو راه اندازي كنم ، 3 پيغام خطا كه به ترتيب ظاهر ميشه و به پيوست آوردم به من نشون ميده و نرم افزار بدون اينكه حتي لود بشه بسته ميشه.
لازمه كه توضيح بدم تا بحال چندين بار نرم افزار رو نصب كردم.حتي رجيستري اون رو هم پاك كردم و دوباره نصب كردم. ولي اين مشكل كماكان سر جاي خودش باقيه. خواهشمندم اگر كسي از عزيزان راه حل اين مشكل رو ميدونه جواب بده. باسپاس:sad:

پیوست ها

• after errors.jpg
    after errors.jpg
    174.8 کیلوبایت · بازدیدها: 37

sajad_VFX

Member
سلام
پیغام خطاش که عجیب غریبه من تا حالا ندیدم
با این کارایی که انجام دادی دو تا راه به ذهن من میرسه
اول: از یه نرم افزار Unistaller استفاده کن که کل سیستم و ریجستری رو اسکن کنه و همه چی مربوط به AE رو پاک کنه
و روش دوم که احتمالا جواب بده از System Restor استفاده کن و سیستمت رو برگردون به به چند وقت قبل

khoushechin

Well-Known Member
چرا از ورژن بالاتر یا پایین تر استفاده نمیکنید؟
مشخصات سیستمتون هم بنویسید کمک میکنه!

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
افتر شما کرش کرده این یکی از مشکلات CS4 بود ولی الان CS5 این مشکل دیگه نداره

برای حل مشکل هم باید کل فایل ها و رجیستر کی های مربوط به افتر پاک بشه ممکن درست بشه :rose:

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
عجیبه اون ارور اول شما که مربوط به فونت ها می شه معمولا در سیستم مک رخ می ده. تو سیستم عامل ویندوز نرم افزار با هرگونه تغییر فونت بالا میاد. شما مطمئنی رو سیستم عامل ویندوز اون ارور اولیه رو داری؟

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من یه مدت نرم افزارهای بهبود سیستم رو زیاد نصب می کردم و خیلی افتر افکتم مشکل پیدا می کرد . وقتی با این نرم افزارها فایلای بی مورد رو حذف می کردم و افتر افکتم همیشه کرش می شد یا ارور میداد .
از اون به بعد دیگه از ابزار حدف فایلای بی نیاز استفاده نکردم و افتر افکت تا حالا 1 بار هم کرش نشده و ارور نداده ( نزدیک به 7 ماهه )
من از your unistaller واسه این کار استفاد ه می کردم .
الان هم نصب دارمش ولی فقط برای unistal کردن استفاده می کنم /

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
من هم با حسین عزیز موافقم

بهتره که حتی از Ccleaner به ظاهر ساده هم استفاده نکنین امید وارم مشکلتون حل بشه

amin256

Well-Known Member
سجاد عزيز از راهنماييت ممنون ولي من ashampoo uninstaller رو هم نصب كردم.ولي واسه uninstall از من فايل setup رو ميخواد كه خودت ميدوني AE مستقيم نصب نميشه چراكه اول بايد adobe master collection نصب بشه و از رو اون نرم افزار رو setup كرد.از طرف ديگه system restore رو رو اتوماتيك و يكماهه گذاشته بودم كه با آخرين restore هم مشكلم برطرف نشد.
خوشه چين عزيز سيستم من 32 بيتي هست و امكان استفاده از cs5 رو ندارم.در ضمن اگر هم بخوام از ورژن پايينتر استفاده كنم اونوقت افكتهاي جالب رو كه با cc شروع ميشن ديگه در اختيار نخواهم داشت.در ضمن نه تابحال از mac استفاده كردم نه your uninstaller و نه از سي كلينر بلكه از WinASO Registry Optimizer و WashAndGo و Start 1-Click-EasyClean استفاده كردم.
مشخصات سيستم: cpu:3.6 gh ram2g graphic card 512mb gforce
البته لازمه بگم يك ويندوز ديگه رو سيستمم نصب كردم AE رو اون جواب داد ولي اگه بخوام مرتب بين دوتا ويندوز سويچ كنم اصلا به صرفه نيست.:-?

sajad_VFX

Member
خب حالا که افکت های cc رو دوست داری من یه راه حل برات دارم
تموم افکت های پوشه پلاگین رو کپی کن جای دیگه
افتر افکتز سی اس سه نصب کن
همونا رو دوباره کپی کن توی پوشه پلاگین افتر سی اس سه
فقط یادت باشه اونایی که هست رو جایگزین نکن و برو تو هر پوشه و کپی بگیر برو تو پوشه همون پلاگین توی سی اس سه پیست کن!!!
حتی دوستان میتونن تموم افکتهای افتر رو کپی کنن توی پوشه پلاگین پریمیر و اونجا ازش استفاه کنن، موقع بالا اومدن چندتا پیام خطا میده ولی نادیده بگیرین،
:cool:

sajad_VFX

Member
راستی نیاز به سوئیچ کردن بین ویندوز ها نیست !!!!!!!!!
از توی همون ویندوز برو تو پوشه Program Files اون ویندوز که افتر روش کار میکنه و از اینجا اجراش کن !! جالبه نه، بعد
شورت کاتش رو بزار روی همین ویندوز که افترش خرابه

amin256

Well-Known Member
اوووه خداي من cs3 رو هم كه نصب كردم باز همون پنجره سومي ظاهر ميشه. فكر كنم اين ويندوز من اصلا به AE حساسيت پيدا كرده:shock:

amin256

Well-Known Member
راستی نیاز به سوئیچ کردن بین ویندوز ها نیست !!!!!!!!!
از توی همون ویندوز برو تو پوشه Program Files اون ویندوز که افتر روش کار میکنه و از اینجا اجراش کن !! جالبه نه، بعد
شورت کاتش رو بزار روی همین ویندوز که افترش خرابه

اين كار رو هم انجام دادم نشد كه نشد:sad:

amin256

Well-Known Member
ويندوز رو هم عوض كنم بايد يه چند روزي وقت بذارم دوباره برنامه هامو نصب كنم...
ولي خب چاره چيه؟:cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا