مشكل سرور سايت

مدتي است كه سرور سايت دچار مشكل داون شدن هاي مكرر و طولاني مي شود بطوريكه براي يك بازديد كوتاه از انجمن بايد چند دقيقه منتظر ماند تا سرور سايت بالا بيايد. حتي زماني هم كه سرور پس از حدودا 10 دقيقه به وضعيت نرمال بر مي گردد پس از 1 يا 2 دقيقه دوباره داون مي شود و به همين ترتيب .. !

تاپيكي در رابطه با اين مشكل در اين بخش مشاهده ننمودم. براي همين نمي دانم آيا فقط بنده هستم كه به اين مشكل بر مي خورم يا ديگر كاربران هم با اين وضع روبرو هستند ولي سخني به ميان نمي آورند؟!

Mandana

Active Member
مهذرت می با دیال آپ میام به همین دلیل زیاد به انجمنهای دیگه نمی تونم سر بزنم تا نتم وصل بشه
می با دیال آپ و نت ایرانسل همچین مشکلی رو در هفته اخیر نداشتم.(البته چند روز پیش دقایقی بر طبق گفته دوستان مشکل داشت که حل شد) ولی اگر باز هم این مشکل رو داشتین ای اس پی تونو ذکر کنین بفهمیم مشکل از شماست یا از شما :دی
موفق باشید:rose:

Masoud1365

مدیر انجمن
مهذرت می با دیال آپ میام به همین دلیل زیاد به انجمنهای دیگه نمی تونم سر بزنم تا نتم وصل بشه
می با دیال آپ و نت ایرانسل همچین مشکلی رو در هفته اخیر نداشتم.(البته چند روز پیش دقایقی بر طبق گفته دوستان مشکل داشت که حل شد) ولی اگر باز هم این مشکل رو داشتین ای اس پی تونو ذکر کنین بفهمیم مشکل از شماست یا از شما :دی
موفق باشید:rose:

من که توی دفتر کارم شدیدا مشکل دارم !
2 یا 3 صفحه که باز میشه دیگه network error میده و باز نمیشه ولی با دیال آپ نه.
isp که توی دفتر ازش استفاده میکنیم هم پارس آنلاین هست.
موفق باشید.

من از adsl صبانت استفده مي كنم.

البته فكر نمي كنم ارتباطي به isp داشته باشد چون در مواقعي كه سرور دچار مشكل مي شود وي پي ان را هم كه فعال مي كنم مشكل به قوت خود باقي مي ماند.

Mandana

Active Member
درسته متوجه موضوع شدم...این مورد که با صبانت و پارس آنلاین پیدا کردیم از ای اس پی هست و مشکل سرور یا فروم نیست...
البته مسهود جان حرف شما متینه که البته نوع مشکلشون با مشکل نویسنده فرق داره.چون با وصل شدن از طریق وی پی ان و روشهای دیگه فروم باز میشه و مشکلی نداره گویا...چند نفر دیگه هم از پارس آنلاین و صبانت همین مشکل رو دارن و الحمد لله یک نفر مسئول اونجا پیدا نمیشه تماس که میگیرم آدم رو به همدیگه پاس میدن و البته گویا مشکل فقط با پارس آنلاین و بعضن صبانت هست و بقیه دوستان چنین مشکلی ندارن...
در حال حاضر جز تماس های مکرر با ای اس پی کاری ازمون ساخته نیست
با ای اس پی که تماس میگیرید چی میگن؟یه تماس بگیرید احوالشونو بپرسید :دی

Masoud1365

مدیر انجمن
با ای اس پی که تماس میگیرید چی میگن؟یه تماس بگیرید احوالشونو بپرسید :دی
جواب درست نمیدن ! یا به همدیگه پاس میدن یا میگن مشکل از خودتون هست !
یه بار ما کلا فرایند آپلود نداشتیم ( حتی توی ایمیل هم یه فایل نمیشد attach کنیم ) هرچی زنگ میزدیم جواب درست نمیدادن تا آخرش یکیشون گفت مودمتون رو کانفیگ کنید :lol: گفتم اگه کانفیگ نبود که سایت باز نمیکرد کلا نه اینکه فقط آپلود نداشته باشیم !!!!!!!!!!
کلا پشتیبانیشون خوب نیست

Mandana

Active Member
درسته می هم بنکلن فرایند آپلود نداشتم خودم رو خفه کردم گفت حتمن سایتی که میرید مورد داره
goodsigh.gif

گفتم دست شما درد نکنه عمو جان توی مسنجر هم میخوام عکس بفرستم نمیشه حتی.حتی باهاش ایمیل هم نمیشه زد
lousyputer.gif

در نهایت حال و روز بنده رو میبینید با دیال آپ میام شاد و خندان!
zombismiley.gif

فقط خواستم بگم مجید در حال کار روی موضوع هستش و نهایت تلاششو داره می کنه.ولی واقعن جز صبر کاری از کسی بر نمیاد.بابت تحمل و محبتتونم شدیدن ممنونم
heartshape2.gif

موفق بباشید:rose:

Saeed

Well-Known Member
ما هم تو دفتر از پارآنلاین استفاده مکنیم ، خعلی داغوونهـ فقط و فقط دی الش خوبهـ

دم به دقیقه خراب میشه ، پیشتیبانی هم کهــــــــــــــ :green:

pardis20

New Member
سلام خدمدت مدیریت انجمن دانلود فایها مشکل داره ؟؟؟ چطور دان میشه کمککککک :mad::tavajoh::tavajoh::sad::sad::sad:

the_king

مدیرکل انجمن
سلام خدمدت مدیریت انجمن دانلود فایها مشکل داره ؟؟؟ چطور دان میشه کمککککک :mad::tavajoh::tavajoh::sad::sad::sad:

مجید آنلاین تا اطلاع ثانوی همانطور که قبلا در این مورد اطلاع رسانی شده و توجه نکردید، در حال بهینه سازی و
جابجایی سرور است. اینجور مشکلات در حین این فرایند طبیعی است.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

سایت با موفقیت به سرور جدید منتقل شد.
لطفا اگر هنوز مشکلی دارید اطلاع بدهید تا بررسی شود.

مجید

Saeed

Well-Known Member
بنظرم سایت خعلی بهتر رو روون تر شدهـ ، امیدوارم همشهـ بهـ همین صورت بمونهـ :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا