مشكل در ارسال فرانتپيج روي سرور؟

afx

New Member
يكي ميشه بگه چطوري دايركشن متن خروجي را در فرانتپيج اكستنشن راست به چپ كرد؟ منظورم وقتي يه كه مطلب رو روي سايت پست مي كنم هركار ميكنم متن چب به راست است و راست به چپ نميشه؟ تمام كدهاي اچتي مل رو در صفحه فرم و صفحه خروجي راست به چپ كنم باز تغييري نميكنه؟ من frontpage extention را روي سرورم فعال كردم وسايتم رو با فرانتپيج ساختم ولي حالا نميتونم فارسي ازش استفاده كنم.
نكته دوم اينكه آيا ميشه روي لوكال خودم هم پست كنم و ويرايش و...؟ من كه نتونستم و صفحه هنگام ارسال متن جواب ميده كه فرانتپيج فقط روي سرور جواب ميده و حال انكه من دارم روي سرور لوكالم اين كار رو ميكنم. اگره اين كار ممكنه و من بلد نيستم لطفا روش كاررو به من نشون بدين . من مدتي ميشه فضا گرفتم ولي نتونستم تا حال ازرش استفاده كنم ؟ چون تمام متن هايم فارسي يه؟
ممنون
هركه راهنماييم كنه مخلص .........................////////////////////////////////////////////

taknaz.com

New Member
با سلام من شایان هسم از خرمشهر و مدیر سایت تکناز اقا یک عرضی داشتم من یک غلطی کردم و به سایت دادم ftp://taknaz.com وهر چی توش بود پاک کردم حالا که یک قالب تهیه کردم وقتی میخواهم پابلیش کنم و میدم http://taknaz.com ارور میده ولی نویسم ftp://taknaz.com کار میده حتی اپلود کردم ولی تو سایت چیزی نیامد خواهش می کنم کمکم کنید ... شایان

جدیدترین ارسال ها

بالا