مشاوره برای خرید هاست و دومین

R.P.G

New Member
با سلام
میخواستم منو راهنمایی کنید که از کجا هاست و دومین بخرم و بتونم صاحب یه سایت بشم!
لطفاً کامل توضیح دهید چون من هیچی از راه اندازی سایت نمیدونم.
در ضمن یکی رو میشناسم میگه که من دومین com. میدم 9 هزار تومن و برای 2 ماه هاست رایگان.هنوزم سرورش رو راه اندازی نکرده. قرار شده من 9 هزار تومن به حصابش واریز کنم و اون یوزر پسورد رو بهم بده و خودش برام سیستمشو نصب کنه.
شما میگید بهش اطمینان کنم یا نه؟
لطفاً دقیق راهنمایی کنید.
:rose:

AKAli

New Member
با سلام
میخواستم منو راهنمایی کنید که از کجا هاست و دومین بخرم و بتونم صاحب یه سایت بشم!
در ضمن یکی رو میشناسم میگه که من دومین com. میدم 9 هزار تومن و برای 2 ماه هاست رایگان.هنوزم سرورش رو راه اندازی نکرده. قرار شده من 9 هزار تومن به حصابش واریز کنم و اون یوزر پسورد رو بهم بده و خودش برام سیستمشو نصب کنه.

چه سایتی می خواید راه اندازی کنید؟
هدفتون چیه؟
خودتون می خواید سایت رو راه اندازی کنید یا یکی دیگه؟ کلاً مسئله هاست و دومین جدا از طراحی و راه اندازی سایت هست. هاست و دومین یه فضا و ادرس در اینترنته، سایت یه نرم افزاری که در این فضا قرار می گیره و اون ادرس بهش تعلق می گیره.
منظورتون چیه که هیچی از راه اندازی سایت نمیدونم؟
اصلاً هیچ عجله نکنید!
اول بدونید چی به چیه بعد خرج کنید.

sasiran

Member
با سلام
سلام

من خودم هاست می فروشم و از همه جا هم ارزانتر می دهم ، کیفیت هاست ها هم خیلی خوبه .

ولی این بنده ی خدا هم بد نگفته ، فقط باید مواظب باشی که دامین را طوری ثبت کنه که بعدا مجبورت نکنه هاست را از اون تهیه کنی ( من بیشتر از هشت ساله که در اینترنت کار می کنم - کارهای مختلف - مخصوصا توی ایران چاره ای جز اطمینان نداری ) - راستش تا حالا خودمم نفهمیدم چطوری میشه توی انترنت به یکی دیگه اطمینان کرد .

ولی حالا اگه خواستی من می تونم توی سایت میهن نیک برای شما دامین .com را 8900 تومان ثبت کنم ، دیگه خیال شما هم راحته که با من کاری نداری ، چون همون کنترل پنلی را که سایت میهن نیک به شما میده من هم در اختیار شما قرار می دهم ( ناگفته نمانه سایت میهن نیک خودش به شما میفروشه 9000 تومان ولی چون من نماینده اون سایتم به من میده 8900 تومان ) و دیگه شما هستید و سایت میهن نیک ، میهن نیک هم که یکی از معتبرترین سایت های هاستینگ ایرانه .

هیچ اجباری هم نیست که از من هاست بخرید ، فقط خواستم کمکی کرده باشم .

قیمت هاست ها هم در اختیار شما قرار می دهم ، می توانید با قیمت سایر هاستینگ ها مقایسه کنید :

100 مگابایت : 1800 تومان

500 مگابایت : 8000 تومان
یعنی هر صد مگابایت 1600 تومان

1000 مگابایت : 15000 تومان
یعنی هر صد مگابایت 1500 تومان

2000 مگابایت : 25000 تومان
یعنی هر صد مگابایت 1250 تومان

8000 مگابایت : 80000 تومان
یعنی هر صد مگابایت 1000 تومان

پکیج ویژه ( ارزان و با کیفیت )

فضا : 16000 مگابایت
پهنای باند : 1000000 مگابایت ( یک میلیون مگابایت )
کنترل پنل : cpanel
sub domain ( ساب دامین ) : نامحدود
ftp : نامحدود
بانک اطلاعاتی : 12
park - domain ( پارک دامین ) : نامحدود
addon-domain ( ادان دامین ) : 8
اکانت ایمیل : نامحدود

هزینه سالیانه : 95000 تومان
یعنی هر 100 مگابایت کمتر از 595 تومان

سایت پشتیبانی هم به زودی ( کمتر از یک هفته ) راه اندازی میشه .

می توانم اسکریپت رایگان ( مثل e107 که کاملا فاسی هم می باشد ) هم برای شما نصب کنم ، حالا چه روی سرور من باشید یا نباشید یا دامنه را من برای شما بخرم یا کسی دیگه ( هدف کمک کردنه ) ، فقط باید هاستت سی پنل باشه - حالا اگه پلسک هم بود مشکلی نداره . با نصب این اسکریپت دیگه نیاز زیادی به دانش خاصی برای مدیریت سایتت نداری ، تا یه جاهایی هم می توانم برات پیکربندیش کنم . از همه مهمتر اینکه یه عالمه قالب رایگان و خوشکل هم داره . ( سایت های معروفی هم از این اسکریپت استفاده می کنند )

هر وقت خواستی با من تماس بگیر
[email protected]

موفق و سربلند باشید

آخرین ویرایش:

R.P.G

New Member
چه سایتی می خواید راه اندازی کنید؟
هدفتون چیه؟
خودتون می خواید سایت رو راه اندازی کنید یا یکی دیگه؟ کلاً مسئله هاست و دومین جدا از طراحی و راه اندازی سایت هست. هاست و دومین یه فضا و ادرس در اینترنته، سایت یه نرم افزاری که در این فضا قرار می گیره و اون ادرس بهش تعلق می گیره.
منظورتون چیه که هیچی از راه اندازی سایت نمیدونم؟
اصلاً هیچ عجله نکنید!
اول بدونید چی به چیه بعد خرج کنید.
یه سایت برای معرفی نرم افزارهای ساخت و هک - اسکرین شات - تریلر - کرک و.... برای بازی های کامپیوتر.
سایت رو که برای خودم میخوام و اون کسی که میخواد بهم بده قراره واسم سیستمشو نصب کنه.
پس من از ایشون بخرم دومین رو؟!چطوری میشه که من مثلا حتماً باید هاست رو از ایشون بخرم؟
سلام

من خودم هاست می فروشم و از همه جا هم ارزانتر می دهم ، کیفیت هاست ها هم خیلی خوبه .

ولی این بنده ی خدا هم بد نگفته ، فقط باید مواظب باشی که دامین را طوری ثبت کنه که بعدا مجبورت نکنه هاست را از اون تهیه کنی ( من بیشتر از هشت ساله که در اینترنت کار می کنم - کارهای مختلف - مخصوصا توی ایران چاره ای جز اطمینان نداری ) - راستش تا حالا خودمم نفهمیدم چطوری میشه توی انترنت به یکی دیگه اطمینان کرد .

ولی حالا اگه خواستی من می تونم توی سایت میهن نیک برای شما دامین .com را 8900 تومان ثبت کنم ، دیگه خیال شما هم راحته که با من کاری نداری ، چون همون کنترل پنلی را که سایت میهن نیک به شما میده من هم در اختیار شما قرار می دهم ( ناگفته نمانه سایت میهن نیک خودش به شما میفروشه 9000 تومان ولی چون من نماینده اون سایتم به من میده 8900 تومان ) و دیگه شما هستید و سایت میهن نیک ، میهن نیک هم که یکی از معتبرترین سایت های هاستینگ ایرانه .

هیچ اجباری هم نیست که از من هاست بخرید ، فقط خواستم کمکی کرده باشم .

قیمت هاست ها هم در اختیار شما قرار می دهم ، می توانید با قیمت سایر هاستینگ ها مقایسه کنید :

100 مگابایت : 2000 تومان
500 مگابایت : 8000 تومان
1000 مگابایت : 15000 تومان
2000 مگابایت : 25000 تومان
8000 مگابایت : 80000 تومان
نامحدود : 128000 تومان

سایت پشتیبانی هم به زودی ( کمتر از یک هفته ) راه اندازی میشه .

می توانم اسکریپت رایگان هم برای شما نصب کنم ، حالا چه روی سرور من باشید یا نباشید ( البته فقط برای شما چون درخواست راهنمایی کردید --- نروم ایمیلم را چک کنم ببینم 2000 تا درخواست نصب رایگان باشه :sad: --- آخه از این بلاها زیاد سرم اومده )
فقط باید هاستت سی پنل باشه - حالا اگه پلسک هم بود مشکلی نداره .

هر وقت خواستی با من تماس بگیر
[email protected]

موفق و سربلند باشید
این آقا میگه که من هاست میدم 100 مگی 750 تمن!!!!!!!!!

sasiran

Member
سلام

حرفی نیست ، شما از اون آقا بخرید من به صورت رایگان اسکریپت را برای شما نصب می کنم ( البته اگه خواستید )
آپتایم سرور ها و اینکه سرور ها کجا قرار دارند را نیز از ایشان بپرسید

موفق باشید

آخرین ویرایش:

arashsoft

Well-Known Member
دامنه در شرکت enovin.net هشت هزار تومن ثبت میشه
بسیار هم معتبره

بابا عجله نکن
به قول دوستمون اول همه جا قیمت بگیر
لازم هم نیست همه جا تاپیک بزنی ، از بچه های همین جا در مورد قیمت هاشون بپرس

R.P.G

New Member
دامنه در شرکت enovin.net هشت هزار تومن ثبت میشه
بسیار هم معتبره

بابا عجله نکن
به قول دوستمون اول همه جا قیمت بگیر
لازم هم نیست همه جا تاپیک بزنی ، از بچه های همین جا در مورد قیمت هاشون بپرس
مثلاً من دومین و هاست رو خریدم.
یوزر پسورد چطور به دستم میرسه؟

sasiran

Member
سلام

ببین دوست من معمولا این کار را برای سایت هایی که خیلی مشهور می شوند انجام می دهند ، یعنی تا وقتی مشهور نشدی این کار را با شما نمی کنند ، چون فوقش اینه که از خیر دامینت بگذری ، بعد میمونه روی دستش باد میکنه .

مثلا آقای یکتا سایت پشتیبانی از دیتالایف را داشت تا سایت مشهور شد دامین را از ایشان گرفتند و قیمت پایه ... تومان حراج کردند .

هر دامین چهار قسمت داره که شما باید مطمئن بشی که به غیر از قسمت مالی سه قسمت دیگه را به اسم خودت ثبت کنند ولی توی ایران کمتر این کار را می کنند . راهی هم نداره که قبل از ثبت متوجه بشی ، ولی در بعضی هویز ها بعد از ثبت دامنه می توانی مالکان چهار قسمت را ببینی .

مگه اینکه از سایت دایرکتی به صورت مستقیم خرید کنی که به غیر از اینکه خودش از نماینده هاش گرانتر می ده کلی باید پول کارت اعتباری بدی یا باید ریسک های پی پال را تحمل کنی و ... . ( کنترل پنل های سایت دایرکتی که مستقیما خریداری میکنی کامل کامله و چون هر چهار قسمت به اسم خود شما ثبت شده ، حتی اگه دامین هم از شما بدزدند با شکایت می توانی دامین خودت را پس بگیری )

اگه از سایت هایی ایرانی که سابقه خوبی در این کار دارند بخری خوب بهتر ، هر چند اونها هم اکثرا کنترل پنل کامل را در اختیار شما قرار نمی دهند . ولی خوب نمی آیند برای یک دامین سابقه خودشان را خراب کنند .( مگه دیگه __ )

با سایت http://www.enovin.net کار نکردم ولی قیمت دامنه های com ، net , org خیلی خوبه . ولی اگه دامنه ir خواستی من می تونم از میهن نیک 4800 تومان برات بگیرم .

تا اونجا که می شد شما را راهنایی کردم
امیدوارم موفق باشید

آخرین ویرایش:

vatanmusic

Well-Known Member
در خدمتم
اسكريپتي چيزي هم خواستيد ميتونم رايگان براتون نصب كنم
اطلاعات بيشتر پيغام خصوصي بديد

mehriz

Active Member
سلام
ما هم ميتونم سرويس بهتون بديم همراه با نصب هر پرتالي كه شما ميخواين
موفق باشيد

سلام دوست من.
به قیمت های ما هم یک نگاه کن.
اگر خواستی در خدمتیم.
7 روز تست رایگان.
کنترل پنل دامنه و هاست هم دست خودت می باشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا