مسابقه ی مدلینگ :: لوستر::

Hamed

Active Member
attachment.php

میشه بپرسم این چیه؟؟؟:shock::shock::shock:میگم تو به اوج رسیدی باز منو مسخره کن...دیگه پرنده های اهورایی میکشی اگر اشتباه نکنم...

علی یارت...

Hamed

Active Member
این هم یه مقداری از کاره من تا اینجا.فقط امیدارم فرصت بشه تمومش کنم
اما دوستان یه سوال در مورد متریال شیشه در فرای رندر دارم.چطور می تونم IOR شیشه رو تغییر بدم.:rose:
مشاهده پیوست 71717

سلام
آقا بسی خوشحال شدیم شما تا الان کار تو گالری گذاشتی؟؟؟فکر کنم توی کارات دیده بودم...بابا همه چیو خودت مدل میکنی؟؟؟...ولی عجب مدلیه باریک...دوتا قسمت رو مشخص کردم کمی به من جدی یاد میدی این دو قسمت رو چطور مدل کردی یعنی مراحلشو بگی من خیلی دوست دارم یاد بگیرم...دمه شما همیشه گرم...

03682620553897311835.jpg

علی علی

Hamed

Active Member
legendarp:نخیر خیلی ساده تر از nurbs
این قسمت رو آماده کردم.ببخشید کمی دیر شد البته.اون سمت راستی هم تا شب آماده می کنم براتون:rose:

واقعا ممنونم لذت بردم از مدلینگت عالی...براو...فنتستیک...میدونی از این لذت میبرم آدمای مثل تو رو میبینم انقدر فکرشون بازه میتونن از ابزار ها به خوبی کار بکشن...همیشه کسی که به جزئیات اهمیت میده کارش خوب میشه...اگر رندرینگت خوب باشه تو اول میشی خیلی مدل جالبی شده...خسته نباشی ممنون ازت اگر کمکی از دستم بر میومد خبرم کن...خوشحالم تو لیست دوستام قرار گرفتی...:rose::rose::rose:

علی یارت باشه

legendarp

Well-Known Member
آره اتفاقا خودم همین الان که بهش رسیدم اومدم بنویسم دیدم شما هم نوشتی
مرسی آره فکر کردم با اون بوده اما خودم تست کردم اون موقع که مسیج دادم توی اتوبوس بودم با گوشی الان تازه رسیدم تست کردم
موفق باشید

سلام
سر کار وایسادم تا اینجاش رسوندم! ببین صاحب کاری که به آدم شام تعارف کنه چه میکنه!
فردا هم شاید بیام همینجا کار کنم!
ببینم فردا وقت میشه لوستر بشه یا نه
...البته این متریال نیست بازی فتوشاپ و رندر سریع زیبراش هست ... محض تنوع :green:
+
(وای چقدر تو CRT رنگش افتضاحه!)
یا علی

attachment.php

پیوست ها

• Shekaste!.jpg
    Shekaste!.jpg
    107.6 کیلوبایت · بازدیدها: 56
آخرین ویرایش:
با سلام به اساتيد محترم
با وجود كارايي كه شما انجام داديد منم جسارت كردم و پنجشنبه شب دستي به 3d بردم اميدوارم از جسارتم
خوشتون بياد:snap:
هدفم فقط ارائه ايده هست نه مدلينگ:paint:
بازم تشكر
سعي مي كنم تا ساعت 1 يه تست رندر بدم
:sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا