.:. مسابقه کاغذدیواری با موضوع ولادت امام رضا «ع» .:.

Erfan

Active Member
سلام به تمامی دوستان
میدونم که شاید یه خورده دیر باشه، ولی بر این شدیم که مسابقه ای رو ترتیب بدیم که دوستان عزیز به بهانه ای دور هم جمع بشیم و فعالیتی انجام بدیم.

poster_emam_reza.jpg

قبل از هر چیز پیشاپیش ولادت با سعادت حضرت امام رضا «ع» رو به تمامی دوستان تبریک عرض میکنم.

در مورد مسابقه که از اسمش پیداست، طراحی کاغذدیواری (Wallpaper) با مضمون ولادت امام رضا «ع» هستش.​

اطلاعات لازم در مورد مسابقه :
موضوع مسابقه : کاغذدیواری ولادت امام رضا «ع»
اندازه طرح : 1024x768 و 1280x1024
رزلوشن طرح: 72 dpi
تکنیک اجرا: آزاد

نکته های لازم در مورد مسابقه:
1 - هر شرکت کننده فقط میتواند یک طرح با شرایط ذکر شده ارسال کند.
2 - از قرار دادن طرحتون تا پايان اعلام نتايج در انجمن مجيدآنلاين يا هر انجمن ديگه اي جهت نظرخواهي يا ... جدا خودداري كنيد. {به عبارت ديگه طرحها بايد تا بعد از اعلام نتايج كاملا مخفي بمونن.}
3 - طرحهایی که قوانین بالا رو رعایت نکرده باشن به هیچ عنوان در مسابقه شرکت داده نمیشن.
4 - ارسال فایل PSD بصورت لایه باز برای طرحهای برگزیده الزامی ئه.
5 -مهلت نهایی مسابقه دوشنبه 18 آبان 1388 خواهد بود.
6 - نتایج مسابقه 2 روز بعد یعنی چهارشنبه 20 آبان 1388 اعلام خواهد شد.
7 - طرحها فقط و فقط به پیغام خصوصی مدیر انجمن فتوشاپ ارسال بشه. از فرستادن به ایمیل یا ارسال برای سایر مدیرا خودداری کنید.
8 - انتخاب طرحهاي برتر رو مديراي انجمن فتوشاپ انجام ميدن.
9 - در طراحی های خودتون حتماً از واتر مارک مجید آنلاین و آدرس سایت مجید آنلاین استفاده کنید. {الزامی است}
10 - حتماً کاغذدیواری ها رو در 2 سایز 1024x768 و 1280x1024 ارسال کنید.
11- هر سوال یا ابهامی در مورد مسابقه داشتید در همین تاپیک مطرح کنید. توی پیغام خصوصی جواب داده نمیشه.

.:. بنا به درخواست عده ای از دوستان، تاریخ نهایی مسابقه رو تمدید میکنیم تا روز دوشنبه 18 آبان 1388 .:.
اعلام نتایج هم دو روز بعد یعنی، چهارشنبه 20 آبان 1388 میباشد.

توجه :
دوستان توجه کنند که دیگر تاریخ تمدید نمیشود، پس سر تاریخ مقرر سعی کنید کارهای خودتون رو ارسال کنید.

جوایز مسابقه :
نفر اول : كاپ مخصوص مسابقه + دسترسي به بخش كاربران ويژه + قرارگيري طرح در تاپ گالري + 10 تومن كوپن خريد از فروشگاه مجيدآنلاين
نفر دوم : كاپ مخصوص مسابقه + دسترسي به بخش كاربران ويژه + قرارگيري طرح در تاپ گالري + 8 تومن كوپن خريد از فروشگاه مجيدآنلاين
نفر سوم : كاپ مخصوص مسابقه + دسترسي به بخش كاربران ويژه + قرارگيري طرح در تاپ گالري + 6 تومن كوپن خريد از فروشگاه مجيدآنلاين

در پایان برای سهولت در طراحی دوستان تعدادی تصویر از ضریح و گنبد طلایی امام رضا «ع» قرار میدم که در صورت نیاز توی طراحی هاتون از اونها استفاده کنید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان.
:rose:

آخرین ویرایش:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دستتون درد نكنه مديران بخش گرافــــــــــــــــــــــيك
خيلي وقت بود دلمون هواي اين سبك مسابقه ها را كرده بود
منم شركت ميكنم انشاالله

همگي موفق باشيد:rose:

Erfan-ART

کاربر VIP
دادا این وقت کافی نیست؟
شما خودت هم می دونی وقت زیاد نیست.

ولی باشه طرح هارو یک ایمیلی رو انتخاب کنید که همه به او بفرستن نه با یک پیغام به شما یا مدیر گرافیک.

با تشکر،عرفان :rose:

Erfan

Active Member
دادا این وقت کافی نیست؟
شما خودت هم می دونی وقت زیاد نیست.

ولی باشه طرح هارو یک ایمیلی رو انتخاب کنید که همه به او بفرستن نه با یک پیغام به شما یا مدیر گرافیک.

با تشکر،عرفان :rose:

ببین دوست عزیز؛

در متن بالا عرض کردم که کارهاتون رو فقط و فقط به پی ام خصوصی من و سارا ارسال کنید.
اینجوری هم یوزر ها مشخص هست و هم راحتتره.

به نظرم یک هفته وقت کافی باشه واسه یک کاغذدیواری، خودمم هم شرکت میکنم.:rose:

موفق باشید.

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
داوری این مسابقه به عهده ی کیه؟ مدیرا هم حق شرکت در این مسابقه رو دارن؟؟!!؟

Erfan

Active Member
داوری این مسابقه به عهده ی کیه؟ مدیرا هم حق شرکت در این مسابقه رو دارن؟؟!!؟

جواد جان داوری به عهده من و سارا هست و مدیرا هم حق شرکت کردن رو هم دارن ولی شاید در انتخاب طرح های برتر زیاد روی طرح مدیرا تمرکز نکنیم و از بین کاربران برنده ها رو مشخص کنیم.

من نیز اگه تا قبل از اتمام مسابقه مشکلاتم حل شد حتماً شرکت میکنم.

:rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
عرفان جان به نظرم زیاد منطقی نیاد که مدیر شرکت کننده باشه و هم داور خیلی جالب نیست(هر چقدر هم روی طرح تمرکز نکنید، و اگر نمیخوایید تمرکز کنید چرا شرکت میکنید؟) توی هیچ فرومی هم همچین چیزی ندیدم تا حالا

موفق باشید

Erfan

Active Member
سلام
عرفان جان به نظرم زیاد منطقی نیاد که مدیر شرکت کننده باشه و هم داور خیلی جالب نیست(هر چقدر هم روی طرح تمرکز نکنید، و اگر نمیخوایید تمرکز کنید چرا شرکت میکنید؟) توی هیچ فرومی هم همچین چیزی ندیدم تا حالا

موفق باشید

گیلاس جان ؛
دو تا دلیل داره، این کار که برات شرح میدم.

دلیل شرکت کردن مدیرا این هست که خودشون در محور مسابقه باشند و انگیزه ای برای شرکت کردن دیگر کابران.
دلیل بعدی این هست اگر مدیران بخش فتوشاپ طرح های نهایی رو انتخاب کنند دیگر حرف و حدیثی در بین نیست. درسته با تمامی کاربران دوست هستیم، ولی در این مسابقه هدف رعایت کردن عدالت هست.

به عنوان مثال :
اگر من نوعی شرکت کردم و به فرض نفر برتر و اول مسابقه شدم، در رای گیری طرح خودم رو حساب نمیکنم یا در رای گیری شرکت نمیدم که فرصت و انگیزه ای باشه برای دیگر کاربران.

حق با شماست که جالب نیست که یک مدیر هم داور باشه و هم شرکت کننده، ولی مطمئن باشید این وسط حق پایمال نمیشه.

شاد باشید.
عرفان:rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
اون که صد در صد من به شخصه میدونم که شما و مخصوصا سارایی خیلی صادقید
ولی کنار شما کی جرات داره مسابقه بده؟!!!از اون طرف تضعیف روحیه میشه :green:
100٪ کار خودت در اصل اوله
موفق باشی:rose:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
گیلاس جان ؛
دو تا دلیل داره، این کار که برات شرح میدم.

دلیل شرکت کردن مدیرا این هست که خودشون در محور مسابقه باشند و انگیزه ای برای شرکت کردن دیگر کابران.
دلیل بعدی این هست اگر مدیران بخش فتوشاپ طرح های نهایی رو انتخاب کنند دیگر حرف و حدیثی در بین نیست. درسته با تمامی کاربران دوست هستیم، ولی در این مسابقه هدف رعایت کردن عدالت هست.

به عنوان مثال :
اگر من نوعی شرکت کردم و به فرض نفر برتر و اول مسابقه شدم، در رای گیری طرح خودم رو حساب نمیکنم یا در رای گیری شرکت نمیدم که فرصت و انگیزه ای باشه برای دیگر کاربران.

حق با شماست که جالب نیست که یک مدیر هم داور باشه و هم شرکت کننده، ولی مطمئن باشید این وسط حق پایمال نمیشه.

شاد باشید.
عرفان:rose:

شما اگه میخواید انگیزه ی زیاد ایجاد کنید، میتونید تبلیغ زیادی کنید و یا جوایز رو بیشتر کنید، شرکت داور به نظرم خارج از اصول و قواعد مسابقه هست.
ولی به هرحال برگزار کننده شمایید، دیگه هرجور که مایل هستید.

جدیدترین ارسال ها

بالا