غیره *****مسابقه نوروزی شروع شد ... نورزتان پیزوز*****

آیا در مسابقه نوروزی شرکت مینید؟

• بلی حتما من از کودکی علاقه داشتم در همچین مسابقه ای شرکت جستن کنم!

رای: 36 92.3%
  • نه

رای: 3 7.7%

• مجموع رای دهندگان
    39

sallarmelli

Active Member
واخ جون مسابقه. خیلی وقته دلم میخاست تو یه مسابقه ای اول شم :green:

اگه شما شرکت کنی من دیگه شرکت نمی کنم چون من دوست دارم اول بشم با وجود شما نمی شه:rose:

به نظر شما باید بری جز تیم داوری
البته جسارت به بقیه دوستان و مدیریت نشه این یه شوخی بود :oops:

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام به همه دوستان

من عاشقه مسابقه ام خیلی دوست دارم شرکت کنم

ولی امسال چی بشه ها همه دارن میان که بترکونن:evil:

من فقط می خوام خودمو بسنجم ببینم تو این چند سال چی یاد گرفتم و تو این مسابقه کلی بار تجربی دستم میاد مطمئنم

داش سالار مگه قرار نبود من اول بشم و تو دوم حالا داش سجادم اومد من می شم دوم تو بشو سوم خوبه (شوخی بود):lol:

آخرین ویرایش:

Ali_CG

Well-Known Member
میدونم فرشید خان . . .
اون مال وقتی بود که بچه بودم!
ولی این کودک درون منه!
اون مال گذشتس، این مال الانه . . .
هر کس میتونه احساسات الانش رو تو این قالب نشون بده . . . :green:

*farshid*

کاربر VIP
خوب اون کودک درون همون کودکی هست که دو سال پیش دوستان به تصویر کشیدن ... همشون بزرگ بودن و کودکی خودشون رو خلق کردن ... فکر کنم این موضوع تکراری محسوب میشه . درسته کودکی با کودک درون دو چیز مختلف هستند ولی نتیجه این دو موضوع متفاوت آثار هنری مشابه خواهند بود.

ROHAM WEB

Well-Known Member
سلام به همگی
منم خیلی دوس دارم که شرکت کنم:neutral:
منتظرم موضوعش رو اعلام کنین زودتر..فقط ایکاش وقت به اندازه کافی داشته باشیم..پارسال خیلی کم بود وقت مسابقه:green:

javadgonbadi

Well-Known Member
من که پارسال نبود یکی می گه وقت زیاد بود یکی مگه کم بود

پس این یکی چی میشه :)

.:BehzAd:.

Active Member
بچه موضوع Archviz باشه یا نباشه برای کسی که هنر مند هست و به این نرم افزارهای سه بعدی مسلط هست مهم نیست ولی بر عکس کسی که کارش Archviz هست نمیتونه بیاد کاراکتر مدل کنه یا مدلسازی ها غیر معماری آنجام بده پس خواهشا نگید موضع Archviz نباشه با این کار سطح مهارت و دانش خودتون رو زیر سوال میبرید.

آماده باشید برای هر موضوعی.........

همگی موفق و پیروز باشید.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
بچه موضوع Archviz باشه یا نباشه برای کسی که هنر مند هست و به این نرم افزارهای سه بعدی مسلط هست مهم نیست ولی بر عکس کسی که کارش Archviz هست نمیتونه بیاد کاراکتر مدل کنه یا مدلسازی ها غیر معماری آنجام بده پس خواهشا نگید موضع Archviz نباشه با این کار سطح مهارت و دانش خودتون رو زیر سوال میبرید.

آماده باشید برای هر موضوعی.........

همگی موفق و پیروز باشید.

نه بهزاد !!!!!!!!!!
جــــــــــــــــــان ما بیخیال ، من هیچی از Archviz نمیدونم !!!!!
هیچیییییییییییییییییییییییییییی !!!!!!!!!!!!!!!!
بعدم این جمله یک طرفست که :
برای کسی که هنر مند هست و به این نرم افزارهای سه بعدی مسلط هست مهم نیست

پس یعنی ماها مسلطیم و Archviz ها مسلط نیستن !!!!!! یا برعکس !!! به خودم شک کردم !!! :green:

بر عکس کسی که کارش Archviz هست نمیتونه بیاد کاراکتر مدل کنه یا مدلسازی ها غیر معماری آنجام بده

خب کسی هم کا کاراکتر میزنه چیزی از Arch مدل نمیدونه
باور کن !!!!!!!!!!!!!!!

abbasi_0912

Active Member
سلام به همگی دوستان
عید همگی مبارک، امیدوارم سال خوبی رو آغاز کنید:rose:
سالی پر از پیروزی و موفقیت براتون باشه:rose:

نه بهزاد !!!!!!!!!!
جــــــــــــــــــان ما بیخیال ، من هیچی از Archviz نمیدونم !!!!!
هیچیییییییییییییییییییییییییییی !!!!!!!!!!!!!!!!
بعدم این جمله یک طرفست که :

پس یعنی ماها مسلطیم و Archviz ها مسلط نیستن !!!!!! یا برعکس !!! به خودم شک کردم !!! :green:

خب کسی هم کا کاراکتر میزنه چیزی از Arch مدل نمیدونه
باور کن !!!!!!!!!!!!!!!

من هم با شما موافقم، نه کارکتر ساز و مدلساز اشیاء صنعتی میتونه معماری شرکت کنه نه یک نفر که رشته معماری هست میتونه چیزی غیر از معماری شرکت کنه
هرکسی توی حوزه کاری خودش تسلط داره و ممکنه در مابقی تسلط کافی رو نداشته باشه
شما به زوج همیشگی رضا و فرشید توی مسابقات توجه کن، یک نفر متخصص مدلسازی و یک نفر نیز متخصص معماری، البته این دو نفر توانایی دیگه نیز دارند
به نظر من بهتره گروهی شرکت کنید و یک نفر متخصص معماری و نفر بعد متخصص مدلسازی اشیاء و کارکتر

البته همه اینها بستگی به این داره که موضوع مسابقه چی باشه

من توی نظر سنجی شرکت نکردم، اما 50-50 دوست دارم شرکت کنم، اگر مشکلی پیش نیاد
البته به شرطی که یک همگروهی غیر معماری پیدا کنم که توی مدلسازی اشیاء و کارکتر تخصص داشته باشه
قسمت معماری کلا با من و مدلسازی اشیاء و کارکتر با نفر بعدی، تا حدودی میتونم توی مدلسازی اشیا ساده نیز کمک کنم
مابقی قسمت ها مثل تکسچر، نورپردازی و رندرینگ رو من میتونم انجام بدم، اما اگر همگروهی پیدا بشه که بهتر از من انجام بده چرا که نه، من درخمتشون شاگردی میکنم (هر چند هنوز شاگردیم)
خلاصه کسی باشه که هر کاری از دستش برمیاد انجام بده، گردن اون یکی نیندازه و اگر کارش تموم شد توی قسمت های دیگه در حد توانایی هاش کمک کنه

فعلا صبر میکنم تا ببینم موضوع، تاریخ شروع و پایان مشخص بشه، بعد اعلام امادگی کنم

.:BehzAd:.

Active Member
@LinkinForEver

من Archviz کار و تخصص اصلیم همینه ولی موضع مسابقه اصلا برام مهم نیست چی باشه.

شما کلا نگرفتید چی گفتم.

خواهشا دیگه ادامه نده و بحث رو ادامه نده تا ببنیم داور ها کیا هستن و کی شروع و تموم میشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا