غیره *****مسابقه نوروزی شروع شد ... نورزتان پیزوز*****

آیا در مسابقه نوروزی شرکت مینید؟

• بلی حتما من از کودکی علاقه داشتم در همچین مسابقه ای شرکت جستن کنم!

رای: 36 92.3%
  • نه

رای: 3 7.7%

• مجموع رای دهندگان
    39

*farshid*

کاربر VIP
مسابقه شروع شد دوستان ...
به لینک زیر واقع در بخش مسابقات انجمن سه بعدی و زیر انجمن مسابقه 1392 مراجعه فرمایید.

http://forum.majidonline.com/thread...بقه-نوروزی-سال-1392-quot-کارگاه-نجاری-من-quot-****

attachment.php

پیوست ها

• colorful_spring.jpg
    colorful_spring.jpg
    124.1 کیلوبایت · بازدیدها: 61
آخرین ویرایش:

sallarmelli

Active Member
از اونجایی که باعث رونق سایت می شه من دوست دارم ولی نمی دونم توی مسابقه ی کدوم سایت شرکت نکنم اون مسابقه معماری هم که توی امضام هست رو هم قصد دارم شرکت کنم توی اسکیس هم دوست دارم شرکت کنم یه چند تا سایت دیگه هم هست که دوست دارم همین

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خوبین؟ به نظرم موضوع آزاد باشه.چون جدیدا بچه هایی اومدن کاراشون خیلی خوبه کارهای غیر آرکویز خیلی مهارت دارن.مثل Link for ever از اون ور کسایی مثل خود فرشید یا بچه های دیگه هستن که توی بحث آرکویز قوی عمل میکنن.گروهی خوبه اما خب به شرطی که واقعا هر کی سرجای خودش باشه.مثلا خود من یه کسی رو میخوام که مدلسازیش خیلی قوی باشه از اون ور بحث نور و متریال با من باشه.
باید دید چقدر استقبال میشه.خیلی سایت کم رونق شده.امتحان ارشد و دکتری و ... خیلی تاثیر داشتن

madmaster_3d

Well-Known Member
من خوشحالم که مسابقه گزاشتید و اینطوری سایت یکمی شلوغ بشه . ولی متصفانه این ترم به علت انتخابات خیلی کوتاه هستش. بچه ها دعا کنید ترم آخره. انشالا موفق باشید همگی.

*farshid*

کاربر VIP
@عارف
عارف جان برای انتخاب موضوع مهمترین مساله همین چیزیه که شما بهش اشاره کردین... سال قبل هم موضوع جوری بود که همه بتونن شرکت کنند ... کار ها رو هم دیدین
بعضی ها مثل سعید پاکزاد مسابقه رو کاملا معماری دیده بود و بعضی ها هم کلبه رو به عنوان یک محیط تخیلی خلق کرده بودند
موضوع این بار هم همچین پتانسیلی خواهد داشت ...

البته موضوع رو بنده تنهایی تعیین نمیکنم ... دوستان شما هم اگه نظری ایده ای دارین مطرح کنید تا با تیم برگزاری در میون بذارم

Ultra3D

Well-Known Member
قضیه از بچگی علاقه داشتم دیگه چیه ؟! .... من رای بله دادم ولی تو بچگی این جور چیزا حالیم نبود ! ... فقط 7 سنگ !:lol:

موضوع مشخص باشه خوبه ... در غیر این صورت داوری خیلی سخت می شه ...

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
به نظر من موضوع یه چیزی باشه که ایران و فرهنگ ایرانیان رو بیشتر به دنیا بشناسونه،مثلا چه میدونم آرامگاه کوروش یا نقشه ی ایران رو به زیباترین حالت نشون بده یا هر

آثار تاریخی دیگه ای یا مراسمی مانند چهارشنبه سوری و شب چله یا مهرگان و اسفندگان که متاسفانه حتی خیلی از ایرانیان هم فراموششون کردن یا صنایع دستی ایران یا

نشون دادن دوستی مردم ایران با ملت های دیگه و موضوعاتی از این قبیل

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
منم هستم
هیچی توش نباشه یکم پیشرفت رو واسه ادم داره

موضوع هم نظر خاصی ندارم فقط جوری باشه که بشه گروهی انجامش داد و از اون ور بچه های متوسط به بالا بتونن انجامش بدن

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام به همگی من دیروز میخواستم اولین پست رو بذارم ولی گفتم کسی نزده پست شاید منم نباید بزنم
اول بگم عارف جان خیلی خیلی لطف داری ...
به نظر من یه خاطره ای چیزی باشه یه دنیای فانتزی و رویایی یا یک موضوع مفهمومی بهار و اینها هم همون Arch باز کمی محصوب میشه !!! ، خود فرشید بهتر میدونه اما بهتره Arch نیاشه !!!

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
به نظر من موضوع یه چیزی باشه که ایران و فرهنگ ایرانیان رو بیشتر به دنیا بشناسونه،مثلا چه میدونم آرامگاه کوروش یا نقشه ی ایران رو به زیباترین حالت نشون بده یا هر

آثار تاریخی دیگه ای یا مراسمی مانند چهارشنبه سوری و شب چله یا مهرگان و اسفندگان که متاسفانه حتی خیلی از ایرانیان هم فراموششون کردن یا صنایع دستی ایران یا

نشون دادن دوستی مردم ایران با ملت های دیگه و موضوعاتی از این قبیل

حوب این اثارم باز میشه Arch که !!!!!!!!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا