مسابقه شماره ۱ (شخصیت)

saeed.zare

Active Member
سعید واقعا همشو با موس زدی ؟
خدایش دیگه کم کم داره مارمولکم ازش می ترسه .
افرین چه کردی
می گم چشماش چرا بستن؟
بله همش با موس ه و یه لپتاپ ،بهش بگو نترسه میگم نخوردش:green:ممنون من هنوز مبتدی هستم ،فعلا خوابه به موقعش بیدار میشه:)
این هم از ریتوپوی کراکتر ما

::reza::

کاربر VIP
ادامه کار در Zbrush
35285042979521873177.jpg

کاربر VIP
بله همش با موس ه و یه لپتاپ ،بهش بگو نترسه میگم نخوردشممنون من هنوز مبتدی هستم ،فعلا خوابه به موقعش بیدار میشه
این هم از ریتوپوی کراکتر ما
آفرین ، شما ریتوپولوژی رو تو زیبراش انجام دادی؟ خیلی دلم میخواد ریتوپولوژی زیبراشو تست کنم

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی

سلام ، رضا جان کاری که سعید عزیز انجام دادن Auto هست فکر کنم ، زیبراش R6 یک قابلیت معرکه گذاشته به نام Zremesher شما کافیه یک کلیک کنی بهترین ریتوپولوژی ممکن رو انجام میده با حفظ UV ! :cool:

mostafa8

Well-Known Member
دوستان عزیز از اونجایی که من اصلا دیگه وقت ندارم که روی کاراکترم کار کنم تا اینجا کاراکتر من میشه این امیدوارم خوشتون بیاد .

final render1.jpg

پیوست ها

• final render1.jpg
    final render1.jpg
    203.8 کیلوبایت · بازدیدها: 16
آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام.کسایی که دوست دارن مسابقه تا شنبه شب تمدید بشه یه تشکر پای همین پست بزنن.اگر تعداد تشکر ها به 5 تا برسه مسابقه تمدید می شه.راستی من تا شب نیستم اگر کسی کاری داشت با ::reza:: هماهنگ کنه .:rose:

آخرین ویرایش:

کاربر VIP
سلام ، رضا جان کاری که سعید عزیز انجام دادن Auto هست فکر کنم ، زیبراش R6 یک قابلیت معرکه گذاشته به نام Zremesher شما کافیه یک کلیک کنی بهترین ریتوپولوژی ممکن رو انجام میده با حفظ UV !
ا Zremesher پس واسه R6 ـه. من چقدر دنبال پلاگینش گشتم آخه ورژنی که من کار میکنم R4 هست. ایول ، خیلی خوبه پس . تنکس

کسایی که دوست دارن مسابقه تا شنبه شب تمدید بشه یه تشکر پای همین پست بزنن.اگر تعداد تشکر ها به 5 تا برسه مسابقه تمدید می شه
تمدید رو اگه دوستان موافق بودند انجام میدیم، مرسی عباس جان .

saeed.zare

Active Member
Zremesher پس واسه R6 ـه. من چقدر دنبال پلاگینش گشتم آخه ورژنی که من کار میکنم R4 هست

البته تو همون R4 هم میتونید از Qremesher استفاده کنید این همون ابزاره که در R6 ارتقا پیدا کرده البته باز هم مشکلاتی داره طبق مکاتبه ای که با استاد اسماعیلی داشتم ایشون تاکید کردن بعد از استفاده از zremesher ، دور چشمها و دهان حتما دستی ریتوپو بشه

موفق باشید:rose:

Ali_CG

Well-Known Member
شخصیت ما هم تکمیل شد
حالا مونده ساخت یه محیط که هنوز ایده مشخصی براش ندارم
خودم نظرم این بود که بزارمش لب ساحل
کسی ایده بهتری نداره؟
:rose:

پیوست ها

• 5.jpg
    5.jpg
    132.1 کیلوبایت · بازدیدها: 26

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام
اقا یه روز کمه حداقل یه ماه اضافش کنید.:)
علی اقا این تکسچره یا متریال sss ؟
این کاراکتره با هیکل پیچیدش اگه توی مسابقه وزنه برداری شرکت کنه اصلا شانس موفقیت نداره.
خیلیم بی تربیته هنوز لب ساحل نرفته لخت شده
آقا مصطفی مرسی از کاراکتر

Ali_CG

Well-Known Member
اینجوری که این زبونش آویزونه فک کنم یه عالمه غذای خوشمزه دیده. به نظرم یه صحنه با کلی غذا بذاری براش بهتر باشه
مرسی :rose:
با این زبونش انگار چیزای خوشمزه تر از غذا دیده :green:

سلام
اقا یه روز کمه حداقل یه ماه اضافش کنید.:)
علی اقا این تکسچره یا متریال sss ؟
این کاراکتره با هیکل پیچیدش اگه توی مسابقه وزنه برداری شرکت کنه اصلا شانس موفقیت نداره.
خیلیم بی تربیته هنوز لب ساحل نرفته لخت شده
آقا مصطفی مرسی از کاراکتر
مهدی جان، این هم تکسچره هم متریال sss 2
قراره لب ساحل چیزای خوشمزه ببینه دیگه :green:

ایول داش علی خیلی خوب شده، :oops:
واسه محیطش هم همون دریا خوبه یه مایو راه راه یا خال خالی هم بپوشون بهش به نظرم بهتر میشه عینک افتابی هم بزنه که دیگه حرف نداره:eye::green::rose:

مرسی داش سعید :rose:
مایو رو نمیشه کاریش کرد! چون این همه خلاقیت به خرج دادم روی آناتومیش :green:
عینک رو خوب اومدی
چون تا حالا آب نساختم نمیدونم چجوری میشه، ولی سعیمو میکنم . . .

saeed.zare

Active Member
مایو رو نمیشه کاریش کرد! چون این همه خلاقیت به خرج دادم روی آناتومیش
عینک رو خوب اومدی
چون تا حالا آب نساختم نمیدونم چجوری میشه، ولی سعیمو میکنم . . .

با یه پیراهن به سبک رنگو اون اناتومیه ویژه12+ هم مخفی نمیمونه، خوبه؟ :green:
در مورد آب هم اگه مشکل داری نیازی به ساختنش نیست فقط محیط ساحل رو به وجود بیار مثل ماسه و صدف یا خرچنگ یا ستاره دریایی پایین پاش ،تو بک نخل های موز یه سبک هاوایی هم بد نیس:rose:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
لطفا یکمی وقت بدید ، من کارم یک کاراکتر HQ هست ، که فقط سرش رو واسه این مسابقه میخوام حاضر کنم . :green:

جدیدترین ارسال ها

بالا