مسابقه شماره ۱ (شخصیت)

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
بنام خدا

سلام

خوب موضوع مسابقه اول شخصیت سازی هست که این شخصیت می تونه مربوط به یک فیلم یا انیمیشن یا بازی باشه.می تونه ربات باشه یا انسان باشه یا مخلوطی از هر دو.سعی کردم سه موضوع رو با هم مخلوط کنم تا تعداد شرکت کننده ها بیشتر بشه

مراحل ساخت کارهاتون رو توی همین تایپک قرار بدید وبرو روی کارهای همدیگر نظر بدید به همدیگر کمک کنید تا بار دیگر شاهد محیطی صمیمی و سالم در سایت باشیم

قوانین مسابقه:

1. داوری متشکل از دو بخش مدلسازی و رندرینگ می باشد که از 100 امتیاز کل 50 امتیاز به مدلسازی و 50 امتیاز به رندرینگ داده خواهد شد.

2.
شرکت مستمر ( شامل قرار دادن مراحل کار و نقد کار دیگران ) در بخش وایپ 5 امتیاز مثبت خواهد داشت که به 100 امتیاز فوق اضافه میشود.

3.
فرستادن وایر فریم الزامی نیست اما فریستادن آن می تونه رای داورا تاثیر داشته باشه

4.
تعداد رندرهای ارسالی حداکثر 3 عدد میباشد که باید از هر گونه امضا و یا نام گذاری روی اثر خود داری شود.

5.
رندرها + وایر فریم را در این سایت یا در هر سایت اپلود دیگری اپلود کرده ( به صورت هر عکس جدا ) و به ادرس airbosپیغام خصوصی کنید

6.
سایز هر رندر ارسالی از 500 کیلوبایت تجاوز نکند.

7.
اثاری که دیرتر از زمان مشخص شده ارسال شوند در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.

8.
مدلسازی هر شی دیگری به جز موضوع مسابقه در کنار موضوع امتیاز مدلسازی در بر نخواهد داشت ولی در امتیاز رندرینگ تاثیر گذار خواهد بود.

9.
مسابقه به صورت انفرادی ست و به صورت گروهی نمیباشد.

10.
هر گونه انتقاد و پیشنهاد و نظر در مورد مسابقات رو دراین تاپیک مطرح کنید و از مطرح کردن ان در تاپیک مسابقه خود داری کنید.

مسابقه از امروز شنبه (۱۶/۶/۹۲ )شروع می شه و تا ساعت ۱۲ شب روزجمعه(۲۲/۶/۹۲) ادامه دارد

طبق تعداد آمار تشکرها، مهلت ارسال آثار تمدید میشه فقط قرار شد تا شب دوشنبه 25 / 6 / 92 تمدیدش کنیم. (اگر نظر خاصی در این مورد هست برای من پیغام خصوصی کنید)

همگی موفق باشید :rose:

لطف کنید بنر مسابقه رو که linkinforever زحمتش رو کشیدن توی امضاتون قرار بدید تا اطلاع رسانی بهتر انجام بشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

::reza::

کاربر VIP
موضوع خوبی انتخاب شده. همه هم با توجه به دانش خود میتونند شرکت کنند .(فقط زیاد سخت نگیرید نمیخوایم که آپولو هوا کنیم :green:)
از عباس جان به خاطر تاپیک که زدند ممنونم . و از linkinforever به خاطر بنر مسابقه ممنون.(فقط linkinforever جان اگه تونستی برای بنر اندازه width رو نصف کن).
همگی موفق باشید.:rose:

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
اولین wip رو من میزارم :دی

هنوز زیاد طراحی نکردم ، بیس کارو زدم ، موهاش هم کاملا الکی هست ...

3f6f36a453a978b61.jpg

پیوست ها

• 3f6f36a453a978b61.jpg
    3f6f36a453a978b61.jpg
    80.8 کیلوبایت · بازدیدها: 35

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام به همگی
یه کار ساده شروع کردم تا دوستان با هر سطحی تشویق بشن و شرکت کنند
شاید بگین این کاراکترو قبلا توی آموزشام دیدید
بله همون شخصیته ولی اینو تازگیا با مایا ساختم و دارم روش کار می کنم و براش برنامه ها دارم
اگه زمان مسابقه رو بیشتر کنید تا اطلاع رسانی بیشتر بشه و تعداد بیشتری شرکت کنند بهتر نیست؟

marmolak.jpg

پیوست ها

• marmolak.jpg
    marmolak.jpg
    115.7 کیلوبایت · بازدیدها: 37
آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
ایول Linkingforever . کار جالبی میزنی.بیس مدل رو هم خودت مدل کردی؟ و اینکه این شخصیت برگرفته از فیلم و یا بازی هست یا ذهنیه؟

درود

ممنون ، لطف دارید ، بیس مدل بله کار خودم هست ، مدل هم برای گیم خودمون که تو اواتارم عکسش هست دارم میزنم ، البته شاید برای گم دوباره مدل کنم ، اما شخصیتش یکی از شخصیت های گیممون هست . ذهنی هست ... :wink:

بازم ممنون :rose:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام .کار خیلی خوبی شده حمید جان مطمئنا کارت عالی خواهد شد. در مورد زمان بندی مسابقه ، این مسابقه رو 7 روزه برگذار می کنیم و بعد اگر تقاضا زیاد باشه نظر سنجی می زنیم و زمان رو تغییر می دیم . منم یه بیسی از کارم تو زیبراش زدم...... هنوز معلوم نیست کیه احتمالا یه شخصیت جنگجو بازی میشه.:rose:

آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
ادامه بده حمید جان .ان شا الله بچه ها خودشون رو می رسونن. فکر می کنم اولی فرم لب هاش بهتره .توی دومی روی سرش از نمای بقل حالت تیزی شده اونم درست کن.درکل عالیه

Ali_CG

Well-Known Member
همگی خسته نباشید، کار همه تا اینجا خوب شده
منم قراره یه کاراکتر کارتونی درست کنم
تا اینجا فقط یه شکل کلی از مدل رو زدم . . .

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    49.8 کیلوبایت · بازدیدها: 40

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام
بابا همه زدن رو زیبراش منم زدم به ماد باکس
LinkinForEver من وحشتو تو چشماش می بینم
Ali_CG جان اناتومیش باحاله چیز جالبی در میاد
airbos فکر کنم با داینا مش زدی نه؟
تا اینجا فکر کنم من اولم :green:

marmolak2.jpg

HR3D

کاربر فعال
بچه ها من که هیچ از ساخت شخصیت نمیدونم ولی اینو چند وقت پیش چون آسون بود و خودم دوستش دارم ساختم :)
راستی من با Chrome اومدم چرا نمیتونم عکس های Linkin جان رو ببینم ؟

پیوست ها

• Spongbob.jpg
    Spongbob.jpg
    75 کیلوبایت · بازدیدها: 46
آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام. علی جان بیسش که خیلی خوبه منتظره ادامشیم. مهدی جان تا اینجا که عالی شده .کارت درسته. ( بله مدل رو با داینامش زدم) .. خوب منم کارم رو ادامه دادم اما خوب نمی دونم چه سبکی دارم کار می کنم.تصمیم گرفتم تبدیل به مخلوطی از انسان و رباطش کنم. .....

جدیدترین ارسال ها

بالا