مسابقه انجمن فلش سایت مجید آنلاین 1389.04.30

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DaDaDooDoo

کاربر VIP
آونگ جان شما 450 تا پیراهن تو اینجور مسائل از ما بیشتر پاره کردی و حتماً با هادی همه چیز رو سنجیدین و بعد این مسابقه رو گذاشتین . بابت توضیحاتت خیلی ممنونم ، اما فکر کنم نتونستم منظورم رو برسونم ... ولی چون نمی خوام کش پیدا کنه ( چون ربطی به اصل موضوع نداره ) دیگه ادامه نمی دم و چون مهم برگزاری این جور برنامه هاست و دیگه روش اجراش رو قطعاً باید بزاریم به عهده با تجربه تر ها ...

بازم ممنون .

موفق باشید .

JavidFlasher

کاربر فعال
آقا اینجوری یه مشکلی هست
اونایی که می خوان با as3و فلش 10یا11کارکنند حجم فایلشون صددرصد از فایلی که با فلشmxساخته شده بیشتره...

++Hadi++

Active Member
آقا در این مورد به نظر من حجم رو فعلا بزاریم کنار ... بابا بزارین بچه ها از نبوغشون استفاده کنن ...
توی طراحی وب سایتای فلش هی باید همه چی رو تو مزیقه بزاریم که حجم بالا نره ، یعنی تا اونجایی که می شه همه چی از بیرون لود بشه ، عکسا رو رو پایین ترین سایز لود کنیم ، و ...
خوب بزارین واسه شروع ، مسابقه رو یه کم راحت تر بگیریم و دست کاربرا رو در طراحی مورد مسابقه باز بزاریم ، آقا هر کی زیبا ترین و بی باگ ترین کارو بفرسته ، برنده است ... با اون پارامتر های اولیه که آونگ جان فرمودند ...
کوروش در مورد مسابقه آزاد ، به آونگ گفته بودم ولی حالا قرار شده بعد از این ، مسابقه موضوع آزاد و بازی آزاد هم بزاریم ... مثلا در ماه رمضان شاید سعی کنیم موضوع شب های قدر یا ماه رمضان رو برای انیمیشن آزاد بزاریم ... انشاءال...
باید بالاخره یه استارتی رو بزنیم تا بچه ها بیس برنامه نویسیشونو بالاتر ببرند ...
در مورد سختی مسابقه ، فکر نکنم زیاد سخت باشه ، در هر صورت مسابقه باید ارزش مبارزه کردن رو داشته باشه ...
حالا ما هم اومدیم و تا حدودی راههای اولیه رو گفتیم ...
در مورد بچه هایی که گله دارند از سطح مسابقه ، خوب باید از اینجا شروع کنیم تا بالاخره برسیم که بازی هایی در حد call of duty (البته با کمی اغراق ) وگرنه نمی تونیم با مسایل gotoAndPlay و با سرعت بالا ، به اونجاها برسیم ...
فلش هم که ترکیبی هست از برنامه نویسی و گرافیک ، اینکه من بیام و یه مسابقه رو برای طراحی بنر با تمپلیت بزارم واسه یه همچین سایتی (به اصطلاح جزء اولین مرجع های ایرانی) یه خورده افت کلاس داره و خنده داره ...
در هر صورت بچه باید کار جدی رو از یه جایی شروع کنن و دیگه فک نکنم مسابقه ساده ای مثل این ، اونم در 1 ماه و همراه با راهنمایی هایی که توسط بهروز و من شد و توسط سایت های دیگه هم هست ، کار سختی باشه ...
اونایی هم که نمی تونن شرکت کنن ، انرژی شونو جمع کنند واسه مسابقه بعدی ...
موفق باشین ...

JavidFlasher

کاربر فعال
آره.منم با آقا هادی موافقم حجم رو در نظر نگیرن بهتره...
انشالله مسابقه های بعدی که آقا هادی گفتند.
سطح بازی هم پیچیدست.البته واسه ما بی تجربه ها..
خیلی فکر میخواد من سه روز نشستم تا بازی رو تحلیل کردم.
ولی دیگه زشته از این پایین تر باشه حرفهای آقا هادی کاملا درسته

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

حجم بعنوان یک امتیاز کمکی در نظر گرفته شده دقیقا مثل امتحان هایی که یک سوال اختیاری طرح میکنند ولی اینو هم بگم که درصورتی

حجم رو در نظر میگیریم که بازی بسیار کامل و بهمراه انیمیشن و صدا و غیره باشه وگرنه حساب نمیشه

موفق باشید

Mr. LonelY

کاربر فعال
من ک از این همه شل کن سفت کن خسته شدم :cry:
قبلش مشورطاتون رو میکردین یا ی نظر سنجی میزاشتین دیگه ب اینجاها نمیکشید! :mad:

++Hadi++

Active Member
نمی شه نظر سنجی گذاشت البته می خواستم از شما کاربران فعال سایت هم اولش در مورد مسابقه بپرسم ولی آونگ هم گفت که اینکارو نکنم ...
مرد تنهای شب ! بابا اگه نمی تونی ، خودتو آماده نیگه دار واسه مسابقه بعد ... اینهمه اعصاب خوردی نداره که ... تو لیاقتتو تا به همین الانشم نشون دادی ...

ArefGod

Member
سلام به بچه هاي با صفاي انجمن فلش :oops:
من ديروز براي اولين بار برنامه فلش رو نصب كردم :green: نمي دونم چي به چيه :lol:
ولي چند تا آموزش دانلود كردم :wink: فكر نكنم بتونم بازي بسازم ولي اگه تونستم يه وب سايت مي سازم مي فرستم براي مسابقه :neutral:

خودم مي دونم نميشه ولي شما بريد با دكمه هاي وب سايته بازي كنيد حال ميده :lol:

قصدم فقط شوخي بود ولي حتما وب سايتو مي سازم و مي فرستم تا حداقل يه كار مفيدي كرده باشيم :paint:

خدا كنه تو اين مدت بتونم آموزش ساخت وب سايت با فلش رو ياد بگيرم :)
اميدوارم مدير ها درك كنند.:sad:

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

دوستان اگه دیدید لینک آپلودی که گذاشتم مشکل داشت اعلام کنید

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
سلام به بچه هاي با صفاي انجمن فلش :oops:
من ديروز براي اولين بار برنامه فلش رو نصب كردم :green: نمي دونم چي به چيه :lol:
ولي چند تا آموزش دانلود كردم :wink: فكر نكنم بتونم بازي بسازم ولي اگه تونستم يه وب سايت مي سازم مي فرستم براي مسابقه :neutral:

خودم مي دونم نميشه ولي شما بريد با دكمه هاي وب سايته بازي كنيد حال ميده :lol:

قصدم فقط شوخي بود ولي حتما وب سايتو مي سازم و مي فرستم تا حداقل يه كار مفيدي كرده باشيم :paint:

خدا كنه تو اين مدت بتونم آموزش ساخت وب سايت با فلش رو ياد بگيرم :)
اميدوارم مدير ها درك كنند.:sad:

خوش باشی ها ها ها:lol:
هر کمکی خواستی بچه ها هستند ... ایشالا بشی گنده فلش ...

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
انشاالله هر رنگی که دوست داری بشی ولی بحث اینجا مربوطه به مسابقه است....

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

لطف کنید دیگه از زدن پست های اسپم خودداری کنید

موفق باشید

nima_dsnr

کاربر VIP
اجازه بدید من هم یک تجربه به عنوان کوچکتر در اختیارتون بزارم...
تو انجمن پیکسلی با اینکه هر هفته داره مسابقه برگزار میشه اما بعد از سالها نتونستیم به یک قانون درست برسیم و هرهفته اون مسابقات رو بر اون مبنا برگزار کنیم.
نظرسنجی خیلی عالیه ولی هرچی بکشیدش باز هم کش میاد...
من خودم خیلی وقته که از آشناییم با فلش میگذره و گرافیکش رو هم تا حد خوبی (همون کلیپ ساختن) بلدم؛
اما هنوز as رو در حد gotoandplay میدونم و در کل احساس میکنم چیزی از فلش بلد نیستم، چون قسمت برنامه نویسیش میچربه به گرافیکش
و میتونه حتی حجم کار رو 70-80 درصد کاهش بده.

تو فتوشاپ آخرش به این نتیجه رسیدیم که برای بهتر شدن سطح کار بچه ها با این حال که تنوع آموزشها بسیار زیاد هست،
هر روز یک آموزش متنوع رو بچه ها ترجمه کنن و در اختیار بچه ها قرار یدن که خیلی هم تاحالا برای همه مفید بوده...
من حرف آونگ رو قبول دارم که اگر سطح پایین تر بود حتما قوی تر ها میومدن برنده میشدن،
اما شما میتونید برای اینکه تو مسابقه های بعدی تعداد شرکت کننده های حرفه ای بیشتری شرکت کنن، از همین الان
بچه ها رو حرفه ای کنید...
به این صورت که از اونجایی که منبع اکشن.ا به زبان فارسی خیلی کم هست (وکاملترینش همینی هست که توی امضای منه)
بیاید چندتا آموزش ترجمه کنید یا اونایی که توانایی دارن بنویسن که تو هر قسمت یک مثال کاربردی از دستورات فلش رو داشته
باشه.
اینجوری هم سطح علمی بالا میره هم مسابقه های بعدی حرفه ای تر میشه...

با تشکر

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

به این صورت که از اونجایی که منبع اکشن.ا به زبان فارسی خیلی کم هست (وکاملترینش همینی هست که توی امضای منه)
بیاید چندتا آموزش ترجمه کنید یا اونایی که توانایی دارن بنویسن که تو هر قسمت یک مثال کاربردی از دستورات فلش رو داشته
باشه.
اینجوری هم سطح علمی بالا میره هم مسابقه های بعدی حرفه ای تر میشه...

ببینید دوست من اگه آموزش as3 رو نگاه کنی کامل تر از این آموزش هیچ کجا پیدا نمی کنی که بچه ها زحمت کشیدند و با مثال و ......

در انجمن گذاشتن برای حرفه ای شدن دوستان این دست ما نیست به قدرت تفکر دوستان بستگی داره برنامه نویسی فلش با خلق کردن

یک تصویر خیلی تفاوت داره توی فتوشاپ دستت بازه ولی توی برنامه نویسی از هر راهی بری به یک قسمت مشکل بر می خوری حالا اگه

بچه ها اون آموزش ها رو دنبال کرده باشند و با آموزش ها و مثال ها و جواب هایی که در انجمن داده شده توجه کنند مطمئن باشن که یک فلش

کار حرفه ای میشند بیشتر دوستان بجای اینکه خودشون بشینن و روی کارشن فکر کنند میان توی انجمن و درخواست می دن که به نظر من

جواب دادن به این تاپیک ها اصلا صحیح نیست ....

باید یک قانون بزاریم در قسمت فلش که هرکسی مشکلی در قسمتی از فایل داره فایلش رو در انجمن بزاره و بچه ها فایل رو بررسی کنند

و جواب رو براشون توضیح بدن نه فایل رو براشون تکمیل کنند

الان اگه توی انجمن بگردی طرف میاد میگه من فلا چیز رو می خوام چیکار باید بکنم ؟؟؟؟

آخه اینم شد سوال ؟؟؟ این شد مشکل ؟؟؟؟

به همین خاطره توی فلش پیشرفت نمیکنند چون میدونند هر سوالی داشتند اینجا بهمراه نمونه و آموزش بهشون داده میشه

( دوستان منظور من با شخص خاصی نیست کسی ناراحت نشه )

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
مگر اینکه بخواهیم زمان اجرای اونو بالاتر ببریم تا بچه ها خودشونو به این سطح برسونند ... ولیدیگه واقعا نمی دونم چه راهی رو بگم ...

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

دوستان توجه داشته باشند که 11 روز به اتمام مسابقه فرصت دارید و امکان تمدید تاریخ وجود ندارید . عجله کنید

موفق باشید

armanbm

کاربر VIP
سلام.
رفتم مسافرت اومدیم! کامپیوتر هنگ کرد ریست کردیم دیگه بالا نیومد کل اطلاعات هارد پرید!!! دو روز طول کشید تا اطلاعات رو برگردوندم...
آخ پدرمون درومد!!!

اما خوب من پست دادم که بگم همونطور که قبل هم گفتم میخوام تو مسابقه شرکت کنم. و حریف میطلبم! آی نفس کش!
گرچه شماها تو سطحی نیستین که با من مسابقه بدین(تریپ روان شناسی بر خوردن به طرف مقابل!!!!) شوخی بود اما جدا هم موضوع خوبه هم من خوبم و شما هم که خوبین! پس شرکت کنین لطفا!!!

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

پس عجله کنید 9 روز بیشتر فرصت ندارید ...

فقط دوستان آدرسی رو که دادم برای آپلود آثارشون رو تست کنند و حتما آثارشون رو در یک فایل ZIP با یک Text و گذاشتن نام کاربری در

فایل ZIP قرار دهید و ارسال کنید

تست کنید مشکلی بود بگید

موفق باشید

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

به درخواست دوستان زمان مسابقه 1 روز تمدید شد .

پایان مسابقه : 31 / 5 / 1389

عجله کنید فرصت زیادی نمونده

موفق باشید

After

New Member
مسابقه

سلام
مسابقه خوبیه.
اگر بخوایم بدونیم فایلمون بدون مشکل رسیده یا نه باید چکار کنیم؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا