مسابقات هفتگی طراحی Signature

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aliReza

Well-Known Member
با نظر ايمان جان موافقم، لينك ثابتي بذاريد كه يوزر بار اونجا باشه.
در رابطه با طراحي ش هم برنده هفته قبل كه موضوع رو تعيين ميكنه بايد با توجه به موضوعي كه مطرح ميكنه يوزر بارشو درست كنه؟

فكر خوبيه آيا؟
بالاخره هر كي اول ميشه بايد پيه همه چي رو به تنش بماله :lol:
فكر نميكنم طراحي يوزر بار، اونم نه طراحي، بلكه يه ويرايش مرتبط به موضوع، كار سختي باشه

به هر حال ما چاكريم
عليرضا :rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
تا فردا شب صبر کنید کارها رو میذارم برای نظرخواهی.

تا الان 7-8 نفر شرکت کردن. البته امیدوارم هفته های بعد بهتر از الان هم بشه.

ولی خوب شانس کسایی که از هفته ی اول شرکت کردن بیشتره.

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام آقاي proeex جان
آقاهه شما كه مرتب تو اين تاپيك داري ميچرخي
مشاالله همه نظرهاتم از 3 خط كنمتر نيست(خدا بيشترش كنه) خوب به جاي چرخ خوردن هاي تفريحي مينشستي امضا را آماده ميكردي
از همون موقعي كه اين پست را دادي شروع ميكردي
فكر نميكنم احتياجي به مريم و كلك هم باشه ! حالا اگه سارا خانم صلاح ميدونن و بقيه بچه ها صلاح ميدونن تمديد كنن!
ولي به نظر من بهانه هاي شما قابل قبول نيست دوست من:rose:
ولي در كل خيلي گلي!من با تمديد مشكلي ندارم دوست من

آخرین ویرایش:

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام منم میگم جریمه ی سارا که مسابقه را به خاطر موضوع یک روز دیر شروع کرد کارها را فقط این هفته اینطوری باشه
که تا ساعت 12 تحویل بدیم.

با تشکر

Mohamad

O-.-O
نظر من اینه که یه سری قوانین پایدار باشین ,
حالا اون یه مورد تعویض موضوع استثناء بوده , این همه حرف و حدیث توش بوده :دی
اگه بازم از این استثناء ها بزاریم , یکم یجوری میشه :دی

/

sig هم که والا اونقدر کار نمیبره :دی
شما الان هم شروع کرده باشی , میشه تا10 تحویل داد

در کل ببخشید فضولی کردم :دی
موفق باشید
محمدحسین

GFX Master

والا چی بگم؟!

من هر کاری هم بکنم باز بعضی از بچه ها انگار فقط یاد گرفتن ایراد بگیرن!

مشکلی نیست تا ساعت 12 شب هم تمدید شد. بازم ببینم کسی بهونه ای داره؟

البته کلا خیلی از ما این عادت رو داریم که کل وقتی رو که داریم رو نادیده میگیریم و سر یکی 2 ساعت اضافی چونه میزنیم!

بهنام جان این حرفا هم درست نیست که شما میزنی! جریمه و این حرفا چیه؟!

من هیچ دلیلی نمیدیدم که بخوام موضوع رو عوض کنم که شما الان بخوای من رو جریمه کنی! :دی

فقط دیدم که ظاهرا بچه ها با اون موضوع روز پدر بیشتر موافق هستن و بخاطر خود بچه ها عوض کردم وگرنه دلیلی نداشت بخوام موضوع رو عوض کنم.

در کل خواهشا بجای این حرفا به اصل موضوع توجه کنیم. چون واقعا این بحثای حاشیه ای باعث میشه آدم کلا از برگزار کردن مسابقه توی انجمن دلسرد بشه.

چون باید کلی وقت بذاریم و به این مسائل و این حرفا جواب بدیم و ...

ممنون میشم درباره ی مسائل جدی تری صحبت کنیم.

مسابقه هم تا ساعت 12 شب استثنائا تمدید شد.

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
اين هفته اكثر مشكلات و ابهامات با كمي تغيير برطرف شد
سارا خانم لطفا از اين به بعد به كليه قوانين پايدار بمونيم باشه؟
كم كم داره از حالت مسابقه خارج ميشه
از همه دوستان ميخوام از هفته ديگه با جديت موضوع را دنبال و كارها را بدون هيچ بهونه اي تحويل بديم!
بهتره رقابت توي مسابقه باشه تا توي بحث ها
ممنون از همه :oops:پس ديگه فقط مسابقه و قوانين:rose:

آخرین ویرایش:

aliReza

Well-Known Member
0. پست بالا حذف شد.
1. مسابقه تا 12 تمديد شد.
2. كار من همين الان ( ساعت 7 شب ) به پيغام خصوصي سارا خانم ارسال شد.
3. از هفته ديگه ( من ) حق تقاضا براي تمديد، دخالت در قوانين و .. ندارم، در صورت مشاهده توسط خودم برخورد ميشه :lol:
4. به پيشنهاد بنده هم براي اون يوزر بار كه از اول ماله آقا ايمان شيراني بود فكر كنيد.

پي نوشت:
حرف من يه پيشنهاد بود، ميتونستيد خيلي راحت رد كنيد، يا حداقل تمام اين چيزا رو توي پيغام خصوصي بگيد. دليل نميشه از موضوع دور بشيم و تاپيك به اينجا كشيده بشه.
هر سري عقلي داره، شما ميتونستي بگي به اين دليل و آن دليل تمديد مسابقه مقدور نيست. من كه حرفي نداشتم، از گيلاس جان هم به خاطر ياد آوري به من تشكر ميكنم.
فكر نميكنم اين اختلاف ها اينقد مهم باشه كه هدف ما از برگذاري اين مسابقه (1. يه چيزي ياد بگيريم 2. دور هم بودن و دوستي مون ) زير سوال بره.

دليلي براي ادامه اين روند نميبينم، اين پست پس از مشاهده دوستان، در اولين فرصت حذف خواهد شد. در صورت نياز، ساير بحث ها به پيغام خصوصي منتقل ميشه

چاكر بكس مجيد انلاين كه حرفي تو 1 بودنشون نيست
عليرضا :rose:

shayanboy

Active Member
من که همون روز اول طرحم رو ارسال کردم . به نظر من تمدید هم نمی شد مهم نبود .
من برای موضوع اول طرح زدم . فرستادم . موضوع عوض شد فردای همون روز طرح زدم و فرستادم . نیازی نداره سارا یا مسابقه رو جریمه دار کنید و حاشیه سازی کنید
به طرح خود فکر کنید

به جای حاشیه سازی و پیشنهاد دادن زیاد به مسابقه به پیشرفت دادن طرح خود فکر کنید تا طرح خوبی در بیاد

شایان

آخرین ویرایش:
نباید سارا خانم تمدید میکرد اما هرچی صلاحشونه

به هر حال هفته وقت برای یه امضا واقعا زیاده

برید فکری برای تبلیغ کنین که آمار خیلی پایینه

قوانین باید رعایت باشه و بهانه در نیارن اگه نتونستین آماده کنین کم کاری بوده و باید صبر کنی تا هفته بعد

البته سارا خانم هم یه کم کنترلش رو از دست داده :shock:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
8- مسابقه هر هفته از روز شنبه ساعت 10 شب آغاز میشه و تا روز پنجشنبه ساعت 10 شب ادامه داره.
روز پنجشنبه ساعت 10 شب کارهایی که شرکت کردن توی یه تاپیک در بخش نظرخواهی و گالری قرار داده میشه
تا بچه ها رای خودشون رو اعلام کنن.
این رای گیری تا روز شنبه ی هفته ی بعد (2 روز بعد از پایان مهلت مسابقه) ادامه داره و روز شنبه برنده اعلام میشه.
و دوباره همون روز شنبه که برنده اعلام شده بود ، ساعت 10 شب مسابقه ی هفته ی بعد شروع میشه و ...

9- هر هفته یک تاپیک مجزا برای نظرخواهی ایجاد میشه و در پایان مهلت نظرخواهی و بعد از اعلام برنده توی همون
تاپیک ، اون تاپیک به آرشیو میره و برای هفته ی بعد یه تاپیک رای گیری جدید ایجاد میشه.

سلام به همه و سارا :داشتم قوانين را ميخوندم اين قانونتون يعني چي؟
دو جا راي گيري ميشه؟

GFX Master

بچه ها اشکالی نداره! بیاین با هم دوست باشیم! :دی

به هر حال هر کاری برای شروعش یکمی از این مشکلات هست ولی قول میدم بعد از چند هفته اونقدر روی روال بیفته که اصلا این بحثا دیگه توش نباشه.

از نظر آمار شرکت کننده ها هم باور کنید الان هم بد نیست. هر چند باید خیلی بهتر بشه.

ولی خوب فکرش رو کنید این مسابقه توی انجمن خارجی ای که برگزار میشد و انجمنی بود که بالای 1 میلیون عضو داشت!
شاید هر هفته فقط 9-10 نفر شرکت میکردن! تازه اون مسابقه الان فکر کنم شماره ی 115 باشه!
یعنی 115 هفته ست که برگزار میشه و تازه 9-10 نفر هر هفته شرکت میکنن. ولی ما توی هفته ی اول 10-11 تا شرکت کننده داشتیم
که البته باید هر هفته بیشتر هم بشن.

به هر حال الان کارها رو آپلود میکنم برای رای گیری. تا روز شنبه زمان داریم که رای هامون رو بدیم.

مرسی و موفق باشید.

nima_dsnr

کاربر VIP
آقا اونی که آخر فرستاده 5 امتیاز بیشتر میگیره...

حالا مهم نیست کیه ولی میگیره دیگه :snap:

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام

من متوجه نشدم که رای گیری ها چطوریه؟!
یعنی فقط باید به سه نفر رای داد؟!

GFX Master

گیلاس جان امتیازات اینطوری که شما حساب کردی محاسبه نمیشه.

به موقعش درباره ی محاسبه کردنش توضیح میدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا