مسابقات هفتگی طراحی Signature

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hhhhaaaa

Member
تبريك به دو نفر اول و دوم :rose:
و خسته نباشيد به همه شركت كنندگان عزيز :rose:
و داور عزيز :rose:
----------------------------------------
دوستان هر كس اين نرم افزار :

05.jpg

رو ميخاد به سارا جان مسئول فروشگاه pm بده :lol:

همگي موفق باشيد دوستان :rose:

nima_dsnr

کاربر VIP
بچه ها اسم منم تو صفحه اول ps هست :دی
آفرین کار جالبی بود.
تبریک به برنده ها هم که جای خود داره...
من یک cs5 پرتابل دارم که صفحه اولش این نیست!
یعنی میشه اون که البته 1 ماه پیش دانلود کردم با این فرق داشته باشه؟
خوب در هر صورت دوتاشون Ps هستن دیگه!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بچه ها اسم منم تو صفحه اول ps هست :دی
آفرین کار جالبی بود.
تبریک به برنده ها هم که جای خود داره...
من یک cs5 پرتابل دارم که صفحه اولش این نیست!
یعنی میشه اون که البته 1 ماه پیش دانلود کردم با این فرق داشته باشه؟
خوب در هر صورت دوتاشون ps هستن دیگه!
یه آموزش دیده بودم که با تغییر یه فایل خاص میتونی هر عکسی رو بجای اون اسپلش اول قرار بدی.
اون اسپلش زیاد مهم نیست!

30min

Banned
خوب اومدم بررسی کنم تنهایی طرحها رو ! :wink:
منم دلم خوش ها اعلامیه میدم دعوت میکنم خودم در مورد طرحام نظر میدم در مورد طرحهای دیگه هم نظر میدم بقیه هم که فکر کنم خوابن !
قبلش بگم که منظور خاصی ندارم از صحبت هام و فقط و فقط قصدم بررسی طرحهاست و بیخیال بابا فایده نداره که ! هر چی ما بگیم باز همه دست به اصلحه میشن ! من کار خودم و میکنم ! :lol:
خوب اول بازم تبریک میگم به برنده ها چند تا نکته برام جالب بود تو این هفته .
یکی ده گرفتن نفر اول مسابقه آقا مصطفی گل که تو کارش سوتی زیاد داره !
به نظر من اگر بخوایم درست بررسی کنیم ایشون از قسمت پرداخت و اجرای دقیق شاید بتونن یک بگیرن و به نظرم دو یک جورایی زیاد !
حالا ایرادات رو میگم از نظر خودم :
رفلکت های روی قاب که غیر طبیعی کار شده و همچین رفلکتی به نظر من بعید !
سایه روی برگ تا خورده که ضعیف کار شده و صحیحش این هستش که در ابتدای تا سایه زیاد و به تدریج کم میشه تا به مرکز تا برسه و از اون به بعد روشن میشه که علتش نور هست و در اینجا گرادینت برای طبیعی شدن کار مناسب نیست .
همینطور خطوط نورانی روی CS5 که به نظرم سرسری انجام شده .
ایرادات ظریف دیگری نیز هست نظیر سایه ایجاد شده در پایین ترین قسمت تا ، که معلوم نیست سایه چی هستش !
مصطفی زدم تو برجکت ! :wink:
خوب اینها به نظر من ایرادات این طرح هستش و به نظرم در نمرات اشتباه شده .
میخوام بدونم چی شده که همچین اتفاقی افتاده ؟!
راستش میدونم که موج تنفر از من بعد از این پست زیاد میشه و همونطور اون پست کذایی که زدم .
اما به نظرم ارزشش رو داره که شاید یک چیزی این وسط یاد بدم یا یاد بگیرم .
خوش باشید .

unknown63

Active Member
سلام
ممنونم خانم سیمین از اینکه طرح منو یررسی کردید باعث افتخارمه که یه حرفه ای طرح منو با دقت دیده:rose:
من پست قبلیم همش شوخی بود امیدوارم دلخور نشده باشید کاملا بی منظور بود
ولی در مورد ایراداتی که از کار من گرفتید
همشو قبول دارم کاملا درسته ممنونم که با دقت نگاهش کردید منم ایراداتم رو فهمیدم
من لذت بردم این پست رو دیدم امیدوارم این کارتون حداقل در مورد کارای من ادامه داشته باشه ممنون:rose:

آخرین ویرایش:
سلام
متشكر از تمامي دوستان كه طرحها رو ميبينن و درموردش نظر ميدن و انتقاد مي كنن
سيمين خانم اون دست بالا نشون دهنده 5 هستش كه ميخواستم تاكيد دوباره رو 5 بودن cs داشته باشم اگه واسه بقيه ايتم هاي طرح هم خواستين توضيحات دارم
بازم مرسي

Blocker

Member
منم به برنده ها تبریک میگم طرح ها بسیار عالـی شدن ، واقعا" لذت بردیم صفامون عوض شد ... میگم دوستان چرا یک بار موضوع آزاد نمیزارید ببینید واقعا" هر یک از بچه ها فکرشون چیه ؟

به داوران هم خدا قوت میگنم ، خسته نباشید ! :neutral:

ciscosun

Banned
بعد از مدتها ظاهرا با کمک مدیر فنی انجمن (حامد) بخش مسابقات انجمن فتوشاپ هم مشکلش حل شد.​

برای همین تصمیمی رو که چند وقت پیش برای برگزاری یه مسابقه ی هفتگی گرفته بودم رو گمونم الان میشه اجرا کرد.​

این مسابقه که معمولا توی انجمنهای خارجی زیاد اجرا شده به این صورت هفتگی برگزار میشه و موضوعش هم طراحی
Signature یا همون امضاهای شخصی هست که احتمالا همگی نمونه هاش رو زیاد دیدیدم.​

برای بچه هایی که نمیدونن دقیقا منظورم چیه یه نمونه ازش میذارم که متوجه بشید:​

4uhnvt.jpg

این عکسا میتونن تو هر زمینه ای باشن و معمولا نشون دهنده ی علاقه ی خاص یک یوزر به یک
شخصیت خاص، بازیگر خاص، ورزشکار خاص، فیلم خاص، موسقی خاص و ... هستن.​

این مسابقه رو هر هفته خواهیم داشت. به این صورت که ابتدای هفته یک موضوع خاص رو اعلام میکنیم و بچه هایی که
دوست دارن شرکت کنن مهلت دارن در عرض 1 هفته طرح خودشون رو آماده کنن و برای من بفرستن.
بعد از پایان مهلت مسابقه طرحها توسط گروه داوری بررسی میشن و
3 نفر برنده به ترتیب امتیاز میگیرن و بهشون به ترتیب یه آرم مخصوص داده میشه.
بعدا میگم که اگر میزان امتیازاتشون به یه عدد خاص برسه چی میشه.​

پس برای شروع یه سری قوانین خاص رو باید در نظر بگیریم که همیشه و هر هفته باید بهشون پایبند باشیم.​

--------------------------------------------------------------------------------​

قوانین مسابقه:

1- طرحها باید توسط خود کاربر طراحی بشه. اگر کاربری از یه طرح آماده که برای شخص دیگه ای بوده با اسم خودش
استفاده کنه دسترسی اون کاربر رو بطور کامل از انجمن مجیدآنلاین برخواهیم داشت!​

2- سایز Signature باید حداکثر 400*200 یا 200*400 پیکسل باشه. کوچیکتر از این سایز مشکلی نداره ولی بزرگتر نبابد باشه.
طرحهای بزرگتر از این سایز شرکت داده نمیشن.​

3- سایز Signature نباید بیشتر از 100 کیلوبایت بشه.
طرحهایی که سایزشون بیشتر از این باشه شرکت داده نمیشن.​

4- داخل طرح به هیچ عنوان از اسم خودتون یا اسم کاربری تون یا هر چیزی که اشاره ای به شما داشته باشه استفاده نکنید.
طرحهایی که همچین موردی رو رعایت نکنن شرکت داده نمیشن.​

5- در صورتیکه از کاربری فایل PSD فایل خواسته بشه باید اون رو بصورت لایه باز در اختیار قرار بده.
اگر کاربری از این مورد خودداری کنه اسمش داخل لیست سیاه میره! :D
به این معنی که دیگه توی مسابقات هفته ی بعد نمیتونه شرکت کنه.​

6- فقط کاربرانی که بالای 10 پست داشته باشن میتونن توی مسابقه شرکت کنن.​

7- هر شخص فقط یک طرح میتونه شرکت بده و اگر کسی طرحش رو ارسال کرد دیگه نمیتونه طرح رو عوض کنه.​

8- طرحها رو فقط به پیغام خصوصی من ارسال کنید. از ارسال اون به پروفایل یا ایمیل و ... خودداری کنید.
در ضمن هر گونه روشی که مشخص کنه یک طرح ، کار شما بوده خلاف قوانینه.
مثل نظرخواهی قبل از مسابقه و ...​

9- مسابقه هر هفته از روز شنبه ساعت 10 شب آغاز میشه و تا روز پنجشنبه ساعت 10 شب ادامه داره.
مگر اینکه اتفاق خاصی بیفته و مجبور بشیم که تاریخ مسابقه رو فقط برای همون هفته تغییر بدیم.
بعد از پایان مهلت مسابقه ، طرحها رو برای گروه داوری ارسال میکنم و بعد از بررسی کارها توسط این گروه 3 نفر برنده
به ترتیب اعلام میشن.​

معیارهای این گروه برای انتخاب 5 فاکتور اصلی هستن:
(1. ایده) (2. پرداخت و اجرای دقیق) (3.پایداری به موضوع) (4. رنگبندی مناسب) (5. رعایت تناسبات گرافیکی)​

10- هر هفته یک تاپیک مجزا برای نظرخواهی ایجاد میشه و بعد از اعلام برنده ها توی همون
تاپیک ، اون تاپیک به آرشیو میره و برای هفته ی بعد یه تاپیک رای گیری جدید ایجاد میشه.​

11- تعیین موضوع مسابقه ی هفته ی بعد به عهده ی نفر اول مسابقه است. هفته ی اول رو خودم تعیین میکنم
ولی از هفته های بعد نفر اول اعلام میکنه که برای هفته ی بعد موضوع چی باشه.
اگر برنده به هر دلیلی در این اعلام تاخیر کنه به ترتیب نفر دوم یا سوم اینکار رو انجام میدن.
انتخاب موضوع باید کاملا بر اساس قوانین انجمن باشه.یعنی مسائل سیاسی یا مسائل خلاف عرف و اینا نباشه.​

12- هیچ کس حق اعتراض به موضوع انتخابی هفته ی بعد رو نداره. در صورتیکه اون موضوع از سوی مدیر انجمن
تائید بشه و با قوانین انجمن مشکلی نداشته باشه موضوع رسمی مسابقه شناخته میشه.
کسانی که با موضوع مشکل دارن یا موضوع رو نمیپسندن میتونن توی اون مسابقه شرکت نکنن و هفته ی بعد
دوباره مسابقه رو دنبال کنن.​

13- شرکت توی مسابقه ی هر هفته کاملا اختیاری هست. یعنی کسی که مثلا توی هفته ی اول شرکت کرده باشه
ولی توی هفته ی دوم به هر دلیلی نتونه شرکت کنه میتونه بازم هفته ی سوم شرکت کنه و از این لحاظ مشکلی نیست.​

14- قوانین کلی فروم بطور کامل توی این مسابقه اجرا خواهد شد. یعنی هرگونه اسپم کردن یا بی احترامی به دیگران
و خلاصه کلیه ی قوانین اجرا میشه.​

--------------------------------------------------------------------------------​

انتخاب برنده:
همونطوری که گفتم هر هفته 3 نفر اول و دوم و سوم مشخص میشن.
به این صورت که بعد از بررسی طرحها ، 3 نفری که بیشترین رای رو به ترتیب آورده باشن اول تا سوم میشن.
به نفر اول 10 امتیاز داده میشه ، به نفر دوم 8 امتیاز و به نفر سوم 6 امتیاز.
هر زمانی که یه نفر بتونه 50 امتیاز به دست بیاره جایزه ی ویژه رو میبره.​

جایزه ی ویژه:
1 سال دسترسی رایگان به بخش کاربران ویژه
10000 تومن کوپن خرید از فروشگاه
اهدای کاپ ویژه ی مسابقه داخل پروفایل​

خوبی ئه این مسابقه اینه که هر کسی میتونه این جایزه ی ویژه رو بدست بیاره و مثل مسابقه های دیگه نیست که
فقط 1 برنده داشته باشه و با مشخص شدن اون برنده مسابقه تموم بشه.​

در صورتیکه بعدا قوانین دیگه ای قرار شد اضافه بشه توی همین تاپیک اعلام میشه.​

نظراتتون رو درباره ی این مسابقه بگید تا از روز شنبه ی هفته ی آینده مسابقه رو شروع کنیم.​
آقا یک سوال طراح هامونو کجابفرستیم یعنی چگونه به دست شما برسد
کاربر ciscosun

hamid

Well-Known Member
عزیزم جایی فعلا نباید بفرستی باید بزاری مسابقه این هفته شروع بشه موضوع بدن تا بعد
طرحت رو بدی سارا
ولس این هفته یک روز تاخیر داشته مسابقه

ciscosun

Banned
سلام با عرض تشکر جهت جواب خوبتان
دو سوال
1- سارا که فرمودید تابیک اون کجاست یعنی از کجا با پیداش کنم و به هش بفرستم
2- این عکس بی خود دختر آقای 30min چی که به عنوان عکس هویت خودت گذاشتی یک عکس بهتر و آدمتر بذار

Erfan

Active Member
سلام با عرض تشکر جهت جواب خوبتان
دو سوال
1- سارا که فرمودید تابیک اون کجاست یعنی از کجا با پیداش کنم و به هش بفرستم
2- این عکس بی خود دختر آقای 30min چی که به عنوان عکس هویت خودت گذاشتی یک عکس بهتر و آدمتر بذار

دوست عزیز لطفاً کمی با دیگر کاربران مهربون تر صحبت کنید.
نشان یا نماد هر شخص در این انجمن عملی است کاملاً شخصی و اگر در چهار چوب قوانین فروم باشه مشکلی نداره.

:rose:

Erfan

Active Member
جواب و نظر شما متین اما فرهنگ ما خیلی وسیع تر از آن است که از این عکس ها استفاده کنیم
آیا در انجمن های گفتگوی سایت های خارجی عکس یک دختر با حجاب را برای خود انتخاب می کنند یا خیر
به والله انتخاب نمی کنند
این شخصی نیست روزانه هزاران نفر این تابیک را می بیند پی عمومی است
انقدر عکس هست که به عکس های بی خودی اولی تر آقای مدیر
ما همه غرب زده هستیم آگر بلانسبت کلیه اعضا اروپا سوار خر شوند چون اروپا سوار خر شده خر به عنوان نماد با کلاسی است و ما هم از سوار شدن بر خر اعتقاد بر با کلاسی داریم چرا که اروپایی ها گفتند این برای مثال بود جناب مدیر انجمن

من هیچ دوست ندارم فضای این تاپیک رو به بیراهه بکشیم، دیگران برای اعتقادات و نظرات شما احترام قائل هستن ولیکن شما هم میبایست همین دیدگاه رو نسبت به دیگران داشته باشید.

این مکان فروم اعتقاداتی یا سیاسی نیست که در آن از مسائل غرب و ... صحبت کنیم.
یک مرجع برای گرافیست ها و وبمسترهای ایرانی است، که روزانه شاهد طراح و ایده های بچه در هر قشر مختلف هستیم. پس باید کمی با این قضیه کنار بیاید.

اگر مشکل یا ابهامی براتون پیش اومد خوشحال میشم از طریق پیغام خصوصی با مدیران مربوطه مکاتبه کنید.

:rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
آیا در انجمن های گفتگوی سایت های خارجی عکس یک دختر با حجاب را برای خود انتخاب می کنند یا خیر

بله می تونید استفاده کنید هستند بچه های که استفاده میکنند نومنش تو DA

بحث به حاشیه رفت شرمنده هرکی میخواد بفرست ارشیو :rose::green:

hamid

Well-Known Member
دوست من اولا تابیک نه تاپیک
بزار جا پاتون خوش بشه بعد شروع کنید به اسپام
این به احترامیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا