مسابقات هفتگی طراحی Signature

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اوکی سارا ، داوریشون چطور انجام میشه ؟

شاد زی

این موضوع رو باید با نظر اکثریت تعیین کنیم.
چون وقتی خود بچه ها نخوان کارهاشون بررسی بشه و دوست داشته باشن
با رای گیری انتخاب بشه نمیشه کسی رو مجبور کرد و به زور کارش رو بررسی و تحلیل کرد!!!
اول در مورد خود مسابقه و نوعش به یه تفاهم برسیم بعد میریم سراغ مسائل جانبی.

ببینید
من چند وقت نبودم، سعی کردم این چند صفحه آخر تاپیک رو بخونم و نظر شخصیم رو بگم...

در مورد حرف سارا هم،
تا یه بخشی موافقم و تا یه بخش هم مخالف!

ببین، به نظرم اینکه بیای مسابقه رو سرفصل براش انتخاب کنیم کار خوبی نیست، چون به نظرم اون طوری کسی ممکنه نتونه توی یکی از مباحث خودش رو نشون بده یا تجربه قبلی نداشته باشه...
برای اون کار میتونید اصلا یه مسابقه دیگه ایجاد کنید به نظرم، مثلا مسابقه هفتگی دیجیتال پینتینگ که مثلا هفته ای یه دونه اسکچ میدیم به بچه ها، بچه ها میرن رنگ می کنن میارن داوری میشه و ....
این طوری تمرکز کار هم بیشتره...

حالا میرسیم به نظر خودم درباره این مسابقه:
به نظرم یکی از عواملی باعث شده مسابقه مخاطب هاش کم بشه، موضوعات مسابقه هست....

به نظرم بچه ها یه کم توی انتخاب موضوعات، کم لطفی میکنند و موضوعاتی رو طوری انتخاب میکنند که گویا میخواد بیان کننده نکته خاصی از خود اونا یا عقیده اونا یا ... باشه؛ در حالی که اصلا این طور نیست....

یه گرافیست آماتور مثل من میخواد توی این مسابقات شرکت کنه، چیزی هم از گرافیک نمی دونه و تازه با فتوشاپ آشنا شده....
حالا شما میای یه موضوعی انتخاب میکنی که حتی تفکر درباره اون موضوع هم نیازمند وقت زیاد هست، تا بخوای تجزیه و تحلیل کنی و یه طرح گرافیکی درباره ش بزنی نه وقت زیادی داری، کل انرژی ت هم هدر رفته...
مثلا توی موضوع "شهید گمنام" کسی که قبلا تجربه ای توی این گونه کار ها نداشته باشه، خب واقعا توی طراحی دچار مشکل میشه، حداقل برای من این طور بود... ( قصدم اشاره و جهت گیری نبود فقط مثال بود!!)

یه درخواست دارم، اونم که کسانی که توی مسابقه شرکت میکنند، سعی کنند موضوعات ملموس تر و چیز هایی که بشه راحت تر باهاشون ارتباط برقرار کرد رو به عنوان موضوعات قرار بدن، نه صرفا عقیده شخصی شون رو!

از یه جهت خوب شد که مسابقه به اینجاها کشید! :دی
اینطوری بعضی بچه ها مثل شما افتخار دادن و سر زدن به جمع فقرا! :green:
در مورد اینکه گفتم هر هفته کلا تم مسابقه عوض بشه به این دلیل بود که امکان اینکه همزمان یا بطور
مستمر بتونیم انواع و اقسام مسابقات رو برگزار کنیم برامون مقدور نیست. اینکه شما میگی مثلا هر هفته
مسابقه دیجیتال پیتینگ داشته باشیم کلا قابل اجرا نیست. چون مگه چند نفر توی انجمن دیجیتال پیتینگ کار
میکنن؟ یا چند نفر تایپوگرافی کار میکنن یا ...؟
بعد بخوایم برای هر کدوم هم یه مسابقه ی هفتگی بذاریم کلا حساب کن چی میشه!
در مورد این مسابقه هم نمیشه گفت فقط موضوعات مشکل دار بودن و دلیل اصلی این بوده!
هفته هایی هم بوده که موضوع خیلی خاص بوده. مثلا تیم فوتبال رم. ولی فقط 7 نفر شرکت کردن!
یا اون موضوعی که شما اشاره کردی رو منم به نفر اولی که اون موضوع رو انتخاب کرده بود گفتم که اگر
میتونن موضوع خاص تری رو انتخاب کنن ولی خوب اصرار داشتن به اون موضوع و منم نمیتونستم مانع بشم!

واقعا ایده خوبیه برای ایجاد تنوع ... ایول مدیر خلاق:neutral:! البته اگه علت کم بودن تعداد شرکت کننده ها همین باشه...:green: ایشاله که اساتید بیان شرکت کنن ما هم اگه تونستیم واسه سیاهی لشگر طرح میفرستیم:wink: !کیفیت رو اساتید تضمین کنن کمیت با من:green: به نظر من یه طوری برنامه ریزی بشه که اساتیدی مثل خود سارا خانم، عرفان و..... که درگیر داوری و ... بودن هم این دغدغه ازشون رفع بشه و تو مسابقه شرکت کنن ما هم از تجربیاتشون استفاده کنیم:rose:
مرسی مجید جان.
منم امیدوارم این موضوع کم بودن شرکت کننده ها حل بشه.
در مورد شرکت کردن مدیرا هم من خودم به شخصه خیلی دوست دارم وضعیت طوری باشه که هم بتونم خودم
شرکت کنیم و از طرفی داوری و نوع انتخاب کارها هم دچار اشکال و ایراد نباشه.

hamid

Well-Known Member
من الان نزدیک چند وقته میخوام این پست رو باز کنم میرم جا دیگه یادم میره بیام اینجا :دی
سیمینوف من اسپام نزدم گفتم نظری ندارم
آره این خعلی خوبه همین رو اجرا کنیم سارا خانوم

aliReza

Well-Known Member
اینطوری بعضی بچه ها مثل شما افتخار دادن و سر زدن به جمع فقرا! :green:
در مورد اینکه گفتم هر هفته کلا تم مسابقه عوض بشه به این دلیل بود که امکان اینکه همزمان یا بطور
مستمر بتونیم انواع و اقسام مسابقات رو برگزار کنیم برامون مقدور نیست. اینکه شما میگی مثلا هر هفته
مسابقه دیجیتال پیتینگ داشته باشیم کلا قابل اجرا نیست. چون مگه چند نفر توی انجمن دیجیتال پیتینگ کار
میکنن؟ یا چند نفر تایپوگرافی کار میکنن یا ...؟
بعد بخوایم برای هر کدوم هم یه مسابقه ی هفتگی بذاریم کلا حساب کن چی میشه!
در مورد این مسابقه هم نمیشه گفت فقط موضوعات مشکل دار بودن و دلیل اصلی این بوده!
هفته هایی هم بوده که موضوع خیلی خاص بوده. مثلا تیم فوتبال رم. ولی فقط 7 نفر شرکت کردن!
یا اون موضوعی که شما اشاره کردی رو منم به نفر اولی که اون موضوع رو انتخاب کرده بود گفتم که اگر
میتونن موضوع خاص تری رو انتخاب کنن ولی خوب اصرار داشتن به اون موضوع و منم نمیتونستم مانع بشم!
ببین؛

به نظرم مشکل ما اینه که همه چیو میخوایم خب... اینم بد نیست، میخواین با یه تیر چند تا نشون بزنین، ولی خب نمیشه، چه اسراری دارین؟!
ببین سارا
شما میخوای با برگزاری مسابقه طراحی امضا
1. بچه ها در شاخه های مختلف خودشون رو نشون بدن و طراحی هاشون رو به نمایش بگذارن
2. این طراحی حتما باید توی یک هفته انجام بشه
3. طراحی ها در سطح بالایی باشه و حرفه ای باشه در تمامی شاخه ها

خب این نمیشه....

شما میتونی همون مسابقه هفتگی رو برگزار کنی، با موضوعات مختلف، در کنارش اگه واقعا علاقه مند وجود داشت میتونی یه مسابقه دیگه راه بندازی

مثلا 10 تا یوزر درخواست میدن و پ.خ میدن که مثلا ما توی خودمون میبینیم که تایپوگرافی رو در سطح خوبی کار میکنیم و خواستار رقابت با هم هستیم.... لزومی نداره وقتی کسی سررشته ای نداره مسابقات برگزار بشه...

هر وقت گروه منسجمی درخواست داد، درخواستش توسط مدیر بررسی میشه و در صورت توافق یه تاپیک ایجاد میشه تو بخش مسابقه و همه چیز میره داخل همون تاپیک، اعم از رای گیری، اعلام نتایج و ...

چون این گروه به صورت خودجوش به وجود آمده و مدیریتی توش دخیل نیست، پس برای خودشون احترم بیشتری قائل هستند و قوانین به صورت کلی بیشتر رعایت میشه

مسابقه ها برگزار میشه و نتایج هفتگی / ماهانه و ... داده میشه

به نظر خودم جواب میده

علیرضا :rose:

majid_a95

Active Member
میشه برای اینکه کار داوری خسته کننده نباشه و خود داورها هم شرکت کننده باشن چند نفر به عنوان کمیته داوری انتخاب بشن (که میتونه به انتخاب بچه ها باشه) بعد هرهفته فقط شخص داور نمیتونه تو مسابقه شرکت کنه بقیه داورا که این هفته داوری نکردن میتونن طرح بدن واسه مسابقه ....... اینطوری هرچند وقت یکبارم بهترین داور رو میشه انتخاب کرد و امتیازاتی قائل شد تا از زحمتشونم یجورایی تشکر بشه......!!!!!!!! :rose:یاعلی

GFX Master

ببین؛

به نظرم مشکل ما اینه که همه چیو میخوایم خب... اینم بد نیست، میخواین با یه تیر چند تا نشون بزنین، ولی خب نمیشه، چه اسراری دارین؟!
ببین سارا
شما میخوای با برگزاری مسابقه طراحی امضا
1. بچه ها در شاخه های مختلف خودشون رو نشون بدن و طراحی هاشون رو به نمایش بگذارن
2. این طراحی حتما باید توی یک هفته انجام بشه
3. طراحی ها در سطح بالایی باشه و حرفه ای باشه در تمامی شاخه ها

خب این نمیشه....

شما میتونی همون مسابقه هفتگی رو برگزار کنی، با موضوعات مختلف، در کنارش اگه واقعا علاقه مند وجود داشت میتونی یه مسابقه دیگه راه بندازی

مثلا 10 تا یوزر درخواست میدن و پ.خ میدن که مثلا ما توی خودمون میبینیم که تایپوگرافی رو در سطح خوبی کار میکنیم و خواستار رقابت با هم هستیم.... لزومی نداره وقتی کسی سررشته ای نداره مسابقات برگزار بشه...

هر وقت گروه منسجمی درخواست داد، درخواستش توسط مدیر بررسی میشه و در صورت توافق یه تاپیک ایجاد میشه تو بخش مسابقه و همه چیز میره داخل همون تاپیک، اعم از رای گیری، اعلام نتایج و ...

چون این گروه به صورت خودجوش به وجود آمده و مدیریتی توش دخیل نیست، پس برای خودشون احترم بیشتری قائل هستند و قوانین به صورت کلی بیشتر رعایت میشه

مسابقه ها برگزار میشه و نتایج هفتگی / ماهانه و ... داده میشه

به نظر خودم جواب میده

فکر کنم یا سوء تفاهم شده یا شما این چند صفحه ی آخر تاپیک رو خوب نخوندی!
قرار نیست دیگه مسابقه ی امضا برگزار بشه!
کلا سبک مسابقه از حالت و چارچوب امضا میاد بیرون.
سایز و قوانین هر مسابقه متناسب با همون مسابقه تعیین میشه.
اصلا نیازی نیست مسابقات حتما هفتگی باشه!
میتونه ماهیانه باشه. یا مثلا هر 2 هفته یکبار. اجباری به هفتگی بودنش نیست.
مهم اینه که مستمر باشه. حالا این مستمر بودن میتونه به فاصله ی زمانی 1 هفته باشه یا 1 ماه.
اصلا هم جایی نگفتیم یا ننوشتیم که طرحها باید حتما حرفه ای و سطح بالا باشه!!
نمیدونم رو چه حسابی این مورد رو گفتی. چون الان یکی از بزرگترین مشکلات ما اینه که بعضی بچه ها
میگن ما سطحمون پایینه و میترسیم شرکت کنیم و به قول خودشون ضایع بشن!!
در حالی که ما میگیم حتی اگر در پایین سطح هم بودید شرکت کنید. رقابت باعث میشه آدم خودشو مدام
بالا بکشه و سطح کارش رو بهتر کنه. پس اصلا اجباری در حرفه ای بودن کارها نیست.

در مورد موضوعی هم که گفتی که بچه ها خودشون یه گروه بشن و پیشنهاد بدن و اینا واقعا نظر عالی ای هست
ولی واقعا فکر میکنی شدنی ئه؟ یعنی بچه ها حاضرن خودشون مثلا 5-6 نفری با هم هماهنگ کنن و درخواست
مسابقه بدن و ...؟ من تا حالا این رو ندیدم.

در کل اینم بگم که من اصلا اصرار به برگزاری مسابقه به هر شکل و نوعش رو ندارم!
فقط چون بچه ها چه اینجا چه توی پیغام خصوصی اصرار زیادی به برگزاریش دارن ، دارم اینطوری همه روشها رو
بررسی میکنم وگرنه هیچ اصراری نیست و اگرم ببینیم کلا استقبال نمیشه ، خوب به کل فعلا برگزار نمیکنیم.

30min

Banned
به نظر من که عملی نیستش اصلا هیچ گروهی به این ترتیب امکانش نیست در این انجمن ایجاد بشه !
به نظر من وجود مسابقات مختلف در یک انجمن ایرادی نداره در صورتی که مسئولیت رو به کاربران بدیم !
سارا یک جورایی مثل خصوصی سازی هستش ! :wink:
مثلا من که نظرم مسابقه لوگو هستش و تایپوگرافی میام و یه تاپیک نظر سنجی میزارم و موافق و مخالف مشخص میشه .
همینطور میشه یک گروه داوری هم ایجاد کرد یا اینکه نظر کاربران باشه .
در هر صورت به نظر من باید به کاربران اعتماد کرد تا انجمن منسجم تر و خودجوش بشه .
با این شیوه اجرا من به شخصه موافق نیستم یک جورایی مثل کره شمالی میشه ! :wink:
نظرتون چیه ؟!

Saeed

Well-Known Member
GFX Master گفت:
:rose:

GFX Master گفت:

2 هفته یا بار رو پا ام :دی

من که میگم همین امضا رو ادامه بدیم ، خیلی ها واسشون مقدور نیست تایپو ، پیتینگ و ... :wink:

فکر نمیکنم باید صورت مسئله رو پاک کنیم ... !!!

aliReza

Well-Known Member
فکر کنم یا سوء تفاهم شده یا شما این چند صفحه ی آخر تاپیک رو خوب نخوندی!
قرار نیست دیگه مسابقه ی امضا برگزار بشه!
کلا سبک مسابقه از حالت و چارچوب امضا میاد بیرون.
سایز و قوانین هر مسابقه متناسب با همون مسابقه تعیین میشه.
اصلا نیازی نیست مسابقات حتما هفتگی باشه!
مهم اینه که مستمر باشه. حالا این مستمر بودن میتونه به فاصله ی زمانی 1 هفته باشه یا 1 ماه.
به نظرم الان توی وضعیت فعلی تفاوتی نداره مسابقه چی باشه
بحث سر برگزاری یا برگزار نشدن مسابقه هست

اصلا هم جایی نگفتیم یا ننوشتیم که طرحها باید حتما حرفه ای و سطح بالا باشه!!
اینی که قصد داری مسابقات رو موضوع بندی کنی و بری روی جزئیات
خوش اولین قدم برای به سمت حرفه ای شدن و کارهای سطح بالا هست! :wink:

در مورد موضوعی هم که گفتی که بچه ها خودشون یه گروه بشن و پیشنهاد بدن و اینا واقعا نظر عالی ای هست
ولی واقعا فکر میکنی شدنی ئه؟ یعنی بچه ها حاضرن خودشون مثلا 5-6 نفری با هم هماهنگ کنن و درخواست
مسابقه بدن و ...؟ من تا حالا این رو ندیدم.
اینجا این پتانسیل رو داره، همه چی بستگی به کاربرا داره...
من خودم هستم واسه این کار؛
یه صحبتی هم خیلی رو راست میگم

شما یه پست میدی بچه ها سرازیر میشن به سمت این تاپیک و اظهار تشکرات خودشون رو از شما به اثبات می رسونن
صحبت سر تشکر های شما نیست؛ سر طعنه و کنایه هم نیست! هدف دارم از این حرفم!
مریض هم نیستم که سر تشکر بقیه به شما گیر بدم که!

این دو تا دلیل داره؛ یا بچه ها واقعا با نظر تو موافق هستن و اونا رو می پذیرن، که در این صورت صحبت های من اینجا هیچ تاثیری نداره؛ چون جمع میخواد این کار رو انجام بده و این مسابقه برای همه هست نه فقط من!
یا اینکه شما فکر بچه ها رو میخونی و قبل از اینکه چیزی بگی این صحبت ها با همه هماهنگ شده که بازم شرایط بالا برای صحبت های من صدق میکنه...

به نظر من که عملی نیستش اصلا هیچ گروهی به این ترتیب امکانش نیست در این انجمن ایجاد بشه !
به نظر من وجود مسابقات مختلف در یک انجمن ایرادی نداره در صورتی که مسئولیت رو به کاربران بدیم !
سارا یک جورایی مثل خصوصی سازی هستش ! :wink:
مثلا من که نظرم مسابقه لوگو هستش و تایپوگرافی میام و یه تاپیک نظر سنجی میزارم و موافق و مخالف مشخص میشه .
همینطور میشه یک گروه داوری هم ایجاد کرد یا اینکه نظر کاربران باشه .
در هر صورت به نظر من باید به کاربران اعتماد کرد تا انجمن منسجم تر و خودجوش بشه .
با این شیوه اجرا من به شخصه موافق نیستم یک جورایی مثل کره شمالی میشه ! :wink:
نظرتون چیه ؟!
به نظرم
فعلا بازده کار و هدف ما خیلی مهم تر هست از قیاس با کره شمالی

مثل اینکه تنها کسی که داره بحث میکنه منم :دی

30min

Banned
علیرضا خان من دارم بحث میکنم ولی شما فقط دارید حرف میزنید !
برای مثال اصلا شما راهکار یا پیشنهادی ارائه نکردی در حالی که من پیشنهادم رو دادم اما نمیدونم دیگه اجرا شدن یا نشدنش چقدر زمان میبره ؟!
هدف شما هم مطمئنا قابل احترام هستش که به فکر بازده انجمن هستید منظورم من رو هم از کره شمالی میتونید بفهمید در صورتی که کمی اطلاعات از وضعیت این کشور داشته باشید .
در ایران خیلی حرف ها رو باید سربسته زد . :wink:
به نظرم مدیر جان باید یک جمع بندی مشخصی داشته باشن که بحث بیهوده به بیراهه نره .
متشکرم .

aliReza

Well-Known Member
علیرضا خان من دارم بحث میکنم ولی شما فقط دارید حرف میزنید !
برای مثال اصلا شما راهکار یا پیشنهادی ارائه نکردی در حالی که من پیشنهادم رو دادم اما نمیدونم دیگه اجرا شدن یا نشدنش چقدر زمان میبره ؟!
هدف شما هم مطمئنا قابل احترام هستش که به فکر بازده انجمن هستید منظورم من رو هم از کره شمالی میتونید بفهمید در صورتی که کمی اطلاعات از وضعیت این کشور داشته باشید .
در ایران خیلی حرف ها رو باید سربسته زد . :wink:
به نظرم مدیر جان باید یک جمع بندی مشخصی داشته باشن که بحث بیهوده به بیراهه نره .
متشکرم .

سیمین خانم شما اگه یه کم دقت میکردی به حرف های من و بیشتر میخوندی به راهکار هم میرسیدی :wink:
من راهکارم رو گفتم، مسابقه رو هر طور میخواید برگزار کنید، از لحاظ زمانی و عنوانی که براش در نظر میگیرید

ولی اگه میخواید روی موضوع خاصی کار کنید؛ طبق همون گروه هایی که گفتم و بحث شد... عمل کنید

این نظر من بود

سارا جان هر طور میخوان عمل کنند

شب خوش

30min

Banned
من بازم راهکاری ندیدم !
شما یک پیشنهادی دادی که فکر نمیکنم در هیچ فرومی تا به حال اجرا شده باشه !
الان پیشنهادات با محوریت موضوع مسابقه هستش .

GFX Master

علیرضا شما هم یه کاربر هستی مثل سایر کاربرا. مثل من که یه کاربر مثل سایرین هستم فقط یه سری آپشنهای اضافی برای
کنترل انجمن دارم. وگرنه هیچ تفاوتی بین من و شما و سایرین وجود نداره! این حرفم شعار نیست و واقعا بهش اعتقاد دارم و همیشه ام
سعی کردم خودم رو جدای از دیگران ندونم چون واقعا تافته ی جدا بافته ای نیستم!
پس اینکه میگی یا بچه ها بخاطر مدیر بودن من تشکر میکنن یا من فکر بچه ها رو میخونم یا باهاشون هماهنگ میکنم (!) یکمی نامفهومه
و اصلا ارتباطی با موضوع اینجا نداره.

از طرفی علیرضا جان با اجازه ات منم یه چیزی رو رک میگم امیدوارم به کسی برنخوره چون هدفم شخص خاصی نیست.
ولی اکثر اوقات بعضی از بچه ها میان و یه حرفی رو میزنن و یه پیشنهادی رو میدن و موقع عمل که میشه بعد از یه مدت میبینی همون
افراد دیگه هیچ حمایتی که نمیکنن که هیچ ، کلا منتقد همون بحث هم میشن!!!
نمونه اش موضوع داوری مسابقه ی امضا. یه روز همه اعتراض میکردن که این چه وضعیه و داوری به شکل رای گیری عادلانه نیست و
بعضیا دارن تقلب میکنن و ... ما بخاطر خود بچه ها اومدیم داوری رو تغییر دادیم ولی همون بچه ها چند وقت بعد دوباره به شیوه ی جدید
هم که خودشون پیشنهاد کرده بودن اعتراض داشتن!!
خوب حق بده به من که اینکار فقط باعث خسته شدن آدم و اضافه کاریهای بیهوده ای میشه که آدم میتونه جای بهتری وقتش رو صرف کنه.

الان هم همین نظر رو دارم و مطمئنم که خیلی از بچه ها الان توی بحث ما شرکت میکنن و نظر میدن و موقع اجرا که میشه علی میمونه و حوضش!!!!

سیمین جان در مورد جمع بندی ای که خواستی.
من شخصا به شدت از این موضوع استقبال میکنم که بچه ها داوطلب بشن و مسئولیت یه بخشی رو بعهده بگیرن.
ولی خوب باید قبول کنی که نمیشه همینطوری هم مسئولیت تام به کسی داد!
چون اگر خدای نکرده توی یه بخش کوچکترین مشکلی پیش بیاد ، مدیرای ارشد نمیگن آقا یا خانم یوزر شما چرا این اشتباه رو کردی
میگن مدیر فلان انجمن کوتاهی کرده و انجمنش مشکل پیدا کرده!
اما کاملا موافقم که مسئولیت ها اگر از حالت شخصی به حالت گروهی باشه هم بازدهی بهتری داره و هم توی وقت صرفه جویی میشه.
حالا در مورد این گروه هایی که گفتی کسی نظری داره؟ خودت نظرت چیه؟

aliReza

Well-Known Member
من بازم راهکاری ندیدم !
شما یک پیشنهادی دادی که فکر نمیکنم در هیچ فرومی تا به حال اجرا شده باشه !

اجرا نشده باشه
مگه رویایی ئه؟ یا مثلا کار شاق و غیر قابل انجامی هست؟
حالا چون متفاوت هست و تا حالا انجام نشده یعنی کلا نباشه بهتره؟ یا اینکه یه طرحی 10000 بار اجرا شده و جواب داده پس اون طرح حتما طرح خوبی بوده و همه چی OK ؟؟
همین مسابقه طراحی امضا رو دیدید که تو بقیه فروم های خارجی تا هفته ها ادامه داره، حالا اینجا نگرفت...
مشکل از موضوعه؟

درسته اولشه و یه کم ریسک میخواد، ولی خب....

یعنی واقعا کسی تو این فروم نیست که تو بهش اطمینان و اعتماد کافی رو برای کارها داشته باشی و اینگونه کار های گروهی؟!

ولی اکثر اوقات بعضی از بچه ها میان و یه حرفی رو میزنن و یه پیشنهادی رو میدن و موقع عمل که میشه بعد از یه مدت میبینی همون
افراد دیگه هیچ حمایتی که نمیکنن که هیچ ، کلا منتقد همون بحث هم میشن!!!

این موضوع رو هیچ وقت نمیتونی کاریش بکنی
جدی میگم
همیشه حرف و حدیث هست و کاریش نمی تونی بکنی...
کلا رفته تو خونمون :d

الان پیشنهادات با محوریت موضوع مسابقه هستش .

شما اگه پست های قبلی منو خونده باشی دیدی که گفتم هیچ پیشنهادی در این باره ندارم و برام تفاوتی نداره موضوع طراحی امضا باشه، یا طراحی چیز دیگه ای...
چیزی که برای من مهمه:
زمان بندی شده
چهارچوب قوانین طراحی و شرح نفر برتر درباره طرحش (یه جور آموزش)

30min

Banned
راستش خیلی طول میکشه تا کاربران بیان و نظراتشون رو بگن .
در دو حالت تاپیک پرطرفدار میشه .
1 . موضوع جذاب و هدف تر و قابل اجرا باشه .
2 . در تاپیک جنجال ایجاد بشه و همه برای دعوا میان ! :wink:
بیا دعوا کنیم ! :lol:
جدای از شوخی به نظر من که کم کاری کار یک نفر رو به حساب دیگری نمیشه نوشت .
به عنوان مثال برای مسابقه SpeedModeling کسی به داش ممد ! ایراد نگرفت چون هر کار میتونست کرد اما با کم کاری دیگران مواجه شد !
من خودم حاضرم مسئولیت یک مسابقه رو قبول کنم !
خودم تاپیک نظرسنجی ایجاد میکنم برای داوران و شیوه انجام مسابقه .
خودمم از بچه ها دعوت میکنم که شرکت کنن .
بعد از اینکه مسابقه راه افتاد میشه مثل انتخابات .
چون داورانی روی کار هستن که کاربران انتخاب کردن . ( البته یه علامت سئوال داره اینجا ! :wink: )
نظر من که اینه تا ببینیم نظر بقیه چی هستش .

آخرین ویرایش:

aliReza

Well-Known Member
راستش خیلی طول میکشه تا کاربران بیان و نظراتشون رو بگن .
در دو حالت تاپیک پرطرفدار میشه .
1 . موضوع جذاب و هدف تر و قابل اجرا باشه .
2 . در تاپیک جنجال ایجاد بشه و همه برای دعوا میان ! :wink:
بیا دعوا کنیم ! :lol:
جدای از شوخی به نظر من که کم کاری کار یک نفر رو به حساب دیگری نمیشه نوشت .
به عنوان مثال برای مسابقه SpeedModeling کسی به داش ممد ! ایراد نگرفت چون هر کار میتونست کرد اما با کم کاری دیگران مواجه شد !
من خودم حاضرم مسئولیت یک مسابقه رو قبول کنم !
خودم تاپیک نظرسنجی ایجاد میکنم برای داوران و شیوه انجام مسابقه .
خودمم از بچه ها دعوت میکنم که شرکت کنن .
بعد از اینکه مسابقه راه افتاد میشه مثل انتخابات .
چون داورانی روی کار هستن که کاربران انتخاب کردن . ( البته یه علامت سئوال داره اینجا ! :wink: )
نظر من که اینه تا ببینیم نظر بقیه چی هستش .

خب مثل اینکه داریم به یه اشتراکی میرسیم...
ترس من همین بود که مبادا این اختلاف عقیده ها اصلا به جایی برسه که اصلا تاپیک و مسابقه بشه سرکاری، جاش کل کل بشه و به رخ کشیدن حرف های هم دیگه...

خیلی خوب شد، پرفکت! عالی پیش رفتی خانم_ سیمین! جدی میگم :دی :wink: :oops:

من در به در دنبال یکی بودم این جمله رو بگه، چون اگه خودم شروع میکردم یه سری از مسائل پیش میومد و یه سری حرف ها زده می شد که اصلا از مسیر اصلی دور میشد مسابقه و دچار حواشی اینا میشد :)
این تازه اومده چرا اینقد چرت و پرت میگه
تو بلدی فتوشاپ با کدوم "ذ" مینویسن؟
این اصلا از موضوع خبر نداره
از این حرفا :دی

گرچه من خودم بیشتر طرف دار گروه داوری هستم، ولی مشکلی هم با انتخاب طرح برتر با رای گیری ندارم!

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سارا جان چون این چند هفته استقبال کم بوده کلا میخوای مسابقه ی امضا رو تعطیل کنی؟
پس این همه زحمت و اومدن همون تعداد چی؟؟؟ حتی همون 2 نفر!!‌قبول کنید که امتحانات هم دخیل بوده!!
مطمینا مسابقه پر رونق تر میشه (الان فصل تابستونه) بازدید کننده ها و بچه ها وقت بیشتری دارند! !!
واسه اون مسابقه ای که قرار شد با موضوعات مختلف باشه من خیلی موافقم ولی آیا همه میتونن شرکت کنند؟؟؟ یه جورایی تخصصی میشه!!
و متقابلا شرکت کننده میاد پایین و فقط تماشاچی زیاد میشه!!
بهتره صورت مساله رو پاک نکنیم اشکال همین مسابقه رو پیدا کنیم!! حالا این اشکال میتونه زمان باشه میتونه موضوعات . اطلاع رسانی ضعیف. داوری. جایزه یا .... دیگه ای باشه!!(کلی گفتم روی موضوع خاصی تاکید ندارم)

به نظر من یه تاپیک بزنیم وشروع کنیم به نظر خواهی از عموم بچه ها و نظرات رو جویا بشیم بدون بحث و کلنجار و به نظر همه در هر ضمینه احترام بگزاریم و من من کردن و بچه بازی رو کنار بزاریم تا یک نتیجه ی درست بگیریم!!
اگر هم کلا به هر دلیلی نمیخوایید ادامه بدیم تاپیک قفل بشه و به آرشیو بره چون هیچ پیشرفتی بعد از گذشت این چند روز به شخصه نمیبینم!!

موفق باشید!!:rose:

GFX Master

گیلاس جان اینجا تصمیم گیرنده فقط من نیستم که بخوام تعطیل کنم یا نکنم!
منم مثل شما یا علیرضا یا سیمین یا سایرین فقط حق نظر دادن دارم و بعد از اینکه نظرات داده شد
با هم باید یه جمع بندی کنیم. وگرنه از اول هم گفته بودم که این مسابقه برای بچه های انجمنه و دلیلی
نداره من بخوام تصمیم گیرنده ی صرف باشم.

در مورد مسابقه ی امضا هم کاملا باهات موافقم. من خودم علاقه ی زیادی به این مسابقه دارم و دوست
ندارم تعطیل بشه ولی خوب به قول تو اگرم قراره ادامه پیدا کنه باید یه سری تغییرات و اصلاحات داشته باشه.

من سعی میکنم امشب یه جمع بندی از این تاپیک و این پستهای اخیر انجام بدم و تو بخش نظرخواهی یه
تاپیک برای این موضوع ایجاد کنم ببینم میشه یه جمع بندی کرد.

موفق باشید.

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
من هم گفتم سارا جان منظورم شخص یا موضوع خاص نیست
شما هم با دید کلی گفتی و نظرتونو دادید که کلی هم قابل احترامه :rose:
خوشحالم که بالاخره بحث به یه جایی داره میرسه!
سارا همه میدونن تو همیشه با جمع بچه ها بودی کلا خیلی دوستت داریم!!‌
هیچ کسی هم اندازه ی خودت برای
این مسابقه زحمت نکشیده اینو همه میدونن(پس دلت بیشتر میسوزه برای مسابقه و بچه ها)!!!

من هم سرم داره کم کم خلوت میشه و تا جایی هم که بتونم به شخصه خودم اطلاع رسانی میکنم و لینک تاپیک رو در امضام هم قرار میدم امیدوارم همه ی دوستانی که دلسوزانه واسه ی برقرار موندن این مسابقه تلاش کردند هم همین کار رو انجام بدن!

برای فروم هم برنامه هایی دارم که باهات مشورت میکنم!!!!

باز هم ممنون

موفق باشید!

MEGA WAVE

Active Member
می هم منتظرم ببینم بالاخره چی میشه این مسابقه بخش دوبعدی...

آره سارا بنظرم اگه یه تاپیک ایجاد کنی به نتیجه برسیم.

شاد زی

mohsen_online_007

Active Member
هر مدلی بود من یکی از شرکت کنندهاتون می شوم :p
نمیشه یک قسمتی در آپشن های کاربر (زیر عکسش) مثل قسمت فعالیت طراحی کنید که در صورت شرکت در مسابقه کمی امتیاز بگیرند
و در صورت قبول شدن کارشون به عنوان 3 نفر برتر هر کدوم به ترتیب مقدار بیشتری امتیاز دریافت کنند
به این شکل کسی هم که آماتور باشه برای اون مقدار ثابت امتیاز شرکت می کنه و انگیزه ای میشه برای کاربران تازه کار و هم رقابت برای بدست آورد مقام و مقدار امتیاز بیشتر ..
که برای این قسمت هم پیشنهادی دارم ! به طور مثال به امتاز 100 که رسید میتوانه از فروشگاه خرید کنه و 1000 تومان از قیمت کالا برای اون فرد کسر بشه ! و به بالاتر که رسید مبلغ بیشتر ..
تخفیفی برای کالاهای mo بوجود میآد اما این هم انگیزه ای میشه برای خرید از فروشگاه !!
3 انگیزه در یک مسابقه ! پی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا