مسابقات هفتگی طراحی Signature

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima_dsnr

کاربر VIP
آره من هم با بیشتر نظراتت موافقم.
اما اینجا یکمی فرق فوکوله.
باید شرایط رو هم در نظر بگیریم...
من عادت دارم خودمو بیشتر با شرایط وفق بدم نه قوانین رو با کارای خودم جور کنم.
اما با این حال نظراتی شبیه به خودت دارم که توی مسابقه امام رضا 8.8.88 میتونی بری بخونی...
یکمی سرچ کنی پیداش می کنی بحث های جالبی هست.
همونجور که گفتم باید شرایط رو در نظر گرفت و وقت خودمون رو صرف بحث هایی که قبلا شده نکنیم.
سارا رو هم زیاد اذیت نکنیم. (پاچه خواری مدیر رو حال مبکنی؟)
دش تو مماغمون هم نکنیم :green:
این هم پست آخر نه یکی به آخر نه ولی بعدیش احتمالن یکی به آخر من بود... :lol:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ببینید 30min جان اول ممنون از اینکه داری وقت میذاری. این واقعا ارزش داره که شما از وقتت برای بهتر شدن مسابقه استفاده میکنی.
در مورد آیتم ها و قوانین مسابقه میخواستم توضیح بدم که خوب نیما خیلی خوب توی صفحه ی قبلی گفت.
ببین من قبول دارم که اگر قانونی وجود داشته باشه که واقعا واقعا بهتر از قانون فعلی باشه و ارزش اجرایی داشته باشه باید قوانین فعلی رو تغییر داد.
ولی همونطوری که نیما هم گفت ، نباید وضعیت طوری بشه که مدام وقتمون رو روی تغییر قوانین بذاریم و از طرفی هم باعث بشیم
که بچه ها اون تمرکز لازم رو از دست بدن. اینکه امروز این قانون باشه و فردا یه قانون جدید واقعا وضعیت مسابقه رو خراب میکنه.
معمولا چیزی که توی یه گروه مشکل ساز میشه همینه. امروز یه تصمیم گرفته میشه ولی اعضای اون گروه صبر نمیکنن تا نتیجه ی
طولانی مدت اون رو ببینن و دنبال نتایج آنی و کوتاه مدت هستن! به همین خاطر هیچ موقع ثبات توی گروه وجود نداره.
به همین خاطر بود که من گفتم فعلا نباید قوانین رو تغییر بدیم وگرنه این مسابقه برای بچه های انجمن هست و برای شخص خاصی
مثل من نوعی نیست که بخوام تصمیم گیرنده اصلی یا فرعی باشم!

اما در مورد آیتم هایی که گفتی. ببین منم اینو قبول دارم که اینا به ظاهر یه سری مسائل تئوری هستن. منتها آیا به نظرت گذشته از
اینکه ما کارها رو بر اساس این آیتم ها بررسی میکنیم ، آیا تا بحال شده برنده ها به ناحق انتخاب شده باشن؟! حالا ممکنه یک طرح
نمره هاش مثلا یکی 2 نمره اینور اونور شده باشه ولی اینکه کلا این آیتم ها درست نباشن رو من قبول ندارم.
چون نه تنها این مسابقه ، بلکه هر طرح هنری رو شما میتونی با استفاده از این فیلترها شناسایی کنی.

البته خوشحال میشم نظرت رو در مورد قانونی که میگفتی بهتر هست بدونم. مطمئنا این تاپیک برای همین کار ایجاد شده.
و اگر موارد موردنظرت رو بگی و درباره اش بحث کنیم و واقعا به این نتیجه برسیم که میتونه جایگزین خوبی برای قوانین فعلی باشه
مطمئنا تغییراتی ایجاد خواهیم کرد.

موفق باشید.

majid_a95

Active Member
ichiسلام
قدیما اینجا یه رسم قشنگی بود بچه ها میومدن به نفرات برگزیده مسابقات تبریک میگفتن ولی 2 هفتس گویا بچه ها خیلی سرشون شلوغه وقت نمیکنن یا .........:shock:نمیدونم:-? آخه تو مسابقه
شرکت که نمیکنید ! به اوناهم که شرکت میکنند تبریک .......... !! آخر سال نمره انظباتتون........:wink:
من به نفرات اول تا سوم مسابقه این هفته تبریک میگم:rose: مخصوصا نفر اول sresoft :rose:

30min

Banned
من هم تبریک میگم به این سه عزیز .
البته گلایه دارم از تعداد بچه ها که 5 نفر بودم .
نمیدونم چرا اونهایی که قبلا شرکت میکردن دیگه شرکت نمیکنن .
من دعوت میکنم از بچه ها که شرکت کنن .
من یک جایزه براتون در نظر گرفتم به مبلغ 200000 تومان البته میدونید که باید از کی بگیرین ؟! :wink:
راهنمایی : همون آقاهه که یک جورایی کاراش عجیب قریب هستش و ... راستی فیلم Secret Window رو دیدین ؟ :lol:

POP2

Member
سلام و خسته نباشی به شرکت کنندگان و داوران عزیز:

و یه تبریک ویژه به برنگان این هفته.

من یه پیشنهاد دارم که اگر مدیران به اون فکر کنن میبینن بد نیست و برای مسابقه و جذب شرکت کنندگان هم عالیه:

شما مثل همیشه مسابقه را بر گزار کنید با همون شرایط اما یه تغییر کوچولو توی انتخاب بهترین طرح بدید که فکر کنم بد نباشه اما حال نکته اصلی اینجاست که بعد از مسابقه طرح ها را بدون اسم طراح در همون تاپیک مشخص شده قرار دهید مثل همیشه اما برای هر طرح 6 گزینه (1.ایده .2.
پرداخت و اجرای دقیق 3. پایداری به موضوع 4. رنگبندی مناسب 5.
رعایت تناسبات گرافیکی 6.امتیاز داوران) قرار بدید تا دیگر دوستان هم بتوانند نظری در مورد کار بدن ، و برای کسانی که رای یا نظر رو میدن یه قانون تعیین کنید که هر کس که بیش از 100 پست زده باشد میتونه توی نظر خواهی مسابقه شرکت کند و این دفعه کاربران هم یه نقش مهم در تعیین بهترین طرح دارند و نظر آخر هم و یا نمره آخر هم داوران بدن تا این طرح عادلانه و بدون هیچ حرفی تعیین بشه.

GFX Master

سلام و خسته نباشی به شرکت کنندگان و داوران عزیز:

و یه تبریک ویژه به برنگان این هفته.

من یه پیشنهاد دارم که اگر مدیران به اون فکر کنن میبینن بد نیست و برای مسابقه و جذب شرکت کنندگان هم عالیه:

شما مثل همیشه مسابقه را بر گزار کنید با همون شرایط اما یه تغییر کوچولو توی انتخاب بهترین طرح بدید که فکر کنم بد نباشه اما حال نکته اصلی اینجاست که بعد از مسابقه طرح ها را بدون اسم طراح در همون تاپیک مشخص شده قرار دهید مثل همیشه اما برای هر طرح 6 گزینه (1.ایده .2.
پرداخت و اجرای دقیق 3. پایداری به موضوع 4. رنگبندی مناسب 5.
رعایت تناسبات گرافیکی 6.امتیاز داوران) قرار بدید تا دیگر دوستان هم بتوانند نظری در مورد کار بدن ، و برای کسانی که رای یا نظر رو میدن یه قانون تعیین کنید که هر کس که بیش از 100 پست زده باشد میتونه توی نظر خواهی مسابقه شرکت کند و این دفعه کاربران هم یه نقش مهم در تعیین بهترین طرح دارند و نظر آخر هم و یا نمره آخر هم داوران بدن تا این طرح عادلانه و بدون هیچ حرفی تعیین بشه.

ممنون از نظری که دادید.
اما خوب راستش من قبلا هم گفته بودم که بذاریم قوانین مسابقه تا چند هفته ثبات داشته باشه.
باور کنید این حرفی که میزنم از روی تجربه ای هست که توی این نزدیک به 40 هفته مسابقه بهش رسیدم.
و اونم اینکه شما هر قانونی که بذارید برای مسابقه بازم چند نفری پیدا میشن که از اون قانون رضایت ندارن!
الان این نظری که شما گفتید رو من نقد میکنم و میگم که در صورت انجام این روش چه پیامدهایی داره ، بعد
خودتون ببیند به من حق میدید که قوانین رو دیگه تغییر ندم یا خیر؟

اول اینکه ما این روش رو قبلا تست کردیم. با این تفاوت که دیگه اون موقع داورها نظری نمیدادن و فقط بچه ها
انتخاب میکردن. و خوب در همون زمان هم به مشکل خوردیم.

بعد از اون اومدیم یه گروه داوری تشکیل دادیم و در کنار اون رای و نظر بچه ها رو هم دخیل میکردیم. به این
صورت که یه درصدی از امتیاز شرکت کننده ها رو گروه داوری میداد و یه درصدی رو هم بچه ها تعیین میکردن.
یعنی تقریبا همین چیزی که شما گفتید.
فکر میکنید چه اتفاقی افتاد؟! بچه ها شاکی شدن که شما نظر بچه ها رو اصلا به حساب نمیارید و اینطوری در
اصل دارید به شخصیت بچه ها توهین میکنید که دارن وقت میذارن و نظر میدن ولی در آخر برنده ها اون کسی
هستن که گروه داوری مشخص میکنه!!

چندین روش دیگه رو هم تست کردیم ولی در آخر دیدیم همین روشی که الان هست ظاهرا حداقل دردسرش کمتره!

خوب شما الان به من هم حق بدید که نتونم هر روز کلی از وقتم رو بذارم و مدام قانون رو عوض کنیم.
باور کنید اگر چند هفته بگذره و قوانین کاملا ثابت بشن دیگه همه چیز عادی میشه.
من الان این برام ابهام هست که آیا برنده هایی که الان توی این چند هفته داشتیم ، واقعا به ناحق انتخاب شدن؟
کسی هست که بگه برنده ها کارهاشون سطح پایین بوده و نباید برنده میشدن!؟

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
من هم به هر 3 نفر تبریک میگم
به سارای عزیز هم که زحمت داوری و پشتیبانی مسابقه را میکشه تبریک میگم و یک خسته نباشید بزرگ میگم

موفق باشید

hhhhaaaa

Member
حسین

ممنون از نظری که دادید.
اما خوب راستش من قبلا هم گفته بودم که بذاریم قوانین مسابقه تا چند هفته ثبات داشته باشه.
باور کنید این حرفی که میزنم از روی تجربه ای هست که توی این نزدیک به 40 هفته مسابقه بهش رسیدم.
و اونم اینکه شما هر قانونی که بذارید برای مسابقه بازم چند نفری پیدا میشن که از اون قانون رضایت ندارن!
الان این نظری که شما گفتید رو من نقد میکنم و میگم که در صورت انجام این روش چه پیامدهایی داره ، بعد

اول اینکه ما این روش رو قبلا تست کردیم. با این تفاوت که دیگه اون موقع داورها نظری نمیدادن و فقط بچه ها

بعد از اون اومدیم یه گروه داوری تشکیل دادیم و در کنار اون رای و نظر بچه ها رو هم دخیل میکردیم. به این
صورت که یه درصدی از امتیاز شرکت کننده ها رو گروه داوری میداد و یه درصدی رو هم بچه ها تعیین میکردن.
فکر میکنید چه اتفاقی افتاد؟! بچه ها شاکی شدن که شما نظر بچه ها رو اصلا به حساب نمیارید و اینطوری در
اصل دارید به شخصیت بچه ها توهین میکنید که دارن وقت میذارن و نظر میدن ولی در آخر برنده ها اون کسی

چندین روش دیگه رو هم تست کردیم ولی در آخر دیدیم همین روشی که الان هست ظاهرا حداقل دردسرش کمتره!

خوب شما الان به من هم حق بدید که نتونم هر روز کلی از وقتم رو بذارم و مدام قانون رو عوض کنیم.
من الان این برام ابهام هست که آیا برنده هایی که الان توی این چند هفته داشتیم ، واقعا به ناحق انتخاب شدن؟
درکت میکنم :rose:

حق با سارا خانوم هست و جای اینکه بشینین فک کنین که قوانین مسابقه رو تغییر بدین بهتره تو مسابقه شرکت کنین که هرچه طرح ها بیشتر باشه هیجانش بیشتره و جواب زحمت هایی که سارا خانوم میکشن واسه این مسابقه رو داده باشیم. :wink:
تو داوری هم که کسی به سارا خانوم شکی نداره ؟! داره؟! نه ! خوب پس همین روش رو بزارین ادامه بده و سعی کنین تو مسابقه شرکت کنین. :)

به برندگان آخرین هفته هم تبریک می گم .
و به سارا خانوم هم خسته نباشید می گم.
همگی موفق باشید:rose:

POP2

Member
ممنون از نظری که دادید.

سلامی دوباره با کلی معذرت خواهی از شما سارا جان: :rose::rose:

من چون قبلا این رو ندیده بودم اینو گفتم شرمنده :cry: و در مورد داوری و سطح داوری اصلا هیچ شکی نیست و داوری خوب و عادلانه بوده .

راستی یه سوال کوچولو دارم میشه بگید گروه داوری از چند داور تشکیل شده ؟؟؟ شاید این سوال تکراری باشه و قبلا توی این تاپیک گفته شده اما من حوصله گشتن و خوندن ندارم .

----
نویسنده:hhhhaaaa
درکت میکنم :rose:

حق با سارا خانوم هست و جای اینکه بشینین فک کنین که قوانین مسابقه رو تغییر بدین بهتره تو مسابقه شرکت کنین که هرچه طرح ها بیشتر باشه هیجانش بیشتره و جواب زحمت هایی که سارا خانوم میکشن واسه این مسابقه رو داده باشیم. :wink:
تو داوری هم که کسی به سارا خانوم شکی نداره ؟! داره؟! نه ! خوب پس همین روش رو بزارین ادامه بده و سعی کنین تو مسابقه شرکت کنین. :)

ممنون از دوستمون:
و اما در مورد شرکت در مسابقه خدا سر شاهده خیلی دوست دارم اما واقعا سرم شلوغه و برای شرکت در مسابقه وقت نداشتم .

بازم معذرت میخوام از این پست بیجایی که زده بودم.

موفق باشیــــــــــ.
.

nima_dsnr

کاربر VIP
راستی یه سوال کوچولو دارم میشه بگید گروه داوری از چند داور تشکیل شده ؟؟؟ شاید این سوال تکراری باشه و قبلا توی این تاپیک گفته شده اما من حوصله گشتن و خوندن ندارم .
عیبی نداره گودی...
من برات میگردم!
جواب تو دو صفحه قبل

و تبریک به سه نفر.

30min

Banned
pop تا اومدم بگم که این روش قبلا انجام شده 3-4 تا پست اومدم و جواب ها گفته شد .
اما .....
سارا به یک نکته ای اشاره کرد که باعث شد باز من بیام ! :wink:
سارا من همین سئوال رو از شما میپرسم .
به نظرت در هفته های اخیر طرحی نابه جا انتخاب شده ؟
چه اول چه دوم و چه سوم !

POP2

Member
عیبی نداره گودی...
من برات میگردم!
جواب تو دو صفحه قبل

و تبریک به سه نفر.

با سلام به دوست عزیز و ممنون از راهنماییتون: من اون پست رو هم خوندم؟؟؟؟:-?

ببخشید چی شد یعنی یک نفر داره داوری این مسابقات رو به دوش میکشه چون توی اون پست سارا خانم نوشته بود همه رفتند اون تنها ست
:cry: (وای نفس کش به غیرتم برخورد)

:mad: این همه دوستای کار درست توی این انجمن هستند پس چرا کمک نمیکنند تا این همه سوال و تردید و ... نباشه.

من به نوبه خودم از کار سارا خانم راضیم و مشکلی نیست:rose::rose: :wink:
اما اگر داوران چندتا باشند دیگه این همه سوال و ... نیست .

بازم میگم از کار داوری این چند هفته ای که من دیدم خوب بوده و باز هم خسته نباشی میگم به سارا جان.

----------------

pop تا اومدم بگم که این روش قبلا انجام شده 3-4 تا پست اومدم و جواب ها گفته شد .
اما .....
سارا به یک نکته ای اشاره کرد که باعث شد باز من بیام ! :wink:
سارا من همین سئوال رو از شما میپرسم .
به نظرت در هفته های اخیر طرحی نابه جا انتخاب شده ؟
چه اول چه دوم و چه سوم !

سلام بر سیمین جون و ممنون::rose:

راستی اگه میشه بدون پرده بگو کدوم مسابقه تا ما هم ببینیم واقعا درسته یا نه و این همه اشاره و چشمک زدن واسه چیه !!!! ؟؟؟؟؟:wink:

30min

Banned
من فقط سئوال پرسیدم .
اون چشمک ها و علامت های سئوال رو دیگه شما باید تشخیص بدین که چیه !!! ( مثل همین ) :wink:
معمولا هم تو پست های من دیده میشه .
pop اینقدر دنبال دردسر نگرد پسر جان . :wink:

POP2

Member
من فقط سئوال پرسیدم .
اون چشمک ها و علامت های سئوال رو دیگه شما باید تشخیص بدین که چیه !!! ( مثل همین ) :wink:
معمولا هم تو پست های من دیده میشه .
pop اینقدر دنبال دردسر نگرد پسر جان . :wink:

سیمینی منم یکی از همون چشمکها واست زدم اینم گفتم تا یکم بازار داغی کنیم :lol:
اینم یکی از همون چشمکها:wink:

راستی این هم یک دیگه :wink:

دیگه میخوای ، اگر خواستی بگو مجانی برات میفرستم توی پیغام خصوصی.
حالا اگر دوست داری اینم دوتا دیگه: :wink::wink::wink:

:lol::rose:

GFX Master

30min جان لطفا اگر ابهامی در مورد هر یک از مسابقه ها دارید بطور شفاف بگید تا در موردش بحث کنیم.

hamid

Well-Known Member
دیگه قدیمیا شرکت نمیکنن ، تعدادشونم کم شده، پستشم قفله
یادش بخیر چه شورو حالی بود وقتی پستش باز بود :دی
تا 50 تا پستم جلو میرفت
حالا خانو سارا من واسه شما یه قانون اسپام فرستادم واسه همین ولی جوابی نیومد

30min

Banned
سارای عزیز سئوال من که شفاف هستش .
من میگم به نظر شما در این چند مسابقه آخر مثلا 10 مسابقه آخر طرحی انتخاب نشده که به نظرت حقش نبوده ؟ ( دیگه علامت تعجب نمیزارم که واسه pop ابهام ایجاد نشه )
فقط میخوام نظرت رو بدونم .
آیا شده از روی این متدها نمره بدی بعد به نظرت بیاد که کاش فلان طرح اول میشد ؟
تشکر .

POP2

Member
سیمینی حالا علامت تعجب رو برداشتی ، ناقلا چرا چشمکها رو نذاشتی. :wink::cool:

حالا از این حرفها که بگذریم ، حالا اومدیم و یه اشتباه هم توی نمرات شده ؟! (علامت ؟! برای سیمین جان) دیگه که کاری نمیشه انجام داد پس بهتره بیخیال شیم و فکر مسابقه هفته آینده باشیم تا با یه طرح کاردرست تمام اما و اگرها رو از بین ببریم.:neutral:

من چقدر بیکارم ... من چقدر بیمارم ...
واسه این حرفها ... وقتم و میزارم ...
باختم این هفته ... بازم خوشحالم ...
...
( حالا نمیخواد شما واسه ما شاعری کنی:snap:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا