مسابقات هفتگی طراحی Signature

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سارا خانم من روی تصویر توی امضاتون کلیک که میکنم میره توی تاپیک مسابقه ای که مربوط به هفت سین هست . لطفا اصلاحش کنید من طرحم رو ساختم ولی نمیدونم مسابقه تموم شده یا نه

30min

Banned
سلام .
منم از این هفته هستم .
امیدوارم مسابقه خوبی بشه .
مطمئنا با حضور من سطح مسابقه خیلی میره بالا !!! :lol:
راستی یعنی اگه یکی در مورد دوربین Canon طرح ایجاد کنه قبول نیست ؟!؟! :wink:
مدیر جان خسته نباشی .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مرسی 30min جان. نه دیگه باید حتما نیکون باشه! :دی

خوشحالم میشم شما رو هم توی مسابقه ببینیم.

آخرین ویرایش:

30min

Banned
سلام .
راستش نمیدونم چرا کسی اینجا پستی نزده در هر صورت من شروع میکنم .
اول از همه تبریک میگم به خانم سیمین که اول شدن ! :shock::lol:
بعد هم تبریک میگم به zagomago و Western که دوم و سوم شدن .
معمولا در اینجا بحث به حاشیه میرفته در مورد طرح ها تا بحال اما من پیشنهاد میکنم ازین به بعد هر کدوم از بچه ها بیان و اینجا در مورد طرح هاشون توضیح بدن و نظراتشون رو بگن در مورد طرح های شرکت کرده .
با توجه به متوسط تعداد شرکت کنندگان فکر نمیکنم زیاد شلوغ بشه و محیط جالبی خواهد شد .
من با طرح خودم شروع میکنم .
طرح من ( طرح شماره 3) ایدش اینطوری اومد تو ذهنم که رفتم تو گوگل و سرچ کردم نیکون برای گرفتن یک طرح دوربین باکیفیت ( یا پیدا کردن یک طرح آماده :wink: )
خلاصه 2-3 صفحه رفتم و تو یکی از صفحات یک عکس از زیر دریا دیدم که به ذهنم رسید که میشه دوربین بیفته تو آب ؟!
اینطوری شد که بکگراند طرحم پیدا شد .
بعدش با توجه به آموزش هایی که در TopSecret دیده بودم ( یادش گرامی باد ! ) نور و حباب ها رو اضافه کردم .
بعدش هم که سایه های دوربین و همچنین نور فلاش که یه حالت فانتزی داره به نظرم .
رنگ دوربین رو هم تغییر دادم که مشخص بشه که توی آب هستش و یک سری تغییرات جزئی .
در ضمن یک سری کد و رمز و راز هم درش هست ( قابل توجه بعضی از دوستان :wink: ) هر کی پیدا کرد شماره حساب بده تا 100000000 دلار واریز کنم .
در آخر هم یک شعار بداهه ساختم واسه Nikon که این هستش : Anything , AnyWhere که به طرح هم میخوره .
بعد هم فرستادم برای سارای عزیز .
این بود داستان شکل گرفتن طرح من با تمامی جزئیات .
از سایر دوستان دعوت میکنم تا مسابقه بعدی شروع نشده بیان و داستاناشون رو بگن :wink: .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

30min

Banned
راستی یک چیزو نگفتم من اولین طرحی که زدم یک طرح بود مثل طرح مگاویو که به جای سر یک نفر دوربین گذاشتم . چون قبلا تو یک مجله دیده بودم که به جای سر یک نفر مانیتور گذاشته بود !
و من خودم از بین طرح ها طرح 6 رو دوست دارم . به نظرم خوب کار شده .
بچه ها هم اگر خواستن نظر بدن بگن که کدوم طرح رو میپسندن .
خلاصه دیگه راه بندازین ببینم چی میشه :wink:
خوش باشید دوستان .

MEGA WAVE

Active Member
در ضمن یک سری کد و رمز و راز هم درش هست ( قابل توجه بعضی از دوستان :wink: ) هر کی پیدا کرد شماره حساب بده تا 100000000 دلار واریز کنم .
30.gif

یکی طلبت !

راستی یک چیزو نگفتم من اولین طرحی که زدم یک طرح بود مثل طرح مگاویو که به جای سر یک نفر دوربین گذاشتم . چون قبلا تو یک مجله دیده بودم که به جای سر یک نفر مانیتور گذاشته بود !
19.gif
26.gif

2 تا طلبت !!

=============================

یه مسئله ای که هست و سارای عزیز بنظرم خوبه بهش توجه بشه لی اوت طرح به عنوان امضا هست ( فرم امضا که با بدنه فروم ارتباط برقرار میکنه ! ) که میتونه یه بخشی از آیتم ایده حساب بشه .

منظورم اینه که پطوره که یه آیتم رو به این موضوع قرار بدید که فرم لی اوت طرح برای امضا چطوری هست

الان اکثراً تصویر سازی رو توی فرم مستطیل که اندازه طرح هست انجام میدن.

اما خوب از اونجایی که این طرح ها به عنوان امضا قراره استفاده بشه این موضوع فرم کلی طرح ( ایجاد ارتباط با بدنه فروم ) میتونه موردی خیلی مهمی توی جلوه دادن طرح باشه

فقط در حد پیشنهاد بود البته ...

شاد زی

amir_eng

Member
منم که خدایی شانس شرکت در این مسابقه رو ندارم هر وقت اومدم شرکت کنم یه چیزی شد

قبل عیدم که سایت ف... شد و طرحم رو دستم موند،امیدوارم لااقل یک هفته بتونم شرکت کنم

طرحای بچه ها هم که هفته به هفته زیباتر میشه تبریک به تمامی برنده ها

aghanaser

Member
با سلام
به همه شركت كننده ها تبريك ميگم.مخصوصا30min ....
فكر ميكنم اون فلاش روي دوربين توي فتوشاپ نصب شده....
نميدونم من چرا به جاي پيشرفت روز به روز پسرفت مي كنم...
.:sad:
موفق باشيد

majid_a95

Active Member
سلام
من هم به نفرات 1و2و3 به خصوص 30مین خانوم تبریک میگم که نیومده کولاک کردن.....!!:shock:
ولی جدا به نظر من(یک اماتور) هم ایده جالب بود و هم قدرت اجرا بسیار خوب بود که به نظر من دومی تاثیرش بیشتر بوده روی موفقیت در این طرح!! :rose:
:rose:

nima_dsnr

کاربر VIP
بدون اغراق میگم این بار سطح کیفی کارا شدیدا رفته بود بالا...
کارای جالبی دیده میشد که نشون از پیشرفت بچه ها تو پتوچاپ داره
:-< اگه شد هفته دیگه میخام سطح مسابقه رو ببرم بالاتر :neutral:
:green:
تبریک به برنده های این هفته یادم رفت.
تبریک به هر سه نفر
موفق باشید

30min

Banned
منم تبریک میگم به هر سه نفر به خصوص نفر دوم سیمین خانم !!! :lol:
خیلی طرح های قشنگی رو دیدیم .
راستی من یک سئوال دارم .
یعنی در اصل 2 تا سئوال دارم که دومی بستگی به اولی داره ( من که خودم نفهمیدم چی شد !)
خانم سارا میشه داورهای مسابقه رو معرفی کنید ؟
نمیدونم معرفی شدن یا نه ولی من نمیشناسم . بگین تا آشنا شیم باهاشون .
خوش باشید و سرفراز ایرانی باشید و پایدار ( این رو از تلویزیون یاد گرفتم :wink: )

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
من هم به همه ی دوستان که شرکت کردن تبریک میگم امیدوارم باز هم ببینمشون توی مسابقه
منم وقت کردم حتما شرکت میکنم این هفته

موفق باشید

Saeed

Well-Known Member
منم به نوبه ی خودم به داوران و برنده ها و تمامی دوستانی که شرکت کردند :rose:

سلام
با تشکر از تمامی دوستانی که شرکت کردن و تیم داوری و سارا خانوم:rose:

به نفرات برتر هم تبریگ میگم . سیمین زیاد خوشحالی نکن منم 9 امتیازی هستم الان باید کمیته داوران تصمیم بگیرن:green::oops::lol:

شاید منم جز این 3 نفر بشم:lol: :green:. مجموع امتیاز من میشه 9 که سارا خانوم نوشته 8 بیاد ببینیم چی ماجراش ؟:wink:

آخرین ویرایش:

30min

Banned
عیب نداره من همینجا انصراف خودم رو اعلام میکنم و مارشال رو به عنوان نفر دوم به جای خودم ! برمیگزینم . جدی میگم به خدا .
قصد دوره هم بودن ( جمله کلیشه ای ) . :wink:
ولی خدایی من تنها قصدم اول شدن هستش و اصلا هم از ابرازش نمیترسم و در ضمن دوم و سوم رو دوست ندارم !!!! :shock:

majid_a95

Active Member
سلام
با تشکر از تمامی دوستانی که شرکت کردن و تیم داوری و سارا خانوم:rose:

به نفرات برتر هم تبریگ میگم . سیمین زیاد خوشحالی نکن منم 9 امتیازی هستم الان باید کمیته داوران تصمیم بگیرن:green::oops::lol:

شاید منم جز این 3 نفر بشم:lol: :green:. مجموع امتیاز من میشه 9 که سارا خانوم نوشته 8 بیاد ببینیم چی ماجراش ؟:wink:
سلام
اشتبا نمیکنی دادا؟؟:shock::wink:
مگه طرح شماره 7 نیس واسه شما؟؟
(ایده : 1.5) (پرداخت و اجرای دقیق : 1.5) (پایداری به موضوع : 2) (رنگبندی مناسب : 1) (رعایت تناسبات گرافیکی : 2)

=8
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rose:

GFX Master

مارشال درست میگن. من یه اشتباهی کرده بودم توی وارد کردن نمرات آیتم ها که الان درستش کردم.

عیب نداره من همینجا انصراف خودم رو اعلام میکنم و مارشال رو به عنوان نفر دوم به جای خودم ! برمیگزینم . جدی میگم به خدا .
قصد دوره هم بودن ( جمله کلیشه ای ) . :wink:
ولی خدایی من تنها قصدم اول شدن هستش و اصلا هم از ابرازش نمیترسم و در ضمن دوم و سوم رو دوست ندارم !!!! :shock:

سلام

شما لطف دارین . من شوخی کردم . انشاءالله همیشه اول بشی:). و هدف من هم دور هم بودن و محک زدن خودم تو طراحیه (و گرنه من به حد نصاب امتیازی که میخواستم رسیدم ) و بخاطر این شرکت میکنم که دور هم باشیم و از تجارب هم استفاده کنیم . و سارا خانوم لطف کردن توضییح دادن.

با تشکر:rose:

GFX Master

البته مارشال جان کسایی مثل شما که به 50 امتیاز رسیدن بازم میتونن 50 امتیازی بشن!

هیچ محدودیتی برای هیچکس وجود نداره. شما میتونی هر چند بار 50 امتیازی بشی!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا