مرجع رایگان و کامل برنامه mmb

torist

Member
با سلام خدمت همه دوستان
من هر کاری می کنم صفحات دانلود باز نمی شود
یکی از دوستان لطف می کنه از مدیا فری لینک بده
یا یه لینک مستقیم بدون فیلتر
با تشکر
یا علی

silvercover

کاربر متخصص
با سلام خدمت همه دوستان
من هر کاری می کنم صفحات دانلود باز نمی شود
یکی از دوستان لطف می کنه از مدیا فری لینک بده
یا یه لینک مستقیم بدون فیلتر
با تشکر
یا علی

به این سایت برین:
http://rapidbaz.com

بعد این لینک رو بهش بدین:
http://rapidshare.com/files/262278711/MMBBook_by_silvercover.zip

بعد این سایت به شما لینک مستقیم میده.

asa.graphic

Well-Known Member
سلام
بازم تاکید میکنم کارتون فوقولادس .....
اما چندتا نکته ریز دیدم دلم نیمد نگم !

پیوست ها

• xx.jpg
    xx.jpg
    408.5 کیلوبایت · بازدیدها: 13

reza zareie

Active Member
من اين كتاب رو خيلي وقته دانلود كردم اما اصلا از آقا حامد تشكر نكردم .
واقعا كار فوق العاده اي انجام دادي آقا حامد و اين كار هر كسي نيست كه حدود 300صفحه آموزش يه نرم افزارو بنويسه بعد رايگان
واسه دانلود بذارين . واقعا جاي تقدير داره . من تنها كاري كه بلدم يه تشكر ساده هست :cry:

constantine470

New Member
سلام اگه فایل word این آموزش رو قرار بدی خیلی ممنون می شیم . بخاطر اینکه به عنوان یه پروژه open source ازش به نحو احسنت استفاده کرد. مثلا صفحه بندی . آموزش multimedia الیته به شرط حفظ خاصیت open source بودنش .

NicSoft

Active Member
با تشکر از silvercover که این کتاب را تهیه کردند و زحمت زیادی کشیده اند

اما بدون ایجاد امنیت برای فایل های این نرم افزار و بالا بردن امنبتش این کتاب مثل کتاب داستانی می مونه که وقتی تمومش می کنی به خودت می گی چرا وقتم و صرف خوندن این داستانی کردم که هیچ نفعی برام نداره .

منظورم این نیست که این بده یا ... چیزه بسیار خوبیه اما به زحمتش نمی ارزه
چون من مثل شما silvercover شاید خیلی کمتر حدود 6 ساله که وقتمو واسه این نرم افزار هدر دادم اگه رفته بودم حتی vb یاد بگیرم هم بهتر بود

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
حامد جان واقعا عالیه
nic soft هم درست میگه اما هرکسی یه عقیده ای داره
بنظرم بهتره هرچه سریعتر کتاب رو به چاپ برسونی
من یه چند وقت پیش نمیدونم دقیقا از کجا بود ولی یادمه اینو لینک داده بود فکر کنم یکی از سایت های دانلود بود

silvercover

کاربر متخصص
بنظرم بهتره هرچه سریعتر کتاب رو به چاپ برسونی
من یه چند وقت پیش نمیدونم دقیقا از کجا بود ولی یادمه اینو لینک داده بود فکر کنم یکی از سایت های دانلود بود

زمان این کار خیلی وقته گذشته. چون مدت هاس این اثر رایگان منتشر شده و دوم اینکه بیلدر دیگه نسخه جدید و ارتقایی نخواهد داشت و تولیدش متوقف شده.

حامد جان سلام
کارت فوق العاده بود من خودم به سختی داشتم متون بیلدر رو ترجمه میکردم یک سوال با خواندن این کتاب به مهارتی میرسم که بی تونم با بیلدر یه پازل طراحی کنم
یا هر برنامه ای
ایا میتونم مثل برنامه فلش منو ه ای چرخان و طراحی کنم مثلا منویی که در محیط برنامه شناور باشه و با کلیک بر رو ی آن از حرکت باز استه به طرف جلو زوم بشه و با کلیک بر روی اون
به صفحه مورد نظر بره
ممنون میشم از راهنماییت

silvercover

کاربر متخصص
کارت فوق العاده بود من خودم به سختی داشتم متون بیلدر رو ترجمه میکردم یک سوال با خواندن این کتاب به مهارتی میرسم که بی تونم با بیلدر یه پازل طراحی کنم

بله.

ایا میتونم مثل برنامه فلش منو ه ای چرخان و طراحی کنم مثلا منویی که در محیط برنامه شناور باشه و با کلیک بر رو ی آن از حرکت باز استه به طرف جلو زوم بشه و با کلیک بر روی اون

تقریبا بله. این مورد لزوما ربطی به بیلدر نداره. چون بیلدر از نظر گرافیکی برای ساخت منوهای جذاب آنچنان غنی نیست. با این حساب با کمک برنامه های گرافیکی دیگه منوها رو میسازن و در بیلدر
ازش استفاده می کنن.

جدیدترین ارسال ها

بالا