مرجع رایگان و کامل برنامه mmb

باغبان

New Member
سلام

خسته نباشید دوست عزیز از اموزشی که گزاشتید نهایت قدردانی رو دارم و براتون اروزی موفقیت هر چه بیشتر رو دارم من هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد این برنامه ندارم ولی برای اولین بار این مقاله اموزشی شما رو دانلود کردم و امیدوارم با مطالعه اون بتونم به اهدافی که دارم برسم با تشکر

باغبان

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
من کجا بودم تا حالا !!!!!
این کتاب و تو وبلاگت دیدم. ولی نتونستم دانلود کنم.
واقعا دکمه تشکر و زدن پست برای تشکر برای قدردانی از زحمات شما در زمینه ارتقای mmb کافی نیست.

بنده در جریان زحمت های شما برای انتشار کتاب هستم و بودم.

موفق ، موید و سربلند باشید....

silvercover

کاربر متخصص
آقا سامان شما با یکی از برنامه های دانلود منجر سعی کردی تست کنی؟ یا با دانلودر خود مرورگر خواستی دانلودش کنی؟

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
حامد جان منظور من از نتونستن ، این بود که وقت نکردم دانلود کنم نه اشکال در لینک.

موفق باشید...!

blue_rays

Member
سلامو خسته نباشيد به حامد عزيز براي اين همه تلاشي كه براي اين كتاب انجام دادن.:oops:
كتاب بسيار جالب و كامليه و در كل ميتونم بگم كتابي به جامعي و خوبيه اين نديدم تا حالا در مورد ام ام بي نوشته شده باشه. كارت عالي بود.:)
اينو حتمآ چاپ كن چون نه تنها در آمد بسيار خوبي داره بلكه افراد بيشتري ميتونن از اون استفاده كنن.
پس حامد جان حتمآ اين كارو كن وگرنه دليلي نداره كه چاپش نكني مگر اينكه نخواي دست بقيه بيفته:D
ولي خيلي سخاوت به خرج دادي. من بعد از دوري چند ماهه از فوروم اومدم و با اين شاهكار مواجه شدم. البته بايد بگم ام ام بي يه ذره يادم رفته:sad: . وقت تلف نكن يه دفعه ديدي چاپ شده و خودت خبر نداري.:D

باي:rose:

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
سلام حامد جان بهت تبریک می گم .اول بخاطر پشت کارت دوم بخاطر علمت .دیشب داشتم با یکی از بچه ها در مورد شما بحث می کردم که گفتم فکر کنم ویندوز رو هم بتونه با mmb در بیاره.در کل خیلی کارت درسته.من می تونم کمک کنم چاپکنی کتابت رو دوست داشتی بهم یه خبری بدده . یکی از اقوام نزدیک کارش چاپ و نشر کتاب هستش.موفق باشی

سلام با تشكر از زحمات و پشتكار شما متاسفانه من هم نتوانستم آنرا دانلود نمايم لطفا راهنمايي بفرماييد متشكرم

patil

Member
به دلیل دانلود زیاد کاربران، پهنای باند ماهانه سرور تموم شده که بایستی یک روز دیگه تا اول ماه میلادی بعدی صبر کنید که بتونید دانلودش کنید.
عزیزم منم خواستم دانلود کنم نشد این 2 ، 3 روزه میخوام دانلود کنم نشد
اگه یکی از دوستان بزرگواری کنه و تو یه سرور دیگه آپلود کنه واقعا ممنون میشیم

Silver PC

Well-Known Member
مثل اینکه شما خوب به حرفای حامد جان توجه نکردی
آپلود در سرورهای دیگه از نظر ایشون مجاز نیست

patil

Member
سلام pass_royal ببخشید هواسم نبود دیگه تکرار نمیشه
و یک خسته نباشید جانانه به آقا حامد گل خودمون به خاطر کتابشون که واقعا عالیه
و شرمنده به خاطر اینکه افتادین تو زحمت واقعا ببخشید حامد جون
و مرثی از اینکه خیلی زود جوابم رو دادی :rose:

silvercover

کاربر متخصص
لطفا روش دانلود را بنويسيد من مشكل دارم

شما کافیه روی لینک کلیک کنید تا صفحه مربوطه بیاد. در ادامه روی دکمه Free User کلیک کنید تا به صفحه بعدی هدایت بشید. بعدش صبر کنید تا تایمر نمایش داده شده صفر بشه و دکمه سورمه ای رنگ دانلود ظاهر بشه که نهایتا شما باید روش کلیک کنید تا دانلود آغاز بشه. توجه کنید که در این حالت Free User شما برای دانلود نمیتونید از برنامه هایی همچون Flash Get و ... استفاده کنید و باید با استفاده از مرور گر فایل رو دانلود کنید. اگر هم کسی مشکل داره و نمیتونه اینطوری دانلود کنه از سایت www.rapidbaz.com برای انتقال فایل به سرور دیگه و دانلود با دانلود منجرش استفاده کنه.

JavidX

Apadana Developer
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان

میخوام یه انتفاد رو مطرح کنم... MMB از نظر راحتی راحته و امکانات خوبی رو داره. یکی از امکانات فوق العادش پلاگین ها هستند. من خودم حدود 5 سال با این نرم افزار به طور حرفه ای کار کردم. ولی فکر نمی کنید که بعضی امکاناتش حتی با پلاگین هم نمیشه اضافه کرد؟ به عنوان مثال، نمیشه سرعت کندش در Embedded files رو حل کرد؟ حتی بیشتر از 2 مگ!! یا مثلا بیشتر از 5 شکل کرسر (Cursor) دلخواه استفاده کرد؟ ... یا این مشکل به هم ریختن شکل cursor با کلیک روی یک شیء رو حل کرد؟... یا پروژه هایی ساخت که هم از page و هم از dialog (کادر محاوره ای) پشتیبانی کنند؟؟... چقدر مشکل دیگه بگم ؟؟ برا همین بود که رفتم سراغ دلفی... الان هم دارم یه نرم افزار قوی تر از mmb درست می کنم که تمام این مشکلات در اون حل شده. تا حالا 60% تموم شده. مهم تر از همه نه تنها خودش پلاگین داره، بلکه از پلاگین های mmb پشتیبانی میکنه... ولی الان اطلاعات بیشتر نمیدم تا کامل درست بشه. تا حالا هم حدود 10 ماهه که دارم روش کار می کنم.

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا