مدیریت حرفه ای ! احترام متقابل ؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

winsent

Banned
با سلام.
من از آقا عرفان، سارا خانم و دیگر کاربران که با حرفام یا نوشته هام ناراحتشون کردم معذرت خواهی میکنم و امیدوارم من رو ببخشند.
با تشکر

عرفان = ماندانا = سارا = :rose:

30min

Banned
خوب جواب نمیدید وقتی هم که جواب میدید همه با هم حالا من چطوری نقل قول کنم ! :wink:
اول SPD عزیز صحبت های شما رو تا حدی قبول دارم اما یک چیز رو باید قبول کنید اون هم اینه که اینجا انجمن مجازی هستش و شاید خیلی ها خیلی ها رو نبینن و خلقیاتشون رو نشناسن ! پس طرز صحبت هر کس نشان از شخصیتش داره و بس .
ممنون از نظرت .
یک بار این جمله رو بخونید، کجای این جمله بی احترامی به شخصی شده، شخصی رو زیر سوال برده ؟
بعد همین جمله رو با جمله ای که خودتون توی صفحه قبل نوشتید مقایسه کنید ؟
من در کمال احترام و آرامش این نوشته رو پست کردم، حالا اگر شما از این نوشته برداشت شخصی میکنید این مشکل شماست.
عرفان من که دیگه بچه نیستم خوشبختانه ادبیات رو هم پاس کردم و این جمله شما یک جمله دور از ادب هستش واقعا برام عجیب که هنوز این رو نپذیرفتی .... میخوای نظرسنجی بزاریم !
اقلا میگفتی کدوم قسمتش دور از ادب هستش که دیگران هم متوجه بشن .
مطلبی که شما مطرح کردید در مورد اسپانسر هست، من به هیچ وجه اجازه نمیدم کاربری به اسپانسر مسابقه ای که ما ان را راه انداختیم توهین یا بی احترامی کنه، چطور شما با دو خط نوشته احساس کردید بی احترام ترین حرفها نصیب شما شد ولی اسپانسری که این همه حرف زدید کوچکترین پست یا اعتراضی نکرد ؟
عرفان حرف میزنی با دلیل و مدرک باشه .
ایشون به من گفت پولکی و کسی که به خاطر پول شرکت کرده ! این یک تهمت هستش که شما به راحتی از کنارش میگذری .
نمیدونم شما فقط به فهش و ناسزا میگین توهین ؟ ایشون داری نسبتی به من میده که وجود نداره .
حالا که ادعا میکنی میخوام بی احترامی من به اسپانسرتون رو هم نقل قول کنی ... این هم تهمت دیگه ای هستش که شما داری میزنی
.
ناشیانه ترین عمل رو انجام دادید، تاپیک مسابقه رو با یک گفتگوی انتقادی از مدیران اشتباه گرفتید ؟ آیا اونجا لیاقت یک اخطار رو داشتید ؟ به خاطر برهم زدن نظم تاپیک ؟
اینم تهمت دیگری هستش که دارید میزنید خوب سئوالی که پرسیدم هنوز پاک نشده ها .... وگرنه چه حرف هایی در میاوردی واسه من !
اولین پستی هم که پاک شده مال خود شما هستش فکر میکنم که اونطور پاسخ دادید به من ... همه چی گویاست .
نگاهی به خودتون بندازید، به اطراف خودتون، شما اینجور که مشخص شده با زمین و زمان مشکل دارید بعد هر دفعه به شخصی گیر میدید این شد منطق ؟
الان همون حالت آرام و متین رو دارید که میگفتین دیگه نه ؟
منم مثل سارا هستم . اگه حق با من باشه کوتاه نمیام ! اگه این صفت شایسته هست برای مدیر خوب برای کاربر هم هست چه فرقی میکنه آخه ؟
خوب این از مسائلی که عرفان مطرح کرد و نشون میده ایشون هنوز توهین ها و ادبیات غلطی رو که استفاده میکنه نپذیرفته .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا نوبت سارای عزیز :wink:
در مورد پاک کردن پستها هیچ حرفی نمیزنم. چون کوچکترین شکی در درست بودن اون کار ندارم.
یکی از مشکلاتش اینه که من نمیتونم نقل قول کنم و مدیر شما میتونه .
یکی دیگه از مشکلاتش اینه موضوع اصلی بحث که پست عرفان بود پاک شده !
و .......
همونطور که گفتم اینکار برای تلطیف اوضاع مناسب بود اما از لحاظ حرفه ای غلط بود .
از این موضوع بگذریم حالا که شما پاک کردی و هر کی هم هر چی بگه پست ها برنمیگرده ... این نیز بگذرد .
حتی اگر 100 تا اعتراض هم داشته باشید با جون و دل گوش میدم و اگر حس کنم واقعا این ایراد در من هست با شهامت تمام
میپذیرم و خودم رو اصلاح میکنم! ولی این موضوع رو توش شک نکنید که زمین و آسمون اگر به همدیگه برسن ، وقتی حس کنم
حرفم درسته ، از حرفم کوتاه نمیام.
سارا این خصوصیت در من هست و من به این خصوصیتتون احترام میزارم و خوشحالم که همچین مشخصه ای در شما هست و انتظار دید متقابل هم از شما دارم .
الان اگر من بگم که شما توی این جمله به من بی احترامی کردید و منظور شما رو از اون 3 نقطه ی آخر بد برداشت کردم چه
جوابی در قبالش به من میدید؟؟
خوب اگر ادبیات فارسی رو خونده باشید یکی از تعاریف برای سه نقطه داستان یا روایت یا جمله ای هست که مشخصه و نیازی به نوشتنش نیست .
من در اینجا گفتم بعضی کارهاتون منطقی هستش اما بعضی .... . خوب این یعنی بعضی کارهاتون منطقی هست و بعضیهاشون غیر منطقی هستش البته از نظر من . توهین که نیستش ایشالله ؟ :wink:
این حرفتون هم نشون دهنده ی یکی از خصوصیات شما یعنی عجول بودن و بررسی نکردن هست.
شما از کجا میدونید که من این موضوع رو دنبال نکردم؟؟ شما من یا عرفان رو قبول ندارید. ماندانا رو که قبول دارید؟
از ماندانا بپرسید که آیا من این موضوع رو بصورت خصوصی با ماندانا و خود عرفان مطرح کردم یا نه؟
شما در مورد بنده چی فکر میکنید؟ فکر میکنید 2 روزه اینجا عضو شدم و تازه دارید به من کارهام رو یاد میدید؟؟؟؟
نه اتفاقا من شما رو هم قبول دارم با مانی هم صخبت کردم اما چیزی که برام جالب هست اینه که مدیر شما داره علنا به من توهین میکنه اونوقت شما میری در پیغام خصوصی دو نفره بهش اخطار میدی !
باید علنا اعلام بشه که اگر من با مانی هم صحبت نکنم بتونم متوجه بشم حرکت شما مدیر بزرگوار و قدیمی در مقابل این حرکت چی بوده ؟
من به عنوان یک کاربر تشکر شما رو میبینم در زیر پست ایشون که گویای همه چیز هستش .
در مورد یاد آوری هم اگر یادت باشه در بخش نظرخواهی مسابقه امضا هم من به شما پیشنهاد کردم اما نمیدونم چرا اینقدر با پیشنهاد مشکل داری ؟ بابا همه قبول دارن شما قدیمی و کاربلد هستی .
این مورد هم برام جالب بود! شما یکی 2 نمونه از پیغام خصوصیهایی که میگید به من زدید و من جواب ندادم رو همینجا بنویسید
تا منم متوجه منظورتون بشم!
میبینی که مدیرهای قدیمی هم حرکات غیر حرفه ای انجام میدن .
مثلا علنی کردن پیغام های خصوصی در پست عمومی که کار واقعا عجیبی هستش .
از این بگذریم من پیغام هام رو چند روز پیش پاک کردم اما اینطور که گفتین مثل اینکه امکان Recover کردنشون هست پس من حتما میخوام اینکار رو بکنید تا من پیغام هایی رو که پاسخ ندادید رو بهتون نشون بدم .
تا اونجایی که یادمه دوتاش وقتی بود که به من گفتید حرکت بچه گانه کردم ! ( نمیدونم شما مدیرا چرا همه حرکات رو بچه گانه میدونید ! )
یکیش هم در مورد یکی از کاربرا بود که هر چی خواست واسه من فهش و ناسزا نوشت در پیغام خصوصیم و شما کوچکترین پاسخی ندادی !
سارای عزیز من به هیچ وجه حاظر نمیشم برای احقاق حق دروغ بگم و دست به دامن همچین مسائلی بشم .
در آخر هم باید عرض کنم که اسم واقعا مناسبی رو برای تاپیک انتخاب کردید. مطمئن باشید احترام باید متقابل باشه.
وقتی یک یوزر پیشینه ای داره که توی انجمن مدیران چندین بار در موردش بحث شده و قسمت اخطارهای دریافتیش از اکثر انجمن ها
کارت داشته ، پس مفهومش اینه که اون یوزر فقط با من نوعی مشکل نداره و اکثر مدیرا از دست شاکی هستن. منظور من فقط شما
نیستید خانم سیمین. خیلی از دوستانی که الان دم از بی احترامی شنیدن میزنن هنوز نمیدونن که خودشون با رعایت نکردن قوانین
انجمن دارن بزرگترین بی احترامی رو میکنن و نتیجه اش میشه چند بار بن شد یا چند بار کارت گرفتن و ...!
من متوجه نشدم این مطالب یعنی چی ؟!
من به شخصه کلا دو تا کارت گرفتم و واقعا واسم جالب که یکیش واسه پست اشتباهی بود که زدم ! یعنی واسه پست اشتباه به من کارت دادن !
یکیش هم اومدم واسه مسابقه SpeedModeling امضا درست کنم سایزش بزرگ بود بازم بهت کارت دادن !
در مورد بحث مدیران هم نمیدونم چی بوده اما بگید تا من هم بدونم البته اگه در مورد من بوده .
در کل منم امیدوارم این تاپیک به یه نتیجه ی مثبت برسه تا حداقل من به شخصه متوجه ی این موضوع بشم که واقعا بعد از 4-5 سال
فعالیت توی این سایت چطور شده که توی این چند وقته ی اخیر به یه آدم مشکل دار و پر از اشتباه و ... تبدیل شدم!!؟
سارا منم امیدوارم گرچه با این شرایط که هنوز عرفان اعتراض اصلی من رو نپذیرفته زیاد امیدوار نیستم و ارجاع میدم که مدیران کل حتما رسیدگی کنن .
اما مطمئن اشخاص زیادی هستن که با برخورد های مدیران مشکل دارن که عده خاصی که شما اونها رو غیر منطقی و بچه گانه گاها میخونید مثل من میان و اعتراضشون رو نشون میدن .

فقط یک مورد رو میخوام اینجا روشن کنم .
بارها دیدم که شما و عرفان و سایر افراد با سابقه فروم دم از سابقه چندین ساله در فروم میزنید و گاها کارهاتون رو از روی تجربه و بی عیب و نقص میخونید .
از کارهای مفید و پایه ای که در انجمن انجام دادید تشکر میکنم و مطمئنم که خیلی ها از شما خیلی چیزها یاد گرفتن .
اما باید این رو هم بگم که قاطی کردن این مسائل با این تاپیک به نظرم موضوعیت نداره چون رفتار اینجا ملاک هستش .
این کیفیت کار هستش که ملاک هست سارا نه کمیت !
من خودم فقط یک سال هست که اینجا عضو هستم و تازه به پست 1000 رسیدم و دیگه آخرای کارم در انجمن هست .
این رو بدونید که اگر سیستم مناسبی بیاد و نسبت ها رو بررسی کنه من از خیلی از افراد با سابقه این فروم مفید تر بوده باشم حتی خود شما ! شک نکن سارای عزیز .
اما مدام نمیام بگم که من برای فلان کاربر این کار رو کردم برای فلان کاربر اونکار رو کردم مجانا این کار رو برای فلانی کردم و ...... چون ارتباطی به تاپیک نداره .
در انتها هم موضوعی که داره کم رنگ میشه اعتراض من نسبت به اسپانسر مسابقه هست .
نمیدونم ایشون چون اسپانسر هست و اولین بار هست که به این شیوه مسابقه رو برگزار میکنه هر چی بخواد میتونه بگه ؟
من نسبت به ایشون و رفتارشون شکایت دارم که البته مانی عزیز هم این موضوع رو تایید کرد .
به شخصه میخوام با ایشون برخورد بشه .
امیدوارم که حق هیچ کس پای مال نشه .
موفق باشید .

• Like
Reactions: SPD

SPD

Member
با سلام.
من از آقا عرفان، سارا خانم و دیگر کاربران که با حرفام یا نوشته هام ناراحتشون کردم معذرت خواهی میکنم و امیدوارم من رو ببخشند.
با تشکر

عرفان = ماندانا = سارا = :rose:

شرمنده آقا وینسنت نمیخوام این موضوع کش بدم اما اینطور معذرت خواهی شما یعنی اینکه واقعا آقا عرفان حرفی زده و شما دوست ندارید این حرف ها رو بگید و به سادگی دارید میگذرید .
ما همه مشتاقم که واقعا بدونیم این عرفان چه چیزی به شما گفته ؟

این موضوع یه موضوعی خیلی ساده ای نیست که راحت بشه ازش گذشت ؟
نه تنها من بلکه همه کاربران و مدیران واقعا الان نسبت به عرفان و این موضوعی که پیش اومده خیلی حساس شدیم ... میخوام بدونم اگه عرفان این حرفا و توهین هایی رو زده حتما باید از طرف مدیریت کل جوابگو باشه ...:snap:

یا اگر شما از روی احساس و ناخواسته این حرف ها رو زدید دلیل این حرفتون رو بگید و هدفت از این کارتون یعنی چی ؟ :mad:
چرا دوست دارید خیلی راحت با برخی کلمات بازی کنید و باعث بشید که یه شخصی پیش دیگران خراب کنید .
( جداً میگم باید مدیران کل با این موضوع به طور سخت برخورد کنن . )
:rose:

mostafa_cs

Well-Known Member
نه تنها من بلکه همه کاربران و مدیران واقعا الان نسبت به عرفان و این موضوعی که پیش اومده خیلی حساس شدیم ... میخوام بدونم اگه عرفان این حرفا و توهین هایی رو زده حتما باید از طرف مدیریت کل جوابگو باشه ...

مهدی جان فکر میکنم سکوت این دوستمون نتیجه قانع کننده ای برای همه این حواشی و قضاوتهای زودهنگام بوده باشه.

Erfan

Active Member
عرفان من که دیگه بچه نیستم خوشبختانه ادبیات رو هم پاس کردم و این جمله شما یک جمله دور از ادب هستش واقعا برام عجیب که هنوز این رو نپذیرفتی .... میخوای نظرسنجی بزاریم !
نقل قول:

خانم حافظی اینجا تالار گفتمان ادبیات نیست، منم رشته ام به چیزی که فکر میکنید مغایرت میکنه، تمام بار مثبت و منفی چیزهایی که عرض کردم رو میدونم و حرفی که میزنم قبلش مزه مزه اش میکنم. وقتی چیزی که حقیقت بود رو گفتم چرا پسش بگیرم ؟ شما توقع دارید برای کاری که از روی قوانین انجام دادم بیام از شما عذرخواهی کنم که سخت در اشتباهید.

ایشون به من گفت پولکی و کسی که به خاطر پول شرکت کرده ! این یک تهمت هستش که شما به راحتی از کنارش میگذری .
نمیدونم شما فقط به فهش و ناسزا میگین توهین ؟ ایشون داری نسبتی به من میده که وجود نداره .
حالا که ادعا میکنی میخوام بی احترامی من به اسپانسرتون رو هم نقل قول کنی ... این هم تهمت دیگه ای هستش که شما داری میزنی

شما در جایگاهی نیستید که به اسپانسر ایراد بگیرید، طرف مسابقه مدیران انجمن هستند نه اسپانسر که شما هر چیزی که دوست داشته باشید به اسپانسر بگید. اگر ایشون به شما گفت پولی خب اینم بگید که در مقابل کدوم حرف شما این حرف رو زد ؟ شما به ایشون تهمت سودجوری زدید !!!
ایشون رو ما انتخاب کردیم و طرف مقابل شما مدیران انجمن هست و شما نمیبایست به ایشون کوچکترین اعتراضی کنید، به فرض مثال برنامه 90 مسابقه ای میذاره که اسپانسرش شرکت سامسونگ هست، شما توی مسابقشون میخواید شرکت کنید، شما به چه حقی با شرکت سامسونگ ایراد میگیرید، اصلاً شرکت سامسونگ شما رو به رسمیت نمیشناسه و طرف مقابلش برنامه 90 هست، در صورتی که ما به نظرات شما ارزش قائل شدیم و تا اونجا که برایمان مقدور بود کوتاه اومدیم که بازم اسپانسر از مدیران انجمن گله مند شدند بابت حرفهای نسنجیده شما.

اصلاً به فرض توی انجمن سه بعدی مسابقه ای برگزار میشه، بنده با اندک معلوماتی که دارم میتونم شرکت کنم و شرکت نمیکنم و آیا میام از مسابقه شما ایراد های سطحی بگیرم ؟
کمی به خودتون و کارهای که میکنید خوب دقت کنید، چرا هزاران کاربری که به انجمن میان و میرن مثل شما نیستن ؟

اینم تهمت دیگری هستش که دارید میزنید خوب سئوالی که پرسیدم هنوز پاک نشده ها .... وگرنه چه حرف هایی در میاوردی واسه من !
اولین پستی هم که پاک شده مال خود شما هستش فکر میکنم که اونطور پاسخ دادید به من ... همه چی گویاست .

ما مسابقه رو برگزار کردیم که جو فروم عوض بشه نه اینکه جوری پر تنش ایجاد بشه، شما سوال کردید ما جواب شما شما رو کلی دادیم و شما اسرار بر یک موضوع داشتید، ما هم جواب دادیم، اگر پست ها پاک شد به خاطر جو تاپیک بود نه به میزان بار مثبت و منفی پستهای من و شما.

الان همون حالت آرام و متین رو دارید که میگفتین دیگه نه ؟
منم مثل سارا هستم . اگه حق با من باشه کوتاه نمیام ! اگه این صفت شایسته هست برای مدیر خوب برای کاربر هم هست چه فرقی میکنه آخه ؟
خوب این از مسائلی که عرفان مطرح کرد و نشون میده ایشون هنوز توهین ها و ادبیات غلطی رو که استفاده میکنه نپذیرفته .

من همیشه آرام و متین هستم وقتی به فروم میام، الحمدالله تا به امروز که چندین سال از عضویت من در فروم میگذره با احدی مشکلی نداشتم به جز شما که اینجور که مشخص شده دوس دارید با همدیگر مشکلی ایجاد کنیم در صورتی که بنده هیچ مشکلی با شخص شما ندارم و هر گونه فعالیتی مغایر با قوانین نوشته شده برای انجمن مشاهده کنم برخورد میکنم.

من هیچ لفظ توهین آمیزی استفاده نکردم چرا که اینجور مشخص هست شما فرق بین لفظ توهین آمیز و الفاظ عامیانه رو خوب نمیدونید.

این نکته رو همیشه به خاطر داشته باشید سرکار خانم حافظی، مسئولیت پست ها و تشکر های هر یک از افراد این انجمن بر عهده شخص خودشون هست و کسی نمیتونه ایراد بگیره که چرا آقا یا خانم ایکس در زیر فلان پست تشکر کرده یا خیر، حتماً دلیلی داشته. این ایراد شما هم کاملاً غیر منطقی هست.

بنده نیز همچنیان منتظر دیگر مدیران کل هستم.

/

جناب وینسنت من عرض کردم که همچنان منتظر اسنادی که گفته شما را تائید میکند هستم، نه من بلکه مدیران کل مشتاق هستند.

موفق باشی
:rose:

SPD

Member
دوستان سیمین خانم و آقا عرفان و سارا بهتره به جا این کش مکش ها راهی پیدا کنیم که این موضوع تموم بشه ... هر چی بیشتر کش پیدا کنه مطمئنن باعث میشه کدورت بین بچه ها بیشتر بشه ...

اما این موضوع خارج از موضوع آقای وینست هستش ... ما همچنان منتظریم :wink:

آخرین ویرایش:

30min

Banned
SPD عزیز این تاپیک اصلا برای همین ایجاد شده که این موضوع روشن بشه .
آقای عرفان .... مدیر حرفه ای و چندین ساله ....
شما در جایگاهی نیستید که به اسپانسر ایراد بگیرید، طرف مسابقه مدیران انجمن هستند نه اسپانسر که شما هر چیزی که دوست داشته باشید به اسپانسر بگید. اگر ایشون به شما گفت پولی خب اینم بگید که در مقابل کدوم حرف شما این حرف رو زد ؟ شما به ایشون تهمت سودجوری زدید !!!
وارد موضوع اسپانسرینگ نمیشم چون اینطور که معلومه شما اصلا نمیدونید اسپانسر یعنی چی ؟!
شما طوری حرف میزنی انگار اسپانسر خداست !
ایشون به عنوان یک User به من توهین کرده در حالی که من به این کاربر که اسپانسر شما هست هیچ چیزی رو نسبت ندادم .
خوب حالا شما بگید در مقابل کدام حرف من ایشون اومده و این حرف رو زده ؟!
پستی رو به من نشون بدید که من به اسپانسر شما گفته باشم سودجو .
من از حرف هام مطمئن هستم و حرفی جز حقیقت نزدم .
لطفا مستند حرف بزنید و منطقی .

SPD

Member
spd عزیز این تاپیک اصلا برای همین ایجاد شده که این موضوع روشن بشه .
آقای عرفان .... مدیر حرفه ای و چندین ساله ....
وارد موضوع اسپانسرینگ نمیشم چون اینطور که معلومه شما اصلا نمیدونید اسپانسر یعنی چی ؟!
ایشون به عنوان یک user به من توهین کرده در حالی که من به این کاربر که اسپانسر شما هست هیچ چیزی رو نسبت ندادم .

میشه اون پستی رو که میگید توهین شده به شما کامل برای ما قرار بدید تا همه بخونن ؟

پست هایی که شما قبل این حرف اسپانسر زدید بعلاوه پست ایشون ؟؟؟

دوست عزیز شما دارید آخر شب خیلی تند روی میکنید ؟

میدونید که الان کسی نیستش پس دلیلی نداره بی مورد اینطور پست بدید چون کاری از کاربرهایی مثل من یا مابقی بر نمیاد جز رسیدگی ماندانا و سارا جان به عنوان مدیریت کل سایت ...

یه سوال کلی دارم ::

" ماهیتتون از این کار چیه ؟ آیا بر فرض مثال با یه حرف سودجو گفتن ایشون شما آدم سودجویی شدید ؟‌؟‌ یا دیگران اینطور فکر میکنن ؟

معمولا آدم از حرف دیگرون که میزنه زیاد نباید وسواس به خرج بده ... چون حرف زده میشه و میره ...

بیشتر بهتره آدم به فکر ماهیت این جور مسابقات باشه تا اینکه به فکر پول و قیمت و غیره .......

یه مسابقه سه بعدی سازی بود که تو یه سایت خارجی برگزار شدش ...جایزه این مسابقه فقط 580 دلار بود درصورتی که یه پروژه یه شخصی معمولی تو همین ایرانش کم کم بالای هشتصد تا یک و نیم میلیون تومان هست ...

جالبه وقتی من نتایج این مسابقه رو دیدیم واقعا شاخ درآوردم میشه گفت تمامی حرفی کاران گرد هم جمع بودن و تو مسابقات شرکت کرده بودن ...

سیمین جان همیشه به یه موضوع فکر نکن ...

همیشه سعی کن خودت رو بزرگ بدونی و بی خود خودت و دیگرون رو وارد حاشیه نکنی .. چون این کار فکر نمیکنم برات سودی داشته باشه ... من شخصیت عرفان میشناسم و میدونم چطور آدمی هست ...

جدا میگم اصلا هم دوست ندارم کسی بی مورد به شخص دیگه ای توهینی بکنه ... حالا میخواد استاد ادبیات ایران زمین باشه یا هر چی که دوست داره ...

ببخشید که اینو میگم اما اون اسپانسر هم دیگه اشتباه بکنه بیاد یه همچین موضوعی بزاره برا این جور سایت ها .... همون هزینه شایدم کمترش رو میده به یه فردی بدون هیچ دردسری یا توهینی ای جیغ دادی طرحش رو میزنه ....

جایی که گفتی عمر مفیدت تو این سایت بیشتر از سارا بوده واقعا انتظار نداشتم ازت این حرف بشنوم ... به احتمال زیاد یا خواب زده شدی یا با وینست دست به یکی کردین ( این بزار به پای یه توهین دیگه یا هر چی که دوست داری . برام مهم نیست ) که اینطور الکی و بی مورد از یه موضوع اینطور جو سازی کنی ...

ویرایش شده

( گفتم برام هم اصلا مهم نیست چی میخواهی بگی ...فکر کن همش توهین ... اما خوشم نمیاد کسی هم بی مورد مابقی بخصوص دوستانی که برام خیلی عزیزن زیر سوال ببره )

آخرین پست من تو این تاپیک بود .... :rose:

آخرین ویرایش:

PadinaWebGroup

Active Member
در انتها هم موضوعی که داره کم رنگ میشه اعتراض من نسبت به اسپانسر مسابقه هست .
نمیدونم ایشون چون اسپانسر هست و اولین بار هست که به این شیوه مسابقه رو برگزار میکنه هر چی بخواد میتونه بگه ؟
من نسبت به ایشون و رفتارشون شکایت دارم که البته مانی عزیز هم این موضوع رو تایید کرد .
به شخصه میخوام با ایشون برخورد بشه .
امیدوارم که حق هیچ کس پای مال نشه .

ایشون به عنوان یک user به من توهین کرده در حالی که من به این کاربر که اسپانسر شما هست هیچ چیزی رو نسبت ندادم .

سلام و خسته نباشيد خدمت كاربران محترم انجمن !

راستش نميخواستم در اين بحث ها شركت كنم ولي انكار 30 مين خانم نميخوان اين بحث تموم بشه!

شما و برخي دوستاي شما از اول تا اخر تايبيك كفتيد اسبانسر ميخواد طرح هاي مارو بدزده بخش كنه! به قول شما ما هم فارسي را باس كرديم بس مفهوم جمله را خوب ميفهميم ! اسبانسر با مبلغ كم سر بجه ها كلاه بذاره و جندين جمله اينطوري كه شان و منزلت منو و تيم منو بايين اورديد! من سكوت كردم ولي اخرش ديكه صبرم تموم شد و بركشتم كفتم اين مسابقه براي يه هدف ديكه بركذار ميشه و شايد براي شما هدفش بولي باشه! بس در مقابل اون همه بي احترامي بنده 1 جمله كفتم كه ناراحت شديد ! بس ببينيد بنده جه حالي بيدا ميكنم !
شما كه دم از لحن و صحبت و ادب و غيره ميزنيد اول بايد حرف زدن خودتون را با بقيه درست كنيد !

دوست عزيز نميخوام تعريف كنم به حد كافي در اينترنت و وب فارسي منو ميشناسن من خيلي قبل تر از شما با اي دي شمشاد در اين انجمن عضو بودم ( از اوايل تاسيس سايت ) و قبل از اسبانسر بودن كاربر اين سايت هستم و علاقه مند به اين سايت كه بين اين همه سايت اسبانسر مسابقه شدم! و هدف مسابقه و من و عرفان و سارا از اول بول نبوده ! بنده طراح نديده و سايت نديده نيستم كه بخوام كار شمارو كه معلوم نيست خوشم بياد يا نياد در اينترنت بخش كنم! شما يه نكاهي به سابقه تيم من و افراد تيم بنده بكنيد متوجه ميشيد كه بنده با 10 ها طراح و كدنويسان فوق حرفه اي ايران دارم كار ميكنم و 100 ها سايت تجاري و معتبر و معروف ايران را بالا اورديم بس نيازي به 2تا طرح ست اداري شما اصلا ندارم! ( عرفان در جريان هست كه به جز بوستر بقيه ست اصلا به كارم نمياد و فقط به خاطر مجيد انلاين و مسابقه رسمي اسبانسر شدم ) جون اين سايت را دوست داشتم و خواستم بين بجه هاي اينجا يه رقابتي انجام بشه و 200-300 تومن مبلغ بسيار ناجيزي هست و فقط به عنوان يادكاري حساب ميشه !

من مثل شما وقت انجناني ندارم بيام دم به دقيقه با شما بحث كنم!
اين بست به احتمال زياد اخرين بست من در اين تايبيك خواهد بود

شما هم به جاي اينكه به لحن تند عرفان ( كه براي شما شايد تند بوده ) ايراد بكيريد اول حرف زدن خودتون را درست كنيد و هرجي از دهنتون در مياد نكيد !

( شرمنده كيبوردم عربي هست )

ارادتمند
شمشاد - مدير كل مجموعه تجارت الكترونيك پادينا

آخرین ویرایش:

30min

Banned
جایی که گفتی عمر مفیدت تو این سایت بیشتر از سارا بوده واقعا انتظار نداشتم ازت این حرف بشنوم ... به احتمال زیاد یا خواب زده شدی یا با وینست دست به یکی کردین ( این بزار به پای یه توهین دیگه یا هر چی که دوست داری . برام مهم نیست ) که اینطور الکی و بی مورد از یه موضوع اینطور جو سازی کنی ...

من موندم چرا مابقی این مدیران چرا اینطور ساکت هستن ... که یه کاربر به اصطلاح فعال اینطور بیاد به یه مدیر دیگه این توهین ها و حرف های بی پایه و اساس بزنه و بعدش این دختر خانم یهو موتورش آخر شب شروع بشه اینطور لیچار بار دیگرون سایت بکنه ...

واقعا مدیرا کجان ؟؟؟؟؟؟؟ متاسفم ....

( گفتم برام هم اصلا مهم نیست چی میخواهی بگی ...فکر کن همش توهین ... اما خوشم نمیاد کسی هم بی مورد مابقی بخصوص دوستانی که برام خیلی عزیزن زیر سوال ببره )

آخرین پست من تو این تاپیک بود ....
من از همون اول هم گفتم لطفا اگر کسی موضوع مهمی داره نقل کنه وگرنه لطفا پست نزنید .
نمیدونم شما در این چند سطر آخر هر چی خواستی گفتی به من و نمیدونم عرفان اینها رو بی احترامی نمیدونه ؟ من لیچار میگم ؟!
من برعکس شما SPD نمیخوام واسه خودم تو این سایت طرفدار جمع کنم من اومدم اینجا که اعتراضم رو نسبت به رفتار مدیر نشون بدم تا عکس العملی ببینم نسبت به ابن موضوع از طرف مدیران کل تا واقعا برام مشخص بشه داستان چیه .
---------------------------------------------------------------------------------------
PadinaWebGroup خدمت شما هم باید عرض کنم برای بار چندم شما اجازه نداری بیهوده به من تهمت بزنی .
من تو کدوم پست گفتم پولی که شما میدی واسه مسابقه کمه ؟ اصلا به چه حقی این رو به من نسبت میدی ؟
ببین سابقه شما که البته از دید خودتون هم اینطور هست به من ربطی نداره و تاثیری هم در رفتارتون نداره .
شما داری علنا تهمت میزنی به من خوب ثابتش کن .

من نمیدونم شما واسه هر موردی که برای من گقتید من دلیل و مدرک آوردم .
خوب پست ها رو هم میتونید برگردونید پس این صحبت های بی مورد چیه ؟
نمیدونم تا کی قرار هستش ایشون هر چی میخود بگه ....

Mandana

Active Member
در مورد پیغام خصوصی هم برای من جای سئوال داره که وقتی به یک کاربر به صورت عمومی توهین میشه چرا باید بیاد و موضوع رو در پیغام خصوصی حل کنه ؟!
سیمین جونم پیغام خصوصی باسه همین مواقع هست..اگر هر کس بخواد توی همون تاپیکی که توش بحث می کنه بحث های دیگه رو ادامه میده کل فروم پر میشه از پستهای شخصی.دوست جان مثل اینه یک نفر توی خیابون به شما حرفی بزنه.شما همون وسط خیابون باید شروع به ادامه ی بحث کنی تا طرف از حرفش برگرده؟یا میری جایی که اونقدرا پابلیک نباشه و محترمانه قضیه رو حل و فصل می کنی؟
اینکه اگر کسی به شما توهین کرد باید توی همون تاپیک جواب توهین رو بده اشتباهه.چون هم اون تاپیک به بیراهه میره هم نفرات بعدی که پست ها رو میخونن ممکنه قضاوت های درست یا اشتباهی در مورد افراد مورد بحث بکنن.به نظرم بهتر هست همیشه خودمون رو در موقعیتی قرار ندیم که به دیگران امکان این رو بدیم که در مورد ما قضاوت بکنند.پیشنهاد و انتقاد جای خودش اما اینکه اجازه بدیم کسی روی حساب حرفهای ما ( که تازه اونهم محیط مجازی که سرو تهش نامعلومه) ما رو مورد قضاوت قرار بدن اشتباهه.باسه همین بهترین راه پیغام خصوصی هست.
العان شما این تاپیک رو زدی فکر کنم بهتر متوجه منظورم میشی.خیلی از بچه ها ناخوداگاه سعی می کنن این بحث رو تموم کنن و سعی می کنن شما رو آشتی بدن.چرا؟ چون هیچ کس خوشش نمیاد ببینه بین دو تا از دوستهاش درگیری پیش اومده و دوستهای خوب همیشه سعی می کنن کاری کنن که رفاقت و احترام بین سایر دوستهاشون همیشه پا بر جا بمونه

می به شخصه کل پستها رو خوندم سیمین هاین.حتی اونهایی که پاک شده بود
می دونم احتمالن از دستم دلخور میشی ولی فکر کنم این وسط کسی که بیشتر به بقیه بی احترامی کرده تو بودی دوست جان
منظورم از بی احترامی حتمن فحش نیست.بی احترامی اینه که حرمت افراد رو زیر سوال ببری.
درسته عرفان هم رسمی نوشته ولی واقعن جایی ندیدم توهینی انجام بده با اینکه لحنش شدیدن خشک و رسمی بوده که در این مورد بعدن ازش خواهش می کنم در مورد لحنش تجدید نظر کنه تا دوباره ازین موارد پیش نیاد و دلخوری ای ایجاد نشه.ممنون میشم عرفان هم در این مورد کمی انعطاف نشون بده تا دوباره شاهد این سو تفاهم ها و دلخوری ها نباشیم ^.-

الان مثلا خود من ، تا حالا 600 دفعه با مانی دعوام شده بعدشم آشتی ....اینجا همه ی دعوا ها به خاطر شوخی بودن و لحن قضیه هستش ..شما ممکنه متن رو با لحن دعوا و داد وبیداد بخونی درصورتی که عرفان شاید با لحن شوخی نوشته بوده....(از علامت تعجبه آخر متن عرفان پیداست)...به قول مانی همین قضیه اسمایل ها ، بعضی مواقع مانی انقدر اسماعیل میزنه که مثل تلویزیون میشه....

شما هم اونچنان به دل نگیرین اینجور مواقع بهترین کار اینه که شما هم شوخی کنین.....!!!!
این نصیحت های یه پیر مرد بازنشسته بود!!!
(راستی مانی آواتارم قبلا 210*170 بود بازنشسته شدم شده 150*150 ...این چه وضعشه!!!)
تو که نمیگی چقدر می رو دق میدادی:green:حالا دیگه اسماعیل هام رو مسخره می کنی؟:snap:
اووهم درسته به آباتارت دقت نکرده بودم...عصر درستش می کنم مهربون:rose:

سیمین هاین می هم چند بار اون پست رو خوندم واقعن متوجه قسمت بی ادبانه اش نشدم..درسته لحن خشکی بود ولی واقعن بی احترامی ای توش ندیدم.می دونی که بنکلن مشکلی ندارم اگر فکر می کنی با نظرسنجی راحت تر میشه با قضیه کنار اومد می تونی نظر سنجی رو بزنی.درسته می هم کسی با این لحن باهام صحبت کنه ناراحت میشم ولی روی حساب بی احترامی نمی ذارم اصلن و ابدن ^.^

این رو بدونید که اگر سیستم مناسبی بیاد و نسبت ها رو بررسی کنه من از خیلی از افراد با سابقه این فروم مفید تر بوده باشم حتی خود شما ! شک نکن سارای عزیز .
البته شاید به شخصه سیستم مناسبی به حساب نیام :green: اما سارا علاوه بر پستهای مفیدی که داره ( و تعداد تشکرهاش هم نشون دهنده همین موضوع هست) در مورد دیگه مثل طراحی هدر برای سایت، کمک به کاربران در پیغام خصوصی طراحی بنر ها و امضاهای تبلیغاتی و کاور محصولات فروشگاه ، ایجاد تاپیک های سازنده در بخش مدیران، حضور و غیب مدیران و غیره نقش اصلی رو داره.به شخصه بدون تعارف میگم اگر سارا این مدت کمک نمی کرد من احتمالن مدتها قبل استعفا داده بودم ولی سارا علاوه بر اینهمه کار به کارهای شخصی خودش هم میرسه و واقعن هر دفعه میبینم ازش می پرسم چطور وقت می کنه اینهمه کار انجام بده.و هر جا توی مسنجر یا انجمن مدیران بحث شده فعال ترین کاربر انجمن بدون شک و بی قید و شرط اسم سارا نفر اول بوده.تو هم واقعن توی فروم زحمت می کشی.این رو قبول دارم و شکی در این مورد نیست فقط خواستم توضیح بدم سارا بجز مواردی که همه میبینن، کارهایی رو انجام میده که ممکنه خیلی ها نبینن ولی همه شون ارزنده اند و مهم:rose:

ایشون به عنوان یک User به من توهین کرده در حالی که من به این کاربر که اسپانسر شما هست هیچ چیزی رو نسبت ندادم .
.
در این مورد حق با سیمین جان هستش...اسپانسر هم یک کاربر عادی هست و در صورتی که اشتباهی بکنه فرقی نباید با بقیه یوزرها داشته باشه.میسی عرفان جان:rose:
من موندم چرا مابقی این مدیران چرا اینطور ساکت هستن ...

واقعا مدیرا کجان ؟؟؟؟؟؟؟ متاسفم ....

مهذرت میخوام اما خوب می هم حق دارم شبا بخوابم..صبح تا عصر کار می کنم بعدش میرم کلاس بعدش درس میخونم باسه کنکورم بعد هم باید مامان بابا رو هم تحویل بگیرم که نگن کامپیوترت از ما عزیزتره:green:
همین که زنده ام خدا رو شاکرم
در ضمن لطفن پستت رو ویرایش کن اینطور حرف زدن اصلن درست نیست و نوعی توهین محسوب میشه.ممنون!

سیمین جونم کمی بی انصافی می کنی در این مورد...می العان پست ها رو یکبار دیگه مرور کردم تو نوشته بودی از کجا معلوم سورس کارها رو میدیم توی اینترنت پخش نکنن.این یکجورایی توهین به شخصیت طرف مقابل هست دوست جان.البته ازم بزرگتری و دوست هم ندارم این وسط کلاس ادبیات راه بندازم :green:می دونی که اصلن همچین آدمی نیستم.ولی در مقابل همچین حرفی اگر می کاربر عادی بودم احتمالن شدید تر تر هم برخورد می کردم ولی این بنده خدا نوشته احتمالن هدف شما از این مسابقه پول هستش...البته همچین جمله ای هم به می زده بشه شدیدن ناراحت میشم به نظرم یکجور توهین به یک گرافیست هست وقتی چنین حرفی زده بشه.حتمن باسه شما هم پیش اومده وقتی مشتری انقدر بابت قیمت چونه می زنه بنکلن مجانی در اختیار طرف قرار بدین.چون واقعن ارزش کارهای دستی بیشتر از پول و ارزشهای مادی هست.در این مورد هر دو طرف به هم توهین کردن و چون توی بحث عمومی بوده مدیران مجبور به مداخله شدن.به نظرم بهتره شما و اسپانسر روی همدیگه رو ماچ کنید و بحث رو همینجا تموم کنید چون هر دو به نفر مقابل نوعی بی احترامی انجام داده.به سنگین بوده یا سبک بودن نوع بی احترامی کاری ندارم کار اشتباه در هر میزانی اشتباه هست
اگر می تونید توی پیغام خصوصی یا مسنجر با هم صحبت کنید، در صورتی که می تونید از هم عذرخواهی کنید و در غیر این صورت سعی کنید در محل هایی که طرف مقابل پست میده، پست نزنید
ولی در صورتی که هر کدوم از اون یکی عذرخواهی کرد و دلخوری ها برطرف بشه همه تذکر ها و کارت هایی که دارین رو پاک می کنم چون واقعن دلم نمیاد ببینم دو نفر از هم کدورتی توی دلشون بمونه.اگر این لطف رو در حقم بکنید واقعن ممنون میشم مهربونا :rose:
منتظر جوابتون هستم و موفق بباشین:rose:

.:BEHNAM:.

Active Member
واقعا ادم فروم های خارجی رو می بینه کیف می کنه نه داخلش دعواست نه جر و بحث همه سعی می کنند یک چیز بهم یاد بدن از اون مبتدیه تا اون حرفه ایه حتی مبتدی هاشون هم در برابر ما ها حرفه ای عمل می کنند.وارد دعوای کسی نمیشم حرفمم نه بی طرفه نه 2 طرفه کلیه !
پست های همه رو خوندم چه اینجا چه اونجا ! بحث پول رو هم اولین بار من مطرح کردم نه 30 مین بعد از من هم جوادجادویی (مجیک:دی) مطرح کرد چون من واقعا بهش ایمان دارم که برای یک مسابقه ی حرفه ای نیازه! معمولا کسی که می خواد از جیبش بده یا جواب نداره میگه ای ای طرف رو نگاه کن چه پولکیه !!! اما نمی دونه که طراح چقدر زحمت می کشه و تلاش می کنه... . درواقع هرکس که داخل یک مسابقه شرکت می کنه 2 طرف قضیه رو نگاه می کنه خواهشا دوستان خالی نبندن اکثرا همینه یک طرف قسمت هایی که در طراحی هاست رو می بینه مثلا طراحی پوستر و یک طرف دیگه هم جایزه رو می بینه حالا این مساله که دور همی هستیم و دوستانه و اینا سودش برای مدیریت سایت هست و قبلا هم گفتم یا برای فرومی که همه با هم خیلی صمیمی باشن که به این مسابقه حرفه ای برای یک فروم حرفه ای نمیشه گفت و قد میده به همین چندتایی که همیشه با هم دوستن و داخل میتینگ ها هم رو می بینن و یا برای افرادی که با این حرف ها و شرکت دادن چند مدیر یا دعوت از افراد حرفه ای که چندماهی یکبار به سایت سر میزنن برای جبران هزینه ها و جوایز سعی می کنند جایزه رو کم رنگ کنند.
من داخل این تاپیک کاری به مساله ی 30مین و عرفان ندارم صددرصد بعدا با هم دوست میشن و این ها هم فراموش میشه و میره من بحث خودم رو دنبال کردم که برای این مسابقه هم نیست برای هر کسی هست که می خواد مسابقه راه بندازه !
بازم ببخشید دیگه کوچکترین عضوسایت هستم با توجه به نظرسنجی اماری حمید برای اموزش ها و انشا... داخل میتینگ اصفهان جبران می کنیم :دی

موفق و شاد باشید ^.^

30min

Banned
بسیار خوب من هر چی بود گفتم حالا تشخیص اینکه توهین بوده یا باید برخورد بشه و .... رو میسپرم یه مدیران کل .
می العان پست ها رو یکبار دیگه مرور کردم تو نوشته بودی از کجا معلوم سورس کارها رو میدیم توی اینترنت پخش نکنن
فقط این رو توضیح بدم .
مانی تا اونجایی که یادم میاد بحث سوء استفاده رو یکی از بچه ها پیش کشید که فکر میکنم عرفان در جواب گفت که چرا اعتماد ندارید و .... باقیش یادم نیست ! و من در جواب به این حرف بود که گفتم شما از کاربران میخواین PSD رو ارسال کنن و اونطور که سارا گفت علتش امکان تقلب هستش . من هم گفتم خوب اگر شما اعتماد ندارید به کاربران پس چطور میخواین کاربران به شما اعتماد کنن ؟
کل حرف من همین بود و چیز دیگه ای به خاطرم نیست ( سن که بالا میره .... :wink: )
اسپانسر هم یک کاربر عادی هست و در صورتی که اشتباهی بکنه فرقی نباید با بقیه یوزرها داشته باشه.میسی عرفان جان
جانا سخن از زبان ما میگویی :wink:
در هر صورت متشکرم و موفق باشید .

Mandana

Active Member
اووهم باسه همین چند بار مرور کردم پستها رو تا حق خوری نشه اونهم در ماه مبارک رمضان :wink:
بهر حال منتظر هستم با جناب پادینا به نتیجه برسین..حتمن خبرم کن منتظرم مهربون
موفق بباشی:rose:

majideptp

Member
اووهم باسه همین چند بار مرور کردم پستها رو تا حق خوری نشه اونهم در ماه مبارک رمضان :wink:
با توجه به صحبت هایی که در پیغام خصوصی کردیم پس منتظر هستم با جناب پادینا به نتیجه برسین..حتمن خبرم کن منتظرم مهربون
موفق بباشی:rose:

هورااااااااااااااااااااااااااااا آشتی :rose::oops:

عرفان دسترسیم به تو بیشتر ه افطار دعوت کن اول شیرینی آشتی رو از تو بگیرم

تا هوا خنک بشه بعد برم مشهد (خودم رو دعوت کردم:))

ایول این جزو معدود دعواهایی بود که به آشتی ختم شد :green:(آخه بعضی هاش اونقدر پیش میره که ماندانا قاطی میکنه یهو قفل میزنه به در و پیکرش)

مبارکهههههههههههههههههه

عرفان تک خوری نکنی ها:mad:

آخرین ویرایش:

love-song

New Member
با سلام.
امیر قاضی زاده (وینسنت) هستم.
من از همه دوستانی که طی این مدت ناراحتشون کردم عذرخواهی میکنم و ازشون خواهش میکنم که من رو ببخشند و حلال کنند، به خصوص آقا عرفان، سارا خانم و اسپانسر مسابقه (پادینا)
اگر بی احترامی به شخصی کردم واقعا عذر میخوام، من هیچ وقت قصدم توهین به شخص و کسی رو نداشتم و ندارم، فقط شرایط و قوانین مسابقه برام مشکل داشتند که اون همه به خوبی و خوشی رفع شد.
در آخر دوباره میگم: "از آقا عرفان و سارا خانم خواهش میکنم من رو ببخشند و حلال کنند"
با تشکر و سپاس از همه دوستان، بچه ها و کاربران مجید آنلاین
و من الله مع التوفیق و...
امیر قاضی زاده

to remember sb

مدیر انجمن
خب دوستان من این بحث رو از اول دنبال کردم تمام پست هارم تک تک خوندم ، الانم اگه اجازه بدین میخوام به عنوان کوچکترین عضو یه کم نظر بدم و مداخله کنم :
باید عرض کنم که من هم عرفان رو میشناسم و هم سیمین رو و هر دو هم خیلی قابل احترامن برام و طرف هیچ کدوم هم نیستم اما اینجا من به عنوان یه نفر که تو دعوا نه نقشی داشته نه چیزی و فقط ناظر صحبت های طرفین بوده میگم که هر دو طرف مقصرن ... عرفان واسه اینکه یه کم زیادی خشک برخورد کرده و این باعث شده سیمین بد برداشت کنه ... و سیمین هم به خاطر اینکه یه کم زود قضاوت کرده و خیلی خیلی زود هم جوش میاره
وینسنت رو هم تا حدودی میشناسم .. فک نمیکنم ایشون الکی قصد تخریب کسی رو داشته باشن متقابلا عرفان هم به کسی توهین نمیکنه ... اما سکوت ایشون کمی من رو متعجب کرد .. من نمیخوام این مسئله تو همین تاپیک باز شه اما هم از عرفان و هم از وینست خواهش میکنم که تو پیغام خصوصی حتما پیگیری کنند
و اما میرسیم به مهدی خان (SPD) من ایشون رو کمی تا اندکی میشناسم .. خیلی کمتر از اونای دیگه ... ولی میدونم انسان کاملا متین و خوبی هستن و کلی هم براشون احترام قائلم .. اما یکم بهشون اعتراض میکنم البته اگر بنده رو قابل بدونند ... راستش چند وقت پیش تو یه تاپیک من یه متنی نوشتم و ایشون به طرفداری از صاحب تاپیک من رو محکوم به اسپم زدن کردن که بنده کمی دلگیر شدم اما اون ماجرا گذشت و الان هم اصلا مهم نیست ( فقط یه مثال بود ) ... ببینید اینجا هم باز واستون سوء تفاهم پیش اومد ... من از شما عاجزانه خواهش میکنم انقدر زود قضاوت نکنید .. من اگر جای سیمین بودم و شما اون حرفا رو بهم میزدید خیلی خیلی ناراحت میشدم ... و بیشتر از این ناراحت میشدم که شما که همه رو به صلح سوق میدید و انسان ارومی هم هستید چرا باهام اینطوری برخورد کردید
و امیدوارم که این مشکلات به زودی حل بشه و از مانی و سارا هم تشکر میکنم به خاطر رسیدگی هاشون و تلاششون برای حل و فصل دعوا
و اما یه گله ی کلی از همه دارم :
من اولی که تو مجید انلاین عضو شدم خیلی جو جالبی داشت ... میدیدم همه با هم صمیمی هستن و همه بدون چشم داشت به دیگران کمک میکنن .. همین شد که من خیلی سریع به این سایت جذب شدم و خیلی دوست داشتم که من هم وارد این جمع و جو بشم که فک میکنم الان شدم
اما الان چند وقتیه که تو سایت همش دعواست ... این به اون میپره ... این به اون شکایت میکنه و کاملا جو به هم ریختست
من خودم با چندین نفر دعوا کردم یا گله گذاری کردم اما خوب همش حل شده و اونها هم همش تو پیغام خصوصی بوده و کسی با خبر نشده ازش
من اصلا دوست ندارم جو سایت اینجوری باشه و الانم این پست رو دادم که از همه خواهش کنم یه کم بیشتر تحمل کنند و اگه مشکلی بود یه طرفه به قاضی نرن ( البته این فقط یه خواهش بود و میدونم که همه خوب با این مباحث آشنایی دارن :wink: )

متشکرم
نرگس

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
واقعا خوشحالم كه اين بحث به خوبي تموم شد. منم مثل ساير دوستان تمام پست ها رو از اول خوندم و فقط تاسف خوردم كه چرا گاهي اوقات عجله باعث ميشه سوء تفاهم ايجاد بشه و چرا اين سوء تفاهم اينقدر عميق ميشه كه دوستي ها رو به دشمني تبديل ميكنه.

ايشالا هيچوقت تو سايت از اينجور مشكلات پيش نياد

موفق باشيد

navidba

Well-Known Member
تموم شد؟!!!
4صفحه دعوا کردینا....کلی خسته شدین....خسته نباشین....
من حوصلم سر میره ...اگه کسی هست بیاد با منم دعوا کنه....یعنی یه مرد پیدا نمیشه واسه دعوا با من؟؟!!!
مانی و سارا یار ...من تک...بیاین دعوا...
شوخی بسه....

آشتی مبارک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا