مدیران هاست ها و سرور ها ، حتما بخوانید

p30rayan

Member
با سلام
عرضم به خدمت شما این بو که من چند وقت پیش گفتم دارم یه سرویس وبلاگ نویسی رو فارسی و تغییر میدم تا وبلاگ با سیستم ورد پرس بده. همتون میدونید که WordPress Mu سورس این کاره ولی من خیلی تغییر دادم و تماما فارسیش کردم و الانم روی یه هاست رایگان امتحانش کردم که فقط دو سه تا مشکل طراحی داشت و نه مشکل کد و ...
الانم بخش کاربری و مدیریتش تمام فارسی هست و من میخام یه مدیر هاستینگ بیاد با من همکاری کنه تا این سرویس رو که با قاطعیت میگم برای اولین بار در ایران راه بندازیم
09364308429 با من تماس بگیرید. با تشکر
راستی برید و ببینید این نمونه ی بتا 1 هس و داریم نسخه ی Full 2 رو آماده می کنم که واقعا حرف نداره.
نکته : چون من این سیستم رو رویه یه هاست رایگان امتحان کردم فعلا پخش ثبت نام با زیر دامنه کار نمیکنه و شما نمیتونید ثبت نام کنید .لی در هاست واقی 100 % عمل کرده. من منتظرم و انتقادهای شما رو هم لازم دارم

انم دمو : http://pressblog.net63.net/index.php

nimafire

find / -name Support > u
سلام.
شما دقیق چه کمکی میخواهید؟
هاست رایگان؟؟؟

edesigner

New Member
خسته نباشی
قسمت مدیریت چجوری می توانم ببینیم؟
من چند تا دامین دارم که به درد وبلاگ می خوره تو فکرم که با همکاری یک یا چند نفر راش بندازم.

blogfarsi.com
wblog.ir
..

masoudtnt

Banned
سلام
دوست عزیز منظور از همکاری شما چیست ؟
هاست دومین و. .......................
من میتونم از هاست یه کمکی به شما بکنم
میتونی با من تماس بگیری 09364360796
رحمانیان

با تشکر

Master ITX

Well-Known Member
ببخشید ولی فکر نکنم دیگه وبلاگ جواب بده کسی که میتونه با 5 هزار تومن ساحب وب سایت بشه و خودش وردپرس نصب کنه بیاد از این کارا کنه
حالا تازه اگه کسی هم باشه اینقدر وبلاگ دهی قدرت مند هست که شما تازه کارا توشون گمید از جمله خوده من
به هر حال وقت صرف کردنه خود دانی این نظز یه دوست بود من تجربه دارم بهت میگم
به دل نگیر حرف منو اگه میخوای ادامه بدی برو ادامه بده

جدیدترین ارسال ها

بالا