محمد | مجيد انلاين سيتي و اون چند تا !|Max

mkf.cgi

Member
*بسم الله الرحمن الرحيم*

سلام دوستان,خيلي خوشحالم كه توي اين مسابقه شركت ميكنم.
به نظر من اين مسابقه ,مسابقه ي حرفه اي هاست و موضوع اونقدر ريزه كاري و كار داره كه اميدوارم بتونم سربلند از اين امتحان بيرون بيام.
موضوعي كه انتخواب كردم همونطوري كه از اسمش پيداست داراي يه داستانه,داستاني كه جرقه هاي اون مدام توي ذهنم روشن ميشه.به اميد خدا اول از داستان شروع ميكنم تا غفران انيميشن رو جبران كنم.
به زودي داستان رو ميذارم تا با نقد هاي شما مشكلاتش رو برطرف كنم.
-----------------------------------------------------------88/1/2
الان هفت هشت ساعت از نوشته هاي بالا ميگذره.تا قسمتي از داستان رو نوشتم ,درسته كه ناشيانه و سادس اما ممنون ميشم كمك كنيد تا مشكلاتش رو رفع كنم البته اگه با داستان حال نكرديد و احساس كردين يه جورايي كليشه اي شده,كه شده كلا عوضش ميكنم در كل نظر دوستان شرطه.
------------------------------------------------------------------------
88/1/2
چهار پنج ساعت از نوشته هاي بالا ميگذره.و چون تغييري در داستان اوليه ايجاد نشد پاكش كردم و داستان كامل رو گذاشتم.
اون رو به صورت pdf در آوردم تا فضاي تاپيك زيادي اشغال نشه.
داستان پاياني
مشاهده پیوست story for the majidonline city.pdf
-----------
خب دوستان عزير داستان تموم شد,حالا لطف كنيد اشكالاتش رو بگيد و اگه دوست داريد قسمتي از اون تغيير كنه يا چيزي بهش اضافه بشه ما رو هم از نظرات سازندتون بي دريغ نذاريد.
نتايج بعديه كار رو همين جا ميزارم.
---------------------------------------------------------88/1/3
طرحي مختصر از شماي كلي شهر زدم كه با كمك و راهنمايي هاي دوستان اميدوارم چيز خوبي بشه.
لوله هايي كه ميبينيد فيبرهاي نوري و خطوط انتقال ساكنين شهر هستن,البته فعلا.
per city.jpg

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
:lol:
تا اینجاش که عالیه. موندم چطوری می خوای اجراش کنی. قراره کمیک استریپ بشه؟
من گروه 4 رو درست نفهمیدم. یعنی کاربرها دست به شورش زدند یا تشکرها و تعداد پستها و تاپیک و نقل قول خودشون شخصیت هستن و اونها شورش کردند؟

Sherlock_Holmes

Active Member
محمد اصلا به وجد اومدم!!
خیلی عالی میشه اگه بتونی در 5 فریم کمیک استریپ اجراش کنی...
شاهکار میشه...

گذاشتن مراحل کار رو یادت نره تا بشه بهتر نظر داد...
به نظر من کاراکترهات باید نهایت فانتزی و سادگی باشن...

mkf.cgi

Member
خيلي خيلي ممنون.تمام سعي خودم رو ميكنم.
با گذاشتن عكس هايي مثل شهر مجيد انلاين سالم و سرزنده,شورش مردم,شهر سوخته,جنگ,عكس يادگاريه كاراكتر ها,داستان رو كامل كنم.
بزودي انتهاي داستان و استوري برد ها رو ميزارم.
راستي آقا ايمان شما هم بايد كم كم وارد گود بشين ها.

Farrokh

Active Member
داستان جالبی بود

هرچند که خیلی از قسمتهاش رو نفهمیدم ولی با این حال برات آرزوی موفقیت می کنم

mkf.cgi

Member
دوستان اگه روش ديگه اي براي اطلاع رساني هست لطف كنيد,تا اينطوري شرمنده نشم.
داستان رو كامل كردم و توي پست اول گذاشتم.
فرخ جان هر كدوم از نوشته هايي كه رنگي هستند كاراكتر هاي قصه رو تشكيل ميدن.به هر حال اگه جاييش رو متوجه نشدين حتما توضيح ميدم.
شب خوش.

Farrokh

Active Member
راستش تا شروع نکنی نمی شه زیاد درکش کرد

ضمن اینکه درک کردن زیادش هم یه جورایی شاید باعث بشه ایده ی تو ی هنرمندش تحریف بشه

پس منتظر اجراش میمونم

DIMO

Active Member
سلام به همگی

به نظر من هم موضوع جالبیه،با حرف ایمان هم موافقم اگه واقعاً بشه در 5 فریم کمیک استریپ اجراش کرد،خیلی جالب میشه...امیدوارم که موفق باشی.

فقط یه نکته ای رو یادم اومد که گفتم گوشزد کنم،به نظر من اگر تو داستانت به جای استفاده از اسم هایی مثل تشکر و پست و غیره...از نمادی که با دیدنش آدم به یاد اون کاربر یا پست ویا تشکر بندازه استفاده میکردی جالبتر میشد،امیدوارم که این امر رو تو اسم گذاشتن روی کاراکترها و طراحیشون لحاظ بکنی،چون به نظر من استفاده از یک موضوع و ارائه یه آن به صورت مستقیم به بیننده زیاد جالب از آب در نیاد....

به هر حال این یه پیشنهاد بود،امیدوارم که با موفقیت تو کارهات پیش بری...

شاد و پیروز باشی

Farrokh

Active Member
دقیقا

یادمه یه جایی یکی از اساتید می گفت بد ترین نوع هنر اینه که بگی آسمان و آسمان رو نشون بدی !

موفق باشید

mkf.cgi

Member
اميد جان ممنون از راهنماييت,اما چه نمادهايي رو ميگي ؟
-گروه 4 نماد غرور بيجا و جاه طلبيه.وقتي تعداد تشكرها و پست ها بالا ميره,بعضي از كاربر ها رو جو ميگيره و ممكنه دست به كارايي بزن كه باعث نابوديشون بشه.مثلا تاپيك هارو خراب ميكنن و بوسيله ي نقل قول پست هاي مفيد دوستانشون رو زير سوال ميبرن و ...
البته اين يه نظر شخصيه و پر بي راه هم نيست.به هر حال اگه نماد خوبي به جاي اين اسامي ميشناسيد لطف كنيد كه آماده ي پذيرش تغييرم.
نظرتون با عوض كردن معني گروه 4 با اسماشون چيه؟

آخرین ویرایش:

mkf.cgi

Member
سلام خدمت بروبچز محترم.
پست اول ويرايش شد و چون قدرت طراحي و اسكتچ زدم از پنجم ابتدايي اونور تر نرفته و استوري برد هام هم همينطور,فعلا اولين طرحم رو از شماي كلي مجيد انلاين سيتي گذاشتم كه البته كامل نيست و خيلي خيلي جاي كار داره و فقط يه شروع است.ولي براي كاراكتر ها حتما طرح هاي زده شده رو نشون ميدم.

Sherlock_Holmes

Active Member
آقا لازم نیست پست اولو هی ویرایش کنی!
مراحل کار رو توی پستهای جدید بزن که ما متوجه بشیم...
کار که تمام شد یه نسخه هم یزن پست اول...
منتظر دیدن بقیشم... ایده ای که تو داری رو خیلی دوست دارم ببینم چی میشه...
تا الان که سرعت داری تو کارت... خیلی خوبه...

ها...........!!!؟؟؟؟
نمیدونم چی بگم ولی هم چینی خفن به نظر میرسه !!!!
ادامه بده .... آفرین.

DIMO

Active Member
-گروه 4 نماد غرور بيجا و جاه طلبيه.وقتي تعداد تشكرها و پست ها بالا ميره,بعضي از كاربر ها رو جو ميگيره و ممكنه دست به كارايي بزن كه باعث نابوديشون بشه.مثلا تاپيك هارو خراب ميكنن و بوسيله ي نقل قول پست هاي مفيد دوستانشون رو زير سوال ميبرن و ...
البته اين يه نظر شخصيه و پر بي راه هم نيست.به هر حال اگه نماد خوبي به جاي اين اسامي ميشناسيد لطف كنيد كه آماده ي پذيرش تغييرم.
نظرتون با عوض كردن معني گروه 4 با اسماشون چيه؟

فکر کنم نتونستم درست منظورمو برسونم،این گروه 4 اسمش خوبه...منظور من از حرفام این بود که مثلاً به جای استفاده مستقیم از اسم کاربر فعال به عنوان یکی از کاراکتر هات یکم از قوه تخیل خودت استفاده کن و یه اسم دیگه با توجه به نظر خودت انتخاب کن،در مرحله بعدی برو سراغ مشخصاتی که یه کاربر فعال داره...مثلاً..:رنگ آبی،میزان زمان فعالیت در روز،میزان پست های مفید و غیره...این چیزها که کنار هم جمع بشه،شخصیت کاراکتر به دست میاد...خوب حالا میرسه نوبت لباس کاراکتر ها....و سایر مواردی که می بایست برای خلق یه کاراکتر با توجه به نقشش مورد توجه قرار بگیره.......

اگر بازم جاییش مبهم بود بگو توضیح بدم،دیگه نظر پایانی با خودته....اینها فقط پیشنهادن

شاد و پیروز باشی

mkf.cgi

Member
اميد آقاي گل,منظورم عوض كردن اسم گروه 4 نبود ميخواستم بگم مثلا به جاي اسم كاراكتر هاي بد,ميتونيم بگيم حسادت يا غرور بيجا يا هر چيزي تو همين مايه ها.به هر حال نظز بقيه ي دوستان چي هست؟ اگه موافقين كه نام كاراكتر ها تغيير كنه ,اساميه پيشنهاديه خودتون رو لطف كنيد تا ما هم مكشوف بشيم و دستي در داستان بريم(نميدونم چرا چند روزه تريپ شاعر ورداشتم !)
راستي يه چند تا طرح از مدير كل زدم كه بزودي ميزارم,

جدیدترین ارسال ها

بالا