مجيد آنلاين بهتره يا پرشين تولز

به نظر شما مجيد آنلاين بهتره يا پرشين تولز(منظورم سايت ?

• مجموع رای دهندگان
    16

p30

New Member
سلام
اولا كه من بخاطر به كار بردن اون كلمه ؛ مجيد آفلاين؛ از آقا مجيد عزيز همشهري خودم معذرت ميخوام . :wink:
من وقتي وارد اين تاپيك شدم واقعا تاسف خوردم !
واقعا از يك مدير به كاربردن كلماتي مثل ؛لاشي؛ ! واقعا بعيده !
و شما كه به اون كلمه مجيد آفلاين گيرداديد به نظر من اون جملاتي كه آقاي مدير شما سامان خان گفتند مثل ؛ ؟؟؟فرد لاشي...... و تجارت خانه...... و... به نظر من اينها در برابر اون كلمه مثل نسبت بنشين به بتمرگ هست
و جالبه كه شما ها كه اينقدر دم از ادب و احترام ميزنيد حتي مديرتون هم قوانينتون رو زير پاش له ميكنه !
هدف ما از باز كردن اون تاپيك اين بود كه بيايم ضعف هاي PT & MO رو بررسي كنيم كه متاسفانه مثل اينكه شما برداشت ديگه اي از اين تاپيك كرده ايد
تنها نظر منطقي هم كه ديدم مال خانم نگين بود
خوش باشيد ! :idea:

saman_sweden

Active Member
جناب rouhollah و p30 ببين ساين مجيد آلاين جقدر به شما احترام مي گذاره بهتون اجازه ميده هر پيامي داريد بنويسيد ولي در پرشين تولز شماها اينطوري نيستيد و احسان هم كه به اونمطالب را ميخونه و نظر ميده نسبت به اين مسايل بي تفاوت است من وقتي اونجا يه پاسخ نوشتم سريع اونو پاك كرديد و دسترسي مرا از اونجا قطع نموديد در جالي كه ما اينكار را در مورد شماها نمي كنيم
حتي جناب rouhollah اون فحشهاي كه نوشته بودند و بعد نظرشون عوض شده بود برداشتند
واقعا كه بايد خجالت كشيد من نميخواهم زياد به محتواي مسله برم از من خواسته شده اينكار را نكنم اما مي دانيد من هميشه با سند و مدرك حرفهام را نوشته ام اگر نيازي باشه عين فحشهاي شما و كپي نامه شما را اينجا نشون ميدهم
شاد باشيد

ali12

New Member
عزيزم اونجا هر كي حق داره مديير نيست بايد بدوني يكيش همين بلك جك هستش كه كارش پارازيت پرونيه ! و نسبت به تعداد پست ها به اعضا رتبه اده ميشه ... !

se7en

Member
saman_sweden گفت:
جناب rouhollah و p30 ببين ساين مجيد آلاين جقدر به شما احترام مي گذاره بهتون اجازه ميده هر پيامي داريد بنويسيد ولي در پرشين تولز شماها اينطوري نيستيد و احسان هم كه به اونمطالب را ميخونه و نظر ميده نسبت به اين مسايل بي تفاوت است من وقتي اونجا يه پاسخ نوشتم سريع اونو پاك كرديد و دسترسي مرا از اونجا قطع نموديد در جالي كه ما اينكار را در مورد شماها نمي كنيم
حتي جناب rouhollah اون فحشهاي كه نوشته بودند و بعد نظرشون عوض شده بود برداشتند
واقعا كه بايد خجالت كشيد من نميخواهم زياد به محتواي مسله برم از من خواسته شده اينكار را نكنم اما مي دانيد من هميشه با سند و مدرك حرفهام را نوشته ام اگر نيازي باشه عين فحشهاي شما و كپي نامه شما را اينجا نشون ميدهم
شاد باشيد

اي بابا ....

بيخيال شو ديگه سامان ! :x

saman_sweden

Active Member
se7en گفت:
اي بابا ....

بيخيال شو ديگه سامان ! :x
خوبيد آقا
ما حيلي مخلصتيم در ضمن من فكر نكنم حرف بدي زدم فقط نوشته من تمام نوشته هام با سند ومدرك است بي دليل نمي نويسم
شادو خرم باشيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا من چند تا تاپيك زدم و گفتم كه بابا اينطوري ادامه ندين.. اما مثل اينكه فايده نداره.. آقا سامان من خصوصي هم براتون پيغام زدم اما متاسفانه بايد اينجا هم آخرين تذكر رو بدم كه اگر كه اين كارها تكرار بشه مجبورم با شما هم مثل همه برخورد كنم (البته اميدوارم من رو ببخشيد بابت اين جسارتم)

دوستان ديگه هم لطفا انتقادهاي خودشون رو به نحوي بيان كنند كه به كسي بر نخوره اين هم آخرين تذكر در مورد اين تاپيك هست اگر ادامه پيدا كنه حذف خواهد شد...

مخلصيم

مجيد

saman_sweden

Active Member
Majid گفت:
سلام

آقا من چند تا تاپيك زدم و گفتم كه بابا اينطوري ادامه ندين.. اما مثل اينكه فايده نداره.. آقا سامان من خصوصي هم براتون پيغام زدم اما متاسفانه بايد اينجا هم آخرين تذكر رو بدم كه اگر كه اين كارها تكرار بشه مجبورم با شما هم مثل همه برخورد كنم (البته اميدوارم من رو ببخشيد بابت اين جسارتم)

دوستان ديگه هم لطفا انتقادهاي خودشون رو به نحوي بيان كنند كه به كسي بر نخوره اين هم آخرين تذكر در مورد اين تاپيك هست اگر ادامه پيدا كنه حذف خواهد شد...

مخلصيم

مجيد
من در اين تايپك طرف صحبتم آقا مجيد است پس به كسي برخورد
آقا محيد من نوشته ام
.....ازمن خواسته شده اينكار را نكنم اما مي دانيد من هميشه با سند و مدرك حرفهام را نوشته ام اگر نيازي باشه عين فحشهاي شما و كپي نامه شما را اينجا نشون ميدهم
شما خودتون نوشته ايد كه
سلام سامان جان

راستش در اين مورد بايد بگم اون دوستان نظرات خودشون رو مطرح كردند ... و خب هر كسي ميتونه هر نظري داشته باشه...
منم عين نوشته هاي ساير دوستان نوشته ام بعد از پرشين تولز دو نفر اوندند تايپك زدند منم طبق نوشته بالاي شما براشون پاسخ دادم نه به كسي توهين مردم و نه كاري دارم
و حتي در پاسخ دوستمون هفت هم نوشتم

خوبيد آقا
ما حيلي مخلصتيم در ضمن من فكر نكنم حرف بدي زدم فقط نوشته من تمام نوشته هام با سند ومدرك است بي دليل نمي نويسم
شادو خرم باشيد
حالا من دوباره گناهكار شدم

من ديگز چيزي نمي نويسم بگذار هر كسي از هر كجا مي آيد و مطلب مينويسه بنويسه من در ايين مورد خاص جشمان كور كردم تا مطالب نبينم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اقا سامان از دست من ناراحت نشيد.. منظور من اين نبود كه گناهكار هستين.. منظورم اين بود كه اين موضوع رو به اين شكل ادامه ندين

قربان شما

مجيد

bolghani

Member
saman_sweden گفت:
bolghani گفت:
سلامي دوباره
به نظر من دوستان شما هرچه ميخواهيد بنويسيد آقا سامان هم ساز خودش رو ميزنه و ميخواد همه حرف خودش باشه و هيچ ارزشي نداره بيشتر از اين با اين چنين شخصي بحث كرد (البته خيلي ببخشيد آقا سامان كه اين چينين نوشتم)
موفق باشيد.
من برات بجز طاها جان چيزي ننوشتم ولي طوري جوابم را دادي كه يكسري از طرفدارانت كه مانند خودت هستند و بعد تو اينجا رز مي رنند من گفتم اون احسان بايد بيايد معذرت بخواهد براي اينكه اين موضوع را يكي از مديران بي لياقت پرشين تولز در سايت پرشين تولز اولين بار مطرح كرده است
اگر بخواهيد موضوع را خاتمه دهيد
سامان جان يه چيز بذار براتون روشن كنم در فورم پرشين تولز كساني كه پستهاي زيادي داشته باشند القابي بهشون تعلق ميگيره مثل قبلا اينجا كه الان به صورت پروانه روشن هستش. اينكه نوشته يه دنگ به اسمشه و يا گردن سايت حق داره و از اين جور چيزها منظور اين نيست مه طرف صاحب سايته و يا مدير بخشي هستش. و تا به حال اكثريت كساني كه شما اسم بريد فقط يه كاربر فعال بودند.....
متاسفانه بايد بگم تنها كسي كه در اين فورم خيلي بدبين و با تعصب نوشته شما هستيد و تمامي دوستان سعي دارند مي كنند كه نطرات خودشون رو بنويسند اما شما هرچه بهتون ميگند و عذرخواهي مي كنند باز هم گوش شما بدهكار نيست و شما مي خواهيد كاري كه خودتون دوست داريد انجام بديد.
از ينكه چرا احسان اون پست رو نبسته بايد عرض كنم اين گونه پستها هم مي توانند مفيد واقع شوند در صورتي كه هركسي بدون تعصب اين نطراتش رو بنويسه نه اينكه چوب به دست دنبال همديگه بيافتند.
خيلي از دوستان ميگند كه فورم مجيد آنلاين سنگنيه حرفي بدي نزدند يكي از مهمترين چيزيهايي كه يه سايت بايد داشته باشه سرعت لو شدن صفحه هستش و بعدش زيبايي اون....
اميدوارم كه از نوشته هاي من نارحت نشده باشيد و اگر چيزي نوشتم و يا چيزي گفتم كه باعث نارحتي شما و يا كسي شدم از همين جا از همگي شما عذرخواهي مي كنم و دوست دارم به جايي اينكه بشيند و بنويسيد كه فلان كس اينرو گفت و فلان كس اينرو نوشت دست برداريد و به فكر بهتر شدن اين فورم و ديگر فورمهاي فارسي باشيد.....

با تشكر
طاها ابراهيمي

se7en

Member
آقا من مخلص همتون هستم .... :)

من از جميع اجمعين اعضاي اين طرف و اون طرف معضرت ميخوام ! :wink:

[color=]( البته اونايي كه عضو هر دو هستن پر رو نشن اونا يه بار معذرتمو حساب كنن ! :lol: )[/color]

آقا من از جاي دو طرف اعلام غلط كردگي و **خوردگي ميكنم خوبه ! :?: (اونايي كه بالا گفتم بازم همونجوري حساب كنن !‌ :lol: )

بيخيال شيد جونه من ! :roll:

هفت ! :idea:

mizsia

Member
اي بابا يواش تر :wink: اينجا مجيد آنلاينه ها!!!!!
اصلاْ هر كسي اين دو سايت رو ببينه متوجه ميشه كه مخيد آنلاين در بيشتر موارد از اون يكي سايت بهتره!
خوب!
سامان جان شما خودتو ناراحت نكن !
به نظر من نبايد اين بحث رو ادامه داد! داره به يه جا هاي ناجوري ميكشه! wink:

mizsia

Member
اي بابا يواش تر :wink: اينجا مجيد آنلاينه ها!!!!!
اصلاْ هر كسي اين دو سايت رو ببينه متوجه ميشه كه مجيد آنلاين در بيشتر موارد از اون يكي سايت بهتره!
خوب!
سامان جان شما خودتو ناراحت نكن !
به نظر من نبايد اين بحث رو ادامه داد! داره به يه جا هاي ناجوري ميكشه! :wink:
(تورو خدا لوگوي منو نيگا كنيد ديوونه شديم ديگه اعصابمون خورد شد )

سلام

p30 گفت:
هدف ما از باز كردن اون تاپيك اين بود كه بيايم ضعف هاي PT & MO رو بررسي كنيم كه متاسفانه مثل اينكه شما برداشت ديگه اي از اين تاپيك كرده ايد
:idea:

p30 جان ببخشيد قصد جسارت ندارم اما اين حرف شما يك دروغ محض است چون كسي كه اين تاپيك را در پرشين تولز ساخت هدفش را هم از ساخت تاپيك نوشته بود كه حرفش 100 درصد با شما تناقض داره البته پس از اينكه ارسالش را ويرايش كرده اون قسمت را هم پاك كرده كه شما اومديد اينجا و چنين حرفي مي زنيد.

Majid گفت:
آقا سامان من خصوصي هم براتون پيغام زدم اما متاسفانه بايد اينجا هم آخرين تذكر رو بدم كه اگر كه اين كارها تكرار بشه مجبورم با شما هم مثل همه برخورد كنم

در ضمن آقا مجيد شما بايد با سامان هم مثل بقيه برخورد كني اگر اينكار را نكني با برخي ها فرقي نداريد ....

en2fa

Member
عجب بحثی...
آقا به قول شما ما هم اونوری هستيم...اما برام جالب بود تو يکی 2 روز اینجا اینهمه رشد پيدا کرد...
در مورد آقا سامان هم ميخواستم چيزی بگم اما خوب جوانمردی نيست اگه ایشون ديگه نتونند جواب بدن و ما حتا انتقاد کنيم...

بيخيال...مرتب این آقا سامان میگه که مديران اونجا اینو نوشتن و اینو..حالا ما هم به قول ایشون به عنوان يک قديمی در اونجا که گردن سايت حق داره از ایشون بخاطر
سانسور و توهين و غيره معزرت ميخوايم...ديگه تکرار نمیشه....من آقا اصلاً نماينده شما اونجا..هرکی هر چی گفت من صدرصد و نديد با شما.....

اما....

راستش من اصلاً نميدونم اینجا چه قوانينی داره که میگن سخته...حتماً يکی مشت قوانين داره ديگه که برای عضو شدن هم agree کردم اما خوب جداً نميدونم..يادم باشه برم بخونم....
اما این سايت ديدنش برام خيلی سخته...يعنی بعد از يک مدت خيلی زود چشمام رو اذيت میکنه....
من اینجا خيلی قبل تر از pt میيومدم اما هيچوقت عضو نمیشدم واسه اینکه خيلی شکل سايت برام بد بود...
و اینکه انقدر فارسی هست که اصلاً نمیفهم که دارم با دکمه ها چی کار میکنم....
اما در کل اصلاً از لحاض تکنيکی قابل قياس با pt نيست ک يک forum با امکانات بسيار زياده...
البته يک سؤال هم اینجا باز برام هست که اینهمه امکانات واسه چيه؟يعنی من عضو خيلی از forumهای خارجی هستم اما باز هم هيچ forumی با اینهمه امکانات نديدم...يکم زياد امکانات نداره؟!!

en2fa

Member
البته همه از اینکه این دعوا چقدر بد بود میگن من يک مزيت هم براش بگم که فکر کنم اعضا majidonline يکم زياد شد
چون میبينم که اکثر ptها امدن اینجا واسه همين topic و يا ساير topicها عضو اینجا شدن....خوب اینهم يک مزيت...
هر چقدر افراد بيشتر شوند امکان پاسخ گيری هم خوب بيشتر میشه...

gootik

Member
agha negah konid 6 safe bekhatere ye mozooe birabt site

baba vel konid zeshte
mage ma bache 2 sale im ke intori mikonid
asan be mache oona chi migan
ma ke be khodemoon shak nadarim

Scorpio

Member
!!! Wowww

بابا اینجا چه خبره ؟؟؟
سامان جان من حرفهای شما رو کاملا قبول دارم ولی به نظر من ما هم باید کار خودشون رو انجام می دادیم یه جورایی "روابط متقابل به مثل" منظورم اینه که اگه مدیران اونجا ساکت هستن و میذارند که کاربرها هر حرفی که بزنند و حتی به قوله شما سانسور یک طرفه دارن ما هم باید همین کار را انجام میدادیم .

خوب ... مجید جان می تونم به جرات قسم بخورم که سایتت هیچی از سایت های خارجی کم نمیاره حالا چه برسه به سایتهای ....
جا داره که آقا مجید ، سامان عزیز ، آقا بابک گل ، نگین خانم و... تشکر میکنم که واقعا به سایت میرسن و همه جور امکانات رو فراهم میکنن .

خوب حالا اگه ازمن بپرسن که مجيد آنلاين بهتره يا پرشين تولز ؟؟؟
خوب قطعا و بدون تردید میگم مجیدآنلاین

موفق باشید

علی

shaar

Member
من فقط اومدم اينو بنويسم كه هيچ كدوم از اون عنوان ها مثل ؛يه دنگ از سايت به نامشه؛ يا داره را ميافته؛ دليلي بر مديريت در انجمن نيست! ( من سومين تعداد پست را از نظر تعداد دارم! ولي مدير هم نيستم! محاكمه ام هم مي كنن!)
مديران بدون در نظر گرفتن پست و بر اساس مسوليت پذيري و تمايل شخصي؛ مدير مي شن! مثلا يك كاربر جديد در بخش موبايل و لپ تاپ مدير هست و صد تا پست هم نداشت وقتي مدير شد!
(زياد به علامت تعجب هاي من توجه نكنين ها! جزو ادبيات منه!)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا بيايم اين بحث رو بخ خوبي خوشي تمومش كنيم حالا يا ادامش بديم :lol:

آقا هم پرشين تولر هم مجيد آنلاين هم بقيه سايتهاي ايراني كه در زمينه گسترش فرهنگ و علوم كامپيوتري فعاليت دارند.. هيپ هيپ .. هوار.. هيپ .. هيپ... هورا :lol::lol::lol:

رلست آقا؟ :wink:

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا