متن سه بعدی !!!! دوستان لطفا کمک کنند!

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام بچه ها خوبید ؟

من یک ایده دارم که واسه پیاده سازیش نیاز به یک متن سه بعدی دارم. این متن من قراره جنسش سنگی باشه و کامل سه بعدی باشه !
الان که فوتوشاپ من به خاطر اصل نبودن قسمت 3d غیر فعاله ( اینو میشه کاریش کرد درست بشه ؟)

یه نرم افزار ایلیستریتور هم رو سیستمم دارم .

می خواستم ببینم با این 2 نرم افزار میشه یا باید مثلا با سینما 4 دی و اینا کار کنم ؟ یه چیز تمیز می خوام در بیاد.

و اگه دوستان با یکی از 3 نرم افزار آموزش ساخت متن سه بعدی هم داشتند لطفا بزارند .
مرسی

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
بهنام جان نبود منوی 3d برمیگرده به کرکی که مناسب نبوده و اگر ورزژن اکستند رو دارید میتونید با این کرک که خودم هم استفاده میکنم کار کنید !

لینک دانلود کرک
اگر رو ویندوز 7 با کرک مشکل داشتید بگید راه حلش رو هم بگم

در مورد سه بعدی کردن!
شما 100% با تلفیق اون 2 نرم افزار میتونید!
اما خوب یه کار خیلی تمیز بخوای مصلما سینما 4 دی یه چیز دیگس

Active Member
مرسی گیلاس جان . الان چیزی که شما می گید با هر دو نرم افزاره ؟ یعنی منوی 3دی فوتوشاپ و سینما 4دی ؟ بعد اموزشی
هم هست که بتونم استفاده کنم ؟!

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
نمیدونم تا چه حد با منوی 3D فتوشاپ کار کردی
چیزی نیست که بتونی روش حساب کنی
یعنی یه رندر رو شاید اگر سیستم با کانفیگ مناسب نداشته باشی خیلی آزارت بده تا اینکه بخوای با مکس یا همون 4دی رندر بگیری

برای اون که گفتم 2 نرم افزار ! منظورم فتوشاپ و ایلوستریت بود که بتونی با 3d ایلوستریت کار کنی و یه تکسچر مناسب با فتوشاپ روش اعمال کنی !

اما برای cinema 4d یکم مبحث 3d تو این نرم افزار راحته اما تکسچرینگ و لاتینگ رو به هر حال باید یکم تجربه داشته باشی
اما میتونی از بخش سه بعدی هیمن انجمن قسمت سینما 4دی کمک بگیری مطالب آموشی رو مدیر بخش amin4d عزیز بسیار کامل تهیه کردن!

Active Member
مرسی گیلاس جان .
من فردا پس فردا امتحان می کنم ببینم چی از اب در میاد !
دوباره مزاحمت میشم.
ممنون

MohammadGh

Well-Known Member
سلام بهنام جان
از این اموزش می تونی استفاده کنی ، گفتی سنگی میخواد باشه
البته از مدیران عذرمیخوام ...

::ویرایش گیلاس::

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
محمد جان لطفا براشون لینک رو به صورت پیغام خصوصی ارسال کنید
ممنون میشم قوانین رو نقض نکنید