متخصصين مالتي مديا بيلدر - کمک کنيد؟؟؟

smd7m

Member
1-چگونه مي توان در برنامه مالتي مديا بيلدر برنامه اي نوشت كه سي دي را با يك كد خاص شناسايي كرده و در صورت رايت بر روي سي دي ديگر اجرا نشود؟
3- چگونه مي توان script اي نوشت كه با دادن رمز آن برنامه از داخل بيلدر بر نامه مورد نظر را باز كند. (مثلا يك فايل zip رمزدار)
3- برنامه اي معرفي کنيد که فايلهاي درون سي دي را مخفي و غير قابل نمايش باشد ولي توسط آتوراني که درست شده قابل مسير يابي باشد؟

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام

جواب‌ها
1-تا حالا نديدم
2-شايد به دردت بخوره : C:\Program Files\Multimedia Builder496\Samples\keys.mbd
3-يه ترفند هست كه ميشه همچين كاري كرد البته بايد با يك نوع سيستم عامل بجز مايكرسافت باشه ( ولي مسيريابي تو مولتي مديا بيلدر رو نميدونم درست ميشه يا نه ولي تو فلش ميشه ).

تو ميتوني اسم فلدري كه برنامه‌ها توشن رو از Program به <| Program |> ( يا هر كاركتري كه گذاشتن اون در ويندوز غير مجازه . منظرم ايناست :

c.jpg

فعلا

smd7m

Member
SaMaN دستت درد نکنه
پيشنهاد مفيدي بود.
ولي من دنبال برنامه اي هستم که به هر نحو کاربران اطلاعات درون سي دي رو کپي نکنن و فقط آتوران آنها رو اجرا کنه ... در اين زمينه چه پيشنهادي داري ؟

simpatico

Member
از برنامه cd cecure استفاده کنید...
مثلا شما دارید یه اتوران برای یه سی دی برنامه میسازید...فرض میکنیم شما 10 تا برنامه توی این سی دی دارید...
همه ی این 10 تا برنامه رو توی یه فولدر به نام programs قرار دادید و قصد دارید کاری کنید که دیگران بتونند از طریق اتورانی که شما ساختید فقط اونها رو نصب کنند و به source برنامه ها دسترسی نداشته باشند...فرض میکنیم که شما اتوران رو طراحی کردید و حالا قصد رایت اون روی cd رو دارید...این برنامه رو باز میکنید و به اون آدرس اون فولدر که محتویات cd داخلش هست رو بهش میدید...سپس از طریق امکانات برنامه که خیلی هم ساده است اون پوشه programs رو hide میکنید و دکمه رایت رو میزنید...آش ما آماده است.....میتونید میل کنید
smile(80).gif

اگه متوجه نشدید بگید تا بیشتر توضیح بدم...

smd7m

Member
cd cecure.

اين برنامه رو از كجا دانلودكنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
أيا اين برنامه واقعا همه رو مخفي ميكنه و با Show Hidden ويندوز نمايش داده نميشه
درباره اين برنامه بيشتر توضيح بده
با تشكر

simpatico

Member
CD Secure محصولی از شرکت Great-Wall Software نرم افزاری برای جلوگيری از کپی کردن اطلاعات درون CD و دستيابی غير مجاز به آنهاست ! اين نرم افزار از تکنولوژی SDH Secure-Data-Hide برای محافظت استفاده می کند که اصول کار سيستم به اينگونه است که اطلاعات درون CD را از ديدگاه کاربر و نرم افزارهای رايت مخفی می نمايد ولی نرم افزار درون خود CD (مانند Autorun و .. ) قادر به شناسايی اطلاعات می باشد . اصول کار با نرم افزار در 4 مرحله خلاصه می شود :
1.فايلها و پوشه هايی که می خواهيد کپی نماييد را در يک پوشه قرار دهيد
2. با استفاده از ابزارهای CD-Image-Maker اطلاعات درون پوشه را به فايل CD Image تبديل نماييد.
3. با استفاده از نرم افزار فايل CD Image را باز نماييد گزينه ی sensitive folders or files را انتخاب و Hide نماييد.
4. سپس Image CD فايل را ذخيره و توسط برنامه رايت نماييد

http://www.greatwallsoft.com:80/CDSecure.exe
http://www.crackdb.com/CD.Secure.2.0.CRK-FFF/get_41136_CD.Secure.2.0.CRK-FFF_crack.html

smd7m

Member
help

simpatico عزيز کمکم کن :
1- CD Secure رو گرفتم و کرک کردم نرم افزار خيلي ساده و خوبي است ولي من هر كاري كردم اطلاعات رو مخفي نمي كنه
2- گزينه ی sensitive folders or files كه بالا توضيح دادي كجاست
3- Cd Volume Lable در پنجره make image چيه
4- با اين نرم افزار فقط از سي دي image گرفته ميشه و يا از داخل هارد هم ميشه
5- وقتي اطلاعات بصورت مخفي رايت شدند ديگه قابل كپي شدن نيستند؟

smd7m

Member
SaMaN عزيز :
با توجه به مثال C:\Program Files\Multimedia Builder496\Samples\keys.mbd كه معرفي كرديد چگونه مي شه تعريف کرد که اگر مثلا کليدهايي غير از 123 فشرده بشه فرمان Exit صادر بشه. (چون اعداد بايد به ترتيب وارد شوند به ازاي هر اشتباه فرمان exit صادر بشه)

Saman

سلام

ببين اين به دردت ميخوره عزيز البته تو اين فايل پسورد MajidOnline هستش.

فعلا

پیوست ها

• pass4.9.6.zip
    707 بایت · بازدیدها: 172
آخرین ویرایش:

smd7m

Member
دوست گرامي SaMaN جان
از زحمتي كه كشيدي متشكرم ولي مد نظرم اين نبود. در بالا مثالي رو برام معرفي كرده بودي كه رمز توسط يك رشته دريافت نمي شد بلكه مطابق مثال C:\Program Files\Multimedia Builder496\Samples\keys.mbd بود در اين مثال رمز بدون وارد كردن در يك EditBox بلكه توسط كلمات مورد نظر توسط صفحه كليد فشار داده مي شد و در پايان عمل مورد نظر صورت مي گرفت. حالا سوالاتي كه در اينجا برام پيش آمده اينكه :
1- اگر كليدي غير از كلمات رمز فشار داده بشه فرمان Exit صادر بشه . مثلا رمز مورد نظر 123 است اگر رمز اولي يعني كليد 1 فشار داده نشه و غير از اين باشه فرمان Exit صادر بشه.
2- بايد چه عملي انجام داد كه از كليدهاي حسابداري هم استفاده كرد چون فقط اعداد توسط صفحه كليد اصلي در اين مثال شناخته مي شوند.
از اينكه هميشه مزاحمت هستم خيلي شرمنده. من مي خوام يك مجموعه نرم افزاري بسازم لطف كن در اين مجموعه مرا ياري كن.
نام مجموعه رو گذاشتم اكسيژن.
در اين تاپيك من هميشه مزاحم شما و simpatico هستم . با اميد به اينكه اين مجموعه رو با هم بسازيم.
در مورد بانك نرم افزارهاي داخل مجموعه نظري بده.
در پايان كار اين مجموعه رو براتون ارسال خواهم كرد. در ضمن پيوست نامه چگونه يک فايل اضافه کنم هر کاري کردن attach نشد توضيح بده برام تا برات قسمت اول را ارسال کنم.
با تشكر . محمد

simpatico

Member
آموزش cd cecure:
smd7m جان خیلی راحته...
1.گزینه make image رو بزن...توی قسمت cd volume data هر عددی که دوست داری وارد کن
smile(10).gif

قسمت boot sector file رو اگه راستش رو بخوای من هیچوقت فعالش نمیکنم...چون اصلا نمیدونم چیکار میکنه...تو قسمت source folder اون فولدری که محتویات cd داخلش هست رو انتخاب کن...توی قسمت target cd image file هم اونجایی که میخوای فایل image ذخیره بشه رو مشخص کن...حالا ok رو بزن...حالا صبر کن تا کار image گرفتن تموم بشه
و بهت پیغام بده...در اینجا به شما پیغام میده که کار image گرفتن تموم شده و شما دوست دارید که فایل image رو باز کنید...شما هم گزینه yes رو کلیک کنید...سمت چپتون یه نمودار درختی هست و سمت راسستتون هم جدول...
روی نمودار درختی سمت چپ trial version و انتخاب کنید و بعد از اون در جدول سمت راست اون فولدری رو که میخواهید مخفی کنید رو select کنید و گزینه hide رو از بالا بزنید...حالا گزینه save رو از بالا بزنید تا تغییرات انجام گرفته توسط شما در فایل image اعمال بشه..زمانی که گزینه save رو زدید به شما پیغام میده که دوست داری cd رو رایت کنید و شما گزینه yes رو میزنید...و cd رایت میشه...دوست عزیز دقت کنید با توجه به اینکه پسوند این ایمیج Iso است شما اگه دوست داشته باشید میتونید wizard رایت رو cancel کنید و با نرم افزار nero یا هر نرم افزار رایت دیگه ای که دوست دارید اونرو رایت کنید...چونکه تمامی نرم افزارهای رایت پسوند Iso رو پشتیبانی میکنند...
خیلی راحت بود نه.... خیلی نرم افزار به درد بخوریه...به نظر من دیگه آدم نیاز نیست سراغ نرم افزارهای قفل گذار cd بره...
اگه باز هم به مشکل برخوردید در خدمتتون هستم...
موفق باشید خداحافظ

Saman

سلام

عزيزم اگه اينطوري كه ميگي باشه كسي كه پشت سيستم ميشينه اينقد همه‌ي دكمه‌ها رو ميزنه تا ببينه با كدوم خارج نميشه اينطوري پيدا كردن رمزي كه گذاشتي خيلي راحته. رمز بايد طوري باشه كه كل رشته رو تحليل كنه نه يكي يكي اگه اينطوري باشه كاربر مياد اعداد يك تا نه رو ميزنه تا ببيننه رقم اول چيه اگه رقمي رو كه زد خارج نشد ميفهمه كه اين رقم اول رمزه.

حالا هر طور كه راحتي

فعلا

smd7m

Member
Simpatico عزيز ... كارت بيسته ....
خيلي نرم افزار جالبي است امتحانش كردم . دستت درد نکنه... سوپر مخفيه
چند سوال ديگه داشتم اينکه ...
1- وقتي آتوران اجرا مي شه بصورت اتوماتيک تصوير پيش زمينه کار (desktop) رو عوض کنه ... با تصويري که براي آتورات تعريف شده. در اين زمينه چکار انجام بدم.
2- يه نرم افزار يا پلاگين و يا اسکريپي باشه که درايو مجازي رو شناسايه کنه و برنامه روي اون کار نکنه ؟
Simpatico عزيز ... بيشتر در چه زمينه هايي مهارت داري که از پيشنهادهاي ارزنده ات استفاده کنم. ضمنا من روي يک مجموعه نرم افزاري کار مي کنم اسمشو گذاشتم اکسيژن... نظر شما در مورد يک مجموعه جالب و جذاب نرم افزاري چيه. و يا به نظرت در چه زمينه اي اين مجموعه رو کامل کنم بهتره ...
دوست دارم شما هم در اين مجموعه منو ياري کنيد در پايان سي دي کاملش رو براتون ارسال مي کنم.
کوچکت - محمد

smd7m

Member
سلام
سامان جان
درسته که اينجوري سريعا رمز لو ميره ولي مي خوام ياد بگيرم که چطوري ميشه اينکار رو تعريف کرد.
ضمنا لطف كن و ببين ميتوني به اين سه سوال من جواب بدي
1- رمز و حروف چگونه توسط يک رشته دريافت و مقايسه شود لطف کن مثالي برام بزن.
مثلا رمز دريافتي ox17m است ... و وقتي صفحه باز ميشه مستقيما مکان نما داخل کادر EditBox قرار بگيره و آماده دريافت رمز باشه و اگر کليد enter زده شد جواب بده...
2- وقتي آتوران اجرا مي شه بصورت اتوماتيک تصوير پيش زمينه کار (desktop) رو عوض کنه ... با تصويري که براي آتورات تعريف شده. در اين زمينه چکار انجام بدم.
2- يه نرم افزار يا پلاگين و يا اسکريپي باشه که درايو مجازي رو شناسايه کنه و برنامه روي اون کار نکنه ؟

آخرین ویرایش:

Saman

سلام

1-براي اون مثال شما بايد به جز اون اسكريپت ‌ها 6تا ديگه هم بايد بسازي ( يعني 9تا با اون 3تاي اصلي ) بعد هر كودوم از اون شش تا رو با كليدهاي چهار تا نه قرار بده! و بهشون فرمان خروج بده. كه اگه كاربر اعداد چهار تا نه رو زد خارج بشه!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
رمز و حروف چگونه توسط يک رشته دريافت و مقايسه شود

2 - شما اول بايد يه متغير تعريف كني كه حروف editbox درون اون قرار بگيرن كه بايد اسم اون متغير رو در تنظيمات editbox تعيين كني مثل : ( البته اينم بگم كه متغير از نوي string بايد حتما آخرش $ داشته باشه. )

pas.gif

--------------------------------قسمت 2 سوال 2 ----------------------------------
دوست عزيز با دستور if اين كار انجام ميشه مثلا :
کد:
If (Pass$='ox17m') Then
  s$='Click OK To Run Program.'
  Message("Tank you !","s$")
  NextPage()

اگر محتواي متغير $Pass حروف ox17m بود سپس متغير $s را داراي محتواي Click OK To Run Program. كن و پيام بده ..... و به صفحه‌ي بعد برو

کد:
Else
  d$='Click OK To Exit.'
  Message("Invalid Password!","d$")
  Exit()
End

در غير اينصورت متغير $d را داراي محتواي Click OK To Exit كن و پيام بده .... و خارج شو.
--------------
درخواستت براي مثال پسورد
Download
--------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3- براي اين كار از اين مثالي كه پايين گذاشتم استفاده كن كه با پلاگين كار ميكنه و مخصوص عكس‌هاي با پسوند BMPهستش
Download
4- اينو من بلد نيستم بايد از آقا حامد بپرسي!!

خسته نباشيد!!!!!

فعلا

آخرین ویرایش:

smd7m

Member
سلام
نرم افزاري که براي wallpaper معرفي کردي تصوير رو در مرکز صفحه نمايش قرار مي ده ... اگر بخوام تصوير در دو حالت Stretch (تمام صفحه) و tile (کاشي وار) قرار بگيرد چکاري بکنم.
پلاگيني براي محافظ صفحه نمايش هم وجود داره.
خسته نباشي
کوچکت محمد

Saman

سلام

واسه من كه بگروند رو بصورت Stretch نمايش ميده!!! ديگه اينشو نمي‌دونم.

واسه اسكرين سور هم مي‌گردم اگه ديدم يه مثال واست ميزارم!

فعلا

Saman

سلام

شرمنده واسه اسكرين سور چيزي پيدا كردم از آقا حامد سوال كن به احتمال قوي ايشون ميدونند

فعلا

جدیدترین ارسال ها

بالا