متخصصين مالتي مديا بيلدر - کمک کنيد؟؟؟

smd7m

Member
اين دو اصطلاح در system information چيه؟
System Type X86-based PC
Processor x86 Family 15 Mo
Cpu سيستم من 2.4 سلرون d هست.

simpatico

Member
Proactive System Password Recovery
این نرم افزار هرچی پسوورد توی ویندوزه رو میریزه جلوتون...پسوورد اکانتها...پسوورد یوزرها...پسوورد اینترنت...پسوورد رجیستری...و1000 پسوورد دیگه :
http://www.elcomsoft.com/download/files/pspr.zip

WDPR-4URK-SV9Y-ETFW-YTKXN-AGGP-AKWFE

mojtaba_2006

Well-Known Member
برنامه زیر را خودم درست کردم، ببینید به دردتان می خورد یا نه ؟

پیوست ها

• PASSWORD 2.zip
    1.6 کیلوبایت · بازدیدها: 54

توتک

New Member
سلام :
یه برنامه درست کردم ، تو ویندوز xp - سون - 10 تست کردم ایرادی نداشت اما تو ویندوز 8.1 با error مواجه شدم ، عکسشو فرستادم (error code:0x800f080c)
با close کردن ، برنامه بالا میاد ولی یه مشکل دیگه ایجاد میشه اونم اینه که برنامه در toolbar دیده نمیشه و بعد از min کردن نمیشه ، از روی toolbar فراخوانیش کرد و باید در taskmanager برنامه رو مجدد فراخوانی کرد البته بعد از اینکه اولین بار اینکارو انجام میدم این مشکلم حل میشه و برنامه تو toolbar دیده میشه.
ممنون میشم اگه در اینمورد حل این مشکل کمکم کنید.
error.jpg

RedZed

New Member
سلام :
یه برنامه درست کردم ، تو ویندوز xp - سون - 10 تست کردم ایرادی نداشت اما تو ویندوز 8.1 با error مواجه شدم ، عکسشو فرستادم (error code:0x800f080c)
با close کردن ، برنامه بالا میاد ولی یه مشکل دیگه ایجاد میشه اونم اینه که برنامه در toolbar دیده نمیشه و بعد از min کردن نمیشه ، از روی toolbar فراخوانیش کرد و باید در taskmanager برنامه رو مجدد فراخوانی کرد البته بعد از اینکه اولین بار اینکارو انجام میدم این مشکلم حل میشه و برنامه تو toolbar دیده میشه.
ممنون میشم اگه در اینمورد حل این مشکل کمکم کنید.
سلام
بفرمایید برنامه شما دقیقاً چه کاری انجام میده و از چه پلاگین هایی درش استفاده کردید؟
احتمالاً باید مشکل از یکی از پلاگین ها باشه که سازگار نیست وگرنه بعیده یه برنامه MMB تو ویندوز 10 کار کنه اما تو ویندوز 8 نه!

siavash525

New Member
سلام عزیزان
برنامه تعویض والپیپر رو ندیدم
برنامه اعمال تمپ اسکرین سرویس رو احتیاج دارم
ممنون تونم

جدیدترین ارسال ها

بالا