ماژول شاهنامه فردوسي *** پيشكش به ايران پرستان *** آماده دريافت!

izone

Active Member
با درود به همگي دوستان.

پس از زمان درازي تلاش و كوشش توانستم با ياري دوستان ماژول شاهنامه فردوسي را درست كنم و به ايران دوستان و ايران پرستان ارجمند پيشكش نمايم.

شوربختانه به دليل كار زياد هنوز نتوانسته ام كه تمامي اين داستان شيرين را آماده كنم ولي نزديك به يك سوم اين دفتر آماده شده است و بزودي دنباله آن نيز در دسترس خواهد بود.

جاي دارد كه از دوستان گرامي بهزاد عزيز مدير تارنماي ايران ترينينگ و همچنين سايان عزيز يكي از مديران انجمن فتوشاپ مجيد آنلاين براي ياري فراوانشان سپاسگزاري كنم كه البته از ايشان در بخش اطلاعات Copyright اين ماژول هم قدرداني شده است.

تلاش ما بر آن بوده كه اين شاهنامه را از روي نسخه اي كه در مسكو موجود ميباشد بنويسيم تا از دستخوردگي هاي آن در مرور زمان به دور باشيم. اميدوارم كه مورد پسند قرار گيرد.

اين ماژول بدليل بكار گرفتن از HTML در ساخت آن و بزرگي كتاب حجم زيادي پيدا كرده است (تاكنون نزيك به 6 مگابايت). اين ماژول را ميتوانيد از روي لينك زير در تارنماي ما ببينيد و اگر مايليد كه آنرا در تارنماي خودتان نيز داشته باشيد و از فرهنگ ايران پاسداري كنيد بفرماييد تا آنرا براي دريافت بگذارم.

ولي پيش از اين خواهشمندم كه نظرها و پيشنهادهاي خودتان را در همين جا بيان كنيد تا در بهتر سازي آن مرا ياري كنيد.

براي بازديد آن به اينجا برويد.

http://www.iranyad.com/modules.php?name=shahnameh

شاد و سربلند باشيد.

Jasem

Member
بسي رنج بردم دراين سال سي
عجم زنده كردم بدين پارسي

آقا خداييش دستت دستت درد نكنه و انشا ال.. هميشه همينگونه پيروز باشي
يا حق

Jasem

Member
آقا فقط يكم متن اشعار رفته تو حاشيه بك گراندت .
فكر كنم با رزوليشن پايين تر بايد صفحه رو ببينيم تا درست باشه ؟
يك چك بكن

izone

Active Member
ممنون دوست من.

در دو رايانه من كه خوب نشان ميدهد با رزوليشون هاي گوناگون. ولي چشم اگر اينگونه باشد ميتوانم آنرا تغيير دهم.

ara

Member
آقا واسه دانلود نميزاريد ؟؟؟؟ :lol:
ما چه جوري در سايت خودمون استفاده كنيم ؟؟؟

izone

Active Member
ممنون از مهر همه شما.

آرا جان

بزودي براي دانلود خواهم گذاشت. راستش ميخوام كه يك موتور جستجو هم با php يا جاوااسكريپت براش بگذارم ولي جند بار آزمايش كردم كه هنوز با سيستم ناك خوب كار نميكند. اين موتور جستجو خيلي شبيه گوگل است و از خوبيهاييكه داره ميتونه واژه هاييكه جستجو ميشه و در متن پيدا ميكنه را رنگي نشان بده و همچنين با CSS ميتوان همه گونه اونرا به دلخواه در آورد.

راستي ديروز من هرچه تلاش كردم بيام روي اين سايت ارور ميداد. الآن چند وقتي است كه همش ارور ميده كسي ميدونه براي چي؟

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام..

خواهش ميكنم عزيز.. وظيفه بود.. هر چند من اصلا كار بخصوصي نكردم..

خواستم فقط بهتون خسته نباشيد و دست مريزاد بگم..

موفق باشيد
سايان

arashsoft

Well-Known Member
عرب در بيابان مارمولك مي خورد
سگ اصفهان آب يخ مي خورد

يا تو همين مايه ها
اي ول باحال بود

iman_ebru

Active Member
آقا هر كاري از دست من بر بياد بگو. در مورد جستجو و اينا. تا زودتر دانلود كنيم
مجددا تشكر

izone

Active Member
iman_ebru جان ممنون از مهر شما.

من الآن در سفر هستم و نزديكهاي شب به خانه ميرسم كه حتما براي شما مشكل جستجو را خواهم نوشت تا شما و ديگران كمك كنيد.

سالار جان سپاس از مهر بسيار شما. نام برازنده اي داريد.

پيروز و شاد باشيد.

izone

Active Member
iman_ebru ممنون از شما.

خوب حالا مشكل من با جستجو در شاهنامه:

من براي اينكه يك بخش جستجو در اين شاهنامه بگذارم از يك برنامه كه Zoom Search Engine Indexer نام دارد كه ميتوان به سه زبان php و Javascript و Asp موتور جستجو درست كند بهره گرفتم. تنضيمات نمايشي اين برنامه با يك فايل css است كه مانند گوگل كار ميكند و واژه هايي را كه جستجو ميكنيد و پيدا ميكند را بگونه رنگي نشان ميدهد. همين برنامه را در سايت ديگرم www.iranzone.net بكار بردم كه ميتوانيد آن را ببينيد.

مشكل در ناك:

زماينكه من توسط اين برنامه در شاهنامه جستجو ميكنم اين برنامه همه نشاني تارنما را همراه با فايلي كه پيدا كرده است را نشان ميدهد و ميآورد. براي همين ناك اين كار را بعنوان خطا ميگيرد و ارور ميدهد. من ميخوام كه نتيجه اين جستجو را در خود همان iframe كه نوشته شاهنامه است نشان داده بشود. حالا اگر شما راه چاره اي بهتر داريد ممنون ميشوم اگر كمك كنيد.

راستي براي اينكه بتوانم منظورم را بهتر نشان بدهم بخش جستجو را راه انداختم تا شما بتوانيد خودتان بهتر ببينيد. براي ورود به اين بخش در صفحه اول شاهنامه به آخرين سرفصل كه ( پايان نامه ) است كليك كنيد تا به جستجو برويد. شما ميتوانيد به فارسي هم در آنجا جستجو كنيد.

شاد و سربلند باشيد.

iman_ebru

Active Member
من الان ميرم ببينم.
ولي فكر نميكنم نتونم مشكلش رو حل كنم.
نتيجش رو بهت ميگم

iman_ebru

Active Member
من الان ميرم ببينم.
ولي فكر نميكنم نتونم مشكلش رو حل كنم.
نتيجش رو بهت ميگم

من هم اسمم ايمان هست. لطفا منو به اسم خودم صدا كنيد

izone

Active Member
ممنون ايمان جان.

همانطور كه گفتم اگر راه ديگه هم ميتوني ممنون ميشم راهنمايي كني.

جدیدترین ارسال ها

بالا