تغییرات فایل 1 ماندن خط ضرب دری solid ها هنگام ایجاد افکت روی انها

mralisix

Member
سلام دوستان ببخشید من توی یه پروژه به یک solid افکت 3d stroke دادم ولی سولید محو میشه که باید هم بشه اما خط ضرب دری اون که مکانشو نشون میده حذف نمیشه و حتی بعد از export هم جاش میمونه

moslancer2

Member
سلام دوستان ببخشید من توی یه پروژه به یک solid افکت 3d stroke دادم ولی سولید محو میشه که باید هم بشه اما خط ضرب دری اون که مکانشو نشون میده حذف نمیشه و حتی بعد از export هم جاش میمونه
دوست عزیز این بخاطر سریال پلاگین شماس که از کار افتاده باید باز reg کنید...:paint:

moslancer2

Member
پلاگین رو رجیستر کردم اما بازم نرفت
سریال برای پلاگین؟؟؟؟ من برای نرم افزار افترافکت رو گذاشتم دوست عزیز...
شما باید اون سریالی که موقع نصب پلاگین میزنی رو دوباره وارد کنید... اگر سریال شما از کار افتاده باشه ورژن پلاگین 3d stork رو بده من ببینم دارم برات بذارم...:)

moslancer2

Member
این سریال برای ورژن 2.5 هست برای 3d stork ببین کدوم فعالش میکنه...:rose:

پیوست ها

• serial-Trapcode 3D Stroke v2.5.rar
    656 بایت · بازدیدها: 32

mralisix

Member
این فایل رو داشتم سریال رو زدم done رو هم زدم ودوباره به قول شماreg کردم اما بازم دوتا خط گنده وسط پروزمه چیکار کنم؟

moslancer2

Member
اینم خود پلاگینش که من استفاده میکنم اگر ورژنش پایین شرمنده ولی ماله 2009 هست...:rose:
و اون سریال ها هم برای این هست.. اگر کارت رو راه میندازه ماله خودت رو پاک کن اینو نصب کن... من رو افتر cs4 دارمش...:)

پیوست ها

• Red.Giant.Trapcode.3D STROKE V2.5 FOR AE CS3.rar
    2.4 مگایابت · بازدیدها: 50

moslancer2

Member
راستش تنها مورد برای سریال برنامه و یا کرک برنامه هست... راه دیگه نداره تا زمانی که بتونی یه سریال و یا کرک خوب پیدا کنی... صبر کن من ببینم باز ورژن های قبلم رو کجا دارم شاید اونا برات کار کنه...:paint:

moslancer2

Member
این دوتا نسخه هم داشتم... اونی که 2.5 هست باز یه سریال داره اونم تست کن... اون یکی هم ورژن پایینش هست...:rose:

پیوست ها

• 3d-stork-2.5.rar
    2.3 مگایابت · بازدیدها: 26
  • Trapcode 3DStroke v2.04.rar
    94.7 کیلوبایت · بازدیدها: 49

samadionline

Well-Known Member
Red.Giant.Trapcode.3D STROKE V2.5
save.gif
حجم : 2.40 مگابايت
download.gif
دانلود -
لينك مستقيم

aligraphic

Well-Known Member
این مشکل رو فقط وقتی که افکت اعمال شده روی سالید مورد نظر ریجستر نشده باشد ظاهر میشه!!!:shock:

amir_dudu

New Member
عزیزم توی تنظیماتش یه تیک داره اگه اونو برداری خطای ضربدری میره

جدیدترین ارسال ها

بالا