لوگو ژله ای ( ترکیب ae و c4d)

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام به همه دوستان خوبم و همه استادان مخصوصا 3 بعدی کارها:)
امروز هم یه کلیپ جدید ساختم که بیشتر میشه بهش تمرین گفت تا کلیپ که تقریبا اولین کاری بود که از ترکیب Cinema 4D و After Effects استفاده کردم...

m3gexy7dr8b08or9cy7o.jpg
ixvxf7c7teqh3ur05q.jpg

قربون این مملکت برم که فقط میشه از قلی آپلود دانلود کرد...
دانلود :
Hotfile
4Shared
2Shared
Persiangig
ضمیه هم شد.
اگه کسی بازم مشکل داشت بگه گریه کنم :lol:
همینجا با بلد میگم : آقایون خانوما کوچیکا بزرگا به خدا از رو آموزش انجام شده به پیر به پیغمبر جز اون نور ها و لنزا و رنگ بندی همش رو تو آموزش دیدم
...
امیدوارم دوباره مسئله نقشه گنج و کودک 2 ساله و پارتی بازی که هنوزم جریان داره اتفاق نیفته:-?
سوالی بود در خدمتم:rose:
منتظر نظراتتون هستم کسایی هم که اشکالی میبینن بگن تا اگه تونستم درستش کنم...:neutral:
موفق باشید:oops:

پیوست ها

• Jelly LOGO.zip
    750 کیلوبایت · بازدیدها: 1,159
آخرین ویرایش:

jangaleshab7770

Well-Known Member
سلام آقا رضا
بالاخره تونستم یه چیزیم با این سرعت مزخرف دانلود کنم:mad:
کار جالبی بود ، فقط یه سؤال: اون حرکت انحنای متن رو با افتر در آوردی یا cinema 4d؟ و از cinema 4d تو این کلیپ تو چه زمینه ای استفاده کردی؟ شرمنده چون اصلا تابحال با cinema4d کار نکردم خواستم ببینم چه کاربردایی میتونه داشته باشه، حتی تو هیم کلیپ چند ثانیه ای
بنظرم اگه اون پس زمینه سفید نوشته ها نباشه و خود متن بتنهایی باشه کار جالبتری در میاد
موفق باشی آقا رضای پررنگ :wink: و دوست داشتنی:rose:
یا علی

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام آقا رضا
بالاخره تونستم یه چیزیم با این سرعت مزخرف دانلود کنم:mad:
کار جالبی بود ، فقط یه سؤال: اون حرکت انحنای متن رو با افتر در آوردی یا cinema 4d؟ و از cinema 4d تو این کلیپ تو چه زمینه ای استفاده کردی؟ شرمنده چون اصلا تابحال با cinema4d کار نکردم خواستم ببینم چه کاربردایی میتونه داشته باشه، حتی تو هیم کلیپ چند ثانیه ای
بنظرم اگه اون پس زمینه سفید نوشته ها نباشه و خود متن بتنهایی باشه کار جالبتری در میاد
موفق باشی آقا رضای پررنگ :wink: و دوست داشتنی:rose:
یا علی

ممنون از همه دوستان گل لطف کردین:rose:
امین جون تقریبا 90 درصد کار تو Cinema 4D انجام شده ، چون اگه دقت کنی سه بعدی هست خود انحنا رو هم با Cinema 4D درست کردم این برنامه هم یه برنامه سه بعدی ساز هست که هم کارش آسونه هم خیلی قدرتمند با افتر هم خیلی خیلی رابطه ی خوبی دارن:green:اگه خواستی یه سری آموزشای ساده و پایه ای اینجا گذاشتم ببین....
برای اون پس زمینه هم ممنون بابت نظرت ولی هم تجربه خوبی بود بار اول که به طور جدی با Illustrator کارکردم برای Outline کردن و Offset Path کردن متن هم شاید من خوب درستش نکردم که خوشت نیومده:rose:
بازم ممنون از همه و موفق باشید:oops:

Farrokh

Active Member
خووووب

خیلی خوشمان آمد
همه چیز هم که سب**ز بود :green:(ترفند ستاره رو داشتید ؟فروم رو نجات دادم :دی)

آقا افتر افکت واقعا کار رو جالب کرده
ولی سایه های بین اشیا خراب رندر شدند

فکر کنم باید تنظیمات جی آی رو بالا ببرید

در کل جالب بود
ممنون

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
ممنون فرخ جون:rose:
آره سایه ای که از تکست جلویی رو تکست بک افتاده پت :green:شده... در ضمن من اصلا GI رو روشن نکردم تو این پروژه :sad:
برای رندر همین هم گذاشتم رندر شه لاست دیدم که البته چون سیستمم در حال اشهد گفتن بود هی میپرید جلو و مجبور شدم از اول ببینم:lol:ولی چشم سعی می کنم امشب تا صبح بذارم رندر شه :green:
موفق باشی:oops:

amird

خبرگان انجمن فلش
خوشمان آمد رضا جان :green:. دمت گرم چیز جالبی شده به امید کارهای بهتر

موفق باشی

sharktech

کاربر فعال
کار جالبی بود :rose:

اما همون طور که یکی از دوستان گفتن, یه اشکالش سایش هست.

اما یه دوتا اشکال دیگه هم داشت (البته بنظر من) که اون انیمیشن کار بود که یکم flexible خوب کار نشده بود.
و یکی دیگه هم اینکه اگه کار رو فریم به فریم ببینید اون پس زمینه نوشته ها هنگامی که لوگو جمع میشه یکم دفرمه میشه.

ولی در کل جالب بود.

Farrokh

Active Member
میگما بد بخت کمپانی digital tutors این همه سیدی ئه آموزش مایا داره

اینقدر که من دو سال خریدمشون ولی هنوز حوصلم نشده نگاشون کنم

حمید جان برادر
اینم آموزش

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار خیلی خوبی شده رضا جان.

مهمتر از همه اینه که تونستی 3 تا نرم افزار قوی رو خیلی خوب در کنار هم استفاده کنی.

الان هم لوگو رنگ قشنگی داره ولی بنظرم اگر تو مایه های طلائی هم باشه قشنگ میشه.

البته به محل استفاده ی لوگو هم خیلی مربوط میشه.

موفق باشی.

Mandana

Active Member
تبریک رضا جون خوشمل شده یه هالمه..
با بدبختی و فلاکت دانلودش کردم اخه..واسه همین از حرص دلم یه عالمه نگاش کردم که حداقل با سختی دانلود شده کم حرص بخورم :دی
بازم ازی کارا بکن دوس جون...موفق بباشی:rose:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
رضاجان، کارت خوب بود. از سینما فردی هر چه بیشتر می تونی توی تبلیغات استفاده کنی. اگه ورژن 11.5 سینما فردی رو بگیری که دیگه خیلی توی اون ورژن به تبلیغات توجه کردن و یه نمونه کارهای جالب هم در همون زمینه داره.
راستی کارت هم به نظر من یه کمی ساده شده. یه کم ذرات رو هم به کارت اضافه کن. واقعا غوغا می کنه وجود ذرات در کارت.
راستی چه قسمت هایی از کار رو توی سینما فردی انجام دادی و چه قسمت هاییش رو در افتر.
ممنون.

آخرین ویرایش:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
ممنون از همه دوستان مخصوصا سارا و امین جان:rose:
چشم سارا جان سعی میکنم با رنگ طلایی و GI بالا هم یه رندر بگیرم بذارم.:rose:
امین جان از تو هم خیلی ممنون... چشم سعی می کنم ایشالا تو کارای بعدی یه کم شلوغ ترش کنم...
ازParticle خاطره خوشی ندارم:green:یه پروژه دیگه سینما 4دی کار میکردم ، با Particle اش یه هوای برفی و بورانی خیلی تمیز درست شد و بعد از 3 ساعت رندر شد ولی چون آموزشش عکسی بود نه ویدئویی ، تو قسمت افتر شکست خورد:sad:
راجع به این کار هم خود لوگو قسمت جلوییش که یه متن هست تو Illustrator با Create Outlines به Path تبدیلش کردم ، پشتیش هم همونه با Offset Path تو یه لایه دیگه به دست اومده...
تو سینما 4 دی تقریبا 90 % کار انجام شده ، لوگو رو آوردم ، اکسترود دادم بعد لوگو جلویی رو آوردم جلو تر و با Bone و Random Effector این حالت لاستیکی رو در آوردم و وقتی لوگو رو عقب و جلو کنی این حالت بهش دست میده ، بعد لوگو رو آوردم جلو Keyframe و آخر هم بردم عقب و Keyframe و یه سری چیزای دیگه که تو این سینما 4دی من گراف نبود ، به بدبختی تونستم یه خورده نرم کنم انیمیشن رو... با یه Object Buffer رندر گرفتم که متن جلویی از عقبی جدا بشه ، تو افتر اون Glow و نور ها و لنز ها و بکگراند و رنگ سبزلوگو جلویی رو اضافه کردم و رندر شد :green:یه چیزی هم شاید پیدا نباشه یه Sky تو سینما 4دی گذاشتم و یه عکس HDR گذاشتم به عنوان متریالش که به لوگو پشتی Reflection بده اولین تجربه HDR نبود ولی جالب بود :green:
یه سوالم داشتم اگه کسی جواب بده ممنون میشم... این وقتی داشت تو سینما 4دی رندر می شد ، صفحه Preview ش سیاه بود ، یعنی این خط های رندر که هی میومدن پایین فقط سیاه نشون میدادن ، تا حالا اینجوری ندیده بودم ، کنسل کردم دیدم نه بابا بدبخت داشته کارشو میکرده...
سینما 4 دی 11.5 دارم ولی دمو ئه :sad:480*640 بیشتر نمیده:cry: یه 11.5 کامل با آموزش لیندا پیدا کردم برای دانلود که شانس ما اون سایتی که باهاش لینک مستقیم می کردیم سرورش ترکیده فعلا...
ببخشید زیاد حرف زدم:snap:
موفق باشید:oops:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
کار بسیار جالبی شده رضا جان.
امیدوار در همه ی مراحل کارت موفق و سربلند باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا