لوگو ژله ای ( ترکیب ae و c4d)

Maya Man

Active Member
خیلی خوب شده
نمی دونم همه آموزش ها حول Cinema 4d می چرخه :mad:
تو زمینه مایا در حد انگشت دست هم پیدا نمیشه

درست نگرفتم منظورتاز اين جمله چي بود! ولي آموزش تو ضمينه مايا زياده كه! شما منظورت زبان فارسيشه؟
اگه اينه كه بايد بگم آره تو ايران اكثراً رفتن سراغ مكس و عده اي هم Cinama 4d ، اينهم بدليل سادگي كار و يادگيري اين نرم افزارهاست!
البته من مايا رو انتخاب كردم براي كار سه بعدي چون خيلي قدرت داره.

رضا اين كارتم جالب شده.:wink:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.عزیزم نیاز به قلی آپلود نیست!! همینی که پیوست کردی مثل هولو دانلود شد!:?:

خیلی خوب شده.ولی با رنگ بندی نتونستم زیاد کنار بیام.اگه اگه حال داشتی با رنگهای قرمز مشکی رندر بگیر بیین تاثیرش چندبرابر
حالا شاید همه بگن چرا قرمز مشکی: :snap:
قرمز رنگ تندی هست و نماد خشونت تحرک زیاد:evil: ولی مشکی آرامش مرگ :-<و.. .از این چیزها. در مورد قرمز چون تو فرکانس بسیار پائین قرار داره (طول موج) و مشکی آخر طول موج.چی گفتم فکرکنم فیزیک و هنر و قاطی کردم!:?:

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
درست نگرفتم منظورتاز اين جمله چي بود! ولي آموزش تو ضمينه مايا زياده كه! شما منظورت زبان فارسيشه؟
اگه اينه كه بايد بگم آره تو ايران اكثراً رفتن سراغ مكس و عده اي هم cinama 4d ، اينهم بدليل سادگي كار و يادگيري اين نرم افزارهاست!
البته من مايا رو انتخاب كردم براي كار سه بعدي چون خيلي قدرت داره.

رضا اين كارتم جالب شده.:wink:
منظورم آموزش در زمینه تلفیق مایا و افتر هست
من تازه مایا شروع کردم
و واسه همین دقیق نمی دونم باید چه کار کرد با مایا

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام .
عالی بود ، امیدوارم وله های بیشتر ی و روز به روز حر فه ای تری رو ازتون ببینیم آقا رضا .
ولی نظر من اینه انیمیت کار شما یخورده مشکل داره
سرعت انیمیت یخورده آرومه که به نظرم باید تندتر بشه . و حالت ژله ای لرزشش بیشتر
اگه به لحظه ای که تکست کامل از لرزش می ایسته دقت کنی میبینی که خیلی خشک انجام شده ، یهو وایمیسته . ( انگار برای حالته ژله از تابعی مثل flex توی مکس یا ... ) استفاده نشده و با انیمیت دستی حالت ژله رو درآوردین
در کل خوب بود .
موفق باشی
:rose:

pclord

کاربر متخصص
منظورم آموزش در زمینه تلفیق مایا و افتر هست
من تازه مایا شروع کردم
و واسه همین دقیق نمی دونم باید چه کار کرد با مایا

حمید جان نگران نباش،این روزا سرم شلوغ بود،امروز یه کاری با تری دی مکس انجام دادم،امشب میزارم گالری،دیگه نمیتونم یه کار دیگه انجام بدم،وگر نه همین امشب با مایا هم یه چیز به درد بخور درست میکردم.تو چند روز آینده که تعطیلیها رسید،یه کار با مایا و آفتر انجام میدم،عقب نمونیم.

موفق باشی. :rose:

Maxoya

Active Member
سلام
یکم دیر رسیدم
خوب شده رضا جان
اما من با نورپردازی ها مشکل دارم :) به دلم نشست
درضمن من با مدیا پلیر ویدئو رو تند کردم کار جالب تر شد ، خودت یه تست بزن با سرعت بالاتر ...

موفق باشی

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
رضا کار قشنگی شدی برادر ...

فقط تو این طور کارا همیشه بعد از اومدن متن بذار یه چند ثانیه تو یه حالت تقریبا ثابت بمونه تا بیننده بفهمه که چی نوشتی ... من خودم پاوس کردم

کار قشنگی شده در کل

شرمنده دیر شد دوست من

موفق باشی

aliseven

Member
رضا جان واقعا كارت قشنگ بود
البته يه چند روزي ميشه كه ديدم اما خوب تازه دارم نظر ميدم
واقعا عالي بود
اميدوارم به زودي ازت يه كار طولاني تر ببينيم تا بيشتر هنرت رو بشناسيم
موفق باشي :rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
کار قشنگی بود فقط یک سوال

افترایستا ( afterista ) به چه معنی افتر که 100 % منظورت افتر خودمون ولی بقی اون چی من یکم بی سوادم ؟

می خوام بدونم اسم شرکت یا همین جوری ؟

صدا هم جالب شده بود از این به بعد هم هر کاری گذاشتی صدا را حتماً بذار .

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام داداش ایمان گل:rose:
راجع به افتریستا ، هم یه جورایی اسم کمپانی که میخوام بزنم هست:lol: (البته کمپانی که نه ، یه جورایی اسم کارهام ، به نوعی امضاست ، ما کجا کمپانی کجا؟ :sad:)
راجع به ایده اصلی هم که از کجا اومد ، تو یکی از آموزش های افتر یه آموزشی بود که اولش تعریف کرد: افتریستا اسم یه قهرمان افسانه ای هست تقریبا تو مایه های ققنوس ولی یه دختر هست که هر 1 سال نیم از خاکسترش زنده میشه و همه کاربرای افترافکت عاشقشن و ....:lol:
دیدم هم اسم قشنگیه هم افتر توش داره هم کلا جایی استفاده نشده ، نه سایتی نه کمپانی نه هیچی برش داشتم برای خودم:green:
راجع به صدا هم چشم:neutral:
موفق باشی:oops:

آخرین ویرایش:

ghergher

New Member
دلارا از شیراز

:)خوشکل بود. ایشاا.. کارای طولانی تر و عالی تر. آفرین

ghergher

New Member
دلارا از شیراز

:rose:من تازه دوماهه که کار با این نرم افزار رو شروع کردم. هنوز خیلی چیزا رو یادمون نداده. اما این اولین پروژه ام با افکت هاست. میدونم خیلی ایراد داره وقت زیادی برای ارائه اش نداشتم.

http://www.4shared.com/video/XSeoQOS7/main.html

جدیدترین ارسال ها

بالا