لطفا کمک کنید ، راجع به پارتیشن هاست

Ahmadra

Member
سلام.
من یک بازی خریدم(battlefield 2 :SF) که موقع نصبش فضا کم میاره و میگه که باید فضا در درایو c هم مناسب باشه یعنی حدود 2400 مگابایتو. با برنامه پارتیشن مجیک ظرفیت درایو c رو زیاد کردم ولی وقتی ریستارت میکنه و اون صفحه آبی میاد بعد از اینکه چند درصد میره پیغامهای ارور میده و... . خیلی سعی کردم. ولی نشد.

خواهش میکنم یکی کمکم کنه؟

ممنون.

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز به نظر خودت بدون دونستن اون پیغام خطا می‌شه کمکی‌ کرد ؟!

Parham

Well-Known Member
در ضمن دوست عزیز اگر روی یک پارتیشن دیگه جا دارید ، روی اون چرا نصب نمیکنید ... ؟!

Ahmadra

Member
من روی پاریتشن d نصب میکنم ولی یکسری فایل رو باید تو درایو c به طور اتوماتیک نصب کنه. چون expasion pack هست ظاهرا به این خاطر.

اینم از پیغامها:

Error 2003 while executing Batch
Error 2003: File size does not match fat allocation for file

Parham

Well-Known Member
می‌تونم بدونم که پارتیشن هایی‌ که کم و اضافه می‌کنید از چه سیستم فایل استفاده میکنند ؟ [ مثل NTFS، FAT32 و ... ]

Parham

Well-Known Member
خوب این مشکل همونجوری که من فکر می‌کردم و در سایت PowerQuestهم دیدم از طرف هارد هستش و با اجرا کردن یه Scan Disk یا Chkdsk در محیط ویندوز درست می‌شه ، بذار به طور کامل سیستم توسط یکی‌ از این دو برنامه که در خود ویندوز قابل دسترسی‌ هستن ، چک بشه و مشکلاتش حل بشه و دوباره امتحان کن ...

Parham

Well-Known Member
Scan Disk چطور ؟ اون هم امتحان کن باید مشکلت حل بشه ...

Parham

Well-Known Member
My Computer را باز کنید ،پس از اون روی پارتیشن که می‌خوای Scan Disk را اعمال کنی‌ کلیک راست کن و آخرین گزینه یعنی‌ Properties را انتخاب کن ، سپس در پنجره ای که باز می‌شه از زبانه Tools و قسمت Error-Checking گزینه Check Now... را انتخاب کن

Ahmadra

Member
سلام.
اسکن هم کردم فایده نداشت فکر کنم ویندوز خودم مشکل داشت. ویندوزو نصب کردم دوباره و کار رو با پارتیشن مجیک اجرا کردم شد.

آقا Parham گل از تو هم ممنون.

Parham

Well-Known Member
من که نشد کمکت کنم ، اما به هر حال خوشحالم که مشکلت حل شد دوست خوبم

سلام
ببخشي كه من تايپيك جديد نزدم و سوالمو همين جا پرسيدم
ولي پرهام جان اگه به درايوي كه سيستم عامل توش هست اگه حجمي اضافه يا كم كني ( با پارتيشن مجيك) آيا سيستم بايد دوباره بعد از ريست كردن بالا بياد يا نه؟ اين قضيه اكتيو پارتيشن چي ميشه؟ چي هست اصلاً.

taha_tme

New Member
فكر كنم partition magic شما مشكل داشته .يك نسخه ديگه ازش تهيه كن و دوباره امتحان كن

جدیدترین ارسال ها

بالا