لطفا کمک کنید ، راجع به پارتیشن هاست

Ahmadra

Member
سلام.
من یک بازی خریدم(battlefield 2 :SF) که موقع نصبش فضا کم میاره و میگه که باید فضا در درایو c هم مناسب باشه یعنی حدود 2400 مگابایتو. با برنامه پارتیشن مجیک ظرفیت درایو c رو زیاد کردم ولی وقتی ریستارت میکنه و اون صفحه آبی میاد بعد از اینکه چند درصد میره پیغامهای ارور میده و... . خیلی سعی کردم. ولی نشد.

خواهش میکنم یکی کمکم کنه؟

ممنون.

Parham

Active Member
دوست عزیز به نظر خودت بدون دونستن اون پیغام خطا می‌شه کمکی‌ کرد ؟!

Parham

Active Member
در ضمن دوست عزیز اگر روی یک پارتیشن دیگه جا دارید ، روی اون چرا نصب نمیکنید ... ؟!

Ahmadra

Member
من روی پاریتشن d نصب میکنم ولی یکسری فایل رو باید تو درایو c به طور اتوماتیک نصب کنه. چون expasion pack هست ظاهرا به این خاطر.

اینم از پیغامها:

Error 2003 while executing Batch
Error 2003: File size does not match fat allocation for file

Parham

Active Member
می‌تونم بدونم که پارتیشن هایی‌ که کم و اضافه می‌کنید از چه سیستم فایل استفاده میکنند ؟ [ مثل NTFS، FAT32 و ... ]

Parham

Active Member
خوب این مشکل همونجوری که من فکر می‌کردم و در سایت PowerQuestهم دیدم از طرف هارد هستش و با اجرا کردن یه Scan Disk یا Chkdsk در محیط ویندوز درست می‌شه ، بذار به طور کامل سیستم توسط یکی‌ از این دو برنامه که در خود ویندوز قابل دسترسی‌ هستن ، چک بشه و مشکلاتش حل بشه و دوباره امتحان کن ...

Parham

Active Member
My Computer را باز کنید ،پس از اون روی پارتیشن که می‌خوای Scan Disk را اعمال کنی‌ کلیک راست کن و آخرین گزینه یعنی‌ Properties را انتخاب کن ، سپس در پنجره ای که باز می‌شه از زبانه Tools و قسمت Error-Checking گزینه Check Now... را انتخاب کن

Ahmadra

Member
سلام.
اسکن هم کردم فایده نداشت فکر کنم ویندوز خودم مشکل داشت. ویندوزو نصب کردم دوباره و کار رو با پارتیشن مجیک اجرا کردم شد.

آقا Parham گل از تو هم ممنون.

Parham

Active Member
من که نشد کمکت کنم ، اما به هر حال خوشحالم که مشکلت حل شد دوست خوبم

سلام
ببخشي كه من تايپيك جديد نزدم و سوالمو همين جا پرسيدم
ولي پرهام جان اگه به درايوي كه سيستم عامل توش هست اگه حجمي اضافه يا كم كني ( با پارتيشن مجيك) آيا سيستم بايد دوباره بعد از ريست كردن بالا بياد يا نه؟ اين قضيه اكتيو پارتيشن چي ميشه؟ چي هست اصلاً.

taha_tme

New Member
فكر كنم partition magic شما مشكل داشته .يك نسخه ديگه ازش تهيه كن و دوباره امتحان كن

جدیدترین ارسال ها

بالا