لذت بازی های آتاری دستی

manammammad

Member
بازی اول کاملا پسرونس.دخترا بیخیال این بازی بشن برن سراغ عروسک بازیشون. یه بازی پر از موشک هلیکوپتری. انواع موشک ها و امواج صوتی رو میتونید برای انهدام بمب افکن ها و هواپیما ها و هلیکوپتر ها و توپخونه های این بازی مشکل مصرف کنید که بستگی به روحیه جنگندگی خودتون داره.اگر از دست کسی عصبانی هستید و میخواید سر به تنش نباشه ، میتونید با این بازی حرص و عصبانیت خودتون رو خالی کنید.البته اگر تند و تیز باشید و خودتون شکار دشمن نشید!!!!!
ouv3mb.jpg

2lsvgiq.jpg

اینم لینک دانلود نسخه کامل این بازی
http://rapidshare.com/files/86014997/beauty_game.zip

بازی بعدی که به سبک بازی های آتاری دستی قدیمی هست که میتونه خاطرات قدیمی و زیبای بازی های آتاری رو با گرافیکی بهتر براتون بازسازی کنه. در این بازی تنوع و فراوانی امکانات حرف اول رو میزنه به شرط تمرکز یا چاقو !!! اگر در جایی هستید که گه گاه مامانتون یا باباتون صداتون میکنه و باید از پای کامپیوتر بلند شید و بازی رو ترک کنید ، پیشنهاد اکید منه که بخاطر نگه داشتن احترام والدین ، دست از این بازی بکشید و از خیر دانلودش بگذرید.
oap3ld.jpg
25rgj1f.jpg

لینک دانلود نسخه کامل
http://rapidshare.com/files/86016265/BricksOfCamelotSetup.zip

و در نهایت اینم یه نسخه دیگر و شادتر که دخترا هم میتونن اگه از عروسک بازیشون خسته شدن و تار تار موهای عروسکشون رو کندن و کچلش کردن ، حالا کمی عروسک فلک زده رو راحت بزارن و دست به ماوس بشن.
2jakvts.jpg

1pxna0.jpg

لینک دانلود نسخه کامل
http://rapidshare.com/files/86015714/sunnyball.zip
راهنمای دانلود
---------------------------
در ابتدا هر نرم افزار دانلود کننده فایل مانند download accelerator یا internet download manager یا flash get یا get right و مانند اینها را دارید باید uninstall کنید.
وقتی بر روی هر لینک کلیک کنید صفحه ای باز میشود که در پایین این صفحه جدولی وجود دارد
در زیر این جدول یک کلید وجود دارد که بر روی آن نوشته FREE
بعد از کلیک بر روی دکمه FREE صفحه ای دیگر باز میشود که در وسط صفحه یک شمارنده مشغول شمردن رو به پایین هست .چند لحظه صبر کنید و سپس عکسی به شما نمایش میدهد که حاوی معمولا 4 حرف میباشد.
این 4 حرف را در فسمت زیر عکس تایپ کنید و بر روی دکمه DOWNLOAD ... که در کنار آن قرار دارد کلیک کنید.
بدین صورت دانلود آغاز میشود........
 

جدیدترین ارسال ها

بالا