كي از سي بدش مياد؟

saalek110

Well-Known Member
قوانين استارتر:
اين تاپيك فقط براي اين است كه كساني كه از زبان سي بدشان مياد بنويسند.
البته اگر از زبان ديگه اي خوشتان آمد هم مي توانيد بنويسيد.
اگر دلايلي هم بنويسيد چه بهتر.
ذكر خاطره هم خالي از لطف نيست.
--------------

.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
نظر خودم

آرزو دارم يك روز كامل به سي مسلط بشم.
ولي هر وقت مي خوام سي كار كنم ، حالم بد ميشه. نمي :-? دونم چرا.
ولي زبانهاي ديگه اين طور نيست. فكر كنم چون سي زياد
error
ميده. باز هم در پستهاي بعد مي نويسم.
شبيه اين وبلاگ ها شد اين تاپيك كه كارهاي روزانه اشان را مي نويسند.:D

آخرین ویرایش:
نظر شخصی یکی از اعضای هیئت :)

سلام.

من تبریک می گم به Saleek عزیز که این تاپیک جالب رو ایجاد کرد :) و قول میدهم که هیئت پشتیبان همه ی آغازگران میباشد . شما میتوانید در خود انجمن C از C انتقاد کنی، از هیئت امنا انتقاد کنی. همه آزاد هستند، اگر قانونی هم هست نه برای ایجاد خفقان که برای نظم هستش .

تاپیک خیلی جالبیه و روح تازه ای به انجمن میده. امیدوارم سر آغازی بشه برای حضور همه ی افراد در انجمن :)

من خودم از Case Sensitive بودن C خیلی بدم میاد ولی خوب چیکار کنم که دوستش دارم :D

این هم انتقاد من به C ...

امیدوارم تاپیک فعالی بشه :)

با سپاس فراوان از فعالیت شما ...

آخرین ویرایش:

***UNIQUE***

Active Member
نمیشه اگه از زبون دیگه ای بدمون میاد اینجا بنویسم:cool:
من قبل از c با زبونهای دیگه هم تقریبا" کار کردم اما هیچی به اندازه c با آدم راه نمیاد :)
از دلفی هم بیشتر از همه بدم میاد چون چپ و راست باگ میده :-?

MnavidM

Active Member
سلام.

سالک جان ممنون بابت این تاپیک جالب :D

من همه نوعه از C خوشم میاد و مشکلی باهاش ندارم . تو C دستم خیلی آزاده و هر کاری بخوام می تونم انجام بدم .

یعنی جلوی دستوپامو نمیگیره وقتی هم میرم تو نرخ C .... اصلا نمی تونم بیان کنم , چون واقعا لذت بخشه :lol:

حالا وقتی جریان بهتر میشه که میبینی هر کجا میری و تو هر زبونی رو نگاه میکنی قسمتی یا موارد زیادیش به C رفته و راحت با اونم انس پیدا میکنی .

تو تمام زبان های برنامه نویسی دنیا فقط از یه زبان برنامه نویسی بدم میاد می دونید چیه ؟

Basic , همه نوعه از بیسیک بدم میاد چه Basic باشه چه VB و چه VB.Net . اصلا از ساختارش خوشم نمیاد .

حالم ازش بهم میخوره .:-? :shock:

موفق باشید.
نوید.

aira

Member
من از وقتي بچه بودم دوست داشتم وقتي بزرگ شدم يه كاره اي تو كامپيوتر بشم بخاطر همين تو دانشگاه هم رفتم دنبال كامپيوتر.به طور كلي از همه ي زبون ها خوشم مياد ولي از اسمبلي متنفرم(چون با استادم دعوام شد!!!!!!)
وعاشق سي هستم چون كار آدم توش راحته و از استادمم خوشم مياد البته بماند كه هميشه سركلاسش خوابم(آخه چراقارو خاموش ميكنه با تكنولوژي روز به ما درس بده ؛آدم خوابش ميگيره ديگه!!!)
من يكي عاشق برنامه نويسيم و بالاخره يه روزي به آرزوم ميرسم:cool:
سلامت و موفق باشيد

zfarhad2003

Member
من خودم عاشق زبان c++ هستم البته نه C بلکه c++ و اون هم به خاطر اینکه همیشه وقتی یه کد شی گرا توی C++ می نویسم واقعا حال می کنم به خدا هیچ چی مثله شی گرایی تو ی برنامه نویسی نمی شه.
البته از همه زبونهایی هم که شبیه cو c++ هستن هم خوشم می یاد مثلا PHP که واقعا قدرتمندتر زبان تحت وبه.

sima naderi

New Member
سلام
من قبلا" در مورد c چيزي نمي دانستم ولي با اين آموزش عالي شما دارم عاشق c مي شم
با تشكر لطفا" ادامه دهيد.

***UNIQUE***

Active Member
خیلی خوبه
شما خودت شروع کن اگر به مشکلی برخوردی مطرح کن .
من یا بقیه دوستان حتما" شما رو راهنمایی میکنیم
موفق باشی

sahama

Member
,والا من کلا از گروه سی مخصوصا سی شارپ فوق العاده خوشم می یاد و البته از بیسیک متنفرم
لطفا یکی یه تاپیک در مورد بد اومدن از بیسیک باز منه!
راستی تا بحث سیه یه موضوع بی ربطم بگم
کی را جع به کیو دی دیزاینر چیزی میدونه
یه کامپایلر سی پلاس پلاس تحت لینوکسه

hel_xoy

Member
سلام
من از سی پلاس پلاس خیلی خوشم میاد چون زیاد دست و پام رو نمی گیره و راه کامپایل می شه
و دیگه اینکه به من روحیه می ده چون می شنوم که قویترین زبان دنیاست و بهترین.
من از ویژوال بیسک خوشم نمیاد و یا از هرچیز دیگه ای که توش بیسیک باشه اسمش رو می شنم گریم
می گره حالم بد میشه.
ولی برعکس اون هروقت سی پلاس پلاس اون از نوع ویژوالش رو ببینم خوشحال می شم و می گم بهترین زبان دنیا در کامپیوتر منه

saalek110

Well-Known Member
Who's Afraid of C++?

کی از سی می ترسد؟
این نام کتابی است که در سایت زیر می توانید ببینید.
http://www.steveheller.com/whos/

wcppnew.png

آخرین ویرایش:
آقا شما این چیزی که گفتین جدی که نبود؟ البته منم از سی بدم نمی یاد ولی گاهی وقتا خسته ام می کنه مثل حالا که باید کلی پروژه تحویل استاد بدم شما هم که یاری نمی کنین....

saalek110

Well-Known Member
من سی را دوست دارم چون فکر می کنم فامیل ترین باشد با اسمبلی. البته مطمئن هم نیستم این فکرم درست باشد.
چون هنوز تفاوت زبانها را نمی دانم.

آخرین ویرایش:

arash_j13

Member
آقا شما این چیزی که گفتین جدی که نبود؟ البته منم از سی بدم نمی یاد ولی گاهی وقتا خسته ام می کنه مثل حالا که باید کلی پروژه تحویل استاد بدم شما هم که یاری نمی کنین....

چرا جدی نباشه سالک جان می دونن من عاشق سی++ هستم نصف وقتم همیشه با کامپایلر سی گذشته:D

من اصولا پروژه برای کسی نمی نویسم عقیده دارم یه جور ظلم به طرفه ولی اگه کمی خواستید در خدمتم

saalek110

Well-Known Member
من راستش راجع به آرش نوشتم ولی گفتم شاید فضولی باشه ادیت کردم.
نوشته بودم من اطلاع دارم که آرش با سی زندگی می کند. من هم دوست دارم یک روز به اینجا برسم ولی فعلا در مقدماتم. خیلی از سئوالات من را هم خود آرش جواب داده در درک مفاهیم که ازش ممنونم. کلا من به سی و اسمبلی به عنوان چیزی برای زندگی نگاه می کنم نه درسی برای یاد گرفتن.

آقا من معذرت می خوام قصد جسارت نداشتم... ناراحت شدین؟؟؟ راستی منم نگفته بودم کسی برام پروژه بنویسه... گفتم کمک کنه تا پروژه هام کامل شه... اگه اینم نباید میگفتم شرمنده که.... خلاصه ما رو حلال کنین.

d@nyal

Member
اصلا می بینید چه آدمایی هستید ؟! فقط داشتم تاپیک رو می خوندم که با دیدن این همه نوشته منم جو گرفت پریدم داخل ! همش هم تقصیر این نویده ! :
Basic , همه نوعه از بیسیک بدم میاد چه Basic باشه چه VB و چه VB.Net . اصلا از ساختارش خوشم نمیاد .
وای که گل گفتی ، نوید ! این بیسیک چه چیز خفنیه ! من که به شخصه یاد قل مراد این باغ مظفر می افتم . از همه جورش بدم میاد .

اما از خانواده ی c که دیگه نگو !
c که خیلی لذت بخشه ...
c++ واقعا عالیه ! :D
c# دیگه مثل بهشت می مونه .... (هرچی بگم بازم کمه ... ) :lol:

مخلصیم : دانیال !:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا